X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 marca 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    ja jestem :)

    wkurzylam sie troche dzisiaj, bo dzwonilam do gina, zeby sie zapisac na wizyte i co slysze? najblizszy termin na koniec maja! :/ zalamka normalnie :(

    o w mordę :O jakie terminy ... a ja się zapisywałam kilka dni temu i mam na 14 marca ...

    w anglii lubia sie tak slimaczyc :/ na wszystko jest czas

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wypoczywaj i dbaj teraz o siebie i malenstwo, bedzie dobrze :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 2 marca 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jejku, byłam na zakupach z koleżanką, poszłyśmy sobie do miasta poszperać w pierdółkach we wszystko po 4 zł itp, wróciłyśmy po prawie 3 godzinach...jestem wykończona jakbym jakiś maraton biegła...non stop ziewam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2013, 13:51

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    Malwinka a jak długo staraliścię się o bobo? Przepraszam, pewnie jakbym powertowała posty bym znalazła, jak to nie problem napisz w wolnej chwili.
    Serdecznie gratuluje, i trzymam kciuki!
    Wiosna już prawie za oknem, fajnie jakby w większości z nas udało się zaciążyc ;) Mi w tym miesiącu testy z allegro pięknie wykryły owulacje, zobaczymy z jakim skutkiem.. Testuje 9,10 marca zobaczymy. Choć piersi jak co miesiąc już mnie bolą jak zawsze 10 dni przed miesiączką....
    Pozdrawiam, trzeba myśleć pozytywnie!!

    Udało się w 5 cyklu :)

    karoam, kotek27 lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Dziękuję kochane! :* Obiecuję leżeć grzecznie, odpoczywać i myśleć pozytywnie.

    Wkurzyłam się tylko, bo szef mojego M. wymyślił, że ma teraz na tydzień jechać w delegacje. I żadne argumenty do niego nie docierają. M. walczy, żeby zostać, ale nie wiadomo jak wyjdzie. Jeśli rzeczywiście będzie musiał jechać, to pewnie zostanę u rodziców na ten tydzień, ale wolelibyśmy teraz być razem... Boję się, że się coś stanie, a jego nie będzie... :( Uważam, że szef M. jest po prostu idiotą i ch***em zwyczajnym. Nie wiem jak można tak w ogóle nie mieć odruchu ludzkiego. Wrrr....!!!!

    Pozytyw jest taki, że plamić przestałam, brzuszek boli już mniej, wszyscy się mną opiekują, więc myślę, że będzie OK :)

    Miłego wieczorku kochane!

    karoam, alexis, martula, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ja ja się dołączam hmm póki co wyszły mi słabiutkie kreseczki jutro mam 32dc i testuję !!! BŁAGAM TRZYMAJCIE && <3 <3

    alexis, karoam, samira, nicol, martula, Amicizia, olaola, kotek27, gocha04 lubią tę wiadomość

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki mocno Catherine!!!

    Catherine, samira lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    Ja ja ja się dołączam hmm póki co wyszły mi słabiutkie kreseczki jutro mam 32dc i testuję !!! BŁAGAM TRZYMAJCIE && <3 <3

    No pewnie że trzymam kciuki!!!

    Catherine, samira lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...już jutro kończy mi się konto PREMIUM... :( szkoda...

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu fajny przepis który mam od dawna ,na poprawę humoru :)

    Ciasto z jabłkami ( bez tłuszczu ) :)

    Składniki:
    25 dkg mąki tortowej ( przesiać )
    25 dkg cukru
    1 op. cukru waniliowego
    2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia
    4 jajka
    troszkę margaryny i bułki tartej do wysmarowania formy.
    0,5 kg miękkich i 0,5 kg twardych jabłek

    Do naczynia wsypujemy przesianą mąkę, cukier,cukier waniliowy, proszek do pieczenia i wbijamy 4 jajka. wszystko miksujemy mikserem na jednolitą masę aby wszystkie składniki się połączyły. Masa musi być taka żeby się pokazywały pęcherzyki powietrza jak się wyłączy mikser. Jabłka umyć, obrać, pokroić w nierówne kawałki średniej wielkości. Prodiż wysmarować margaryną cienko i obsypać bułką tartą. Wsypać jabłka i równo je rozłożyć, następnie zalać ciastem starać zrobić się to równomiernie. Piec przez około 1h 15min. MI grzeje góra i dół prodiża dlatego przez 45min. mam podłączone właśnie i to i to, po tym czasie wyłączam dół po kolejnych 15min. robię odwrotnie czyli włączam dół wyłączam górę. Po następnych 15min. ciasto powinno być gotowe, otworzyć lekko pokrywę i jeszcze sprawdzić drewnianym patyczkiem. Jeśli patyczek suchy to wszystko jest ok ciasto upieczone. Teraz powinno wystygnąć przy sporo uchylonym prodiżu, po ok. 40 min. spróbować wyjąć na talerz ale górą do dołu żeby jeszcze dolna część się do końca wystudziła i wyschła. Po jakiś 30.min. odwrócić na drugą stronę.
    Lukier:
    30dkg cukru pudru
    1 średnia cytryna
    Cukier wsypać do miski dodać wyciśnięty sok z cytryny i utrzeć całość drewnianą pałką. Polać równomiernie na ciasto, można posypać kolorową posypką cukrową. żeby lukier troszkę stężał można ciasto dać do lodówki na jakieś 20min. Potem trzymać w chłodnym miejscu.
    SMACZNEGO :D

    martula, olaola, Malvinka lubią tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzisiaj dalam czadu. Sprzatanie potem zakupy. Niedawno skonczylam torta i wlasnie wstawilam jeszcze 2 ture babeczek do piekarnika. Corcia moja miala przy tym najwieksza frajde. Udekorowala wszystkie ;D Dzien Super ;D Ale juz padam z nog. Milego wieczoru ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie wrocilam od dentysty. No i antybiotyk musze lykac...ehh, jakos to bedzie

    1usaej28ly44zrzp.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mnie dzisiaj cycki bola wlasnie tak po bokach zewnetrznych, szczegolnie lewy, boli przy najmniejszym dotyku :(

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nicol Debiutantka
    Postów: 9 21

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny jestem tutaj nowa mysle a nawet czuje ze 7mara zamiast @ zobacze 2 kreski wkoncu po 3 miesiacach staran dzieki bogu ale niie nakrecam sie jeszcze za bardzo:)

    samira, alexis, Malvinka, kotek27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny mnie dzisiaj cycki bola wlasnie tak po bokach zewnetrznych, szczegolnie lewy, boli przy najmniejszym dotyku :(

    mnie bolą identycznie,są ciężkie i bolą tez sutki !!

    alexis lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 marca 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy to fasolka czy @ termin mam 5/6 marzec, takze niedlugo sie okaze :) dobranoc dziewczynki :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Miłego dnia wszystkim staraczkom :)

    alexis, samira lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 3 marca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) rownież życzę miłego dnia !

    karoam lubi tę wiadomość

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 3 marca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki ja juz po ovulacji i staraliśmy się bardzo a mysle że znowu nic z tego. A to już będzie 3 cykl za nami.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 3 marca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :) ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy- to daltego że mam ich az 10 w szufladzie w łazience hehe i ciężko się powstrzymać...jestem 4-5 dni przed spodziewaną @ no i na teście 1 kreska chociaż oczywiście podeszłam z testem do okna w kuchni i pod światło coś tam widzę...tak jakby 2 kreski były, ale to chyba już zwidy...nawet mój mąż mówi że zwidy mam i tam nic nie ma...ale powtórze test pojutrze- się okaże wtedy czy to fatamorgana czy nie ;) miłego dnia wszystkim życzę :) o i widzę, ze już przyjaciółką Waszą jestem hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2013, 08:57

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ