X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie podbrzusze boli i piersi mam same objawy ciazy 4dni bez @:)troche sie ciesze zobaczymy co jutro test pokaze

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Librus robilam progesteron w 21dc i wyszlo 33nmol/L a to znaczy, ze owukla byla.

    Mala gratuluje z calego serducha :) podeslij ciazowego wiruska! :)

    a u mnie dupa przez duze D :( mialam sie w pracy oderwac od tych wszystkich mysli, a bylo jeszcze gorzej, az sie poryczalam :( zaczelam plamic, jutro bedzie @

    nie wiem czego ja sie glupia spodziewalam :( zalamka...

    Podsyłam:-) I tak nie mogę jeszcze uwierzyć :-) Test powtórzyłam, pre-test jest 2, jaśniutka T, ale co się spodziewać jak @ ma termin jutro :-) Ogólnie testy z alle te taniutkie Testową pokazują bardziej intensywną, ciekawe:-)

    Malvinka, samira lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Libra, mindusia, EmiliaWSK, samira lubią tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie dziwne bole jakbym miala dostac @ ale nie ma jej i piersi mnie bola jak dotykam a wieczorem pekaja:(masakra dzis zaczal sie 4 dzien spoznienia jutro bd testowac bo slyszalam ze test najlepiej robic zz rana

    samira lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Mala na pewno wszystko bedzie ok. Fajne musi być uczucie jak ktoś robi test ciążowy niczego się nie spodziewając a tutaj wychodzą 2 kreski :)
    Super :)Ja w dalszym ciągiu czekam na @ pt-sb powinna przyjsc.
    Chociaz wolalabym zeby nie przychodziła a dzisiaj od rana doelgliwosci typowo okresowe. Ehh zobaczymy co z tego wyniknie.

    maia 1991 no to już chwile jak nie masz @ jakieś przeczucia :)
    Oby test wydzedl pozytywny:) powodzenia

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    ja tez mam takie dziwne bole jakbym miala dostac @ ale nie ma jej i piersi mnie bola jak dotykam a wieczorem pekaja:(masakra dzis zaczal sie 4 dzien spoznienia jutro bd testowac bo slyszalam ze test najlepiej robic zz rana

    Ja zatestowałam 3 dnie prze terminem @, jakoś tak...nie wiem ale miałam zdziwa....:-)

    Libra, samira lubią tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska507 wrote:
    To i ja dołączam do lutowych staranek, które powinny wypadać w okolicy walentynek:) To będzie pierwszy cykl z Cycklo-progynovą, Estrofemem, Duphastonem i Acardem:)

    U nas tez "walentynkowe" staranka :)

    samira lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 6 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Mała wrote:
    mindusia wrote:
    Mala przed chwilą przeczytałam wiadomość i gratuluje serdecznie :)
    teraz pozostaje życzyć spokojnych 9 miesięcy. Jak widać na przykładzie Malej nie zawsze wielkie tempki są wyznacznikami ciąży ;)

    Ja dzisiaj tempki nie mierzyłam dałam sobie na wstrzymanie. Zmierzę dopiero dzień przed planowaną @ i wtedy będę mieć jasność.
    Ale coś czuje że @ czai się za rogiem. Mięśnie mnie bolą trochę podbrzusze. Czuje się co tu dużo mówić okresowo :/

    Hej Mindusia :-) Nie dziękuję :-) No tempki wogóle niskie i to bardzo. Może tak mam, bo też byłam pewna , że lipa. Ale 3 dni tak mnie jakoś dziwnie pobolewało, nie wiem jak to określić ani to bóle na @, ani klucie jajnika, jakoś tak dziwnie, i się skusiłam na test bez przekonania. Biorąc pod uwagę fakt, że tempka też niziutka. Nic narazie snuje plan jak mojemu M oświadczyć, bo pewnie czytałaś jakie były u mnie jazdy po 3 w sumie M starań, że nagle nie jest gotowy, ze może kiedyś...teraz MUSI być :-) Ale ogólnie jest dobry więc mam nadzieję, ze będzie ok :-)

    Mala na pewno wszystko bedzie ok. Fajne musi być uczucie jak ktoś robi test ciążowy niczego się nie spodziewając a tutaj wychodzą 2 kreski :)
    Super :)Ja w dalszym ciągiu czekam na @ pt-sb powinna przyjsc.
    Chociaz wolalabym zeby nie przychodziła a dzisiaj od rana doelgliwosci typowo okresowe. Ehh zobaczymy co z tego wyniknie.

    maia 1991 no to już chwile jak nie masz @ jakieś przeczucia :)
    Oby test wydzedl pozytywny:) powodzenia

    Kurcze Ja właśnie przed @ nie miałam takich, owszem, ale przed 1 ciążą, potem nic, zero, dlatego zaryzykowałam. Dziwne to wszystko. Wychodzi mi 4 tc, a już mam takie ciągi na wymioty, że masakra :-/ Miałam 2-3 dni temu, to "olałam" bo myślałam, że sie znowu NAJDŁAM!!!! :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:D
    U mnie tempreraturka taka sama jak wczoraj:)

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi pojawia sie juz plamienie na bieliznie zauwaylam i chyba nici z dzidziusia:(((maskra a tak juz sie ciesylam ze moze sie udalo wkoncu:( teraz bd 12 miesiac staran nie wiem co sie stalo ze taak dlugo sie spoznial pewno lada moment pojawi sie @i juz znowu sie zalamalam:(siostra mowi ze na poczatku ciazy pojawia sie plamienie bo ona tak z corka miala ale ja i tak wiem ze jak u mnie sie pokazalo to lada moment bd @ masakra nie wiem co juz robic zeby wkoncu sie udalo:(

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie może wystąpić podczas zagnieżdżania się zagrodka w macicy. Bądź dobrej myśli :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała każda z nas inaczej to wszystko przechodzi może dlatego nie miałaś takich typowo okresowych objawów. Ja to bym cały dzień dziś przespała ale to dlatego ze taka senna pogoda i tak na mnie sennie działa.

    maia1991 głowa do gory może jeszcze nie wszystko stracone.
    Ja też coś czuje że ten cykl będzie chybiony i w lutym trzeba bedzie się starac od nowa ;)

    maia1991 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj napewno jest chybiony, wlasnie przyszla @ juz jestem na tabletkach przeciwbolowych, bo nie wytrzymalabym tych skurczy :( mindusia trzymam kciuki za ciebie :)

    samira, mindusia lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ponownie...Mała gratulacje!!!!! Poproszę o fluidka z fasolką :) bo już sie załamuję powoli brakiem <3 rezultatów.... :( w walentynki mam owu.. :(

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WSK, z owu to tak samo jak ja, prawie tak samo zaczęłyśmy cykl, że o suwaczkach nie wspomnę :)może ten miesiąc będzie dla nas łaskawy i obrodzi w fasolki :)
    tylko nie rozumiem tej smutnej buźki na końcu, to chyba dobrze, że masz owu w walentynki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2013, 12:00

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    WSK, z owu to tak samo jak ja, prawie tak samo zaczęłyśmy cykl, że o suwaczkach nie wspomnę :)może ten miesiąc będzie dla nas łaskawy i obrodzi w fasolki :)
    tylko nie rozumiem tej smutnej buźki na końcu, to chyba dobrze, że masz owu w walentynki...

    Smutna bo wiesz....nastawię się i wyjdzie jak zawsze... :( ale fakt, wykresy i suwaki :) Błagaj Małą niech nas zarazi :)

    Meginka, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    moj napewno jest chybiony, wlasnie przyszla @ juz jestem na tabletkach przeciwbolowych, bo nie wytrzymalabym tych skurczy :( mindusia trzymam kciuki za ciebie :)

    oj przytulam :*

    agula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczęłam dziś cykl więc oficjalnie lutowe starania sie zaczęły!!!!
    Oby szczęśliwe były!!:-)

    aniczka, Dodi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Hej ponownie...Mała gratulacje!!!!! Poproszę o fluidka z fasolką :) bo już sie załamuję powoli brakiem <3 rezultatów.... :( w walentynki mam owu.. :(

    zobaczę co na tym usg wyjdzie i staramy się w podobnym czasie :)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ