X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 22 lutego 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    justysia8512 wrote:
    Hej dziewczynki. Przez pomyłkę zrobiłam 2 dni temu test owu;-) zamiast ciążowego... wyszedł pozytywnie :-0 co to znaczy ze mam owulacje?? A dodam ze miałam ja 14 dni temu...Co sądzicie??

    podobno test owu zawsze wychodzi w ciąży pozytywny !! ale widzę ze ciążowy tez robiłaś i był negatyw ,ja bym zrobiła betę bo niekiedy ciążowe na początku wychodzą - a kiedy masz termin @ ??

    na test ciążowy może być poprostu za wcześnie i dlatego nie wychodzi +.
    Ja bym poczekała z dwa dni jakby temp nadal się utrzymywała lub rosła to bym testowała, albo na betę.

    justysia8512 lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 22 lutego 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny kochane :) czy mozecie zajrzec na moj wykres prosze. ja juz sama nie wiem czy owulka byla czy nie? od 4 dni jestem przeziebiona, wiec nie bylo igraszek juz 3 dni, bo moj D. powiedzial, ze nie chce sie ode mnie zarazic, tempki skacza to w gore to w dol :/ 2 dni temu mialam pozytywny test owu, a wczoraj juz kremowy sluz i mysle sobie no to lipa juz po owulce i cykl zmarnowany :( co myslicie? a i detektor plodnosci caly czas mi zielone swiatlo pokazuje...

    chyba moje pytanie przeszlo niezauwazone :( bylabym wdzieczna, gdyby ktos spojrzal na wykres :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 22 lutego 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula cieżko mi się wypowiadać o twoim wykresie, bo jest naprawdę nietypowy, ale gdybym miała obstawiać to powiedziałabym, że owu mogła wystąpić 15dc, ale tak jak sama piszesz brałaś leki i borykasz się z zatokami, także test mógł wyjść pozytywny, a owulacja mogła wtedy nie wystąpić i się przesunęła.
    Narazie trzeba czekać.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 22 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula przede wszystkim to zignoruj wszystkie tempki które są zaburzone przez chorba bo to utrudnia ovu analize tempratur bo on potem porównuje wyższe z niższymi a jak w chorobie są wyższe to ovu sam nie wie jak ci wyznaczyc,m a to tylko algorytm,

    to samo tyczy sie Konwalii i wszystkich dziewczyn, jesli meirzycie tempreature podczas choroby to jest ona niewiarygodna i nalezy ja zanzaczyc jako ignorowana, zwlaszcza jesli jest to wyższa tempka, chociaz niska tez bo czasem ktos podczas choroby na osłabienie o to tez moze mylnie wpłynąć na intrepretacje cyklu

    także do wszystkich dziewczyn: TEMPERATURĘ MIERZONĄ PODCZAS CHOROBY I G N O R U J E M Y !!!

    gocha04, martula, samira lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 22 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu kierowałabym się pozostałymi objawami (śluz i szyjka) a na tem w ogóle nie patrzyła, tak jak pisze Amicizia podczas choroby należy zignorować temp.

    Amicizia lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 22 lutego 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę to i śluz i szyjka i temperatura mogą być podczas choroby zaburzone, dlatego nie ma się co w ogóle brać za jakąkolwiek interpretację. agula - zaznacz tempki z choroby jako zaburzone i wtedy możemy zerknąć czy coś się da wyczytać z Twojego wykresu. Bo na ten moment to ciężko ;)

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 22 lutego 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    justysia8512 wrote:
    Hej dziewczynki. Przez pomyłkę zrobiłam 2 dni temu test owu;-) zamiast ciążowego... wyszedł pozytywnie :-0 co to znaczy ze mam owulacje?? A dodam ze miałam ja 14 dni temu...Co sądzicie??

    podobno test owu zawsze wychodzi w ciąży pozytywny !! ale widzę ze ciążowy tez robiłaś i był negatyw ,ja bym zrobiła betę bo niekiedy ciążowe na początku wychodzą - a kiedy masz termin @ ??

    Powinnam dostac za 7 dni...

    70b8751c77.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 22 lutego 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie, mam pytanko dotyczące śluzu...jak śluz jest rozciągliwy i kremowy to co to oznacza?? Co zaznaczyć na wykresie? Że rozciągliwy, czy że kremowy?? Wczesniej zaznaczałam, ze rozciągliwy, teraz zmieniłam na kremowy i od razu owulację mi zaznaczyło wyraźnie... :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczynam piątkowe popołudnie bez myślenia o zachodzeniu :) pozdrawiam Was cieplutko!!!

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 22 lutego 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Witam ponownie, mam pytanko dotyczące śluzu...jak śluz jest rozciągliwy i kremowy to co to oznacza?? Co zaznaczyć na wykresie? Że rozciągliwy, czy że kremowy?? Wczesniej zaznaczałam, ze rozciągliwy, teraz zmieniłam na kremowy i od razu owulację mi zaznaczyło wyraźnie... :)

    Powinnaś zaznaczyć najbardziej płodną cechę śluzu. W tym przypadku rozciągliwy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dziś pojawiło się plamienie i cały czas pobolewa mnie podbrzusze, tak jakbym miała zaraz @ dostać.... hmmm nie chcę się nakręcać, ale w pierwszej ciąży też tak miałam.... jutro rano robię test....

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    alexis wrote:
    Witam ponownie, mam pytanko dotyczące śluzu...jak śluz jest rozciągliwy i kremowy to co to oznacza?? Co zaznaczyć na wykresie? Że rozciągliwy, czy że kremowy?? Wczesniej zaznaczałam, ze rozciągliwy, teraz zmieniłam na kremowy i od razu owulację mi zaznaczyło wyraźnie... :)

    Powinnaś zaznaczyć najbardziej płodną cechę śluzu. W tym przypadku rozciągliwy.

    Nie wiem co mam sądzić o tym, za długo bym miała ten rozciągliwy śluz, wcześniej miałam przejrzysty, a teraz kremowy i nawet dużo go jest jak się podcieram...sądzę, że już jestem po owulacji, chociaż testów owulacyjnych nie robiłam...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczynki jestem dzisiaj nie do życia nawet sama dla siebie. Cały czas na granicy płaczu, naczytałam się o jakiś pustych jajach płodowych i ciążach pozamacicznych i mnie wzięło. Teraz już lepiej, ale po południu to masakra była. Sama się z siebie śmiałam, ze hormony szaleją :P

    Miłego wieczoru Wam życzę!

    Ja mam zamiar przez weekend leżeć i odpoczywać, bo mnie brzuszek pobolewa, a wizyta w poniedziałek, więc chcę przeleżeć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    A ja dziewczynki jestem dzisiaj nie do życia nawet sama dla siebie. Cały czas na granicy płaczu, naczytałam się o jakiś pustych jajach płodowych i ciążach pozamacicznych i mnie wzięło. Teraz już lepiej, ale po południu to masakra była. Sama się z siebie śmiałam, ze hormony szaleją :P

    Miłego wieczoru Wam życzę!

    Ja mam zamiar przez weekend leżeć i odpoczywać, bo mnie brzuszek pobolewa, a wizyta w poniedziałek, więc chcę przeleżeć.

    Malvinka! chyba Ci muszę po tyłku dokopać! MASZ NATYCHMIAST ZAPRZESTAĆ CZYTANIA TAKICH RZECZY!!!! Masz się cieszyć, relaksować i cierpliwie czekać na wizytę! i to nie jest prośba, to rozkaz:)!

    samira, Malvinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra ma rację :) Malvinka czytaj raczej pozytywne informacje na temat ciąży :) ja uwielbiałam czytać o rozwoju dziecka, tzn. co się dzieje tydzień po tygodniu w moim brzuchu :))

    Libra, samira, Konwalia, Malvinka, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Malvinka wrote:
    A ja dziewczynki jestem dzisiaj nie do życia nawet sama dla siebie. Cały czas na granicy płaczu, naczytałam się o jakiś pustych jajach płodowych i ciążach pozamacicznych i mnie wzięło. Teraz już lepiej, ale po południu to masakra była. Sama się z siebie śmiałam, ze hormony szaleją :P

    Miłego wieczoru Wam życzę!

    Ja mam zamiar przez weekend leżeć i odpoczywać, bo mnie brzuszek pobolewa, a wizyta w poniedziałek, więc chcę przeleżeć.

    Malvinka! chyba Ci muszę po tyłku dokopać! MASZ NATYCHMIAST ZAPRZESTAĆ CZYTANIA TAKICH RZECZY!!!! Masz się cieszyć, relaksować i cierpliwie czekać na wizytę! i to nie jest prośba, to rozkaz:)!

    popieram i przyłączam się do skopania tyłka ;)

    Libra, Malvinka, liloe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na M jak mama gdzie piszę laseczka 8sty. urodziła bliźnięta pierwsze dziecko poroniła i po paru miesiącach zaszła z bliźniakami ,dziś kolejna przez cc ur. chłopczyka a tak się bała bo ona panikara (pierwsza dzidzie tez straciła) ale taka wesoła laseczka ,ma wstawić tam zdjęcie o 19:00 bo już pomału wstaje... :D

    alexis, Malvinka lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia zignorowałam tempki chorobowe i rzeczywiście algorytm zadziałał - pokazały się dwie czerwone kreski. Dzięki
    Popieram sama_ja ja! Uwielbiam czytać jak rozwija się dzidziuś. Trzeba pozytywnie myśleć, żeby dziecko było szczęśliwe.
    Dziewczynki jeszcze mam pytanko odnośnie wyniku estradiolu. Zrobiłam zgodnie z zaleceniem ginekolożki 23 dc. Mój wynik 276,20 pg/ml. Ginekolożka zakładała, że będę w fazie lutealnej i chciała zdiagnozować niedomogę ciałka żółtego.
    Normy:
    faza owulacyjna - 63,9 - 356,7
    faza lutealna - 55,8 - 214,2
    I trymestr ciąży - 215-4300
    Sama nie wiem, czy 23 dc mógł być u mnie owulacyjnym? Chyba będę musiała powtórzyć to badanie już w cyklu nie chorobowym...

    Malvinka, samira, Amicizia lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest, Panie Sierżantki!

    Szczerze żałuję i obiecuję poprawę ;)

    samira lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalio, teraz to na tym wykresie więcej widać ;) Mam nadzieję, że się pozytywnie ten cykl zakończy mimo choroby ;)

    Konwalia, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ