X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Termin @ mam na 5 marca, ale mnie pobolewa podbrzusze tak jak bym Tego małpiszona miała dostać już teraz. A piersi to mam takie nabrzmiałe i do tego trochę bolą...Czy TY MALWINKA TEŻ TAK MIAŁAŚ JAK CI SIĘ TERMIN @ ZBLIŻAŁ???????????????????

    ***
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi mnie nigdy przed @ nie bolały ani nie były nadbrzmiałe. Dopiero teraz sutki mi się robią bardziej wrażliwe. A podbrzusze mnie do teraz czasami pobolewa jak na @, tylko dużo słabiej.

    Generalnie ja słabym przykładem jestem, bo ja nie miałam objawów zbliżającej się @ nigdy przed @. Wszystkie objawy PMS przychodziły jak już @ przyszła, wcześniej cisza. Więc nie wiem, czy na ciążę objawy są takie jak na @.

    Aga11 lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Aga, błagam, nie krzycz następnym razem... Strasznie niefajnie czyta się WIELKIE LITERY i ogromną ilość '?' i '!'.

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 26 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra, dzieki :)
    samira,nie ma problemu, pytaj smialo :) Mieszkam w Hurghadzie a maz jest Egipcjaninem :)

    samira lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 26 lutego 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staranka były w lutym a testownie na początku marca

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Libra, dzieki :)
    samira,nie ma problemu, pytaj smialo :) Mieszkam w Hurghadzie a maz jest Egipcjaninem :)

    oj to centrum Turystyczne :) musi być tam bardzo ładnie :) nie byłam i z chęcią bym piramidy zobaczyła na żywo :P wiem ze to w innym miejscu a tą miejscowość tez z chęcią zobaczę :p
    jedynie te upały mnie troszkę odstraszają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 13:41

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 26 lutego 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    karoam wrote:
    Libra, dzieki :)
    samira,nie ma problemu, pytaj smialo :) Mieszkam w Hurghadzie a maz jest Egipcjaninem :)

    oj to centrum Turystyczne :) musi być tam bardzo ładnie :) nie byłam i z chęcią bym piramidy zobaczyła na żywo :P wiem ze to w innym miejscu a tą miejscowość tez z chęcią zobaczę :p
    jedynie te upały mnie troszkę odstraszają :)

    Centrum a owszem, ale pieknie to tu nie jest ;) Tylko hotelowe tereny ladnie wygladaja- reszta juz niezbyt. :/
    A do upalow sie przyzwyczailam w pierwszym polroczu pobytu- pracowalam jako przewodnik na pustyni wiec sie zahartowalam ;) Teraz na przyklad w kozakach latam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 14:40

    samira, Libra, gocha04 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    samira wrote:
    karoam wrote:
    Libra, dzieki :)
    samira,nie ma problemu, pytaj smialo :) Mieszkam w Hurghadzie a maz jest Egipcjaninem :)

    oj to centrum Turystyczne :) musi być tam bardzo ładnie :) nie byłam i z chęcią bym piramidy zobaczyła na żywo :P wiem ze to w innym miejscu a tą miejscowość tez z chęcią zobaczę :p
    jedynie te upały mnie troszkę odstraszają :)

    Centrum a owszem, ale pieknie to tu nie jest ;) Tylko hotelowe tereny ladnie wygladaja- reszta juz niezbyt. :/
    A do upalow sie przyzwyczailam w pierwszym polroczu pobytu- pracowalam jako przewodnik na pustyni wiec sie zahartowalam ;) Teraz na przyklad w kozakach latam ;)

    to tak jak np. w Indiach (nie byłam ale to moje marzenie:) ) piękne hotele zabytki i przepycha z drugiej strony bieda i slamsy...

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 26 lutego 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Tylko Aga, błagam, nie krzycz następnym razem... Strasznie niefajnie czyta się WIELKIE LITERY i ogromną ilość '?' i '!'.

    ok. już nie będę proszę o wybaczenie ;)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    ***
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 26 lutego 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu nie mam pojęcia czy te podbrzusze powinno mnie boleć czy nie...

    ***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) witam nowo przybyłe koleżanki.

    Czy któraś z Was w 7 dpo miała jasnoróżowy śluz, taki jakby lekko podbarwiony krwią? Ja dziś właśnie taki mam, do tego boli mnie podbrzusze i tył pleców. Ja nigdy przed @ nie miałam żadnych bólów, dopiero po ok.4h od rozpoczęcia krwawienia zaczynała się moja udręka.

    Jadę dziś zbadać progesteron. 7 dpo to chyba najlepszy moment.

    Aaaa...zapomniałabym :) test owulacyjny wyszedł mi dziś turbopozytywny. Mój organizm to jedna wielka zagadka ;)

    Meginko - podjęłaś już decyzję odnośnie luteiny? Może warto zbadać poziom progesteronu? jeśli jest wysoki, to odstawienie nie powinno być niebezpieczne. Tak przynajmniej słyszałam od zaufanej osoby, która niedawno przechodziła walkę o ciąże (zakończone 3 krotnym sukcesem ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 15:23

    Meginka, Libra, Malvinka lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 lutego 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Witajcie :) witam nowo przybyłe koleżanki.

    Czy któraś z Was w 7 dpo miała jasnoróżowy śluz, taki jakby lekko podbarwiony krwią? Ja dziś właśnie taki mam, do tego boli mnie podbrzusze i tył pleców. Ja nigdy przed @ nie miałam żadnych bólów, dopiero po ok.4h od rozpoczęcia krwawienia zaczynała się moja udręka.

    Jadę dziś zbadać progesteron. 7 dpo to chyba najlepszy moment.

    Aaaa...zapomniałabym :) test owulacyjny wyszedł mi dziś turbopozytywny. Mój organizm to jedna wielka zagadka ;)

    Meginko - podjęłaś już decyzję odnośnie luteiny? Może warto zbadać poziom progesteronu? jeśli jest wysoki, to odstawienie nie powinno być niebezpieczne. Tak przynajmniej słyszałam od zaufanej osoby, która niedawno przechodziła walkę o ciąże (zakończone 3 krotnym sukcesem ;))

    Podjęłam, że odstawiam, ale powolutku :) Na początku brałam 2x2 tab, teraz już zeszłam do 1 tabletki dziennie :) Postanowiłam że będę brać do testowanka :) czyli jeszcze kilka dni :)
    A teraz rozważam zmianę gina, bo ten obecny to już mi trochę działa na nerwy. Jakis taki mało zainteresowany moimi problemami a poza tym zaczął przyjmować tylko raz w tygodniu i trzeba się zapisywać miesiąc wcześniej na wizytę...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    samira wrote:
    karoam wrote:
    Libra, dzieki :)
    samira,nie ma problemu, pytaj smialo :) Mieszkam w Hurghadzie a maz jest Egipcjaninem :)

    oj to centrum Turystyczne :) musi być tam bardzo ładnie :) nie byłam i z chęcią bym piramidy zobaczyła na żywo :P wiem ze to w innym miejscu a tą miejscowość tez z chęcią zobaczę :p
    jedynie te upały mnie troszkę odstraszają :)

    Centrum a owszem, ale pieknie to tu nie jest ;) Tylko hotelowe tereny ladnie wygladaja- reszta juz niezbyt. :/
    A do upalow sie przyzwyczailam w pierwszym polroczu pobytu- pracowalam jako przewodnik na pustyni wiec sie zahartowalam ;) Teraz na przyklad w kozakach latam ;)

    byłam w Hurghadzie 3 lata temu.... i nigdy więcej nie chcę tam pojechać :)

    Dzień dobry Dziewczyny :)

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Witajcie :) witam nowo przybyłe koleżanki.

    Czy któraś z Was w 7 dpo miała jasnoróżowy śluz, taki jakby lekko podbarwiony krwią? Ja dziś właśnie taki mam, do tego boli mnie podbrzusze i tył pleców. Ja nigdy przed @ nie miałam żadnych bólów, dopiero po ok.4h od rozpoczęcia krwawienia zaczynała się moja udręka.

    Jadę dziś zbadać progesteron. 7 dpo to chyba najlepszy moment.

    Aaaa...zapomniałabym :) test owulacyjny wyszedł mi dziś turbopozytywny. Mój organizm to jedna wielka zagadka ;)

    Meginko - podjęłaś już decyzję odnośnie luteiny? Może warto zbadać poziom progesteronu? jeśli jest wysoki, to odstawienie nie powinno być niebezpieczne. Tak przynajmniej słyszałam od zaufanej osoby, która niedawno przechodziła walkę o ciąże (zakończone 3 krotnym sukcesem ;))

    jest napisane że w okresie od 6-10 dnia po owu albo dłużej może pojawić się plamienie implantacyjne, (zagnieżdżenie się zarodka). To chyba dobrze że takie plamienie zauważyłaś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 16:09

    ***
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że ruszyły już marcowe starania...narazie tam nie zaglądam, bo nie chciałabym się tam znaleźć...@ mam dostać 8-9 marca- może będzie prezent na Dzień Kobiet w postaci ciąży :) zastanawiałam się ostatnio o wczesnych objawach ciąży tej samej kobiety ale w pierwszej i drugiej ciąży, czy były takie same, czy zupełnie inne...już pisałam, że 1 ciązę poroniłam, wtedy od razu po "innym" bólu piersi poznałam że jestem w ciąży i ciekawa jestem czy teraz też ciaża zacznie się od tego objawu, czy niekoniecznie...ostatnio ogólnie przed @ piersi mnie prawie w ogóle nie bolą tylko sutki mam wrażliwe...może któraś z Was wie coś na ten temat...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Widzę, że ruszyły już marcowe starania...narazie tam nie zaglądam, bo nie chciałabym się tam znaleźć...@ mam dostać 8-9 marca- może będzie prezent na Dzień Kobiet w postaci ciąży :) zastanawiałam się ostatnio o wczesnych objawach ciąży tej samej kobiety ale w pierwszej i drugiej ciąży, czy były takie same, czy zupełnie inne...już pisałam, że 1 ciązę poroniłam, wtedy od razu po "innym" bólu piersi poznałam że jestem w ciąży i ciekawa jestem czy teraz też ciaża zacznie się od tego objawu, czy niekoniecznie...ostatnio ogólnie przed @ piersi mnie prawie w ogóle nie bolą tylko sutki mam wrażliwe...może któraś z Was wie coś na ten temat...

    ja też teoretycznie mam dostać @ 7-8 marca także alexis nie jesteś sama :)

    alexis lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest nas trzy :-)bo ja powinnam dostac @ 8 marca.

    mindusia, alexis lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu dziewczynki nie macie wykresów widocznych??

    km5shdges7mhg8ze.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    A czemu dziewczynki nie macie wykresów widocznych??

    jakos jeszcze nie wzielam sie za mierzenie temperatury ale jak @ przyjdzie to zaczne mierzyc moze to pomoze.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 26 lutego 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    A czemu dziewczynki nie macie wykresów widocznych??

    ja w tym miesiącu nie mam wykresu, bo stwierdziłam że nie bede prowadzić. Postanowilam sobie w tym miesiacu odpuścić i cieszyc się serduszkowaniem z mężem. Moze to jest jakaś metoda

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ