X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogole to dzien dobry :D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    olaola wrote:
    Dziewczynki u nas kryzys zażegnany oczywiście musiałam pierwsza rękę wyciągnąć bo już nie mogłam znieść tej ciszy w domu.

    Ja wczoraj byłam w ciuchu i oglądałam małe ciuszki , prawie kupiłam ale w porę się ogarnęłam, że mam obsesje i wyszłam z kamizelką i spodniami dla siebie i sama do siebie pomyślałam, ze jeszcze czas na małe ciuchy ;P

    U mnie to standard. Przy każdej kłótni to zawsze MOJA wina i to JA muszę wyciągać rękę pierwsza i przepraszać :/ Wkurza to okropnie :/

    u mnie znów nadzieja, że z tego pogodzenia się coś będzie ;D echh... człowiek to głupi jest.

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    a tak w ogole to dzien dobry :D

    dobry dobry :D śniegiem zasypany ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 10:07

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieweczki :) Ale dziś poleniuchowałam... wstyd się przyznać ale dopiero pół godziny temu wstałam... ten ból podbrzusza tak mi dokucza że już nie wiem od czego to cholerstwo, nigdy tak nie miałam. Jak nie ustąpi w najbliższych dniach to może się wybiorę do gina. Chociaż nie wiem, może mnie wyśmieje że przychodzę z takimi błahostkami... Ten cykl jakiś dziwny jest...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka!To, że Cię coś martwi jest bystarczającym powodem, żeby nie uznawać tego za błahostkę! Jeśli lekarz Cię wyśmieje, to sama go wyśmiej i zmień lekarza. Trzymam kciuki!

    agula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej dzieweczki :) Ale dziś poleniuchowałam... wstyd się przyznać ale dopiero pół godziny temu wstałam... ten ból podbrzusza tak mi dokucza że już nie wiem od czego to cholerstwo, nigdy tak nie miałam. Jak nie ustąpi w najbliższych dniach to może się wybiorę do gina. Chociaż nie wiem, może mnie wyśmieje że przychodzę z takimi błahostkami... Ten cykl jakiś dziwny jest...

    a jaki to ból? ciągnący szmyranie czy jak ? bo ja dziś 16dc i też tak cale podbrzusze czułam rano jakby na @ ale delikatniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 10:12

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    agula wrote:
    a tak w ogole to dzien dobry :D

    dobry dobry :D śniegiem zasypany ;)

    u mnie ostatnio to raczej wiosennie ;)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    Malvinka wrote:
    olaola wrote:
    Dziewczynki u nas kryzys zażegnany oczywiście musiałam pierwsza rękę wyciągnąć bo już nie mogłam znieść tej ciszy w domu.

    Ja wczoraj byłam w ciuchu i oglądałam małe ciuszki , prawie kupiłam ale w porę się ogarnęłam, że mam obsesje i wyszłam z kamizelką i spodniami dla siebie i sama do siebie pomyślałam, ze jeszcze czas na małe ciuchy ;P

    U mnie to standard. Przy każdej kłótni to zawsze MOJA wina i to JA muszę wyciągać rękę pierwsza i przepraszać :/ Wkurza to okropnie :/

    u mnie znów nadzieja, że z tego pogodzenia się coś będzie ;D echh... człowiek to głupi jest.

    to dzialaj ola, godzenie sie jest najprzyjemniejsze ;)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    Meginka wrote:
    Hej dzieweczki :) Ale dziś poleniuchowałam... wstyd się przyznać ale dopiero pół godziny temu wstałam... ten ból podbrzusza tak mi dokucza że już nie wiem od czego to cholerstwo, nigdy tak nie miałam. Jak nie ustąpi w najbliższych dniach to może się wybiorę do gina. Chociaż nie wiem, może mnie wyśmieje że przychodzę z takimi błahostkami... Ten cykl jakiś dziwny jest...

    a jaki to ból? ciągnący szmyranie czy jak ? bo ja dziś 16dc i też tak cale podbrzusze czułam rano jakby na @ ale delikatniej.

    taki ciągnący ból, bardziej odczuwalny jak wstaję z krzesła i brzuchol "nadęty". Ale chyba dziś już trochę mniej boli niż wczoraj, zobaczymy jutro, może to jakaś fasolka tam się rozpycha i miejsce sobie robi :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak poczytałam was sobie i widze że raczej podchodzicie do tematu optymistycznie, ja to juz się załamuje chyba. Przedemną dopiero 3 cykl a wydaje mi się ze nigdy się nie uda, a w dodatku co rusz to jakaś kolezanka mówi mi że jest w ciąży, przykro mi że ja nie mogę być :(

    samira lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas, nie smutaj się! 3 cykle to naprawdę nie dużo! Gdy zdrowa para kocha się w dni płodne to szansa na ciążę to jakieś 25-30%. Więc łatwiej nie zajść niż zajść!

    samira lubi tę wiadomość

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej dzieweczki :) Ale dziś poleniuchowałam... wstyd się przyznać ale dopiero pół godziny temu wstałam... ten ból podbrzusza tak mi dokucza że już nie wiem od czego to cholerstwo, nigdy tak nie miałam. Jak nie ustąpi w najbliższych dniach to może się wybiorę do gina. Chociaż nie wiem, może mnie wyśmieje że przychodzę z takimi błahostkami... Ten cykl jakiś dziwny jest...

    jestes pzed ovu czy po?

    event.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas, o swoją córcię starałam się 3 lata, teraz jest 10 cykl, więc to na prawdę nie takie łatwe jak by się chciało zajść w ciąże. trzeba się trochę postarać, dobrze, że starania przyjemne chociaż;)

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Tak poczytałam was sobie i widze że raczej podchodzicie do tematu optymistycznie, ja to juz się załamuje chyba. Przedemną dopiero 3 cykl a wydaje mi się ze nigdy się nie uda, a w dodatku co rusz to jakaś kolezanka mówi mi że jest w ciąży, przykro mi że ja nie mogę być :(

    Ja starałam sie 8 cykli i wkońcu sie udało a byłąś może u ginekologa?

    event.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    To jest nas dwie ktore czekamy na lutowa owulacje i cud :-)

    Madzianka- jest nas dużo więcej, które czekają na lutową owulację, a te które nie czekają na owulację czekają na testowanie i na NIE-pojawienie się @ :)

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Meginka wrote:
    Hej dzieweczki :) Ale dziś poleniuchowałam... wstyd się przyznać ale dopiero pół godziny temu wstałam... ten ból podbrzusza tak mi dokucza że już nie wiem od czego to cholerstwo, nigdy tak nie miałam. Jak nie ustąpi w najbliższych dniach to może się wybiorę do gina. Chociaż nie wiem, może mnie wyśmieje że przychodzę z takimi błahostkami... Ten cykl jakiś dziwny jest...

    jestes pzed ovu czy po?

    no już raczej po, jeśli w ogóle była, bo nie robiłam testów owu ani monitoringu więc pewności nie mam, ale myślę, że była. Pozostaje czekać :)
    Ale chociaż te jajniki już mnie tak nie bolą, no może troszkę.
    A czemu pytasz??

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 20 lutego 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Predzej czy pózniej każdej z nas sie uda. Napewno. Tylko właśnie jednej prędzej a drugiej pózniej. Musimy uzbroić sie w cierpliwość ;D ;D dobrze ze możemy sie wspólnie wspierać. Jak to mówią w kupie siła ;D ;D ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lutego 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak raze razniej odkad jestem tutaj nie czuje sie juz taka samotna w moich staraniach i oczekiwaniu na upragnione 2 kreseczki :-)i nie czuje sie samotna w tym ze juz tak dlugo sie staramy i jak na razie nic nie wycodzi z tego. teraz czekam na owulacje przytulanko i na brak @ na poczatku marca. trzymam kciuki za nas wszystkie i na dobre wiesci ze ktorejs z nas udaly sie lutowe staranka :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 20 lutego 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Predzej czy pózniej każdej z nas sie uda. Napewno. Tylko właśnie jednej prędzej a drugiej pózniej. Musimy uzbroić sie w cierpliwość ;D ;D dobrze ze możemy sie wspólnie wspierać. Jak to mówią w kupie siła ;D ;D ;D

    w kupie siła, gówn* nie ruszy;D

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ