X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam dziś, niestety jedna kreska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:17

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnooka wrote:
    Testowałam dziś, niestety jedna kreska
    Czemu nie masz wykresu? ile dni jestes po skoku?

    Mam tabcin trend, zawiera 2 mg chlorfenyraminy malenianu, 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku, 250 mg paracetamolu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 13:22

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 116,8 ♡
    Nadal nie wierzę ;)

    Mandi :), polkosia, Girl25, Martoszka, odrobinacheci, Summerka, agania, Katarzyna87, Malinkowe oczekiwanie, Arielka, mana, Fatim, Bąbelek, Emilia77, julita, Maczek, Aganeska, karen85, Gosiacu, mała.mi, kierzynka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek, pięknie :) Który to dpo?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    12dpo :*


    Gratulacje, cieszę sue, należało Ci sie jak nikomu()

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie plamienie to jeszcze nie @.
    Chyba, że plamienie jest jest tak duże, że nie obejdzie się bez wkładki czy podpaski.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Według mnie plamienie to jeszcze nie @.
    Chyba, że plamienie jest jest tak duże, że nie obejdzie się bez wkładki czy podpaski.

    Zgadzam sie, zreszta o ile sobie dobrze przypominam, to jak kiedyś zaczynałam brać tabsy, to Ginka powiedziała, ze w pierwszym dniu @, nie plamienia - zeby tego nie liczyć, wiec to nie to samo...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj okres to tez tak naprawdę plamienia jedno bardziej obfite a inne mniej prawdziwego okresu takiego mocnego nie mam raczej nigdy.

  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki bardzo Wam gratuluję bobasków, pięknie pierwsza strona wygląda! :-)
    Ja jestem na etapie oczekiwań jeszcze tydzień przede mną i zapewne będzie się teraz strasznie czas ślimaczyć. Od wczoraj zaczeły mnie dziwnie boleć piersi pierwszy raz tak je czułam przy schodzeniu po schodach i do tego takie chwilowe ciągnące kłucia mam ale oczywiście miałam się nie nastawiać hehe...
    Mam nadzieję, że Nasza ciekawość nie zwycięży w sobotę i cierpliwe poczekamy do poniedziałku:P

    Pozdrawiam Was cieplutko u mnie sypie dzisiaj strasznie:/

    200409153441.png
    201510287251.png


  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamMisia wrote:
    Dziewczynki bardzo Wam gratuluję bobasków, pięknie pierwsza strona wygląda! :-)
    Ja jestem na etapie oczekiwań jeszcze tydzień przede mną i zapewne będzie się teraz strasznie czas ślimaczyć. Od wczoraj zaczeły mnie dziwnie boleć piersi pierwszy raz tak je czułam przy schodzeniu po schodach i do tego takie chwilowe ciągnące kłucia mam ale oczywiście miałam się nie nastawiać hehe...
    Mam nadzieję, że Nasza ciekawość nie zwycięży w sobotę i cierpliwe poczekamy do poniedziałku:P

    Pozdrawiam Was cieplutko u mnie sypie dzisiaj strasznie:/


    Jesteśmy na tym samym etapie :D u mnie też dzisiaj 5dpo. Mnie piersi nie bolą, może coś tam tylko delikatnie i boli jedynie głowa i ogólnie jestem rozbita. Ale to chyba mnie choróbsko łapie :( :( :(

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Jesteśmy na tym samym etapie :D u mnie też dzisiaj 5dpo. Mnie piersi nie bolą, może coś tam tylko delikatnie i boli jedynie głowa i ogólnie jestem rozbita. Ale to chyba mnie choróbsko łapie :( :( :(

    widze ze we 3 mamy 5 dzien skoku :). ciekawe czy kazdej sie uda czy nie. ja dzis nie mierzylam bo nie dosc ze mam wrazenie ze nie spalam cala noc a jak juz to tylko drzemalam po godzinie i tak do rana to jeszcze pol godziny przed pomiarem musialam wstac... no i mnie grypsko dopadlo.... chyba zaczne spac przy otwartym oknie bbo to nierealne co sie ze mna ostatnio dzieje....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu mam cykle roznie wiec nie wiem ale za okolo 2-3dni

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze duża szansa jest :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Czemu nie masz wykresu? ile dni jestes po skoku?

    Mam tabcin trend, zawiera 2 mg chlorfenyraminy malenianu, 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku, 250 mg paracetamolu


    Wiem, że pseudoefedryna może szkodzić, ale nie wiem, czy tak szybko po ewentualnym zapłodnieniu miałaby cokolwiek do gadania. Najlepiej byłoby spytać lekarza...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, teoretycznie zarodek w takim okresie nie dostaje od matki na bierzaco tylko dostaje to co wczesniej jadala, tak wynika z artykulow mniej wiecej. Wszystko to co ma nasz organizm, dopiero po tych 2 tygodniach dziecko je to co my.... mam racje?

    polkosia lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    wiesz, teoretycznie zarodek w takim okresie nie dostaje od matki na bierzaco tylko dostaje to co wczesniej jadala, tak wynika z artykulow mniej wiecej. Wszystko to co ma nasz organizm, dopiero po tych 2 tygodniach dziecko je to co my.... mam racje?

    No tak ;) więc unikanie pewnych rzeczy w tym okresie to po prostu taka nadmierna ostrożność ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale przez 3 dni musze... czuje ze mi pomaga...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki, dla rozluźnienia...:) Dziewczyny widziałyście to?

    http://weselnybox.pl/13652,zobaczcie-niezwykle-zdj-cie-usg-to-hit-internetu-

    życzę wam i sobie, żebyśmy niedługo też takie swoje oglądały...ciekawe co nasze fasolki pokażą;p

    Martoszka, Martoszka, Malinkowe oczekiwanie, agania lubią tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ