X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Konwalio, mi to wygląda na razie na bezowulacyjny... :( Ale może owulka się jeszcze pojawi...

    Malvinko niestety jest to możliwe - mam podwyższoną prolaktynę. W następnym cyklu mam iść na usg. To na razie wstrzymuje się z tym testowaniem.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    skoro mowa o temperaturze to czy powinnam zacząć mierzyć temperaturę w pierwszym dniu miesiączki tak żeby było prawidłowo?

    nie musisz, można od5 lub 6 dnia cyklu, dużo dziewczyn tak robi ;)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to i tak muszę poczekać.... albo na @ albo na pozytywny wynik testu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    noooo to zupełnie jak ja wczoraj, i jeszcze inna forumowiczka mi napisała, że wczoraj po długiej nieobecności tez do niej zawitał śluz R. U mnie był wczoraj, a dziś już wodnisty.
    Tego cyklu to w ogóle nie rozumiem, ale co tam :) Będzie dobrze :)
    No co to się porobiło hehehe :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    noooo to zupełnie jak ja wczoraj, i jeszcze inna forumowiczka mi napisała, że wczoraj po długiej nieobecności tez do niej zawitał śluz R. U mnie był wczoraj, a dziś już wodnisty.
    Tego cyklu to w ogóle nie rozumiem, ale co tam :) Będzie dobrze :)
    No co to się porobiło hehehe :)

    oj fajnie by było bo byśmy wtedy miały podobny termin porodu ,jakby cudem się udało zmajstrować fasolinkę :D

    ja tez uważam ten cykl za najdziwniejszy hehe...i jestem nastawiona pozytywnie ,tz. nie fiksuję jak zwykle i nie robię testów owu i tak jest lepiej ...na luzaku..chociaż całkiem myślenia nie wyłączę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 20:10

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodząc codziennie na forum czytam o kolejnych dziewczynach, które zaciążyły. To są naprawdę wspaniale wiadomości. W takim tempie to naprawdę przyrost naturalny wzrośnie porządnie ;D Serdecznie Gratuluje szczęśliwym przyszłym mamusia i oczywiście życzę powodzenia tym, które sie jeszcze starają, sobie rownież ;D

    samira, martula, Malvinka, malinka5020, liloe lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Wchodząc codziennie na forum czytam o kolejnych dziewczynach, które zaciążyły. To są naprawdę wspaniale wiadomości. W takim tempie to naprawdę przyrost naturalny wzrośnie porządnie ;D Serdecznie Gratuluje szczęśliwym przyszłym mamusia i oczywiście życzę powodzenia tym, które sie jeszcze starają, sobie rownież ;D

    oby więcej takich wieści i zielonych kropek na wykresach :)

    Ilona lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    noooo to zupełnie jak ja wczoraj, i jeszcze inna forumowiczka mi napisała, że wczoraj po długiej nieobecności tez do niej zawitał śluz R. U mnie był wczoraj, a dziś już wodnisty.
    Tego cyklu to w ogóle nie rozumiem, ale co tam :) Będzie dobrze :)
    No co to się porobiło hehehe :)

    oj fajnie by było bo byśmy wtedy miały podobny termin porodu ,jakby cudem się udało zmajstrować fasolinkę :D

    ja tez uważam ten cykl za najdziwniejszy hehe...i jestem nastawiona pozytywnie ,tz. nie fiksuję jak zwykle i nie robię testów owu i tak jest lepiej ...na luzaku..chociaż całkiem myślenia nie wyłączę ;)

    no ja też tak do tego podchodzę, jestem nastawiona optymistycznie, ale nie nakręcona. A co do myślenia to po prostu się nie da nie myśleć, kiedy się człowiek stara. Ten nasz instynkt macierzyński jest silniejszy od nas :) Spadam już na wyrko, miłej nocki :*

    samira, Libra lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc i nawzajem :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 lutego 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Amicizia i Malvinka udostępniłam swój wykres, ale nie wiem czy on Wam coś powie. W tym cyklu miałam zapalenie płuc, brałam antybiotyki...

    napisalam ci pod wykresem ale tu tez napisze powiedz kiedy mialas to zapalenie płuc? w jakich dniach cyklu? pomoze to nam odrzucic zaburzone temperatury, choroba w pierwszej fazie cyklu moze znacznie opoznic owulacje, u mnie jak chorowalam tak wlasnie to cykl wydłużył mi sie do 45 dni a zwykle mam maks 29 i gdyby nie mierzenie tempki to bym sie przerazila :) wiec jeszcze wszystko przed Toba, a to plamienie to ronie dobrze moze byc krwawienie śródcykliczne, poczytaj o tym na necie w watku z linkami cos powinno byc :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 lutego 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Monia :) wrote:
    https://ovufriend.pl/wykres,8626b351cdfbafdef8be3cb145d4871c.html

    moim zdaniem trzeba czekać na jutrzejszy pomiar... być może była 17dc... poczekajmy do jutra...

    ja tez bym obstawiala 17 dc :)

    Libra lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :) wrote:
    To czekamy do jutra. A czy owulacja może wystąpić bez wysokiej temperatury?

    teoretycznie brak skoku mówi raczej o bezowulacyjnym cyklu... ale wiesz teoria sobie a życie sobie... już gdzieś tu na forum widziałam wykres na pierwszy rzut oka bezowulacyjny... a z monitoringu wynikało, że do owulacji doszło...

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    skoro mowa o temperaturze to czy powinnam zacząć mierzyć temperaturę w pierwszym dniu miesiączki tak żeby było prawidłowo?

    a przeciętnie w którym dniu cyklu występuje u Ciebie owulacja? ja np. mam dość wcześnie - 10-12dc... mierzę tempkę raczej pod koniec @... kuknij sobie w mój wykres w stopce:)

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 21 lutego 2013, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj cykl powoli sie konczy- niesty, dzis tempka zaczela spadac, w sobote @ nic jej juz nie zatrzyma:(

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    sama_ja wrote:
    skoro mowa o temperaturze to czy powinnam zacząć mierzyć temperaturę w pierwszym dniu miesiączki tak żeby było prawidłowo?

    a przeciętnie w którym dniu cyklu występuje u Ciebie owulacja? ja np. mam dość wcześnie - 10-12dc... mierzę tempkę raczej pod koniec @... kuknij sobie w mój wykres w stopce:)

    jakoś nigdy się "nie przyglądałam" temu :) w pierwszą ciążę zaszłam w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, później po porodzie założyłam spiralę. W styczniu po 2 latach ją wyjęłam w czasie okresu i do dnia dzisiejszego nie mam @.... Trzy testy pokazały mi brak ciąży, ale już czekam na termin wizyty u lekarza...

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 lutego 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) wyznaczyło mi dziś owulację na 9DC coś chyba za wcześnie...chyba zignoruje tą dzisiejszą temperaturę, bo wczoraj wieczorem na spotkaniu ze znajomymi byłam na piwie...więc temp może być zakłamana...i chyba tak właśnie jest...albo jeszcze poczekam do jutra, zobaczymy jaka temp jutro będzie z rana- jak taka sama to zostawię to tak jak jest a jak niższa to zignoruję tą dzisiejszą, jak myślicie? Nie mam za bardzo doświadczenia w tych wykresach i temperaturach...pierwszy raz w życiu coś takiego kontroluję, nigdy nawet na śluz nie patrzyłam...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby zaczyna się śluz rozciągliwy jak na owu, ale ginka powiedziała,że w tym cyklu nie będzie, przez torbiel :/ więc w tym cyklu stawiam na luz :P

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim! Ja rano byłam na drugiej becie. Wieczorem wyniki :) Mam nadzieję, że ładny wzrost będzie, bo się martwię troszeczkę... Ale może po wynikach się uspokoję :)

    samira lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    dzień dobry wszystkim! Ja rano byłam na drugiej becie. Wieczorem wyniki :) Mam nadzieję, że ładny wzrost będzie, bo się martwię troszeczkę... Ale może po wynikach się uspokoję :)

    Będzie dobrze Malvinko, masz już jakieś wyraźne objawy ciąży?? Jak się czujesz ogólnie?

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ