X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka fajny byłby taki prezent urodzinowy :) ja jestem imieninowym prezentem mojego Taty :D a jeśli teraz jestem w ciąży (nadal nie mam @ :D) to powinnam urodzić na swoje urodziny i imieniny mojego Taty :)) fajnie by było :)

    Libra lubi tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 lutego 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki progesteronu (21 dzień cyklu). wynik 19,8 norma 1,2-15,9. ostatnie 4 miesiące byłam na dupku. w obecnym cyklu go nie biorę. mam pytanie czy to mozliwe, ze dupek mi podwyższył progesteron, i jak się go zbija.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to już dzisiaj zgłupiałam :) przez ostatnie pół roku nie miałam ani grama rozciągliwego śluzu, tylko wodnisty. Az tu nagle jaśnie Pan rozciągliwy raczył się pojawić dziś. No i teraz nie wiem co myśleć, myślałam że już jestem po owu a tu ten śluz wyskoczył i mdłości jak nie wiem co. Dziewczyny, które brały CLO, myślicie że to przez ten lek mogła mi się przesunąć owulka??? A może jednak już była? Mam cykle ok 24 dni więc już chyba za późno na owulację... już sama nie wiem na prawdę, ten śluz mi trochę namieszał w głowie :) ehhh...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    podobno to sie zdarza na poczatku ciazy moja kolezanka tez tak miala. ja sie zastanawiam bo wczoraj mialal 11 dzien cylku i załuważylam w śluzie tym takim plodnym takie male niteczki krwi i nie wiem co o tym myslec...

    hej, tez tak teraz miałam i tez od 11 dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ja to już dzisiaj zgłupiałam :) przez ostatnie pół roku nie miałam ani grama rozciągliwego śluzu, tylko wodnisty. Az tu nagle jaśnie Pan rozciągliwy raczył się pojawić dziś. No i teraz nie wiem co myśleć, myślałam że już jestem po owu a tu ten śluz wyskoczył i mdłości jak nie wiem co. Dziewczyny, które brały CLO, myślicie że to przez ten lek mogła mi się przesunąć owulka??? A może jednak już była? Mam cykle ok 24 dni więc już chyba za późno na owulację... już sama nie wiem na prawdę, ten śluz mi trochę namieszał w głowie :) ehhh...

    bo nasz organizm to wielka zagadka...ja też niekiedy mam takie różne objawy które mnie mylą i których bym się nie spodziewała...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubię ten cytata ale mi się nie mieści w sygnaturze niestety

    “ Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz. ”

    Meginka, agula, Libra lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 19 lutego 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Ależ dziś zmęczona jestem- cały czas ziewam, spać mi się chce, śluzu rozciągliwego już dziś nie miałam- chyba że był gdzieś głębiej, skoku temperatury jeszcze nie ma...ale kto wie- moze to owulacja, czekam na ten skok temp jak na zbawienie hehe bo pierwszy raz w zyciu kontroluje sobie temperature...mój mąż ostatnio zrobił się bardziej chętny na "starania" hehe a mi sie wydaje ze moze to za czesto, że plemniki słabe będą hehe paranoja! Ale on jest dobrej myśli i nawet po stosunku mi sam poduszkę pod tyłek podkłada hahaha No i mam fazę kupowania już czasopism takich jak M jak mama itp...i chciałam zacząć chodzić sobie na siłownię albo na fitness jakiś ale tez mam fazę, że może to zaszkodzi teraz w czasie starań...że może nie powinnam, może do implantacji nie dojdzie bo ja będę gdzieś skakać itp...sama nie wiem- już chyba przesadzam z ty wszystkim...ale to chyba po tym poronieniu tak mam...nie chcę żeby cokolwiek zaszkodziło, zebym nie musiała znów tego przezywać wszystkiego...

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zrobiłam test owu- nie wytrzymałam :) negatyw, czyli owu już była... nie nadążam za swoim organizmem...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    właśnie zrobiłam test owu- nie wytrzymałam :) negatyw, czyli owu już była... nie nadążam za swoim organizmem...

    ja tak samo za nim nie nadążam :) (za swoim oczywiście):P

    Meginka, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Ależ dziś zmęczona jestem- cały czas ziewam, spać mi się chce, śluzu rozciągliwego już dziś nie miałam- chyba że był gdzieś głębiej, skoku temperatury jeszcze nie ma...ale kto wie- moze to owulacja, czekam na ten skok temp jak na zbawienie hehe bo pierwszy raz w zyciu kontroluje sobie temperature...mój mąż ostatnio zrobił się bardziej chętny na "starania" hehe a mi sie wydaje ze moze to za czesto, że plemniki słabe będą hehe paranoja! Ale on jest dobrej myśli i nawet po stosunku mi sam poduszkę pod tyłek podkłada hahaha No i mam fazę kupowania już czasopism takich jak M jak mama itp...i chciałam zacząć chodzić sobie na siłownię albo na fitness jakiś ale tez mam fazę, że może to zaszkodzi teraz w czasie starań...że może nie powinnam, może do implantacji nie dojdzie bo ja będę gdzieś skakać itp...sama nie wiem- już chyba przesadzam z ty wszystkim...ale to chyba po tym poronieniu tak mam...nie chcę żeby cokolwiek zaszkodziło, zebym nie musiała znów tego przezywać wszystkiego...

    nie jest za często mi ginka mówiła ze przy dniach płodnych można bujac się codziennie :P i słyszałam ze plemniczków jest troszkę wtedy mniej ale są zdrowsze,świeższe i żywsze(żwawsze),mój jak mu nie klepie o staraniach to tez jest bardziej "sprawny" :D
    a M jak Mama tez kupuję i pisze na tym forum z gazety :)

    ja wybrałam szkołę dla relaksu i nabycia wiedzy :)

    alexis lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie odebrałam wyniki pierwszej bety: 205.4 mlU/ml :) Troszkę za mała jak na moje obliczenia, ale jest dobrze ;) Pojutrze idę znowu, żeby sprawdzić przyrost. jak będzie to wymagane 66% to będę już spokojna :)

    alexis, samira, sama_ja, agula, martula, gocha04, Libra lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Samira za słowa otuchy :) czyli, ze nie jest ze mną jeszcze tak źle hehe bo już nawet Panie z Groszka pytały czy w ciąży jestem itp bo gazety kupuję dla ciężarnych i dla mam...powiedziałam im tylko, że się szykuję powoli do bycia mamą :) no nic- tzreba być dobrej mysli, że te czasopisma i wiedza z nich wyczytana nie pójdą na marne i już niedługo nam się przydadzą :)

    samira, Malvinka lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    A ja właśnie odebrałam wyniki pierwszej bety: 205.4 mlU/ml :) Troszkę za mała jak na moje obliczenia, ale jest dobrze ;) Pojutrze idę znowu, żeby sprawdzić przyrost. jak będzie to wymagane 66% to będę już spokojna :)

    ty już tam nic nie obliczaj ,jak się mieści w normie to jest ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Dzięki Samira za słowa otuchy :) czyli, ze nie jest ze mną jeszcze tak źle hehe bo już nawet Panie z Groszka pytały czy w ciąży jestem itp bo gazety kupuję dla ciężarnych i dla mam...powiedziałam im tylko, że się szykuję powoli do bycia mamą :) no nic- tzreba być dobrej mysli, że te czasopisma i wiedza z nich wyczytana nie pójdą na marne i już niedługo nam się przydadzą :)

    aaa do usług ,proszę bardzo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    właśnie zrobiłam test owu- nie wytrzymałam :) negatyw, czyli owu już była... nie nadążam za swoim organizmem...

    niby jest tak że owu ma być 14dni przed kolejną @ ...

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis, bez obaw, przydadzą się ;) I za to jak tylko będziesz już miała swoje wymarzone II, to od razu będziesz ekspertka ;)
    samirka - a to "M jak Mama" to dobre jest? Bo ja się właśnie zastanawiałam, czy sobie czegoś nie zacząć kupować ;)
    Meginka - ale owulacja może być +- 2 dni w stosunku do skoku tempki i +- 3 dni w stosunku do szczytu śluzu ;)

    samira, alexis lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    właśnie zrobiłam test owu- nie wytrzymałam :) negatyw, czyli owu już była... nie nadążam za swoim organizmem...

    niby jest tak że owu ma być 14dni przed kolejną @ ...

    no niby tak ale mój organizm zawsze był zbuntowany i nie stosuje się do żadnych "książkowych zasad" :) :)
    wszystko się okaże za tydzień, termin @ mam na 27.02. Mam nadzieję że zabłądzi i do mnie nie trafi przez najbliższe 9 miesięcy :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie mój wykresik? Bo coś się zepsuło chyba... :(

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka masz wieeeeelki napis "wykres został usunięty"

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyneczki, żegnam się już idę oglądnąć M jak miłość :) a poza tym M już marudzi żebym szła do niego :)
    Także życzę miłego wieczoru i stosunkowo udanej nocy :)
    Dobranoc wszystkim :)

    alexis, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ