X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 27 lutego 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo. A tu na temat:

    http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107880,13463979,__Christian_Grey_waniliowym_kochankiem__Nie_kupuje.html#BoxLSTxt

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tego zachwalanego Greya czytam, ale nie wiem czy nie idzie mi, bo mam wersje w pdfie na kompie a wolę trzymać książkę w rękach czy on taki słaby, ze mnie nie ciągnie dalej do czytania. ale jak dobrnę do końca to będę mogła coś więcej powiedzieć..;)

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Nie moge się ruszać, zakwasy jak cholercia. Wróciłam na siłkę i mam efekty hehe. Za nim zaczeliśmy sie starać o dzidziusia ćwiczyłam dość intensywnie i regularnie, potem zrobiłam ponad m-ąc przerwy, ale teraz postanowiłam do tego wrócić. Mam tylko obawy czy nie wpłynie to źle na moją owulkę i w ogóle na starania o dzidziusia. czy Wy ćwiczycie jakoś regularnie, albo cos uprawiacie - po za sportem łóżkowym oczywiście:-)

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zamiar wrócić do aktywności fizycznej czyli siłownia. Tez ostatnio trochę odpuscilam i samopoczucie znacznie gorsze. Tez nie wiem czy to jakoś na owulke wpływa. Dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki, któraś wie jaki jest sluz przed miesiaczka???

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. Jaki sluz wskazuje na przyjście @

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    Hej, dziewczyny. Termin @ mam na 5 marca, ale mnie pobolewa podbrzusze tak jak bym Tego małpiszona miała dostać już teraz. A piersi to mam takie nabrzmiałe i do tego trochę bolą...Czy TY MALWINKA TEŻ TAK MIAŁAŚ JAK CI SIĘ TERMIN @ ZBLIŻAŁ???????????????????

    Ja ostatnio też tak mam przed @. Wcześniej nie mialam tak silnych objawów, a teraz piersi mało mi nie eksplodują już conajmniej na tydzień przed spodziewaną i mam plamienia. Nie wiem dlaczego tak mi się pozmieniało. Okresu powinnam dostac 26-27 luty a dostałam z 23 na 24. Siodmego marca idę go gina, więc postaram sie czegoś dowiedzieć.

    Aga11 lubi tę wiadomość

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darija, nigdy nie trać nadziei :*
    basiulkaa_89, witam serdecznie :)
    konwalia, dzięki za poradę :)
    Kleopatra, nawet po nick'u widać, że lubisz Egipt :)

    Dzisiaj dzień wolny więc zamierzam się totalnie poobijać :D a o 18 fryzjer- trochę przyjemności przed dniem kobiet ;)
    A wracając do starań, wczoraj dowiedziałam się, że znajoma zafasolkowała...oczywiście nieplanowana wpadka, no bo jakby inaczej ;) Cieszę się oczywiście, ale też trochę mnie to sfrustrowało...moją przygodę z Egiptem zaczęłam właśnie z tą znajomą, razem tu przyjechałyśmy i zostałyśmy. Ona o dziecku nie myślała, raczej starała się to odłożyć w czasie a tu masz ci babo placek ;) Ech...życie ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, ja tez długo nie mogłam trafić na dobrego gina. Po czym czytając fora i artykuły na temat przygotowań do ciąży postanowiłam zrobić badania na własną ręke i zmienić raz jeszcze gina. Na początku było zdziwienie,że tyle badań już zrobiłam,ale to bardzo dobrze, bo zaoszczędziłam czas, od razu mogłyśmy zacząć działać i dostałam leki. Teraz ufam mojej gince i mam nadzieje,że już niedługo...

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 27 lutego 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane dziewczynki. Ja mam dzisiaj jakiś problem z ovu nie mogłam nic pisać i obejrzeć waszych wykresów.

    A mam takie pytanko bo mierze codziennie tą temperaturę o tej samej godzinie i niby jest ok ale przeczytałam ze 3 godziny trzeba spać a ja codziennie w nocy wstaje ze 2 razy do łazienki i to o rożnych porach.
    Budzę się na dobre o 6,30 a czasem idę do łazienki o 4 albo 5. To u mnie nieprawidłowe są te temperatury?

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spodziewaną miesiączke powinna dostać 10 marca-i mam nadzięje jak Wy wszystkie, że nie przyjdzie. Staramy się 3 miesiące-wiem, że to krótko ale flustrujace jest to bardzo. Pozdrawiam wszystkie starające się.
    ps. stosuję tylko testy owulacyjne i obserwacja śluzu, temperatury nie mierzę.

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się staram 3 miesiące a myśl że z każdym miesiącem bedzie trudniej mnie przeraża

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Moja koleżanka, która też się stara o dzidziusia, poleciła mi książkę "50 twarzy Greya"- powiedziała, że tylko ta książka sprawiła, że nie myśli już o "robieniu" dziecka podczas zbliżeń z mężem, tylko o przyjemności, miłości, akcie seksualnym...mówiła, że wręcz nie może sie oderwać od tej ksiażki...Wy chyba też o tej książce pisałyście w walentynki...także ja już u męża zamówiłam sobie prezent na dzień kobiet :) no i mam cichą nadzieję że będę miała dwa prezenty- książkę i pozytywny test ciążowy :)

    ja tez mam ta książkę ,dostałam od G na walentynki ,nooo muszę powiedzieć działa na wyobraźnie szczególnie od str, ok 140 do której jeszcze nie doszłam ale kawałek tam przeczytałam :P no i wrażenia ekstremalne ;) polecam

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    słuchaj na innym forum gdzie piszę jest laseczka ma 15lat i półrocznego synka i bardzo dobrze się nim opiekuje i facet jest cały czas z nią i tez pomaga (owszem jest młoda ale odpowiedzialna i bardzo dobrze się uczy,na pewno jedyne czego żałuje to tego ze mogło to się wydarzyć dużo później) ...a ja miałam 20lat jak urodziłam syna (i był jak najbardziej planowany i wyczekiwany) teraz syn ma 17 (w tym roku 18)
    i wcale nie czuję się staro !!! teraz a staram się o drugie dziecko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    słuchaj na innym forum gdzie piszę jest laseczka ma 15lat i półrocznego synka i bardzo dobrze się nim opiekuje i facet jest cały czas z nią i tez pomaga (owszem jest młoda ale odpowiedzialna i bardzo dobrze się uczy,na pewno jedyne czego żałuje to tego ze mogło to się wydarzyć dużo później) ...a ja miałam 20lat jak urodziłam syna (i był jak najbardziej planowany i wyczekiwany) teraz syn ma 17 (w tym roku 18)
    i wcale nie czuję się staro !!! teraz a staram się o drugie dziecko :P

    mam prawo uważać, że 15-latki to jeszcze dzieci....

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak piszecie o datach @ ,zwróćcie uwagę ze luty ma 28dni dlatego do tech przewidywanych terminów @ dodajcie dwa dni bo przecież przeciętnie miesiąc ma 30dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    samira wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    słuchaj na innym forum gdzie piszę jest laseczka ma 15lat i półrocznego synka i bardzo dobrze się nim opiekuje i facet jest cały czas z nią i tez pomaga (owszem jest młoda ale odpowiedzialna i bardzo dobrze się uczy,na pewno jedyne czego żałuje to tego ze mogło to się wydarzyć dużo później) ...a ja miałam 20lat jak urodziłam syna (i był jak najbardziej planowany i wyczekiwany) teraz syn ma 17 (w tym roku 18)
    i wcale nie czuję się staro !!! teraz a staram się o drugie dziecko :P

    mam prawo uważać, że 15-latki to jeszcze dzieci....

    ja nie mówię ze tak masz nie uważać ja tez tak uważam ale tez się dziwnie poczułam jak to napisałaś bo ja miałam jak wyżej pisałam 20lat jak urodziłam a ty napisałaś ze 27lat to jest wiek ok na dziecko to tak jakbyś powiedziała ze to najlepszy czas wtedy właśnie na 1 dziecko :) a ja mam czuć się staro ...

    a mi chodziło o to że wcale ta dziewczyna nie musi się czuć staro teraz czy potem bo ma już dziecko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira przepraszam - nie chciałam ani Ciebie ani nikogo innego obrazić :)

    samira lubi tę wiadomość

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny tak piszecie o datach @ ,zwróćcie uwagę ze luty ma 28dni dlatego do tech przewidywanych terminów @ dodajcie dwa dni bo przecież przeciętnie miesiąc ma 30dni :)

    Ja na przykład wzięłam to pod uwagę, zresztą liczę ilość dni od pierwszego dnia cyklu i nie ważne ile miesiąc ma dni.

    samira lubi tę wiadomość

    ***
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ