X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Meginko!

    A co do wykresu to ja właśnie też taki napis widzę w miniaturce. A jak wchodzę w bieżący wykres to widzę niby wszystko normalnie oprócz komentarzy :(

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam dzisiaj pierwszy raz na aerobiku. Z tego co wiem lekki wysiłek fizyczny jest wskazany podczas starań o dzidzie, ale zastanawiam się czy aerobik jest dobrym rozwiazaniem. Na razie jestem przed ovu, ale w fazie lutealnej może wybiorę coś lagodniejszego np. joge ;).

    alexis lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula, życzę wytrwałości! Ja miałam dzisiaj na basen iść z moim M., ale najpierw mi się nie chciało, a potem jemu :P

    samira, Konwalia lubią tę wiadomość

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    Anula ja jak zaszłam w pierwszą ciążę to też miałam plamienia i ból brzucha :D

    Dzięki kochana. Dzisiaj mam okropny dzień, ale trzeba być twardym. Od jutra chyba wracam na siłownie bo inaczej zeświruje.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    alexis, bez obaw, przydadzą się ;) I za to jak tylko będziesz już miała swoje wymarzone II, to od razu będziesz ekspertka ;)
    samirka - a to "M jak Mama" to dobre jest? Bo ja się właśnie zastanawiałam, czy sobie czegoś nie zacząć kupować ;)
    Meginka - ale owulacja może być +- 2 dni w stosunku do skoku tempki i +- 3 dni w stosunku do szczytu śluzu ;)

    fajne jest,ale ja stwierdziłam ze co kwartał je będę kupowała bo wtedy są trzy gazety w jednej (z trzech miesięcy razem jedna dużą ale podzielona na trzy miechy )teraz będzie albo w kwietniu albo w maju i koszt mniejszy w zestawie 7zł a osobno za jeden miesiąc 6zł...
    już trzy razy były tam posty moich kumpeli z forum M jak mama :)

    i polecam książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy " bardzo fajna ,wesoła i dużo odpowiedzi o ciąży poważnych i zabawnych także,a żałuje ze jej nie kupiłam bo była kiedyś w promocji w MAKRO za 10zł a tak ok. 35-40zł kosztuje ale warto kupić :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 19 lutego 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jak radzicie? Isc na bete, czy najpierw zrobic jeszcze jeden test ciazowy, a potem isc na bete? Normalnie moj cykl trwa 26 dni. Dzis jest 31 dc a nadal mam tylko plamienia. W tym cyklu bylam chora i zaczelam brac bromocorm. W weekend robilam test. Wyszedl negatywny. Boje sie, ze sie nastawie, a tu sie okaze ze cykl mi sie rozregulowal... Nigdy nie mialam takich dlugich plamien. Cos ta @ sie nie rozkreca.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 19 lutego 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie czym się różni ból owulacyjny od miesiączkowego?

    ***
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 lutego 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie wpadłam tu do was zobaczyc co słychac

    Malvinka moze napisz do admina ze masz problem z wykresem

    Konwalia jakbys udostepnila wykres byłoby łatwiej poradzci, a ile dni jests po owulacji? bo może jeszcze za wczesnie, moze ci sie cykl wydłużył?

    Aga11 np. tym ze jest w polowie cyklu ;) w zasadzie to u mnie jest tak ze boli mnie mocno ale mniej niz przy @ i nie prominiuje az tak bardzo na reszte ciala, tylko ze ja podczas @ umieram wiec owulacyjny ból jest znacznie słabszy no i toewarzyszy mu niezle nadety brzuch jak przy @ ale kazda ma inaczej :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 lutego 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wogole to w tym cyklu mialo nie byc styaranek a nawet odwrotnie ale jakos tak M nie powstrztymaqlismy emocji i choci przez leki i chorobe sie nie straamy to istnieje realna szansa za fasolke, ale jak przyjdzie 2 nie bedziemy plakac tylko bedziemy spokojniejsi ze leki nie zaszkodzily.

    wiec niniejszym postanowiłam dołączyć do lutowych staranek :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 lutego 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka - dziękuję za polecenia, poszukam i kupię :)
    konwalia - może idź na beŧę rzeczywiście? Przynajmniej będziesz miała pewność co i jak :) A z tymi testami ciążowymi to chyba różnie bywa. Robiłam 10mlU/ml 2 dni po spodziewanej @ i wyszedł ujemny. Dwa dni później rano - beta 205mlU/ml. No nie wierzę, że aż TAK urosła przez te dwa dni. Więc idź na betę i koniecznie daj znać!!! Trzymam kciuki!
    Aga - u mnie owulacyjny jest z jednej strony wyraźni i kujący. Miesiączkowy taki skurczowy i "szerzej" go czuję"
    Amicizia - już napisałam do admina. Nie odpisali mi a zmiany nie ma :( Witamy w lutowych starankach. I nic się nie przejmuj lekami - podobno na tym etapie jest "wszystko albo nic", więc jeśli zaskoczysz i ciąża się utrzyma, to znaczy, że leki jej nie zaszkodziły :) Trzymam kciuki!

    samira, Amicizia lubią tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyznam,że tez zaczelam kupować gazetki :p ukrywam je przed moim M, bo nie chce żeby pomyślał,że już do końca ześwirowałam :P my mamy ten cykl stracony, ze względu na torbiej,ale i tak prowadze obserwacje :)

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u nas kryzys zażegnany oczywiście musiałam pierwsza rękę wyciągnąć bo już nie mogłam znieść tej ciszy w domu.

    Ja wczoraj byłam w ciuchu i oglądałam małe ciuszki , prawie kupiłam ale w porę się ogarnęłam, że mam obsesje i wyszłam z kamizelką i spodniami dla siebie i sama do siebie pomyślałam, ze jeszcze czas na małe ciuchy ;P

    samira lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mam ze juz bym chciala kupowac te wszystkie male ubranka ale niestety jeszcze na to musze poczekac az lzy kreca sie w oczach. Ciesze sie Olaola ze u Ciebie juz kryzys zazegnany :-)

    olaola lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    ja czekam na lutową owulację. może tym razem się uda i będzie bożonarodzeniowy cud jakiś..;)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nas dwie ktore czekamy na lutowa owulacje i cud :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby się udało!

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje ale okaze sie dopiero 8 marca czy @ przyjdzie oby nie przyszla.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja dopiero dziś 6 dc więc ledwo dopiero zbieram siły;)

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    Dziewczynki u nas kryzys zażegnany oczywiście musiałam pierwsza rękę wyciągnąć bo już nie mogłam znieść tej ciszy w domu.

    Ja wczoraj byłam w ciuchu i oglądałam małe ciuszki , prawie kupiłam ale w porę się ogarnęłam, że mam obsesje i wyszłam z kamizelką i spodniami dla siebie i sama do siebie pomyślałam, ze jeszcze czas na małe ciuchy ;P

    U mnie to standard. Przy każdej kłótni to zawsze MOJA wina i to JA muszę wyciągać rękę pierwsza i przepraszać :/ Wkurza to okropnie :/

    olaola, samira lubią tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone Madzianka ja tez czekam na owulke, chyba mi sie cykl troche spitolil bo chora jestem, no ale zobaczymy czy cos z tego wyjdzie ;)

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ