X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Malinkowe oczekiwanie - kiedy wynik bety?
    Helen wrote:
    wiadomo ze jest ciężko, tylko warto znależć w sobie pozytywną siłę, będzie wam wtedy łatwiej
    o ktorej i kiedy masz wyniki testu?


    Czekam do 18:00, wtedy już powinny być wyniki przesłane do ośrodka.

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    i jak wyniki testu?
    Niestety negatyw. Temperatura też poleciała w dół, więc się nie łudzę i czekam na wiadomo co ;). Ale jakby miała @ przyjść, to niech to zrobi szybko bo jestem chora i chciałabym już wziąć jakieś gripexy i inne :P.

    Katarzyna87 gratulację!
    Trzymam kciuki za testujące!

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Po wczorajszych testach zwątpiłam. Poszłam dziś na betę dla pewności. Jeśli nie jestem w ciąży to trudno... uda się następnym razem, albo kiedyś, ale się uda wierzę w to. Tyle tylko, że mój wykres i samopoczucie jest co najmniej dziwne. Niecodzienne. Błagam tylko o to żeby to nie była biochemiczna ciąża... ,nie znowu, nie teraz kiedy się podniosłam i postanowiliśmy znowu walczyć. Przepraszam, że tu wśród groszkowej radości się uzewnętrzniam ale muszę to z siebie wyrzucić. Nie chcę płakać mężowi, on to wszystko też bardzo mocno przeżywa.

    Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Po wczorajszych testach zwątpiłam. Poszłam dziś na betę dla pewności. Jeśli nie jestem w ciąży to trudno... uda się następnym razem, albo kiedyś, ale się uda wierzę w to. Tyle tylko, że mój wykres i samopoczucie jest co najmniej dziwne. Niecodzienne. Błagam tylko o to żeby to nie była biochemiczna ciąża... ,nie znowu, nie teraz kiedy się podniosłam i postanowiliśmy znowu walczyć. Przepraszam, że tu wśród groszkowej radości się uzewnętrzniam ale muszę to z siebie wyrzucić. Nie chcę płakać mężowi, on to wszystko też bardzo mocno przeżywa.

    Ale masz 19 dzien wyzszych wiec tez wydaje mi sie ze jest to obiecujacy znak :). Mialam pisac ze jak jutro tez bedzie wysoko albo jeszcze wyzej to mozesz byc pewna ciazy, ale widze ze czekasz na bete wiec trzymamy kciuki :). Ja tez choruje ale pojde po gripex niedlugo bo nawet jakbym byla w ciazy to po pierwsze fasolka mogla sie nie zagniezdzic a po drugie przez 2 tygodnie i tak jest chroniona nie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, odżywia się tylko ciałkiem żółtym.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za cialko zolte odpowiada tylko progesteron?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani86, caławtrawie jak tam teściochy ? Trzymam kciuki ;)
    Katarzyna czekamy w październikówkach na fioletowej :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety przywitał dzisiaj rano okropny ból brzucha, spadek temperatury, a godzinę później @. Trzymam kciuki za resztę :)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    U mnie @, szkoda ale cóż, nie teraz to później. :-)Jeśli miałam trzy dni plamienia to one będą pierwszymi dniami tego cyklu, czy zaliczają się jeszcze do tamtego satrego cyklu?

    Trzymam za wszystkie kciuki, będę podczytywać. <3

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś zaczynam nowy cykl. Powodzenia testującym :)

    PWZJp2.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    za cialko zolte odpowiada tylko progesteron?

    Raczej ciałko żółte PRODUKUJE progesteron. A zarodek się nim nie żywi, bo jak? Jak wszystko jest ok, to on sobie siedzi już w macicy, a ciałko żółte przy jajniku.
    Zarodek na początkowym etapie wcina sobie substancje z tego, w czym siedzi. A następnie podżera sobie z endometrium :P
    http://portalwiedzy.onet.pl/30770,,,,zarodek,haslo.html

    Taki mały pasożyt :P

    Martoszka, Emilia77 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Hej :-)
    U mnie @, szkoda ale cóż, nie teraz to później. :-)Jeśli miałam trzy dni plamienia to one będą pierwszymi dniami tego cyklu, czy zaliczają się jeszcze do tamtego satrego cyklu?

    Trzymam za wszystkie kciuki, będę podczytywać. <3
    Do tamtego. 1 dzień @ to pierwszy dzień krwawienia, a nie plamienia.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Raczej ciałko żółte PRODUKUJE progesteron. A zarodek się nim nie żywi, bo jak? Jak wszystko jest ok, to on sobie siedzi już w macicy, a ciałko żółte przy jajniku.
    Zarodek na początkowym etapie wcina sobie substancje z tego, w czym siedzi. A następnie podżera sobie z endometrium :P
    http://portalwiedzy.onet.pl/30770,,,,zarodek,haslo.html

    Taki mały pasożyt :P
    Mały, ale jakże kochany :)

    Maczek lubi tę wiadomość

    M&M
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ale jakbym teraz zazywala przez pare dni gripex a nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, to nic nie zaszkodzi ewentualnemu maluszkowi? podobno organizm chrobi malucha przez jakis czas, a dopiero pozniej on je to co matka...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Do tamtego. 1 dzień @ to pierwszy dzień krwawienia, a nie plamienia.

    A ja słyszałam, że plamienia trwające 1-2 dni przed miesiączką wlicza się w miesiączkę, a dopiero jeśli jest dni 3 lub więcej, to lokuje się je w poprzednim cyklu.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    A ja słyszałam, że plamienia trwające 1-2 dni przed miesiączką wlicza się w miesiączkę, a dopiero jeśli jest dni 3 lub więcej, to lokuje się je w poprzednim cyklu.
    No ja tak zawsze słyszałam od lekarza

    M&M
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ok ale jakbym teraz zazywala przez pare dni gripex a nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, to nic nie zaszkodzi ewentualnemu maluszkowi? podobno organizm chrobi malucha przez jakis czas, a dopiero pozniej on je to co matka...

    Jak masz jeszcze trochę czasu do terminu @, to nic mu się nie powinno stać ;) Gripex ma chyba paracetamol, który niektórzy lekarze pozwalają brać nawet w ciąży. Nie wiem, czy jeszcze jakieś inne substancje tam są...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dosłownie się żywi, ale dzięki niemu ciąża się rozwija. W końcu zarodek odżywia się dzięki łożysku, a ciałko żółte przejmuje jego funkcje zanim się łożysko wytworzy. Przynajmniej tak z biologii pamiętam, ale mogę się mylić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 12:48

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej wypić polopirynę ? Ona na pewno nie zaszkodzi ;)
    Mi zawsze tlumaczyli,ze plamienie to plamienie i cykl sie zaczyna z krwawieniem, ale sprzeczac sie nie bede, powtarzam tylko co slyszalam :P

    Martoszka lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Jak masz jeszcze trochę czasu do terminu @, to nic mu się nie powinno stać ;) Gripex ma chyba paracetamol, który niektórzy lekarze pozwalają brać nawet w ciąży. Nie wiem, czy jeszcze jakieś inne substancje tam są...
    Troche mam bo dopiero jestem 5 dpo. Takze na @ mam jeszcze jakies 9-11 dni. Zalezy jak dluga bedzie druga faza...

    Mam miec jakis inny lek, podobno do gipexu ale rozni sie czyms. Zaraz bede wiedziec to napisze. Na razie gripex zazylam bo jeszcze mialam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 13:05

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ