X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czerwcu w zeszłym roku też zaszłam gdy nawet nie myślałam o ciąży i było to dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, wiadomo nie dane było mi cieszyć się długo tą ciążą, ale coś w tym jest, że gdy wyluzujesz odpuścisz i się odstresujesz to zaskoczy. No ale ja póki co jeszcze się pobawię w mierzenie tempki :D

    Aleksia85, Justine M lubią tę wiadomość

  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, tez stwierdzilam ze niepotrzebnie sie tak nakrecam, teraz luz, termometr zostaje w szufladzie. Zostaje monitoring ale juz nie bede sienakrecac czy temp idzie w gore.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... najpierw nerwy, czy w ogóle jest owulacja. A potem do dopiero! W ostatnim cyklu miałam piękną temperaturę - i tak się nie udało. To po co mi ten wykres? Z tym że jeszcze nie umiem z niego zrezygnować ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    No tak... najpierw nerwy, czy w ogóle jest owulacja. A potem do dopiero! W ostatnim cyklu miałam piękną temperaturę - i tak się nie udało. To po co mi ten wykres? Z tym że jeszcze nie umiem z niego zrezygnować ;)

    Bo na zapłodnienie i potem zagnieżdżenie musi sie złożyc tyle czynników że nawet jeśli wszystko będzie wskazywało na owulację to zupełnie nic nie znaczy :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella wrote:
    Wiecie, tez stwierdzilam ze niepotrzebnie sie tak nakrecam, teraz luz, termometr zostaje w szufladzie. Zostaje monitoring ale juz nie bede sienakrecac czy temp idzie w gore.

    Ja w tym cyklu pierwszy raz testuję mierzenie tempki, jestem ciekawa co pokaże ale nie wierzę do końca w skutecznosc tej metody bo jakikolwiek czynnik zewnętrzny może zakłamać jej poziom (np. niewyspanie, alkohol, jakieś leki). Trzeba by prowadzić idealnie zdrowy tryb życia żeby temperatura była zgodna w punkt :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mnie chyba będziecie mogły usunąć z lutowej listy - wymacałam sobie wczoraj guzek piersi, dziś byłam na usg i lekarz zaleca jego usunięcie i badanie histo, więc do tego czasu lepiej będzie spasować w tym cyklu - życie układa niestety swoje scenariusze

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia mam nadzieje, ze to nic groznego i wrocisz do nas niedlugo

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierz mi Fatim też mam taką nadzieję - lekarz niby był dobrej myśli ale bez badania nikt mi nie powie co to jest

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    No tak... najpierw nerwy, czy w ogóle jest owulacja. A potem do dopiero! W ostatnim cyklu miałam piękną temperaturę - i tak się nie udało. To po co mi ten wykres? Z tym że jeszcze nie umiem z niego zrezygnować ;)

    Zgadzam się w 100%. Mam identycznie i też nie umiem zrezygnować, a może nie chcę? Lubię to. Mój poprzedni wykres był też ładny. Teraz nie mogę się doczekać kiedy zacznie się już luty!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego weekendu Wam życzę :) :*

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    hej dziewczyny mnie chyba będziecie mogły usunąć z lutowej listy - wymacałam sobie wczoraj guzek piersi, dziś byłam na usg i lekarz zaleca jego usunięcie i badanie histo, więc do tego czasu lepiej będzie spasować w tym cyklu - życie układa niestety swoje scenariusze

    Molcia będę 3mać kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Zdrowie najważniejsze więc szybciutko badania i dawaj znać co i jak. Czekamy tu na Ciebie!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka dziękuję :* mam nadzieję ze to dużo strachu o nic, przeraża mnie tylko ta cała machina lekarska w którą teraz muszę wejść żeby to wycięcie załatwić no i ile to może trwać :(

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Moja koleżanka przez podone rzeczy niedawno przechodziła. Mięso normalnie jej przy sutku wychodziło. Ginekolog się przeraził. Okazało się, że to niedoleczone zapalenie. Wiem, że u Ciebie będzie więcej zamieszania, bo wycinanie itp. ale wieże, że okaże się to też nie tak poważne na jakie wygląda.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiasty drogie, uzupełniłam, co było do uzupełnienia ;) Miłego weekendu Wam wszystkim życzę :)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-)
    Mogę do Was dołączyć? Co prawda czekam na @ ale po wczorajszym negatywnym teście i dzisiejszym spadku myślę, że jutro albo w pn przyjdzie. Przy moich 26 dniowych cyklach myślę, że mogłabym testować 13.02. Ale byłby prezent na walentynki dla męża... aż się rozmarzyłam... Dodatkowo luty to miesiąc moich urodzin (kurczę szybko te latka lecą) i jeżeli sprawdza się powiedzenie, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin to tym bardziej liczę na luty :-)

    Miłego weekendu Wam życzę <3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c326912356b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 10:26

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nie sprawdziło, ale Tobie może akurat ;) Już dopisuję :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) Trzymam kciuki za nas wszystkie <3

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi mnie też przepisz na 13 w piątek :) to i tak kilka dni po terminie @ ale mam nadzieje, że ten dzień nie będzie pechowy.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) ja nie wiem czy cos bd z mojego testowania 1 lutego bo temp nie idzie w gore wczoraj kupilam nowa baterie bo myslalam ze to tego wina ze temp caly czas na tym samym poziomie. Niby mialam bole owu temp poszla w dol juz sie cieszylam ale teraz cisza biore witamine B6 w dawce 200mg na dobe czy mogla zatrzymac mi owu prosze o pomoc bo nie wiec co jest z nia grane:(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    biore witamine B6 w dawce 200mg na dobe czy mogla zatrzymac mi owu prosze o pomoc bo nie wiec co jest z nia grane:(

    B6 w dawce nawet 500 mg jest czasem zalecana na poprawę jakości śluzu, więc nie wiem, czy mogła Ci owu zablokować, ale wątpię ;)

    zonaboba lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ