X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;D nie wiem jak to wyglada u was,ale u mnie ten czas oczekiwania na brak miesiaczki, potem na owulacje strasznie sie dluzy. Niby staram sie o tym tak nie myśleć i w rzeczywistości naprawdę rzadko myśle, ale te dni mi sie jakoś wyyyyciagaja. Śmieszne to trochę, ale tak jest. Ogólnie to niby dni mi szybko lecą, ale to czekanie sie dluzy. Wiecie o co mi chodzi??? Tez tak macie??? Trochę to dziwne.

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Ale jestem szczęśliwa dziewczynki! W ciągu 48h beta mi wzrosła z 205,4 do 452,9 :D

    to superrrrrrr :D

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny ;D nie wiem jak to wyglada u was,ale u mnie ten czas oczekiwania na brak miesiaczki, potem na owulacje strasznie sie dluzy. Niby staram sie o tym tak nie myśleć i w rzeczywistości naprawdę rzadko myśle, ale te dni mi sie jakoś wyyyyciagaja. Śmieszne to trochę, ale tak jest. Ogólnie to niby dni mi szybko lecą, ale to czekanie sie dluzy. Wiecie o co mi chodzi??? Tez tak macie??? Trochę to dziwne.

    Ilona, myślę że większość z nas tak ma :) I każda chciałaby jak najszybciej wiedzieć, czy coś się wykluło pod serduchem :) Sama już nie mogę się doczekać :) Termin @ mam za kilka dni (26.02)
    Niestety, trzeba cierpliwości :)
    Łatwo mi mówić, a sama czasem jej nie mam :) ehhh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 18:25

    samira, Ilona, Libra lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny ;D nie wiem jak to wyglada u was,ale u mnie ten czas oczekiwania na brak miesiaczki, potem na owulacje strasznie sie dluzy. Niby staram sie o tym tak nie myśleć i w rzeczywistości naprawdę rzadko myśle, ale te dni mi sie jakoś wyyyyciagaja. Śmieszne to trochę, ale tak jest. Ogólnie to niby dni mi szybko lecą, ale to czekanie sie dluzy. Wiecie o co mi chodzi??? Tez tak macie??? Trochę to dziwne.

    Ilona, myślę że większość z nas tak ma :) I każda chciałaby jak najszybciej wiedzieć, czy coś się wykluło pod serduchem :) Sama już nie mogę się doczekać :) Termin @ mam za kilka dni (26.02)
    Niestety, trzeba cierpliwości :)
    Łatwo mi mówić, a sama czasem jej nie am :) ehhh...

    jeszcze tylko pięć dni ,trzymam kciuki &&&& za zielona kropę :D

    Meginka, Ilona lubią tę wiadomość

  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała do Was juz kochane dołączyć...:,,(

    samira, Kaja lubią tę wiadomość

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mi też się strasznie dluzy , a dziś okazało się,że starania muszę przełożyć na marzec :(. W poprzednim cyklu mocz wydał mi się podejrzany- zaobserwowalam sporo śluzu. Dopiero teraz zrobiłam badanie moczu i dzisiaj rodzinny stwierdził zakażenie dróg moczowych :(. Przez pięć dni muszę brać antybiotyk, a wlasnie w tym czasie mogę mieć owulke :(. Jedyna nadzieja,że owulka się przesunie o 1-2 dni. Pytałam nawet lekarza czy po tych 5 dniach możemy się starać o dzidzie , gdyby owulacja się przesunęła i okazuje się, że antybiotyki utrzymuje się tylko przez 12 godzin,więc jest to możliwe.

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja termin @ mam na 1.03 także tez czekam z niecierpliwością co sie wydarzy.

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Ja termin @ mam na 1.03 także tez czekam z niecierpliwością co sie wydarzy.

    ja na drugiego marca ale ja mam cykle hardcorowe także zobaczymy co będzie ;)

    Meginka, Ilona lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    tak sobie przeanalizowałam właśnie swoje pierwsze zajście w ciążę i test wykazał mi ciążę dopiero czwartego dnia po spodziewanej @.... ale to było 3 lata temu :) dziś mam czwarty dzień po spodziewanej @ więc możeby test pokazał, ale nie chce mi się iść do apteki ;) hmm... ;)

    nie mogę się doczekać Twojego wyniku :) Trzymam kciuki za ładny plusik! :)

    samira, sama_ja, Meginka lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Ilona wrote:
    Ja termin @ mam na 1.03 także tez czekam z niecierpliwością co sie wydarzy.

    ja na drugiego marca ale ja mam cykle hardcorowe także zobaczymy co będzie ;)

    no faktycznie samira, z Twoich cykli to ciężko coś wywnioskować... jedna wielka niewiadoma :) ale może na końcu niewiadomej będzie niespodzianka :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    Opowiem Wam mój dzisiejszy sen, bo był niesamowity:) śniło mi się, że urodziłam bliźniaki( dwóch chłopców)tylko, że jeden przed północą, a drugi przez cięcie cesarskie już po północy:0 więc byli bliźniakami, ale z innych dni:)co za sen!!!w sumie i tak może się przydarzyć:), a u mnie 28 dc i nie czekam na @

    Mi się śniło, że tata znalazł w łazience pozytywny test ciążowy. Przyszedł wkurzony do mnie i z groźną miną i groźnym tonem zapytał: "A to co ma być?!?!?" :P

    samira, Meginka, aniczka, Libra, Nina, agula, liloe, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    sama_ja wrote:
    skoro mowa o temperaturze to czy powinnam zacząć mierzyć temperaturę w pierwszym dniu miesiączki tak żeby było prawidłowo?

    a przeciętnie w którym dniu cyklu występuje u Ciebie owulacja? ja np. mam dość wcześnie - 10-12dc... mierzę tempkę raczej pod koniec @... kuknij sobie w mój wykres w stopce:)

    Libruś, ależ Ty masz książkowy ten wykres! Piękny skok, różnica poziomów. Bomba! Chyba pierwszy raz taki widzę ;)

    Libra lubi tę wiadomość

  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html# - dziewczyny co myślicie o moim wykresie?

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinko uwierz mi, że ja też nie mogę doczekać się wyników.... już bym chciała wiedzieć czy cykl mi się rozregulował czy będzie mały bąbluś :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka widze że my podobny okres ciazy mamy:)

    event.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt! Prawie co do dnia :) U mnie suwaczek coś źle pokazuje. Powinno być 4. tydzień, 4. dzień :)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny moj M sciagnal mi nowa karte w ktorej zapisuje wszystkie spostrzezenia tempke itd i tam wyszlo ze owu byla w 13dc i od 12 dni mam podwyzszona tempke jak nigdy @mam dostac w niedziele po cichu licze ze tempka nie spadnie i @nie przyjdzie ovu pokazalo ovu w 19 dc ale jakos tak mi sie dziwnie wydaje ze barzdiej byla w 13dc niz w 19 zwlaszcza ze ten nowy wykres jest bardziej dokladny kurde a moze byla w 19 dc i tylko sobie wkrecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 20:42

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny ;D nie wiem jak to wyglada u was,ale u mnie ten czas oczekiwania na brak miesiaczki, potem na owulacje strasznie sie dluzy. Niby staram sie o tym tak nie myśleć i w rzeczywistości naprawdę rzadko myśle, ale te dni mi sie jakoś wyyyyciagaja. Śmieszne to trochę, ale tak jest. Ogólnie to niby dni mi szybko lecą, ale to czekanie sie dluzy. Wiecie o co mi chodzi??? Tez tak macie??? Trochę to dziwne.

    Ilona, myślę że większość z nas tak ma :) I każda chciałaby jak najszybciej wiedzieć, czy coś się wykluło pod serduchem :) Sama już nie mogę się doczekać :) Termin @ mam za kilka dni (26.02)
    Niestety, trzeba cierpliwości :)
    Łatwo mi mówić, a sama czasem jej nie mam :) ehhh...

    hehehehehe... mamy ten sam termin @:)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny ;D nie wiem jak to wyglada u was,ale u mnie ten czas oczekiwania na brak miesiaczki, potem na owulacje strasznie sie dluzy. Niby staram sie o tym tak nie myśleć i w rzeczywistości naprawdę rzadko myśle, ale te dni mi sie jakoś wyyyyciagaja. Śmieszne to trochę, ale tak jest. Ogólnie to niby dni mi szybko lecą, ale to czekanie sie dluzy. Wiecie o co mi chodzi??? Tez tak macie??? Trochę to dziwne.

    Ilona, myślę że większość z nas tak ma :) I każda chciałaby jak najszybciej wiedzieć, czy coś się wykluło pod serduchem :) Sama już nie mogę się doczekać :) Termin @ mam za kilka dni (26.02)
    Niestety, trzeba cierpliwości :)
    Łatwo mi mówić, a sama czasem jej nie mam :) ehhh...

    hehehehehe... mamy ten sam termin @:)

    Libra no to czekamy i zobaczymy jakie efekty walentynkowych starań :)

    Libra lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Libra wrote:
    sama_ja wrote:
    skoro mowa o temperaturze to czy powinnam zacząć mierzyć temperaturę w pierwszym dniu miesiączki tak żeby było prawidłowo?

    a przeciętnie w którym dniu cyklu występuje u Ciebie owulacja? ja np. mam dość wcześnie - 10-12dc... mierzę tempkę raczej pod koniec @... kuknij sobie w mój wykres w stopce:)

    Libruś, ależ Ty masz książkowy ten wykres! Piękny skok, różnica poziomów. Bomba! Chyba pierwszy raz taki widzę ;)

    ja mam już taki drugi:) hehehe:)

    Malvinka lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ