X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczynki ja juz po ovulacji i staraliśmy się bardzo a mysle że znowu nic z tego. A to już będzie 3 cykl za nami.

    Myśl pozytywnie kochana- jak już teraz się zaczniesz zadręczać, że nic z tego, to stres, smutek i zniechęcenie tylko Ci zaszkodzą. Nie nastawiaj się, że się udało ale i nie myśl całkowicie negatywnie. Co ma być to będzie :)

    Gunia, kotek27 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 3 marca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć Dziewczynki :) ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy- to daltego że mam ich az 10 w szufladzie w łazience hehe i ciężko się powstrzymać...jestem 4-5 dni przed spodziewaną @ no i na teście 1 kreska chociaż oczywiście podeszłam z testem do okna w kuchni i pod światło coś tam widzę...tak jakby 2 kreski były, ale to chyba już zwidy...nawet mój mąż mówi że zwidy mam i tam nic nie ma...ale powtórze test pojutrze- się okaże wtedy czy to fatamorgana czy nie ;) miłego dnia wszystkim życzę :) o i widzę, ze już przyjaciółką Waszą jestem hehehe

    Ja też mam od groma tych testów i testuje co dwa dni zobaczymy. Dzisiaj mi spadła trochę temp. Sprawdzam Twój wykres i trzymam kciuki

    alexis lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Dziewczyny, ja się przenoszę na marcowe starania ... ;( Życzę żebyście Wy nie musiały tego robić. Niby się nie nastawiałam że coś z tego będzie ale jakoś mi smutno.
    Wczoraj jednorazowo po stosunku śluz brązowy, a dziś śluz z krwią więc @ jest, za wcześnie. Może to i dobrze, szybciej następne staranka będą...
    Pozdrawiam.

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 3 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny mnie dzisiaj cycki bola wlasnie tak po bokach zewnetrznych, szczegolnie lewy, boli przy najmniejszym dotyku :(

    mnie bolą identycznie,są ciężkie i bolą tez sutki !!

    ja to już nie mogę z bólu tak mnie cycorki bolą lewy bardziej niż prawy, a o sutkach już nie wspomnę. :(

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż w końcu zobaczył drugą kreskę na teście...ja już ją też dokładniej widzę...ale cały czas mam jakieś wątpliwości, że może ten test z Allegro jakiś trefny albo coś...no nic- jak narazie zaznaczę w wykresie pozytywny test- jutro z rana zrobię drugi- jak będzie + to we wtorek pójdę na Betę :) proszę- trzymajcie kciuki za mnie dziewczynki- jestem już po 1 poronieniu i teraz ta ciąża będzie pewnie pełna obaw...

    martula, samira, ewajoanna, Malvinka, kotek27, gocha04 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje alexis i 3mam kciuki żeby rano 2 kreseczka była. :)

    alexis lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie właśnie zalało...ale śluzem ;) normalnie byłam pewna, że @ dostałam tak się mokro zrobiło. Rano było zwyczajnie (czyt.ubogo) a tu taka niespodziewajka ;) Z tym że tak jak kilka dni temu- białawy i rozciągliwy- coś szaleje ten mój śluzik ;)

    Alexis- kciuki trzymamy cały czas :)

    alexis, samira, agula lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 3 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Mam nadzieję, że to wszystko prawda, że test mnie nie oszukał, z ginekologiem swoim sie umówiłam, ze jak w ciążę zajdę to mam się zgłosić do niego w 6-7 tyg ciąży, żeby już na usg było coś widać...także cały marzec niepewności będzie...czy dobrze umiejscowiła się fasoleczka, czy wszystko okej...no nic- narazie tylko betę będę robić co jakiś czas...no i piersi mnie zaczęły boleć :)

    samira, kotek27 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 3 marca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Alexis. Jutro napewno będzie 2 kreseczka bardziej widoczna.
    A ja właśnie zaczęłam plamic, także 10 cykl starań za mną :(

    alexis, samira lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 3 marca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ilonko!!! Powodzenia Tobie życzę- oby Ci się udało jak najszybciej zafasolkować- u mnie się sprawdziła metoda- "poduszka pod pupę i nogi na ścianę" hehe leżałam tak jakieś 15 min po każdym stosunku... :) jejku- oby tylko ta kreska którą zobaczyłam była prawdziwa :) i żebym żadnych plamień ani krwawień nie miała, i żeby fasolinka była dobrze umiejscowiona!!! Jutro się odezwę i napiszę czy test poranny pozytywny wyszedł...

    agula, samira lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis 3mam kciuki !!! Zycze szczescia

    alexis, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,zycze wytrwalosci i szczesci w lutowych starankach ja uciekam na marcowe staranka papatki :*

    alexis lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 3 marca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis gratuluje serdecznie i sciskam kciuki zeby bylo wszystko dobrze :)

    alexis lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis czekamy z niecierpliwością na jutrzejszy teścik- i trzymam kciuki za 2 wyraźne krechy ;)

    alexis lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis trzymam kciuki za bardziej wyrażny test :)

    alexis lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zrobiłam 2 testy dziś paskowy i płytkowy i na obu jest blada druga kreska, na paskowym bledsza, na płytkowym blada ale można juz ją zobaczyć bez podchodzenia pod okno- także jutro idę na betę a później za 48 godzin żeby zobaczyć czy dobrze hcg wzrasta- takie mam plany :) ale jakoś jeszcze wielkiej radości nie mam- w zasadzie same obawy albo obojętność... :( chyba po ostatnim poronieniu się boję nakręcać, podniecać, żeby później ewentualnie mniej cierpienia było...

    samira, karoam, Malvinka, gocha04 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje najserdeczniejsze gratulacje alexis i życzę ci teraz nudnej 9 miesięcznej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. :)

    alexis lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje alexis!

    alexis lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Dziewczynki, wpisałam dzisiaj nową tempkę- 37,7 i owulacja przesunęła się z 10 na 16 dzień cyklu. Kurczę nie wiem czy nie powinnam zaznaczyć "nie bierz tej temp pod uwagę" tak jak wczoraj- ze wzgędu na to, iż w sobotę miałam wyrywaną ósemkę i mogę mieć stan zapalny, no i biorę antybiotyk- jak myślicie- brać tę tempkę pod uwagę czy nie?

    Miłego dnia wszystkim!

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis gratulacje!

    karoam ja bym ignorowała tą temperaturę chyba.

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ