X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Smutas wrote:
    Tak poczytałam was sobie i widze że raczej podchodzicie do tematu optymistycznie, ja to juz się załamuje chyba. Przedemną dopiero 3 cykl a wydaje mi się ze nigdy się nie uda, a w dodatku co rusz to jakaś kolezanka mówi mi że jest w ciąży, przykro mi że ja nie mogę być :(

    Ja starałam sie 8 cykli i wkońcu sie udało a byłąś może u ginekologa?

    Byłam jak zaczęłam planować i powiedział że nie ma przeciwwskazań, ale robił mi tylko podstawowe badania. Martwie się że może coś jest nie tak

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Malvinka wrote:
    dzień dobry wszystkim! Ja rano byłam na drugiej becie. Wieczorem wyniki :) Mam nadzieję, że ładny wzrost będzie, bo się martwię troszeczkę... Ale może po wynikach się uspokoję :)

    Będzie dobrze Malvinko, masz już jakieś wyraźne objawy ciąży?? Jak się czujesz ogólnie?

    Całkiem nieźle się czuję w sumie. Objawy zaczynam mieć dość wyraźne, chociaż można by je pomylić też z czymś innym ;) Biegam do kibelka, jak jestem głodna, albo zjem akurat coś na co nie miałam ochoty to zaczyna mnie mdlić. Nie mocno, ale bardzo wyraźnie. Cały czas jestem wzdęta okropnie (to mnie najbardziej wkurza!). I boli mnie brzuch. Tak jak na @. Nie cały czas i niby nie mocno. Ale wczoraj wieczorkiem się dość rozkręcił... I to mnie właśnie trochę martwi, dlatego z niecierpliwością czekam na te wyniki... Ale na szczęście dodzwoniłam się wczoraj do lekarza, zaczęłam znowu brać luteinę, temperatura nadal wysoko, więc staram się nie zamartwiać specjalnie :)

    alexis, samira lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutasku, na prawdę łepek wyżej noś! Smutki i martwienia nie pomogą na pewno! Dobre nastawienie to połowa sukcesu, szczególnie jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań :)

    A jeśli chcesz działać, to ja bym sprawdziła na Twoim miejscu poziom hormonów ewentualnie, bo co prawda plamień przed @ nie masz (chyba, że nie zaznaczyłaś?) ale dość Ci skacze temperatura w drugiej fazie. Może warto to sprawdzić. Bo tak poza tym to wykres wygląda ładnie ;)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    ann2224 wrote:
    Smutas wrote:
    Tak poczytałam was sobie i widze że raczej podchodzicie do tematu optymistycznie, ja to juz się załamuje chyba. Przedemną dopiero 3 cykl a wydaje mi się ze nigdy się nie uda, a w dodatku co rusz to jakaś kolezanka mówi mi że jest w ciąży, przykro mi że ja nie mogę być :(

    Ja starałam sie 8 cykli i wkońcu sie udało a byłąś może u ginekologa?

    Byłam jak zaczęłam planować i powiedział że nie ma przeciwwskazań, ale robił mi tylko podstawowe badania. Martwie się że może coś jest nie tak

    Witam się po chwilowej nieobecności

    W pn odebrałam wyniki męża i wydaje mi się że to zołnierzyki męża są główną przeszkodą w tym dlaczego nie zachodzę w ciąże, ale niech się wypowiedzą jeszcze inne forumki.
    Zamieściłam wyniki w odp dziale.

    Ja byłam wczoraj na becie. Myślałam że coś wykaże. Miałam tyle potencjalnych objawów ciąże, zawroty głowy, bolesnośc piersi, we wt rano przed pójściem na staż zemdlałam.
    Miałam cichą nadzieje, że może testy ciążowe się jednak mylą, no ale niestety żadnej ciaży nie ma :( przykro mi się zrobiło jak odbierałam wczoraj wyniki bety, ale co zrobić :/

    smutas mi też gin mówiła że wszystko ok, a jak twój mąż?
    Może tutaj tkwi problem? Mąż się badał.U mnie już 6 cykl starań idzie :/

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odzyskałam wykres! :D Co prawda straciłam wszystkie komentarze, a tam tyle fajnych gratulacji było, no ale trudno ;)

    Mindusiu, przykro mi, że się nie udało :( Mam nadzieję, że żołnierzyki nabiorą wkrótce wigoru i się uda :)

    Ale ja bym Ci Smutasku radziła narazie odpuścić. Nie ma co stresować męża niepotrzebnymi i nieprzyjemnymi badaniami, ani siebie stresować niepotrzebnie. Skoro dopiero trzeci cykl zaczynasz to na prawdę nie ma się czym jeszcze martwić! Głowa do góry i nie traktuj ciąży jako wyzwania! To, że się nie udaje to nie Twoja porażka tylko taka kolej rzeczy! Natura nie zawsze działa tak jakbyśmy chciały! Traktuj ciążę jako pożadaną niespodziankę a nie zadanie do wykonania :) No i baw się seksem :) Miłość dla przyjemności jest fajniejsza niż ta nastawiona na prokreację ;)

    samira, Nina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki! Malvinka - gratuluję, cieszyć się powinnaś a nie martwić, nie ma co na zapas się zamartwiać.

    U mnie temperatura znowu w dół, a już liczyłam na skok. Czy to jest możliwe, że ok. 14 dc miałam owulację? Co myślicie? Ciężko mi uwierzyć, że takie samopoczucie jakie miałam (co dało się dotkliwie odczuć gdyż byłam w delegacji) nic nie znaczyło. Dziś bolą mnie jajniki, ale nic nie wskazuje na płodność - ani szyjka, ani śluz.

    Meginka widzę, że u Ciebie nadal jedna wielka niewiadoma. Wierzę, że lada dzień będzie skok. CLO ponoć działa bardzo szybko na niektórych, o czym nawet niedawno się przekonałyśmy na tym forum. :)

    Malvinka, Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe, ja bym raczej obstawiała owulkę 17-18dc. Zgadzałby się śluz i testy. I wtedy 19-20dc byłyby pierwsze dwie wyższe temperaturki. Jeśli jutro będzie powyżej 36,6 to pewnie nawet ovufriend tak stwierdzi ;) Ewentualnie poczeka na czwartą wyższą :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki drogie...mam wyniki badań, może któraś z Was coś wie na ten temat:

    Cykl 42 dniowy, materiał do badań pobrany w 32 dc

    DHEA 12,58 ng/ml
    (norma 1,3-9,8 )

    17-hydroksyprogesteron 2,07 ng/ml
    (norma: faza fol. 0,2-1,3; faza lut. 1-4,5 ng/ml)

    DHEA-SO4 363 ug/dl
    (norma 95,8-511,7 ug/dl)

    Androstendion 4,66 ng/ml (norma 0,4-4,1)

    TSH 1,04 uIU/ml (norma 0,35-4,94)

    usg tarczycy - wszystko w normie

    Może Wy wiecie z czym to się je, co to oznacza, na co poszczególne hormony mogą wpływać? Byłam u endo i mnie zbył ( a wyniki są zawyżone niektórych hormonów) :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 16:08

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem szczęśliwa dziewczynki! W ciągu 48h beta mi wzrosła z 205,4 do 452,9 :D

    kiti, liloe, alexis, Meginka, olaola, grosza, samira, Libra, Asia87, gocha04 lubią tę wiadomość

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Malvinka ! jeszcze raz gratuluje :)

    samira, Malvinka lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka tak czytając o Twojej becie to pomyślałam sobie, że może powinnam iść zrobić betę.... chyba, że wytrzymam do wtorku, bo dopiero wtedy mam wizytę u lekarza :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż jeszcze sie nie badał. Jak teraz mi się nie uda to pójdę znowu do gina. A plamień przed @ nie mam. Dzieki dziewczynki :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 21 lutego 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Odzyskałam wykres! :D Co prawda straciłam wszystkie komentarze, a tam tyle fajnych gratulacji było, no ale trudno ;)

    Mindusiu, przykro mi, że się nie udało :( Mam nadzieję, że żołnierzyki nabiorą wkrótce wigoru i się uda :)

    Ale ja bym Ci Smutasku radziła narazie odpuścić. Nie ma co stresować męża niepotrzebnymi i nieprzyjemnymi badaniami, ani siebie stresować niepotrzebnie. Skoro dopiero trzeci cykl zaczynasz to na prawdę nie ma się czym jeszcze martwić! Głowa do góry i nie traktuj ciąży jako wyzwania! To, że się nie udaje to nie Twoja porażka tylko taka kolej rzeczy! Natura nie zawsze działa tak jakbyśmy chciały! Traktuj ciążę jako pożadaną niespodziankę a nie zadanie do wykonania :) No i baw się seksem :) Miłość dla przyjemności jest fajniejsza niż ta nastawiona na prokreację ;)

    Mysle ze masz racje i postaram sie wyluzować moze wtedy się uda. Nie wszystko mozemy mieć od razu :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Witam dziewczynki! Malvinka - gratuluję, cieszyć się powinnaś a nie martwić, nie ma co na zapas się zamartwiać.

    U mnie temperatura znowu w dół, a już liczyłam na skok. Czy to jest możliwe, że ok. 14 dc miałam owulację? Co myślicie? Ciężko mi uwierzyć, że takie samopoczucie jakie miałam (co dało się dotkliwie odczuć gdyż byłam w delegacji) nic nie znaczyło. Dziś bolą mnie jajniki, ale nic nie wskazuje na płodność - ani szyjka, ani śluz.

    Meginka widzę, że u Ciebie nadal jedna wielka niewiadoma. Wierzę, że lada dzień będzie skok. CLO ponoć działa bardzo szybko na niektórych, o czym nawet niedawno się przekonałyśmy na tym forum. :)

    no u mnie niewiadoma cały czas... chociaż ja uważam, że owulka była 12/13 dc i uparcie się będę tego trzymać :) A co dalej, to się okaże za kilka dni :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze mam pytanko, czy wy tez macie takie zniekształcona awatary??? Bo u mnie jakieś niewyraźne, może to chwilowe po tej aktualizacji strony, dobrze, że już włączyli, bo się nudziłam, chciałam poczytać, co ciekawego napisałyście a tu "zapraszamy później" :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • dalila Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jestem.starania w toku:)marzy mi sie,ze zakoncza sie wreszcie sukcesem.powodzenia dziewczeta:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie przeanalizowałam właśnie swoje pierwsze zajście w ciążę i test wykazał mi ciążę dopiero czwartego dnia po spodziewanej @.... ale to było 3 lata temu :) dziś mam czwarty dzień po spodziewanej @ więc możeby test pokazał, ale nie chce mi się iść do apteki ;) hmm... ;)

    samira, liloe, Malvinka, Libra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a jeszcze mam pytanko, czy wy tez macie takie zniekształcona awatary??? Bo u mnie jakieś niewyraźne, może to chwilowe po tej aktualizacji strony, dobrze, że już włączyli, bo się nudziłam, chciałam poczytać, co ciekawego napisałyście a tu "zapraszamy później" :)

    tez mam rozciągnięty obrazek w awatarze ...

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie jakas dziś lipa z tym ovufriend'em...powinni nam za to chyba przedłużyć o miesiąc konto premium :) Jak myslicie dziewczyny? Zgadzacie się ze mną? Nawet wykresów nie widać...ani wiadomości nie mogę przeczytać...oooooooo pisząc tą wiadomość zobaczyła, że już nie jestem znajomą tylko "koleżanką" :) hehehe

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem Wam mój dzisiejszy sen, bo był niesamowity:) śniło mi się, że urodziłam bliźniaki( dwóch chłopców)tylko, że jeden przed północą, a drugi przez cięcie cesarskie już po północy:0 więc byli bliźniakami, ale z innych dni:)co za sen!!!w sumie i tak może się przydarzyć:), a u mnie 28 dc i nie czekam na @

    alexis, Meginka, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ