X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,ze chce,zebys mi pomogla Maginka:)mam nadzieje,ze teraz sie uda. https://ovufriend.pl/graph/8679cd1c137d0579b23a795dc0830e1a

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/8679cd1c137d0579b23a795dc0830e1a

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMi wrote:
    alexis wrote:
    Madzianka czekamy razem :) jeszcze 8 dłuugich dni...ja pewnie nie wytrzymam i jak temperaturka nie spadnie to pierwszy test zrobię w poniedziałek 4go marca...jestem bardzo niecierpliwa... :)

    To podobnie jak ja. Test zrobię w sobotę a co tam mam ich sporo.

    ja zaczekam z testowaniem po co za wczesnie sie rozczarowac lepiej miec mila niespodzianke :-) mnie od paru dni kluje jajnik a piersi malo mi nie eksploduja.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki, Gratulacje nowym mamuśkom!

    angela lubi tę wiadomość

    ***
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMi wrote:
    alexis wrote:
    Madzianka czekamy razem :) jeszcze 8 dłuugich dni...ja pewnie nie wytrzymam i jak temperaturka nie spadnie to pierwszy test zrobię w poniedziałek 4go marca...jestem bardzo niecierpliwa... :)

    To podobnie jak ja. Test zrobię w sobotę a co tam mam ich sporo.

    Ja własnie tez zmaówiłam w poprzednim cyklu 10 testów z Allegro, oczywiście zanim doszły do mnie to już @ dostałam więc mam je do wykorzystania teraz :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym dziewczynki jakaś ostatnio śnięta jestem, tzn rano jest okej, ale jak już wrócę z pracy to zaczyna się ziewanie, wczoraj i dziś musiałam się zdrzemnąć po powrocie do domu z pracy (pracuje na pół etatu), wczoraj podczas wieczornego przytulania pobolewał mnie lewy jajnik, no i ogólnie czasem go czuję...tempka narazie okej- idzie w górę i oby nie zaczęła spadać- w ogóle fajnie- bo pierwszy raz w życiu (a mam już 28 lat) obserwuję swój cykl- fajna sprawa z tym mierzeniem temperatury, zapisywaniem, obserwacją wykresu :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to inna sprawa jak juz masz je w domu. :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Poza tym dziewczynki jakaś ostatnio śnięta jestem, tzn rano jest okej, ale jak już wrócę z pracy to zaczyna się ziewanie, wczoraj i dziś musiałam się zdrzemnąć po powrocie do domu z pracy (pracuje na pół etatu), wczoraj podczas wieczornego przytulania pobolewał mnie lewy jajnik, no i ogólnie czasem go czuję...tempka narazie okej- idzie w górę i oby nie zaczęła spadać- w ogóle fajnie- bo pierwszy raz w życiu (a mam już 28 lat) obserwuję swój cykl- fajna sprawa z tym mierzeniem temperatury, zapisywaniem, obserwacją wykresu :)

    ja mam to samo i tez z lewym jajnikiem i tez ciagle bym spala :-)wiesz i tez pierwszy raz dolaczylam do takiego forum i obserwuje tak dokladnie swoj cykl a w marcu skoncze 26 lat :-):-):-)

    alexis lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz to zmęczenie zganiam na jakieś przesilenie wiosenne albo coś innego...ale raczej nie ciążę...a to tylko dlatego, że piersi mnie nie bolą...tylko sutki mam wrażliwe ale też nie jakos strasznie mocno...jak zaszłam w ciążę w lipcu 2012 r (którą poroniłam w 10 tyg) to pierwszym objawem u mnie były bolące piersi- bolały mnie tak po bokach przy dotyku...teraz nie mam nic takiego, ale mam cichą nadzieję, że jeszcze do spodziewanej @ zaczną mnie boleć :) wtedy zacznę się pomału cieszyć...no a jak nie zaczną mnie boleć to będę i tak żyła nadzieją że przeciez kazda ciąża jest inna...hehe

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bolące piersi po bokach czyli od zewnętrznej strony to objaw ciąży? PrZd okresem nie może tak być?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 17:48

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Madziakovy, napisałam to z własnych obserwacji mojego ciała...chociaż teraz cłakiem mi się wszystko pozmieniało, wcześniej (przed tą pierwszą ciażą) piersi mnie mocno bolały i przed każdą @ tak samo- np. jak schodziłam po schodach, biegałam albo jak spałam na brzuchu, w lipcu (kiedy zafsolkowałam) piersi miałam obrzmiałe jak zwykle ale nie bolały mnie przy ruchu (schodzenie po schodach czy bieganie) tylko przy dotyku- najbardziej bolały własnie zewnętrzne boki piersi (od strony pach)- ta różnica była od razu zauważalna i wtedy nawet mężowi powiedziłam, że mogę być w ciaży bo inaczej niż zwykle piersi mnie bolą no i test to potwierdził...no i taki własnie ból miłam do tego 10go tygodnia ciąży...więc teraz też tego bólu oczekuję :) może niepotrzebnie, ale to tylko wynika z moich osobistych doświadczeń... :) każda kobieta jest inna i inaczej to wszystko odczuwa...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! nie bardzo mam co tu pisać, bo początek cyklu to nic ciekawego. Mam dziwną tą @, tylko na papierze, mogłabym właściwie obyć się wkładką higieniczną, a to już 2 dc (we wtorek miałam różowy śluz). Ogólnie dziś 2dc, zwykle jest "intensywnie", a teraz t wygląda jakby to była końcówka 4dc...organizm płata mi figle bo dzisiaj moja kawa (którą uwielbiam) wylądowała w białym ceramicznym uchu. No ale jest okres to nie ma "ryzyka", że to objaw ciąży.

    Czy któraś z Was wie jak długo może być podwyższony poziom LH? We wtorek zrobiłam cykl owulacyjny (7 dpo i zarazem ostatni dzień cyklu), a ten dziad wyszedł dodatni. Rozumiem, że LH jest podwyższone do samej miesiączki, tak?

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie dokończyłam, że teraz mi się pozmieniało wszystko bo od tego poronienia piersi przed @ mnie prawie w ogóle nie bolą, nawet jak się ruszam, jak je dotykam, nic- nawet za bardzo obrzmiałe nie są...są wręcz miekkie przy dotyku...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że każda jest inna i nie ma takich samych objawów, bo mnie właśnie bolą piersi od zewnętrznej strony i w ogóle jakoś inny jest ten cykl ...

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :) udało mi się w końcu dotrzeć do domu po 12 godzinach :) jutro ostatni dzień w pracy przed urlopem :) Ależ się cieszę na samą myśl o tym :)))

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy ale też gdzieś na forum którymś czytałam, że kilka dziewczyn miało bolące piersi właśnie od zewnętrznej strony przy dotyku we wczesnej ciąży, także może można ten objaw uznać za dość "powszechny" hehe kiedy masz dostać @?

    km5shdges7mhg8ze.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki najszczersze gratulacje Wam składam!!!!!!!

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam przed soba 7dlugich dni czekania masakra

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maia1991 damy radę! Ja się dziś wydarłam na męża swojego o jakieś pierdoły, on mnie jeszcze bardziej denerwował, bo w ogóle się tym nie przejął, ze krzyczę, olał mnie więc prawie się rozpłakałam z bezsilności, a po chwili zaczęłam się cieszyć, że nerwowa jestem i płaczliwa- że to może być ciąża...a jak się cieszyć zaczęłam to już myślę "oooo- huśtawka nastrojów" :) hehehe i tak jeszcze będzie przez te 7-8 dni u mnie- z rana mierzenie temperatury a później doszukiwanie się objawów ciąży, macanie piersi itp hehe oby to się zawodem nie skończyło...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Madzikovy ale też gdzieś na forum którymś czytałam, że kilka dziewczyn miało bolące piersi właśnie od zewnętrznej strony przy dotyku we wczesnej ciąży, także może można ten objaw uznać za dość "powszechny" hehe kiedy masz dostać @?

    Dopiero 6 marca... Kawał czasu, bolą mnie właśnie te piersi....ochoty na przytulanki żadnej, i dziś znów ciagńiecie w dole brzucha

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ