Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Helen... jest ciężko...
    wiadomo ze jest ciężko, tylko warto znależć w sobie pozytywną siłę, będzie wam wtedy łatwiej
    o ktorej i kiedy masz wyniki testu?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 11:06

feegu6l.png
  • Helen Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miu95 wrote:
    Gratuluję wszystkim zabobaskowanym! :))

Ja dzisiaj (09.02) rano testuję, normalnie nie mogę zasnąć z nerwów... ale miałam się nastawiać na -, bo dwa dni temu wyszedł negatyw.
    i jak wyniki testu?

feegu6l.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Malinkowe oczekiwanie - kiedy wynik bety?
    Helen wrote:
    wiadomo ze jest ciężko, tylko warto znależć w sobie pozytywną siłę, będzie wam wtedy łatwiej
    o ktorej i kiedy masz wyniki testu?

Czekam do 18:00, wtedy już powinny być wyniki przesłane do ośrodka.

6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Miu95 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    i jak wyniki testu?
    Niestety negatyw. Temperatura też poleciała w dół, więc się nie łudzę i czekam na wiadomo co ;). Ale jakby miała @ przyjść, to niech to zrobi szybko bo jestem chora i chciałabym już wziąć jakieś gripexy i inne :P.

Katarzyna87 gratulację!
    Trzymam kciuki za testujące!

BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • KASIKK Ekspertka

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszych testach zwątpiłam. Poszłam dziś na betę dla pewności. Jeśli nie jestem w ciąży to trudno... uda się następnym razem, albo kiedyś, ale się uda wierzę w to. Tyle tylko, że mój wykres i samopoczucie jest co najmniej dziwne. Niecodzienne. Błagam tylko o to żeby to nie była biochemiczna ciąża... ,nie znowu, nie teraz kiedy się podniosłam i postanowiliśmy znowu walczyć. Przepraszam, że tu wśród groszkowej radości się uzewnętrzniam ale muszę to z siebie wyrzucić. Nie chcę płakać mężowi, on to wszystko też bardzo mocno przeżywa.

Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!

c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszych testach zwątpiłam. Poszłam dziś na betę dla pewności. Jeśli nie jestem w ciąży to trudno... uda się następnym razem, albo kiedyś, ale się uda wierzę w to. Tyle tylko, że mój wykres i samopoczucie jest co najmniej dziwne. Niecodzienne. Błagam tylko o to żeby to nie była biochemiczna ciąża... ,nie znowu, nie teraz kiedy się podniosłam i postanowiliśmy znowu walczyć. Przepraszam, że tu wśród groszkowej radości się uzewnętrzniam ale muszę to z siebie wyrzucić. Nie chcę płakać mężowi, on to wszystko też bardzo mocno przeżywa.

Ale masz 19 dzien wyzszych wiec tez wydaje mi sie ze jest to obiecujacy znak :). Mialam pisac ze jak jutro tez bedzie wysoko albo jeszcze wyzej to mozesz byc pewna ciazy, ale widze ze czekasz na bete wiec trzymamy kciuki :). Ja tez choruje ale pojde po gripex niedlugo bo nawet jakbym byla w ciazy to po pierwsze fasolka mogla sie nie zagniezdzic a po drugie przez 2 tygodnie i tak jest chroniona nie?

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

acc873de64.png
  • polkosia Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, odżywia się tylko ciałkiem żółtym.

Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora - coming soon - luty 2021
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    za cialko zolte odpowiada tylko progesteron?

acc873de64.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani86, caławtrawie jak tam teściochy ? Trzymam kciuki ;)
    Katarzyna czekamy w październikówkach na fioletowej :)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • caławtrawie Koleżanka

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety przywitał dzisiaj rano okropny ból brzucha, spadek temperatury, a godzinę później @. Trzymam kciuki za resztę :)

860i3e5eicpea3we.png

bfarb201a7ylpd16.png
  • zabcia2806 Ekspertka

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    U mnie @, szkoda ale cóż, nie teraz to później. :-)Jeśli miałam trzy dni plamienia to one będą pierwszymi dniami tego cyklu, czy zaliczają się jeszcze do tamtego satrego cyklu?

Trzymam za wszystkie kciuki, będę podczytywać. <3

o1483e5etckudhmf.png

3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś zaczynam nowy cykl. Powodzenia testującym :)

PWZJp2.png
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    za cialko zolte odpowiada tylko progesteron?

Raczej ciałko żółte PRODUKUJE progesteron. A zarodek się nim nie żywi, bo jak? Jak wszystko jest ok, to on sobie siedzi już w macicy, a ciałko żółte przy jajniku.
    Zarodek na początkowym etapie wcina sobie substancje z tego, w czym siedzi. A następnie podżera sobie z endometrium :P
    http://portalwiedzy.onet.pl/30770,,,,zarodek,haslo.html

Taki mały pasożyt :P

Martoszka, Emilia77 lubią tę wiadomość

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Hej :-)
    U mnie @, szkoda ale cóż, nie teraz to później. :-)Jeśli miałam trzy dni plamienia to one będą pierwszymi dniami tego cyklu, czy zaliczają się jeszcze do tamtego satrego cyklu?

Trzymam za wszystkie kciuki, będę podczytywać. <3
    Do tamtego. 1 dzień @ to pierwszy dzień krwawienia, a nie plamienia.

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Raczej ciałko żółte PRODUKUJE progesteron. A zarodek się nim nie żywi, bo jak? Jak wszystko jest ok, to on sobie siedzi już w macicy, a ciałko żółte przy jajniku.
    Zarodek na początkowym etapie wcina sobie substancje z tego, w czym siedzi. A następnie podżera sobie z endometrium :P
    http://portalwiedzy.onet.pl/30770,,,,zarodek,haslo.html

Taki mały pasożyt :P
    Mały, ale jakże kochany :)

Maczek lubi tę wiadomość

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ale jakbym teraz zazywala przez pare dni gripex a nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, to nic nie zaszkodzi ewentualnemu maluszkowi? podobno organizm chrobi malucha przez jakis czas, a dopiero pozniej on je to co matka...

acc873de64.png
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Do tamtego. 1 dzień @ to pierwszy dzień krwawienia, a nie plamienia.

A ja słyszałam, że plamienia trwające 1-2 dni przed miesiączką wlicza się w miesiączkę, a dopiero jeśli jest dni 3 lub więcej, to lokuje się je w poprzednim cyklu.

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    A ja słyszałam, że plamienia trwające 1-2 dni przed miesiączką wlicza się w miesiączkę, a dopiero jeśli jest dni 3 lub więcej, to lokuje się je w poprzednim cyklu.
    No ja tak zawsze słyszałam od lekarza

• Maczek Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ok ale jakbym teraz zazywala przez pare dni gripex a nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, to nic nie zaszkodzi ewentualnemu maluszkowi? podobno organizm chrobi malucha przez jakis czas, a dopiero pozniej on je to co matka...

Jak masz jeszcze trochę czasu do terminu @, to nic mu się nie powinno stać ;) Gripex ma chyba paracetamol, który niektórzy lekarze pozwalają brać nawet w ciąży. Nie wiem, czy jeszcze jakieś inne substancje tam są...

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • polkosia Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2015, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dosłownie się żywi, ale dzięki niemu ciąża się rozwija. W końcu zarodek odżywia się dzięki łożysku, a ciałko żółte przejmuje jego funkcje zanim się łożysko wytworzy. Przynajmniej tak z biologii pamiętam, ale mogę się mylić :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 12:48

Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora - coming soon - luty 2021
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego