X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra może już zobaczysz te strzałki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic jeszcze nie widzę:)

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    nic jeszcze nie widzę:)

    :((((
    Może jutro:)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 5 lutego 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    Mała gratuluję :)

    Hej samirciu :-) Narazie czekam powtórzę test za 2 dni, ale 3 były 2 z allegro - T nawet widoczna, hehe a teraz na spacerku kupiłam bobo płytkowy, T była strasznie jasna ale była. Jednak za 2-3 dni powtórzę, raczej niemożliwe żeby była pomyłka ale chucham :-)
    Wiesz jak miałam w tym miesiącu i kminie póki co jak M poinformować , ale muszę być bardziej pewna :-)

    gratuluje

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze kochana ,teraz tylko dbać o siebie musisz ,a chcesz M zrobić jakąś niespodziankę czy tak po prostu powiedzieć :)

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 lutego 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje mała. wszystkiego dobrego.

    Mała lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 5 lutego 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    będzie dobrze kochana ,teraz tylko dbać o siebie musisz ,a chcesz M zrobić jakąś niespodziankę czy tak po prostu powiedzieć :)

    Aj narazie próbuję go nastawić:-) Napomniałam, że mi sie spać chce i mam maleńkie kłucia:-) To dziś stwierdził "eee tam..." nic nie będzie :-)

    samira, gocha04, martula, Muska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    będzie dobrze kochana ,teraz tylko dbać o siebie musisz ,a chcesz M zrobić jakąś niespodziankę czy tak po prostu powiedzieć :)

    Aj narazie próbuję go nastawić:-) Napomniałam, że mi sie spać chce i mam maleńkie kłucia:-) To dziś stwierdził "eee tam..." nic nie będzie :-)

    hehe faceci oni są mało domyślni :P

    Meginka, aniczka, gocha04, Mała, martula lubią tę wiadomość

  • Treblinka Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 5 lutego 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i przesyłam fluidki :)

    Ja teraz czekam z niecierpliwością na wizytę u gina i modlę się aby wszystko bylo dobrze :)

    Mała ciche gratulacje :) też mialam takie 3 bladziochy z dnia na dzień ciemniejsze ;)

    Kaja ja też z tych z długimmmmm cyklem ;)

    Libra, gocha04 lubią tę wiadomość

    ca5bca751c095364c5c30acda8c0b2cf.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treblinka wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i przesyłam fluidki :)

    Ja teraz czekam z niecierpliwością na wizytę u gina i modlę się aby wszystko bylo dobrze :)

    Mała ciche gratulacje :) też mialam takie 3 bladziochy z dnia na dzień ciemniejsze ;)

    Kaja ja też z tych z długimmmmm cyklem ;)

    Łapie łapie i może w końcu uda mi się złapać:)
    I Gratulacje:)

  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 5 lutego 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rezerwuje również sobie jedną fasolkę na luty :)

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 5 lutego 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    będzie dobrze kochana ,teraz tylko dbać o siebie musisz ,a chcesz M zrobić jakąś niespodziankę czy tak po prostu powiedzieć :)

    Aj narazie próbuję go nastawić:-) Napomniałam, że mi sie spać chce i mam maleńkie kłucia:-) To dziś stwierdził "eee tam..." nic nie będzie :-)

    hehe faceci oni są mało domyślni :P

    Acha :-)

    Moj ma ma za 2 tyg urodziny...hmm...ale to za długo skapnie się :-)

    Oj narazie spokojnie czekam na dzień @ powtórzę test, choć skoro 3 wyszły z T jaśniutką. 2 z alle- nawet testowa była w miarę. Ale z bobo jakaś Blada:/ Ale była
    Narazie jakoś nie chce dziękować, bo też sie leczę jeszcze na zaburzenia z poprzedniej ciąży i jestem z 1 strony szczęśliwa a z drugiej przerażona. Tylko bardzo się cieszę, że moja Pani Psycholog powiedziała, że będzie ze mną cały czas :)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 5 lutego 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) No ciche ciche:) Nawzajem. A na kiedy masz wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dopisuje do was dziewczyny :) czerwonka właśnie zawitała niestety ale musi się udać w tym miesiącu zakochanych :D

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Librus robilam progesteron w 21dc i wyszlo 33nmol/L a to znaczy, ze owukla byla.

    Mala gratuluje z calego serducha :) podeslij ciazowego wiruska! :)

    a u mnie dupa przez duze D :( mialam sie w pracy oderwac od tych wszystkich mysli, a bylo jeszcze gorzej, az sie poryczalam :( zaczelam plamic, jutro bedzie @

    nie wiem czego ja sie glupia spodziewalam :( zalamka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2013, 23:19

    Mała lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 6 lutego 2013, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro termin @. Czekam z niecierpliwością na to, co będzie. Życzę szczęścia wszystkim styczniowym i lutowym staraczkom, aby ten miesiąc obrodził fasolkami :)

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula wrote:
    Ja mam jutro termin @. Czekam z niecierpliwością na to, co będzie. Życzę szczęścia wszystkim styczniowym i lutowym staraczkom, aby ten miesiąc obrodził fasolkami :)

    Oby nieprzyszła:)
    będę trzymać kciukasy:)

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możecie kuknijcie w mój wykres i w poprzednie:) Bo nie wiem czy wszystko jest na dobrej drodze kochane:)3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2013, 06:44

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 6 lutego 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ale mi tempka skoczyła dzisiaj. Ciekawe czy to kwestia kataru, czy luteiny... ;)

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 6 lutego 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wam no mnie też dziś poszła tempa w górę ciekawe co z tego wyjdzie jutro idę do gin wiec zobaczymy

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ