X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Ralpina Ekspertka
    Postów: 245 413

    Wysłany: 12 lutego 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anucha wrote:
    Hmmm też już nad tym myślałam...no cóż nie pozostaje nic innego jak tylko czekać...Normalnie to już bym następny cykl zaczynała, a tak tkwie w jakimś zawieszeniu:/ Dziewczyny jak myślicie po jakim czasie powinnam jednak iść do lekarza?

    Jako że przerabiałam temat w poprzednim cyklu, rozmawiałam na ten temat z ginekologiem. Powiedział, że kilku-kilkunastodniowe opóźnienia zdarzają się czasami zupełnie zdrowym kobietom. I że nie ma co się martwić, chyba że sytuacja się powtarza. Zwykle takie długie są cykle bezowulacyjne (a u Ciebie jak i u mnie nie wiadomo czy owulacja była, bo testy nie potwierdziły. Ja myślę że u mnie nie było). Albo ewentualnie była, ale później (u mnie był spadek w 28dc i dokładnie 14 dni potem dostałam okres, więc istnieje szansa, że była wtedy... Może u Ciebie też była później? Do lekarza zawsze możesz podejść, bo po co się masz stresować? Ja dla pewności dostałam do badania hormony, to się przy okazji przebadam dokładniej i nie będę świrować jak następnym razem zobaczę taki dziwny wykres)

    9ewngzu39q9xq1ud.png
    [*] 13.04.2015 Mały Fasol 9tc
    relgf71x2unwek7b.png
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak myślicie czy testować 8 dni po owulacji ?

    Karina
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wcześnie kochana ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;( no cóż poczekam ,pytanie do zaciążonych czy miałyście jakieś bóle piersi? Jestem pare dni po owulacji a jednak nic sie nie zmieniło , ponoć pierwsze występują zmiany w piersiach .Pewnie nic z tego w tym cyklu ,eh ;(

    Karina
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki @ nie ma jest nadzieja ! Będzie co ma być :*
    mnie już zaczyna boleć na @ ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 14:11

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wieczorem lecę na zastrzyk z Pregnylu. Czy któraś z Was starała się ze stymulacją? (ja przyjmuję CLO_Pregnyl_Duphaston).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 14:12

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) dokładnie

    Karina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Anucha, mi dwa testy wyszły negatywne (czułość 25), potem zrobiłam o czułości 10 i wyszła taka kreska, że praktycznie jej nie było. Dopiero z bety wyszło, że miałam 56 :) Życzę Ci podobnej sytuacji!!!

    A ile dni po owulacji robiłaś te pierwsze 2 testy?

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antea wrote:
    Ja dziś wieczorem lecę na zastrzyk z Pregnylu. Czy któraś z Was starała się ze stymulacją? (ja przyjmuję CLO_Pregnyl_Duphaston).
    Ja jestem pierwszy raz po clo i pregnylu. dupka mam już długo.

    M&M
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 00:50

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gratuluję nowych groszków :)
    3mam kciuki za kolejne :)
    życzę wytrwałości tym którym się w tym cyklu nie powiodło - dziewczyny nie poddawajcie się bo warto walczyć :)
    My walczyliśmy prawie 4 lata i cieszę się, że się nie poddałam chociaż powiem, że nie zawsze było lekko..Dacie radę :)
    słodkiego tłustego czwartku <3
    3126xc7.jpg

    Matleena, Martoszka, polkosia, anucha, Emilia77 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem ,ale w praktyce gorzej jest z cierpliwością.Jestem 8 dni po owulacji (testy owulacyjne),to mój 12 cykl starań . Raz miałam pozytywny test ,automatycznie wymioty i złe samopoczucie , ale 2 dni później przyszła małpa. Byłam u swojego lekarza w lipcu porobiłam badania z krwi ,lekarz nie zauważył nic złego ,sprawdził czy jest owulacja ,pęcherzyki w normie odnośnie rozmarów. Nie wiem już sama co jest przyczyna . Nawet mój mąż bierze promen na lepszą jakość plemników .W tym cyklu chyba już straciłam nadzieje, chwytam się wszytkiego ,aby mieć dziecko, kochaliśmy się od 12 dc do 21 dc ,żeby trafić w owulacje . Ale chyba też to nic dało ,eh

    Karina
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 00:50

    Katarzyna87, anja83 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś badania nasienia męża?

    M&M
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też sądze że się po prostu zablokowałam ,ale od pewnego czasu dałam sobie spokój . Jednak przychodzi moment kiedy człowiek zaczyna myśleć a najbardziej bliżej małpy że znowu sie nie uda . Właśnie nie robił żadnych badań , w grudniu podjeliśmy decyzje ,że wybierzemy się do kliniki i niedługo mamy wizyte w marcu .

    Karina
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    A ile dni po owulacji robiłaś te pierwsze 2 testy?

    9 i 10 dpo.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam porcję świeżych wirusków <3
    1166409d4kmjfd7rt.gif

    agania, Martoszka, Girl25, gocha04, Emilia77 lubią tę wiadomość

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina90 wrote:
    ;( no cóż poczekam ,pytanie do zaciążonych czy miałyście jakieś bóle piersi? Jestem pare dni po owulacji a jednak nic sie nie zmieniło , ponoć pierwsze występują zmiany w piersiach .Pewnie nic z tego w tym cyklu ,eh ;(

    U mnie było odwrotnie. W poprzednich cyklach bolały mnie piersi zaraz po owulacji i tak do @, a teraz zaczęły dopiero w 7dpo. Poza tym trochę się powiększyły :-P
    Mordeczka wrote:
    Póki @ nie ma jest nadzieja ! Będzie co ma być :*
    mnie już zaczyna boleć na @ ;(
    Ja też mam bóle m@łpowe, ale @ nie przyjdzie przez dłuższy czas :-D

    Martoszka, werni lubią tę wiadomość

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala.mi wierzę w to ale muszę cierpliwie czekać :)

    mała.mi lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ralpina wrote:
    Jako że przerabiałam temat w poprzednim cyklu, rozmawiałam na ten temat z ginekologiem. Powiedział, że kilku-kilkunastodniowe opóźnienia zdarzają się czasami zupełnie zdrowym kobietom. I że nie ma co się martwić, chyba że sytuacja się powtarza. Zwykle takie długie są cykle bezowulacyjne (a u Ciebie jak i u mnie nie wiadomo czy owulacja była, bo testy nie potwierdziły. Ja myślę że u mnie nie było). Albo ewentualnie była, ale później (u mnie był spadek w 28dc i dokładnie 14 dni potem dostałam okres, więc istnieje szansa, że była wtedy... Może u Ciebie też była później? Do lekarza zawsze możesz podejść, bo po co się masz stresować? Ja dla pewności dostałam do badania hormony, to się przy okazji przebadam dokładniej i nie będę świrować jak następnym razem zobaczę taki dziwny wykres)
    Może masz racje Ralpina, a ja za bardzo panikuje...No nic czekam dalej, pocwicze cierpliwość;)

    Ralpina lubi tę wiadomość

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ