X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Przepraszam ze pytam. Poprostu kiedyś nawet chyba Ty Malvinko napisałas mi w odpowiedzi na moje pytanie. Cyt. 'W razie jakiś pytań, pytaj' ale masz racje mogłam sama poszukać. Dziękuje za podpowiedź.

    Ależ oczywiście, że pytaj! Tylko fajnie by było jakbyś najpierw spróbowała sama znaleźć odpowiedź. Może się okazać, że pytania nie ma :P A Ty też będziesz szybciej wiedzieć, zamiast czekać, aż któraś z nas Ci odpowie. Tym bardziej, że kwestia śluzu podczas cyklu wałkowana była już naprawdę miliony razy, wiedza to jest dość podstawowa i nie zawsze chce się odpowiadać na te same lub podobne pytania po raz któryś ;) Tak więc pytaj, jeśli masz potrzebę. Ale spróbuj też dowiedzieć się czegoś sama. Korzyść będzie obopólna :)

    samira, Ilona, Gunia lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloooo dziewuszki :) Ja mam dziś wenę do porządków :) Wywlekłam wszystko z szafek w kuchni, powycierałam, ładnie ułożyłam :) I to jeszcze nie koniec :)Wszystko ma lśnić :) Jakoś tak mnie naszło dzisiaj :) Wczoraj cały dzień się leniłam przed kompem i tv, to dziś troszkę nadrobię :) a co tam u Was???

    Malvinka, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka ja mam tak dziś z praniem :) przeszukałam wszystkie zakątki mieszkania, wysypałam wszystkie brudy z kosza na brudne rzeczy posegregowałam i wkładam do pralki po kolei :) własnie wstawiłam już 4 pranie :) a najwięcej oczywiście ciuchów córeczki :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to tak na poprawę humoru :) to tak jakby o mnie :)
    http://demotywatory.pl/4059486/Moje-zycie-to-ciagla-walka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 13:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    a to tak na poprawę humoru :) to tak jakby o mnie :)
    http://demotywatory.pl/4059486/Moje-zycie-to-ciagla-walka

    :)

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 27 lutego 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    Ech, jak sobie przypominam jak jeszcze nie dawno panicznie bałam się wpadki ;) A teraz co? Człowiek się starać musi. OlaOla- aż taką pesymistką to już nie bądź, nie ma co najgorszego zakładać. I ryczeć też nie ma co- w żadnym wypadku to nie pomoże a tylko się zestresujesz. Nie namawiam do optymistycznych uniesień, to jakoś na mnie nie działa ;) Najlepsze jest to co pomiędzy- zdrowy realizm, co by w skrajności nie popadać :)

    samira, agula, olaola lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 27 lutego 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na 18:30 jestem umówiona z Panią Kosmetolog :D I będzie mi robić jakieś cuda na twarzy! :D

    samira, Aga11, karoam lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Helloooo dziewuszki :) Ja mam dziś wenę do porządków :) Wywlekłam wszystko z szafek w kuchni, powycierałam, ładnie ułożyłam :) I to jeszcze nie koniec :)Wszystko ma lśnić :) Jakoś tak mnie naszło dzisiaj :) Wczoraj cały dzień się leniłam przed kompem i tv, to dziś troszkę nadrobię :) a co tam u Was???

    hehe przedwiośnie to i przedwiosenne porządki :p a tak w sumie to tylko miesiąc do kolejnych świąt także czas je zacząć :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    polecam książkę "Potęga Podświadomości " chyba znów ja przeczytam :)

    alexis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    A ja na 18:30 jestem umówiona z Panią Kosmetolog :D I będzie mi robić jakieś cuda na twarzy! :D

    no proszę ta to się odstresowuje hehe ;)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    maia1991, mi chyba również...na szczęście marcowe starania przed nami...

    no tak ale znowu troche zal ze sie nie udalo i znowu bd przezywac czekam do 7marca ale powoli juz zapisuje sie do marcowych staraczek

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    maia1991 wrote:
    hey a ja czuje ze znowu sie nie udalo:(

    A czemu tak myślisz?

    bo jestem 5dni po owulacji a boli mnie brzuch jak na miesiaczke i mam wrazliwe piersi jak przed miesiaczka:(

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie tak sobie poczytać co sie tu dzieje, lubię to forum :D Miłego wieczoru wam życzę ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Helloooo dziewuszki :) Ja mam dziś wenę do porządków :) Wywlekłam wszystko z szafek w kuchni, powycierałam, ładnie ułożyłam :) I to jeszcze nie koniec :)Wszystko ma lśnić :) Jakoś tak mnie naszło dzisiaj :) Wczoraj cały dzień się leniłam przed kompem i tv, to dziś troszkę nadrobię :) a co tam u Was???

    hehe przedwiośnie to i przedwiosenne porządki :p a tak w sumie to tylko miesiąc do kolejnych świąt także czas je zacząć :)

    noooo starczy na dziś tych porządków, jestem wykończona, kuchnia już prawie błyszczy- jeszcze na jutro została mi zmora- piekarnik. Nienawidzę tego.
    No to teraz czas na ploteczki, co tam nowego na forum się dzieje?? Zaraz muszę nadrobić, co żeście tam naskrobały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 19:04

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    olaola wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    polecam książkę "Potęga Podświadomości " chyba znów ja przeczytam :)

    Potęga podświadomości Murphego jest to moja można by rzec druga Biblia... Wracam do tej książki zawsze, gdy tracę nadzieję czy to w ludzi, czy w siebie itp :)
    Polecam również książki Paula McKenna i książkę Pattersona ''mOc podświadomosci''.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 18:55

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Ja też do Was dołączam - co prawda u mnie cykl in vitro - więc nic nie mogę mierzyć i przewidywać, ale wciąż mam nadzieję, że może się uda - serce tak - rozum nie - walczą ze sobą okropnie

    Lutowe starania zakończone fasolką - udało się i żeby już tak pozostało!

    Libra, Meginka, alexis, gocha04, Malvinka, martula, Amicizia, olaola, Aga11, Gunia lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela gratulacje!!!! :) :) :)

    angela lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela gratulacje :)

    angela lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela gratulacje! Która następna?!

    angela, samira lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ