X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane babeczki :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki dawno mnie tu nie bylo jakos musialam chyba odpoczac a duzo stresu. Czekam z niecierpliwscia na 8 marca ale cos czuje ze @ przyjdzie chociaz od 3 dni jestem tak zmeczona ze ciagle bym spala i dol brzucha a raczej jajnik mnie pobolewa i jeszcze te bole plecow jakby nerki mnie bolaly zaczynam byc przekonana ze w tym miesiacu znowu nic z fasolki. Piersi mam wrazliwe jak przed @. Ale jeszcze mam jakas minimalna nadzieje ze moze jednak sie udalo... Milego dnia zycze nam wszystkim.

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dzień dobry kochane babeczki :)

    witaj :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana mam problem z dodaniem postu :(
    Ale mam też problem z luteiną... Zaczęłam brać od 13 dc, bo myślałam, że wtedy była owulka, w poprzednich cyklach jakoś tak wypadała. Ale CLO przesunęło mi owulkę na 20dc. Podobno nie bierze się lutki przed owulką, bo może ją zahamować... u mnie chyba nie zahamowała, bo z wykresu wynika, że owulka była. I nie wiem czy brać ja dalej, czy odstawić??? Jak myślicie??? Słyszałam, że odstawienie może spowodować poronienie i już zgłupiałam. Ostatnio biorę po 1 tabletce, bo przymierzam się do odstawienia. Wizytę u gina mam za 3 tygodnie....
    Dziewczyny POMÓŻCIE :) A jeśli jestem w błędzie, to mnie z niego wyprowadźcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 09:35

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Cześć dziewczynki dawno mnie tu nie bylo jakos musialam chyba odpoczac a duzo stresu. Czekam z niecierpliwscia na 8 marca ale cos czuje ze @ przyjdzie chociaz od 3 dni jestem tak zmeczona ze ciagle bym spala i dol brzucha a raczej jajnik mnie pobolewa i jeszcze te bole plecow jakby nerki mnie bolaly zaczynam byc przekonana ze w tym miesiacu znowu nic z fasolki. Piersi mam wrazliwe jak przed @. Ale jeszcze mam jakas minimalna nadzieje ze moze jednak sie udalo... Milego dnia zycze nam wszystkim.

    grunt to się nie nakręcać ,to wszystko objawy subiektywne -prawdopodobne bardziej po terminie @ miź przed a jak chcemy to mamy ich dużo i co jakiś czas nowe a jeszcze masz 11dni do terminu @ więc jest czas na objawy ...:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego napisalam ze jestem prawie pewna ze to wszystko wsazuje na to ze @ raczej przyjdzie w terminie i bedzie trzeba przeniesc sie na marcowe starania.

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Od rana mam problem z dodaniem postu :(
    Ale mam też problem z luteiną... Zaczęłam brać od 13 dc, bo myślałam, że wtedy była owulka, w poprzednich cyklach jakoś tak wypadała. Ale CLO przesunęło mi owulkę na 20dc. Podobno nie bierze się lutki przed owulką, bo może ją zahamować... u mnie chyba nie zahamowała, bo z wykresu wynika, że owulka była. I nie wiem czy brać ja dalej, czy odstawić??? Jak myślicie??? Słyszałam, że odstawienie może spowodować poronienie i już zgłupiałam. Ostatnio biorę po 1 tabletce, bo przymierzam się do odstawienia. Wizytę u gina mam za 3 tygodnie....
    Dziewczyny POMÓŻCIE :) A jeśli jestem w błędzie, to mnie z niego wyprowadźcie :)


    a masz linka tyle ze nie pisze czy podawać po skoku czy nie http://www.rodzinko.pl/biore-leki/677-bromergon-duphaston-luteina-50-a.html
    ale jest napisane o trzech specyfikach w ty lutce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Dlatego napisalam ze jestem prawie pewna ze to wszystko wsazuje na to ze @ raczej przyjdzie w terminie i bedzie trzeba przeniesc sie na marcowe starania.

    a a masz wykres ,jeśli tak to wklej miniaturkę !

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny :)
    Wczoraj caly wieczor przegladalam forum- jestem w fazie zbierania wszelkich mozliwych informacji na temat zafasolkowania ;)
    Zawsze myslalam, ze zajsc w ciaze jest tak latwo ;) A tu niespodzianka. W styczniu odstawilam tabletki anty (po 2 latach), pierwszy cykl bez powodzenia, w drugim (od 14.02) zaczelam przygode z ovufriend. Podczytujac Was zaczynam sie martwic. Mieszkam w Egipcie, gdzie opieka medyczna ( a w szczegolnosci ginekologiczna) pozostawia wiele do zyczenia i takie sprawy jak monitoring cyklu czy badania hormonow to fanaberie Europejek ;)
    Ale dopiero zaczynam starania wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze :)

    Libra, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzien dobry dziewczyny :)
    Wczoraj caly wieczor przegladalam forum- jestem w fazie zbierania wszelkich mozliwych informacji na temat zafasolkowania ;)
    Zawsze myslalam, ze zajsc w ciaze jest tak latwo ;) A tu niespodzianka. W styczniu odstawilam tabletki anty (po 2 latach), pierwszy cykl bez powodzenia, w drugim (od 14.02) zaczelam przygode z ovufriend. Podczytujac Was zaczynam sie martwic. Mieszkam w Egipcie, gdzie opieka medyczna ( a w szczegolnosci ginekologiczna) pozostawia wiele do zyczenia i takie sprawy jak monitoring cyklu czy badania hormonow to fanaberie Europejek ;)
    Ale dopiero zaczynam starania wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze :)

    Witamy i powodzenia:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    madzianka wrote:
    Dlatego napisalam ze jestem prawie pewna ze to wszystko wsazuje na to ze @ raczej przyjdzie w terminie i bedzie trzeba przeniesc sie na marcowe starania.

    a a masz wykres ,jeśli tak to wklej miniaturkę !

    w sumie nie mierze temperatury ale jezeli teraz sie nie udalo to od nastepnego cyklu zaczne mierzyć.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to pomoze rozjasnic sytulacje.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba najpierw jak wroce do Polski to zrobie wszystkie badania bo staramy sie juz dluzszy czas o dziecko a niestety w anglii ciezko o jakiekolwiek badania szczegolnie te ginekologiczne.

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Ale chyba najpierw jak wroce do Polski to zrobie wszystkie badania bo staramy sie juz dluzszy czas o dziecko a niestety w anglii ciezko o jakiekolwiek badania szczegolnie te ginekologiczne.

    no właśnie słyszałam ze tam opieka wczesnoprenatalna jest ,w sumie jej nie ma ...no może prywatnie tylko...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tu nawet jak juz zajdziesz w ciaze to zajmuje sie Toba tylko polozna a nie ginekolog i tylko w szpitalu sa wizyty.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzien dobry dziewczyny :)
    Wczoraj caly wieczor przegladalam forum- jestem w fazie zbierania wszelkich mozliwych informacji na temat zafasolkowania ;)
    Zawsze myslalam, ze zajsc w ciaze jest tak latwo ;) A tu niespodzianka. W styczniu odstawilam tabletki anty (po 2 latach), pierwszy cykl bez powodzenia, w drugim (od 14.02) zaczelam przygode z ovufriend. Podczytujac Was zaczynam sie martwic. Mieszkam w Egipcie, gdzie opieka medyczna ( a w szczegolnosci ginekologiczna) pozostawia wiele do zyczenia i takie sprawy jak monitoring cyklu czy badania hormonow to fanaberie Europejek ;)
    Ale dopiero zaczynam starania wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze :)

    witaj :)

    to początek więc cierpliwości to długa droga ,zajście w ciążę to jak wygrana w totka :)

    ja tak z ciekawości w Egipcie w jakim mieście mieszkasz i przepraszam za wścibskość twój luby jest Egipcjaninem ?? (jak nie chcesz nie odpowiadaj) :)

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobudziłam się. Prawie :P

    Udało mi się przełożyć USG na 8.03. Zawsze to 4 dni martwienia się krócej :)

    Witam nowe koleżanki, życzę powodzenia! :)

    samira, Libra, Meginka lubią tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem z tymi suwaczkami.Jestem zupelnie zielona w tym tamacie.Jak mam to tutaj "zamontowac"?Juz tyle razy probowalam i nic...Z gory dziekuje za pomoc:)

    [img]http:/[/img]
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny nie mogę wytrzymać w pracy, moja szefowa doprowadza mnie do szału. Aż mi się płakać chce.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • czerwiec05 Debiutantka
    Postów: 6 8

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Mam problem z tymi suwaczkami.Jestem zupelnie zielona w tym tamacie.Jak mam to tutaj "zamontowac"?Juz tyle razy probowalam i nic...Z gory dziekuje za pomoc:)

    wchodzisz w ustawienia później otwierasz zakładke społeczność i tam pisze podpis pod forum kopiujesz link z suwaczka i wklejasz go tam i gotowe :):)

    20120922580117.png


    7468d2bfcc8f9f678cf387408ff55b24.png
    7 nieudanych cykli... czekamy dalej...
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ