X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widzę, że taki sam jesteś niecierpliwiec jak ja :) Twój wykres jest "książkowy", oby zakończył się na zielono :)

    samira, AnMi lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski wrote:
    karoam wrote:
    gocha- dzięki śliczne- zaraz poszukam tych linków :) O tych 2 palcach to na necie wyczytałam- że w ten sposób zbiera się śluz z szyjki a następnie rozdzielając palce sprawdza się rozciągliwość śluzu. No ale ja zielona więc mnie douczajcie :D

    Ja badam sie 1 palcem, środkowym, na włozenie dwóch nie mam szans :);)W lekkim rozkroku po rozluźnieniu na lekko ugiętych nogach przeprowadzam badanie;) Spróbuj w taki sposób:)

    Sprobuje :) Dzieki za rady :)
    I jeszcze pytanko- dzisiaj zaobserwowalam wieksza ilosc sluzu (na zewnatrz), nieprzezroczysty/bialawy, kremowy ale rozciagliwy- kurcze sie zamotalam i nie wiem jak go na wykresie oznaczyc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 10:15

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja środkowym nie dosięgam, badam wskazującym i trochę muszę się pochylić do przodu, żeby cokolwiek dosięgnąć. a i tak jest ciężko.

    testującym niedługo 2 kresek życzę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 10:17

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz sie przeniosłam do marcówek :) bo i tak czekam na @
    ale tak sobie mysle, tyyyle z nas liczy na ten miesiąc :p więc takie głupie myśli,że ja już sie nie załapie :( zostanie wyczerpany limit,a ja znowu bede musiała czekać. Takie głupoty... wariuje normalnie :p

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    witam Was Dziewuszki z rana :) Ja się cały czas drapię od wczoraj, normalnie masakra, tak mnie sutki swędzą i obwódki dookoła też i takie jakby zgrubienia się porobiły... Dobrze że siedzę w domu bo dziwnie bym wyglądała między ludźmi drapiąc się po cyckach :) hahahaha

    Samira, co się nic nie odzywasz???

    Laski, któraś ma zamiar testować w najbliższym czasie??

    jestem
    byłam wczoraj u reumatolog ,robiła wywiad ze mną z 15minut zadawała kupę pytań dała dodatkowo z krwi kwas moczowy,latex,ALT a jak mówiłam ze mam wrzodziejące zapalenie jelit i nie biorę tabsów bo są ohydne i żołądek mnie po nich boli chociaż osłonowo brałam nolpazę(lek na zgagę i refluks) to powiedziała ze mam jednak brać ale zacząć od jednej tabl. przez tydzień i to bez tej nolpazy bo osłabia jego działanie ,i mam zacząć brać bo one tez zadziałają leczniczo na stawy czy kości ,no masakra i pytałam o coś lepszego i z mniejszymi skutkami ubocznymi to powiedziała ze to wszystko jest podobne w składzie i inne cuda wianki a ja czytałam ze są jeszcze inne leki ,fakt opierają się na podobnej substancji np. są w czopkach doodbytniczych i lepiej działają ... muszę iść do porządnego gastrologa coby przepisała dobry lek na te jelita a każdy z nich będzie oddziaływał na sprawy stawowe..aaa i przy tym leku mam odłożyć starania !!! aaa i kazała zrobić USG tarczycy tyko czemu mi skierowani anie dała cwaniara wrrrr...mam zrobić nawet prywatnie ....jestem w rozterce ehhhh...a i tak jakby co muszę czekać z lekiem bo nie wiem co grane w brzuszku :P

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    ja juz sie przeniosłam do marcówek :) bo i tak czekam na @
    ale tak sobie mysle, tyyyle z nas liczy na ten miesiąc :p więc takie głupie myśli,że ja już sie nie załapie :( zostanie wyczerpany limit,a ja znowu bede musiała czekać. Takie głupoty... wariuje normalnie :p

    nie ma limitów - pragniemy dziciaczków ile się da

    karoam, alexis lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    witam Was Dziewuszki z rana :) Ja się cały czas drapię od wczoraj, normalnie masakra, tak mnie sutki swędzą i obwódki dookoła też i takie jakby zgrubienia się porobiły... Dobrze że siedzę w domu bo dziwnie bym wyglądała między ludźmi drapiąc się po cyckach :) hahahaha

    Samira, co się nic nie odzywasz???

    Laski, któraś ma zamiar testować w najbliższym czasie??

    jestem
    byłam wczoraj u reumatolog ,robiła wywiad ze mną z 15minut zadawała kupę pytań dała dodatkowo z krwi kwas moczowy,latex,ALT a jak mówiłam ze mam wrzodziejące zapalenie jelit i nie biorę tabsów bo są ohydne i żołądek mnie po nich boli chociaż osłonowo brałam nolpazę(lek na zgagę i refluks) to powiedziała ze mam jednak brać ale zacząć od jednej tabl. przez tydzień i to bez tej nolpazy bo osłabia jego działanie ,i mam zacząć brać bo one tez zadziałają leczniczo na stawy czy kości ,no masakra i pytałam o coś lepszego i z mniejszymi skutkami ubocznymi to powiedziała ze to wszystko jest podobne w składzie i inne cuda wianki a ja czytałam ze są jeszcze inne leki ,fakt opierają się na podobnej substancji np. są w czopkach doodbytniczych i lepiej działają ... muszę iść do porządnego gastrologa coby przepisała dobry lek na te jelita a każdy z nich będzie oddziaływał na sprawy stawowe..aaa i przy tym leku mam odłożyć starania !!! aaa i kazała zrobić USG tarczycy tyko czemu mi skierowani anie dała cwaniara wrrrr...mam zrobić nawet prywatnie ....jestem w rozterce ehhhh...a i tak jakby co muszę czekać z lekiem bo nie wiem co grane w brzuszku :P

    ojojojoj to Ty masz jakąś rewolucję w brzuszku... na tych dolegliwościach się nie znam więc nic ciekawego na ten temat nie napiszę. Mam tylko nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy i brzuszek będzie zdrowy :)
    I zamieszka w nim mały ktoś :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    witam Was Dziewuszki z rana :) Ja się cały czas drapię od wczoraj, normalnie masakra, tak mnie sutki swędzą i obwódki dookoła też i takie jakby zgrubienia się porobiły... Dobrze że siedzę w domu bo dziwnie bym wyglądała między ludźmi drapiąc się po cyckach :) hahahaha

    Samira, co się nic nie odzywasz???

    Laski, któraś ma zamiar testować w najbliższym czasie??

    jestem
    byłam wczoraj u reumatolog ,robiła wywiad ze mną z 15minut zadawała kupę pytań dała dodatkowo z krwi kwas moczowy,latex,ALT a jak mówiłam ze mam wrzodziejące zapalenie jelit i nie biorę tabsów bo są ohydne i żołądek mnie po nich boli chociaż osłonowo brałam nolpazę(lek na zgagę i refluks) to powiedziała ze mam jednak brać ale zacząć od jednej tabl. przez tydzień i to bez tej nolpazy bo osłabia jego działanie ,i mam zacząć brać bo one tez zadziałają leczniczo na stawy czy kości ,no masakra i pytałam o coś lepszego i z mniejszymi skutkami ubocznymi to powiedziała ze to wszystko jest podobne w składzie i inne cuda wianki a ja czytałam ze są jeszcze inne leki ,fakt opierają się na podobnej substancji np. są w czopkach doodbytniczych i lepiej działają ... muszę iść do porządnego gastrologa coby przepisała dobry lek na te jelita a każdy z nich będzie oddziaływał na sprawy stawowe..aaa i przy tym leku mam odłożyć starania !!! aaa i kazała zrobić USG tarczycy tyko czemu mi skierowani anie dała cwaniara wrrrr...mam zrobić nawet prywatnie ....jestem w rozterce ehhhh...a i tak jakby co muszę czekać z lekiem bo nie wiem co grane w brzuszku :P

    ojojojoj to Ty masz jakąś rewolucję w brzuszku... na tych dolegliwościach się nie znam więc nic ciekawego na ten temat nie napiszę. Mam tylko nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy i brzuszek będzie zdrowy :)
    I zamieszka w nim mały ktoś :)

    jestem w rozterce ehhhh...a i tak jakby co muszę czekać z lekiem bo nie wiem co grane w brzuszku :P -tu chodziło czy nie ma jakiegoś lokatora w brzuszku dlatego z lekiem muszę poczekać :D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak tak wiem :) kiedy Ci wypad termin @? będziesz wtedy testować?

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    no tak tak wiem :) kiedy Ci wypad termin @? będziesz wtedy testować?

    ze względu na to ze luty miał 28dni a @ miałam 2.02 nie licząc tej w środku cyklu to wypada @ 4.03 ale ja ma długie cykle a owu była późno -jak wogóle była więc testować zamierzam za tydzień w sobotę a jeszcze wczoraj 3dni po skoku zaczęłam brać lutkę 2*1 (tak sama ja wzięłam )a testuje się w dziesiątym dniu brania to wypada 9.03 chyba ze w 8.03 zrobię betę :) nooo chyba ze w tym czasie @ się odezwie ...ale zapomniałam jak ta lutka jest niesmaczna ,mdli mnie po niej ,brałabym duphka bo mam ale tylko 17tabsów a to nie starczy a na wizytę zapisałam się na 14.03 ur. mojej mamy :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 11:46

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzień dobry! :)
    Gocha- linki poprzeglądałam i będę próbować badać śluz również wewnętrznie, a może nawet kiedyś szyjkę znajdę ;)
    Miłego dnia wszystkim staraczkom i zafasolkowanym!

    Karoam szyjkę znajdziesz na pewno tylko musisz sprawdzać ją o tej samej porze, bo ona w ciągu dnia lubi zmieniać pozycję.
    Ja ją sprawdzam między 17-18 i wtedy od razu zapisuje śluz, chociaż śluz powinno zapisywać się ten najbardziej płodny bez względu na porę dnia.

    aha i ten kremowy rozciągliwy tez mam często i jak ciągnie się tak porządnie to zapisuje, że jest R i na kolor wtedy uwagi nie zwracam.

    karoam lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie upiekłam chyba ze 100 takich tycich maluśkich rogaliczków :) mężuś będzie miał niespodziankę jak wróci z pracy :)
    Jak któraś chętna to zapraszam :) hehe

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a ja właśnie upiekłam chyba ze 100 takich tycich maluśkich rogaliczków :) mężuś będzie miał niespodziankę jak wróci z pracy :)
    Jak któraś chętna to zapraszam :) hehe

    Ale mi teraz apetyt zrobiłaś. ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka pewnie są pyszne.:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!!!
    Meginko- myślę, że te swędzące sutki nie są u Ciebie ot tak- bo wykresik też masz piękny :)
    U mnie piątek minął całkiem nieźle, pracowity dzień w robocie także jak tylko stamtąd wyszłam to automatycznie zaczęłam ziewać i tak ziewałam dosłownie co 5 minut...teraz troszkę mi sie to ziewanie uspokoiło :) poza tym straaasznie nerwowa jestem z byle powodu się denerwuje, irytuje itp...nie wiem jak mój małżonek ze mna wytrzymuje- no ale żeby mnie uspokoić chyba kupił mi już dziś książkę "50 twarzy Greya" hehe oczywiście co ja na to??- "Tylko nie myśl że to już jest prezent na dzień kobiet!!! Na dzień koiet w takim razie chcę coś innego dostać" hehehe i się poddał...tzn nie do końca chyba bo nawet obiadek robi właśnie :))) czasem fajnie jest sie tak pofoszyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 14:51

    Meginka, samira, martula lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 1 marca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak to dobrze ze dziś już piątek. Dzisiaj wieczorem wybieram sie na babski wieczór. Idziemy na Kabaret, czyli prawdopodobnie będzie śmiesznie ;D Wam rownież życzę miłego wieczoru oraz weekendu ;D

    Meginka, samira, martula lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pyszne Gosia :) Przesyłam Wam po wirtualnym rogalu :)
    alexis, też coś czuję, że z tymi sutkami nie tak... ale na razie cicho sza :) się okaże za 4 dni :)
    ja to jestem dziwna jakaś chyba :) rano usłyszałam taką wzruszającą piosenkę, że ryczałam nad nią z godzinę a teraz sobie śpiewam, piekę rogaliki i nawet umówiłam się z siostrą na urodzinowy wypad na miasto, bo mamy za tydzień ur. jednego dnia:) jest o równiusieńkie 10 lat starsza :)
    nie wiem czy te zmiany humorku coś znaczą, czy też sama się doszukuję objawów... jak już pisałam, się okaże :)

    alexis, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    no pyszne Gosia :) Przesyłam Wam po wirtualnym rogalu :)
    alexis, też coś czuję, że z tymi sutkami nie tak... ale na razie cicho sza :) się okaże za 4 dni :)
    ja to jestem dziwna jakaś chyba :) rano usłyszałam taką wzruszającą piosenkę, że ryczałam nad nią z godzinę a teraz sobie śpiewam, piekę rogaliki i nawet umówiłam się z siostrą na urodzinowy wypad na miasto, bo mamy za tydzień ur. jednego dnia:) jest o równiusieńkie 10 lat starsza :)
    nie wiem czy te zmiany humorku coś znaczą, czy też sama się doszukuję objawów... jak już pisałam, się okaże :)

    ja piekę teraz ciasto z jabłkami bez tłuszczu mniam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 15:55

    Meginka, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczynki!!!
    Meginko- myślę, że te swędzące sutki nie są u Ciebie ot tak- bo wykresik też masz piękny :)
    U mnie piątek minął całkiem nieźle, pracowity dzień w robocie także jak tylko stamtąd wyszłam to automatycznie zaczęłam ziewać i tak ziewałam dosłownie co 5 minut...teraz troszkę mi sie to ziewanie uspokoiło :) poza tym straaasznie nerwowa jestem z byle powodu się denerwuje, irytuje itp...nie wiem jak mój małżonek ze mna wytrzymuje- no ale żeby mnie uspokoić chyba kupił mi już dziś książkę "50 twarzy Greya" hehe oczywiście co ja na to??- "Tylko nie myśl że to już jest prezent na dzień kobiet!!! Na dzień koiet w takim razie chcę coś innego dostać" hehehe i się poddał...tzn nie do końca chyba bo nawet obiadek robi właśnie :))) czasem fajnie jest sie tak pofoszyć :)

    a mnie tak suty bolą ze się dotknąć nie mogę i piersi są większe troszkę i cięższe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 16:13

    Meginka, alexis lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 1 marca 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rano znów się zaczęłam zastanawiać nad temperaturą...kupiłam ten termometr owulacyjny i przebudziłam się dziś o 6.20, czyli czterdzieści minut wczesniej (budzik mi zawsze o 7 dzwoni) no i juz zasnąć nie mogłam, więc tepmp zmierzyłam i miałam 36,90, z łóżka nie wstawałam, ani się nie kręciłam, leżałam z zamkniętymi oczami, bo myślałam, że jeszcze zasnę i może i troszkę przysnęłam i jak zadzwonił budzik o 7.00 znów temp zmierzyłam i już miałam 36,99, czyli prawie 37,00, i nie wiedziałam na którą temp mam patrzeć- zapisałam tą mierzona zaraz po przebudzeniu...ale zastanawiam się czy tak juz jest, czy może termometr mam jakiś do kitu znowu? Jak myślicie?

    km5shdges7mhg8ze.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ