X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie podbrzusze boli i piersi mam same objawy ciazy 4dni bez @:)troche sie ciesze zobaczymy co jutro test pokaze

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Librus robilam progesteron w 21dc i wyszlo 33nmol/L a to znaczy, ze owukla byla.

    Mala gratuluje z calego serducha :) podeslij ciazowego wiruska! :)

    a u mnie dupa przez duze D :( mialam sie w pracy oderwac od tych wszystkich mysli, a bylo jeszcze gorzej, az sie poryczalam :( zaczelam plamic, jutro bedzie @

    nie wiem czego ja sie glupia spodziewalam :( zalamka...

    Podsyłam:-) I tak nie mogę jeszcze uwierzyć :-) Test powtórzyłam, pre-test jest 2, jaśniutka T, ale co się spodziewać jak @ ma termin jutro :-) Ogólnie testy z alle te taniutkie Testową pokazują bardziej intensywną, ciekawe:-)

    Malvinka, samira lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Libra, mindusia, EmiliaWSK, samira lubią tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie dziwne bole jakbym miala dostac @ ale nie ma jej i piersi mnie bola jak dotykam a wieczorem pekaja:(masakra dzis zaczal sie 4 dzien spoznienia jutro bd testowac bo slyszalam ze test najlepiej robic zz rana

    samira lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Mala na pewno wszystko bedzie ok. Fajne musi być uczucie jak ktoś robi test ciążowy niczego się nie spodziewając a tutaj wychodzą 2 kreski :)
    Super :)Ja w dalszym ciągiu czekam na @ pt-sb powinna przyjsc.
    Chociaz wolalabym zeby nie przychodziła a dzisiaj od rana doelgliwosci typowo okresowe. Ehh zobaczymy co z tego wyniknie.

    maia 1991 no to już chwile jak nie masz @ jakieś przeczucia :)
    Oby test wydzedl pozytywny:) powodzenia

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    ja tez mam takie dziwne bole jakbym miala dostac @ ale nie ma jej i piersi mnie bola jak dotykam a wieczorem pekaja:(masakra dzis zaczal sie 4 dzien spoznienia jutro bd testowac bo slyszalam ze test najlepiej robic zz rana

    Ja zatestowałam 3 dnie prze terminem @, jakoś tak...nie wiem ale miałam zdziwa....:-)

    Libra, samira lubią tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska507 wrote:
    To i ja dołączam do lutowych staranek, które powinny wypadać w okolicy walentynek:) To będzie pierwszy cykl z Cycklo-progynovą, Estrofemem, Duphastonem i Acardem:)

    U nas tez "walentynkowe" staranka :)

    samira lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Mała wrote:
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Mala na pewno wszystko bedzie ok. Fajne musi być uczucie jak ktoś robi test ciążowy niczego się nie spodziewając a tutaj wychodzą 2 kreski :)
    Super :)Ja w dalszym ciągiu czekam na @ pt-sb powinna przyjsc.
    Chociaz wolalabym zeby nie przychodziła a dzisiaj od rana doelgliwosci typowo okresowe. Ehh zobaczymy co z tego wyniknie.

    maia 1991 no to już chwile jak nie masz @ jakieś przeczucia :)
    Oby test wydzedl pozytywny:) powodzenia

    Kurcze Ja właśnie przed @ nie miałam takich, owszem, ale przed 1 ciążą, potem nic, zero, dlatego zaryzykowałam. Dziwne to wszystko. Wychodzi mi 4 tc, a już mam takie ciągi na wymioty, że masakra :-/ Miałam 2-3 dni temu, to "olałam" bo myślałam, że sie znowu NAJDŁAM!!!! :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:D
    U mnie tempreraturka taka sama jak wczoraj:)

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi pojawia sie juz plamienie na bieliznie zauwaylam i chyba nici z dzidziusia:(((maskra a tak juz sie ciesylam ze moze sie udalo wkoncu:( teraz bd 12 miesiac staran nie wiem co sie stalo ze taak dlugo sie spoznial pewno lada moment pojawi sie @i juz znowu sie zalamalam:(siostra mowi ze na poczatku ciazy pojawia sie plamienie bo ona tak z corka miala ale ja i tak wiem ze jak u mnie sie pokazalo to lada moment bd @ masakra nie wiem co juz robic zeby wkoncu sie udalo:(

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie może wystąpić podczas zagnieżdżania się zagrodka w macicy. Bądź dobrej myśli :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała każda z nas inaczej to wszystko przechodzi może dlatego nie miałaś takich typowo okresowych objawów. Ja to bym cały dzień dziś przespała ale to dlatego ze taka senna pogoda i tak na mnie sennie działa.

    maia1991 głowa do gory może jeszcze nie wszystko stracone.
    Ja też coś czuje że ten cykl będzie chybiony i w lutym trzeba bedzie się starac od nowa ;)

    maia1991 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj napewno jest chybiony, wlasnie przyszla @ juz jestem na tabletkach przeciwbolowych, bo nie wytrzymalabym tych skurczy :( mindusia trzymam kciuki za ciebie :)

    samira, mindusia lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ponownie...Mała gratulacje!!!!! Poproszę o fluidka z fasolką :) bo już sie załamuję powoli brakiem <3 rezultatów.... :( w walentynki mam owu.. :(

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WSK, z owu to tak samo jak ja, prawie tak samo zaczęłyśmy cykl, że o suwaczkach nie wspomnę :)może ten miesiąc będzie dla nas łaskawy i obrodzi w fasolki :)
    tylko nie rozumiem tej smutnej buźki na końcu, to chyba dobrze, że masz owu w walentynki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2013, 12:00

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    WSK, z owu to tak samo jak ja, prawie tak samo zaczęłyśmy cykl, że o suwaczkach nie wspomnę :)może ten miesiąc będzie dla nas łaskawy i obrodzi w fasolki :)
    tylko nie rozumiem tej smutnej buźki na końcu, to chyba dobrze, że masz owu w walentynki...

    Smutna bo wiesz....nastawię się i wyjdzie jak zawsze... :( ale fakt, wykresy i suwaki :) Błagaj Małą niech nas zarazi :)

    Meginka, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    moj napewno jest chybiony, wlasnie przyszla @ juz jestem na tabletkach przeciwbolowych, bo nie wytrzymalabym tych skurczy :( mindusia trzymam kciuki za ciebie :)

    oj przytulam :*

    agula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczęłam dziś cykl więc oficjalnie lutowe starania sie zaczęły!!!!
    Oby szczęśliwe były!!:-)

    aniczka, Dodi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Hej ponownie...Mała gratulacje!!!!! Poproszę o fluidka z fasolką :) bo już sie załamuję powoli brakiem <3 rezultatów.... :( w walentynki mam owu.. :(

    zobaczę co na tym usg wyjdzie i staramy się w podobnym czasie :)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ