X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie może będą korzyści z tych fluidów :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych zafasolkowanych :-)duzo zdrowka. Lapie te Wasze wiruski ciazowe i czekam na testowanie moze to wlasnie ten czas :-)

    angela lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka, Angela gratulacje!! Ale będzie dzieciaczków w tym 2013 roku :)

    angela lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też fluidki łapię, żeby temperatura nie spadła i @ nie przyszła w marcu i prze kolejne 9 miesięcy niech się @ trzyma ode mnie z daleka!!!

    angela lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Iśka, Angela gratulacje!! Ale będzie dzieciaczków w tym 2013 roku :)

    A Ci co chcą szkoły zamykać, niech wejdą na ovu, tu przecież widać najlepiej, że idzie wyż demograficzny ;D

    1221648qmrgggy559.gif
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby nam wszystkim sie udalo :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj bedzie wyż demograficzny jak sie patrzy i widac ze ten 2013 rok przynosi fasolki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 08:21

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych szczęśliwych mamusiek :)

    angela lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    gratulacje dla nowych mamusiek :) a ten wysyp to chyba przez swieto zakochanych itd i dlatego ze mamy rok rodziny :)

    mam nadzieję ze on potrwa jeszcze parę dni :P

    Meginka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos nie moge wstawic tego mojego suwaczka...

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o w koncu sie udalo:-)

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    cos nie moge wstawic tego mojego suwaczka...

    może zły kod wprowadzasz bo jak robisz suwaczek to wychodzą ze trzy kody w takich ramkach ,spróbuj wklejać każdy po kolei ,oczywiście kasując poprzednie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 08:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    o w koncu sie udalo:-)

    raczej sie nie udało bo go nie widać ;)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u siebie juz go widze dziwne...

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    a u siebie juz go widze dziwne...

    ooo już jest hehe chodzi o tego z owulacja tak ??

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj...ależ mam dzisiaj nerwa! Rano było tak spokojnie a teraz mam ochotę wszystko roznieść. Na wstępie na menadżera nawrzeszczałam i zagroziłam, że jak się do mnie jeszcze dzisiaj odezwie to idę do domu ;) Ależ mam zołzowaty dzień, chyba trzeba kawkę na uspokojenie strzelić ;)

    Jakoś tak dziwnie mój wykresik temp. się spłaszczył, na początku góry skaliste a teraz od 3 dni non stop 36,9, może przeziębiona jestem czy coś? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 08:48

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    madzianka wrote:
    a u siebie juz go widze dziwne...

    ooo już jest hehe chodzi o tego z owulacja tak ??

    tak o ten chodzi:-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Ojjjj...ależ mam dzisiaj nerwa! Rano było tak spokojnie a teraz mam ochotę wszystko roznieść. Na wstępie na menadżera nawrzeszczałam i zagroziłam, że jak się do mnie jeszcze dzisiaj odezwie to idę do domu ;) Ależ mam zołzowaty dzień, chyba trzeba kawkę na uspokojenie strzelić ;)

    Jakoś tak dziwnie mój wykresik temp. się spłaszczył, na początku góry skaliste a teraz od 3 dni non stop 36,9, może przeziębiona jestem czy coś? ;)

    ale tampka ładna,a ja radze kupić termometr z dwoma miejscami po przecinku jest dokładniejszy i tempki nie będą takie płaskie np. ty masz 36,90 a na takim z dwoma miejscami może być 36,97 najlepiej mierzyć w pochwie o tej samej porze ale ja bym mierzyła wcześniej a najpóźniej o 7:30 i nie można wstać z łóżka i nic pić przed mierzeniem ,wprowadzać go wto miejsce na ok.4cm (tempka jest wtedy najbardziej optymalna)i trzymać go tam jeszcze ok. 30sekund po pikaniu ...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 09:00

    karoam lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki! Dzisiaj wielki dzień. Jedziemy do rodziców i im powiemy o bąblu małym. Mamy kartki dla babci i dziadka i mamy zamiar wręczyć jako "spóźniony prezent". Napisane są na nich "spóźnione, ale szczere i radosne życzenia z okazji pierwszego dnia babci/dziadka". Powiem Wam, że wiem, że się ucieszą, ale stresa mam sporego ;)

    A nie wiem czy już się Wam chwaliłam jak mój M. wspiął się na wyżyny swojej słodkości ;) Przyszedł ze sklepu i powiedział "Kupiłem trzy pączki. Jeden dla Ciebie, jeden dla mnie i jeden dla dzidziusia... Ale ten dla dzidziusia zjem ja." :P

    I tym pozytywnym akcentem życzę Wam miłego dnia! A przed wyjściem z pracy jeszcze do Was napiszę i będę Wam kazała trzymać kciuki za moje spotkanie z rodzicami. Relację zdam pewnie jutro, albo może nawet po weekendzie (w zależności od dostępu do sieci) ;)

    madzianka, Libra, Meginka, gocha04, Aga11 lubią tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    karoam wrote:
    Ojjjj...ależ mam dzisiaj nerwa! Rano było tak spokojnie a teraz mam ochotę wszystko roznieść. Na wstępie na menadżera nawrzeszczałam i zagroziłam, że jak się do mnie jeszcze dzisiaj odezwie to idę do domu ;) Ależ mam zołzowaty dzień, chyba trzeba kawkę na uspokojenie strzelić ;)

    Jakoś tak dziwnie mój wykresik temp. się spłaszczył, na początku góry skaliste a teraz od 3 dni non stop 36,9, może przeziębiona jestem czy coś? ;)

    ale tampka ładna,a ja radze kupić termometr z dwoma miejscami po przecinku jest dokładniejszy i tempki nie będą takie płaskie np. ty masz 36,90 a na takim z dwoma miejscami może być 36,97 najlepiej mierzyć w pochwie o tej samej porze ale ja bym mierzyła wcześniej a najpóźniej o 7:30 i nie można wstać z łóżka i nic pić przed mierzeniem ,wprowadzać go wto miejsce na ok.4cm (tempka jest wtedy najbardziej optymalna)i trzymać go tam jeszcze ok. 30sekund po pikaniu ...:)

    Może w nowym cyklu zakupię nowy termometr, jednak pozostanę przy mierzeniu w ustach ;) Wcześniejszy mierzenie też raczej nie wchodzi w grę bo 8:00/8:30 to moja pora budzenia :)

    1usaej28ly44zrzp.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ