X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez musze chyba zakupic sobie termometr jezeli fasolka sie nie pojawi to od nowego cyklu aczne mierzyc temperature.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    olaola wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    polecam książkę "Potęga Podświadomości " chyba znów ja przeczytam :)

    dzięki, u mnie na półce stoi "Moc pozytywnego myślenia" :) Chyba czas na nią ;)

    Jaka dziś jestem zmęczona, cała noc przespałam a czuję się jakby mnie czołg przejechał ... a ze sklepu wrócilam taka zdychana jakbym z 10km przebiegła :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    angela wrote:
    Ja też do Was dołączam - co prawda u mnie cykl in vitro - więc nic nie mogę mierzyć i przewidywać, ale wciąż mam nadzieję, że może się uda - serce tak - rozum nie - walczą ze sobą okropnie

    Lutowe starania zakończone fasolką - udało się i żeby już tak pozostało!
    Angela i Iśka gratulacje !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 11:41

    angela lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    samira wrote:
    olaola wrote:
    sama_ja wrote:
    olaola wrote:
    witajcie Dziewczynki, ale macie tempo w produkowaniu postów ;) u mnie nic się nie dzieje, spokojnie czekam :) termin @ 5/6 marca :) niedawno powiedziałam mojemu ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci a tu pierwszego nie idzie zrobić i że będę starą matką :(

    OlaOla a ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat i uważam, że to jest ok :) lepiej być taką "starą matką" niż 15letnim dzieckiem w ciąży :)

    ja w tym roku skończę 29, mój m 31. wiecie co, ja bym się tak naprawde z ciąży cieszyła jakbym zaliczyła wpadkę albo po pierwszyxch staraniach, teraz jestem zrezygnowana, mysle skoro wczesniej się nie udawalo to czemu ma się udac teraz. myślę ze dostane @ i znów bede ryczeć i tak bedzie zawsze. Jestem urodzoną pesymistką.

    polecam książkę "Potęga Podświadomości " chyba znów ja przeczytam :)

    dzięki, u mnie na półce stoi "Moc pozytywnego myślenia" :) Chyba czas na nią ;)

    Jaka dziś jestem zmęczona, cała noc przespałam a czuję się jakby mnie czołg przejechał ... a ze sklepu wrócilam taka zdychana jakbym z 10km przebiegła :|

    Chyba zakupie sobie ta ksiazke bo ostatnio kiepsko z moim pozytywnym mysleniem :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    angela wrote:
    Ja też do Was dołączam - co prawda u mnie cykl in vitro - więc nic nie mogę mierzyć i przewidywać, ale wciąż mam nadzieję, że może się uda - serce tak - rozum nie - walczą ze sobą okropnie

    Lutowe starania zakończone fasolką - udało się i żeby już tak pozostało!

    gratuluje moze mi tez sie uda tak jakos dziwnie sie czuje dzis:) ale nie nakrecam sie za bardzo

    angela lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka wrote:
    Dziewczynki baaaaaaaaaaaaardzo dziękuję! No mamy dokładnie Walentykowy prezent i pomyśleć,że męża miało nie być ale zrobił mi nispodziankę i został...Pamiętajcie,że MUSICIE myśleć pozytywnie i naprawdę wierzyć,że się uda! Przecież marzenia się spełniają!!! Przesyłam Wam wszelkie ciążowe fluidki, wiruski i co tam tylko można! (~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~)
    Dziś druga beta zaraz lecę i lekarz.

    gratulacje:)

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze 8 dni czekania chyba zwariuje do tego czasu ale staram sie myslec pozytywnie moze to zadziala :-)staram sie nie nakrecac chociaz to bardzo trudne szczegolnie jak sie siedzi w domu.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka czekamy razem :) jeszcze 8 dłuugich dni...ja pewnie nie wytrzymam i jak temperaturka nie spadnie to pierwszy test zrobię w poniedziałek 4go marca...jestem bardzo niecierpliwa... :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zycze pozytywnego myslenia i oby temperatura nie spadla tylko utrzymala sie wysoko :) i oczywiscie 2 kreseczek

    alexis lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba jednak poczekam do tego 8 marca i jak nie przyjdzie @ to dopiero wtedy kupie test nie chce sie znowu bolesnie rozczarowac za duzo razy juz przez to przechodzilam i nie chce nakrecac mojego narzyczonego bo On tez bardzo pragnie miec dziecko. musimy miec nadzieje chociaz jest mi to coraz ciezej. trzymam mocno za nas kciuki :-)

    alexis lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) Mam do Was pytanie,dwa dni temu mialam duzo sluzu kremowego,lepkiego,caly czas bola mnie piersi,nie mam ochoty na seks od paru dni.Czy to moze byc .....

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    jeszcze 8 dni czekania chyba zwariuje do tego czasu ale staram sie myslec pozytywnie moze to zadziala :-)staram sie nie nakrecac chociaz to bardzo trudne szczegolnie jak sie siedzi w domu.

    hmmm, wiem coś o tym... Ja też siedzę w domu, ciągle czytam jakieś artykuły, fora na temat ciąży, porodu itp. Wmawiam sobie żeby się nie nakręcać, ale podświadomość robi swoje. No jak tu o tym nie myśleć, kiedy się człowiek stara i nic. Ale w tym cyklu jestem trochę inaczej nastawiona, z nadzieją :)A jak się teraz nie uda- to robię wiosenne porządki- ale z sobą :) Mam parę kilo do zrzucenia, także trochę dam na luzik ze staraniami i zadbam bardziej o kondycję. Ale póki co- wierzę w te 2 krechy :)

    Kfjatus, liloe, alexis, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba najgorsze, że człowiek nie chce się rozczarować i stara się nie myśleć, a w rzeczywistości krąży ta myśl, że może się udało...

    1221648qmrgggy559.gif
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Wami dziewczynki i wmawianie sobie tylko sie nie nakrecac w sumie dziala zupelnie odwrotnie a niecierpliwosc robi swoje... ale w tym miesiacu staram sie myslec co ma byc to bedzie ale wierze w te 2 kreski :-) zobaczymy co bedzie 8 marca.

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marienka wrote:
    Czesc dziewczyny:) Mam do Was pytanie,dwa dni temu mialam duzo sluzu kremowego,lepkiego,caly czas bola mnie piersi,nie mam ochoty na seks od paru dni.Czy to moze byc .....

    hmmm, trochę za mało napisałaś, żeby coś wywnioskować :) wklej swój wykres to może coś więcej się dowiemy :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, kobitki. Zaraz uciekam. Trzymajcie kciuki!

    Sama nie rozumiem swojej reakcji. Mam świetny kontakt z rodzicami, wiem, że się ucieszą, a mimo to się stresuję...

    No nic. Byle do wieczora :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    marienka wrote:
    Czesc dziewczyny:) Mam do Was pytanie,dwa dni temu mialam duzo sluzu kremowego,lepkiego,caly czas bola mnie piersi,nie mam ochoty na seks od paru dni.Czy to moze byc .....

    hmmm, trochę za mało napisałaś, żeby coś wywnioskować :) wklej swój wykres to może coś więcej się dowiemy :)

    Juz wklejam jestem dzisiaj jakas zakrecona i caly czas placze:( oczywiscie nie ma powodu. https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marienka chyba coś nie tak wkleiłaś :) jeśli chcesz to chętnie pomogę i udzielę Ci instrukcji :)
    Pod swoim wykresem klikasz "udostępnij wykres" -> klikasz u góry "wykresy na tablicy" -> "udostępnij dla wszystkich" (plus jeśli chcesz to klikasz na dole- udostępnij czas współżycia- większość dziewczyn klika, ale to Twoja decyzja )-> u góry "miniatura" -> kopiuj link -> ok
    Nad wykresem u góry -> ustawienia -> społeczność -> w ramce Twój Podpis na forum wklej link i zapisz. Teraz Twój wykres powinien być pod każdym postem :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Ech, kobitki. Zaraz uciekam. Trzymajcie kciuki!

    Sama nie rozumiem swojej reakcji. Mam świetny kontakt z rodzicami, wiem, że się ucieszą, a mimo to się stresuję...

    No nic. Byle do wieczora :)

    trzymam mocno kciuki bedzie wszystko dobrze :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Madzianka czekamy razem :) jeszcze 8 dłuugich dni...ja pewnie nie wytrzymam i jak temperaturka nie spadnie to pierwszy test zrobię w poniedziałek 4go marca...jestem bardzo niecierpliwa... :)

    To podobnie jak ja. Test zrobię w sobotę a co tam mam ich sporo.

    alexis lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ