X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 26 lutego 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy z wykresem czy bez bądźmy dobrej myśli :) ależ ja już pragnę być w ciąży, przeżywać to wszystko, zobaczyć fasoleczę a później większego dzidziusia na usg, poczuć pierwsze kopniaki, oczywiście żeby to wszystko bez żadnych komplikacji przebiegało, a później po 9 miesiącach zostać mamusią najcudowniejszej istotki, nieważne czy chłopczyka czy dziewczynki, oby było zdrowiutkie :) achhhh...tylko o tym marzę... :)

    agula, darijka, karoam, Anula81, Asia87, samira lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie zgadzam sie Toba Alexis :-) trzeba byc dobrej mysli i miec nadzieje :-)

    karoam, alexis lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 26 lutego 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 00:00

    alexis lubi tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przewidywana @ 15 marca, wiec sporo czasu na podtrzymywanie nadziei ;)Moze pod koniec marca przyjedzie znajoma z dostawa z apteki- siemie lniane i wiesiolek, bo u mnie z tym sluzem to strasznie ubogo :( Czy to faktycznie moze pomoc? I lepiej stosowac kapsulki czy gotowane ziarna?

    1usaej28ly44zrzp.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropla wrote:
    Ja miałam dostać planowo @ 6 marca, ale coś mi wszystko poprzesuwało i chyba dołączę do testujących 8 marca ;) Oby to był wyjątkowo udany Dzień Kobiet w tym roku dla wszystkich staraczek :)

    ja chyba też dołącze do marcowych bo @ zbliż się wielkimi krokami i zacznę swój 6 cykl, już powoli tracę nadzieję :(

    karoam, samira lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Mam na imie Basia staram sie 20 cykl i nic.postanowilam zaczac mierzyc temperature bo jakos nigdy nie umialam sie do tego przekonac.wszyscy ginekolodzy mnie zbywaja nie chca zlecic normalnych badan.zadnych tabletek tez nie biore.oprocz kwasu foliowego.pozdrawiam

    samira, maia1991 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dzisiaj mam 1 dzien cyklu ;) mam nadzieje ze w koncu sie uda

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    U mnie przewidywana @ 15 marca, wiec sporo czasu na podtrzymywanie nadziei ;)Moze pod koniec marca przyjedzie znajoma z dostawa z apteki- siemie lniane i wiesiolek, bo u mnie z tym sluzem to strasznie ubogo :( Czy to faktycznie moze pomoc? I lepiej stosowac kapsulki czy gotowane ziarna?

    Ja nie biorę kapsułek, tylko pije len mielony. W mojej ocenie jest niezastąpiony. :)

    samira lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej.Mam na imie Basia staram sie 20 cykl i nic.postanowilam zaczac mierzyc temperature bo jakos nigdy nie umialam sie do tego przekonac.wszyscy ginekolodzy mnie zbywaja nie chca zlecic normalnych badan.zadnych tabletek tez nie biore.oprocz kwasu foliowego.pozdrawiam

    to co to za lekarze,że Cię zbywaja od badań. ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie na własną rękę badania hormonów (TSH, PROLAKTYNA , PROGESTERON, LH, FSH, TESTOSTERON) bo 20 cykli starań to już troche jest i trzeba stwierdzić co jest tego powodem. pozdrawiam

    samira, Libra lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    aha dzisiaj mam 1 dzien cyklu ;) mam nadzieje ze w koncu sie uda

    życzę z całego serca żeby udało się nam wszystkim :)

    alexis lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, zrób sobie na własną rękę badania albo zmień lekarza, bo 20 cykli to już całkiem sporo nawet jak się jest młodym - zwyczajnie szkoda czasu - jeśli jest coś nie tak, zawsze można się zabrać za leczenie.Z tym nigdy nie warto czekać, tak myślę. Jak zaczniesz robić wykresy, sama pewnie zdołasz zauważyć pewne prawidłowości swojego cyklu i zorientujesz się, co i jak, na co zwrócić uwagę ;) W jaki sposób się dotychczas starałaś? Zupełnie spontanicznie czy robiłaś może testy owulacyjne albo prowadziłaś obserwację śluzu etc? Życzę powodzenia w nowym cyklu:)

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie na poczatku spontan potem mialam tragedie bo sie uparlam straaasznie!!!!i co miesiac test robilam bo mialam co mesiac objawy...teraz to raczej juz nie musi to byc tylko w dni plodne.powiem szcerze ze od kad odpuscilam w koncu to lepiej mi sie zyje.jestem mloda i moj chlopak tak samo wiec korzystamy z chwili wytchnienia jak sie da :) czyli teraz to czeto i gesto :)a testow owulacyjnych nie robilam ale mam zamiar w tym miesiacu kupic.Odpuscilam na jakis czas wczesniej i dlatego tez nie zrobilam badan...ale w tym miesiacu je robie.pozdrawiam

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey a ja czuje ze znowu sie nie udalo:(

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoam ja byłam w Egipcie w podróży poślubnej i była to podróż mojego życia :) Mieliśmy super przewodnika, który zabierał nas na miasto, na targi, do knajpek, itp. Oczywiście zauroczył mnie szczególnie starożytny Egipt, jestem historykiem z wykształcenia a chciałam studiować egiptologie :) Tak czy siak, powspominałam ;p A teraz życzę powodzenia :)

    samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Karoam ja byłam w Egipcie w podróży poślubnej i była to podróż mojego życia :) Mieliśmy super przewodnika, który zabierał nas na miasto, na targi, do knajpek, itp. Oczywiście zauroczył mnie szczególnie starożytny Egipt, jestem historykiem z wykształcenia a chciałam studiować egiptologie :) Tak czy siak, powspominałam ;p A teraz życzę powodzenia :)

    No to już wiemy dlaczego taki nick :)

    gocha04 lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991, mi chyba również...na szczęście marcowe starania przed nami...

    Konwalia, maia1991 lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka, która też się stara o dzidziusia, poleciła mi książkę "50 twarzy Greya"- powiedziała, że tylko ta książka sprawiła, że nie myśli już o "robieniu" dziecka podczas zbliżeń z mężem, tylko o przyjemności, miłości, akcie seksualnym...mówiła, że wręcz nie może sie oderwać od tej ksiażki...Wy chyba też o tej książce pisałyście w walentynki...także ja już u męża zamówiłam sobie prezent na dzień kobiet :) no i mam cichą nadzieję że będę miała dwa prezenty- książkę i pozytywny test ciążowy :)

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    hey a ja czuje ze znowu sie nie udalo:(

    A czemu tak myślisz?

    ***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Co do "50 twarzy Greya" to co kto lubi...ja czytalam 50 pierwszych stron chyba z miesiac i cos nie bardzo mi podeszla ;/ choc ja bardzo duzo czytam!!!Ja ogolnie nie polecam bo sie strasznie wynudzilam i nie wzielabym tej ksiazki kolejny raz do reki :) chyba ze za kare musialabym ja czytac :P Ale wielu znajomym sie podoba wiec to chyba ja tylko nie lubie tej takiej monotoni w ksiazce :P ja poprostu lubie jak cos sie dzieje od razu a nie w polowie.Dla mnie chocby pamietnik nie doswiadczonej w sexie mlodej kobiety.Ale milego czytania :) sory ze sie tak rozpisalam :) aha i nie bierz mojego postu do serca bo kazdy ma swoje zdanie

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 27 lutego 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa - nie tylko Ty nie lubisz "wielu mordek szarego". Myślę, że ich nie lubisz właśnie dlatego, że dużo czytasz :P Banalna historia, płaske postacie i prosty język. Ot, tak harlequin. I ten seks też wcale nie jakiś szczególnie szokujący (a może to ja jestem zepsuta? o.O). Tak czy siak - dla mnie do kitu. Ale jak się komuś podoba, to czemu nie :) Lepiej czytać to, niż nie czytać nic :P

    Dzień dobry wszystkim! :)

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ