X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo ale Wy mi gratulujecie, a ja sobie myślę "a co będzie jak jednak miesiączki dostanę"...może za wcześnie ten test zrobiłam...ależ mam mętlik w głowie...dziś idąc do pracy sobie kupiłam magnez i tran, tak na wszelki wypadek...tak sobie teraz myślę, że jak zrobię betę i będzie właściwy przyrost hcg i jak miesiączki nie dostanę to już mi troszkę ulży...już się będę czuła lepiej...jak narazie mimo pozytywnych testów to jest dla mnie wieeelka niewiadoma...

    Karoam ja też bym zignorowała- chociaż możesz jeszcze jutro zobaczyć jaką będziesz miała temp...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2013, 07:13

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis gratulacje. Będzie dobrze, zrób bete będziesz spokojniejsza :) Trzymam kciuki!

    alexis, AnMi lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatro a Ty już w 10 tygodniu...suuuper!!! :) zdrówka Ci życzę i wszystkiego dobrego :)

    Kleopatra, maia1991 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Dziękuję Wam bardzo ale Wy mi gratulujecie, a ja sobie myślę "a co będzie jak jednak miesiączki dostanę"...może za wcześnie ten test zrobiłam...ależ mam mętlik w głowie...dziś idąc do pracy sobie kupiłam magnez i tran, tak na wszelki wypadek...tak sobie teraz myślę, że jak zrobię betę i będzie właściwy przyrost hcg i jak miesiączki nie dostanę to już mi troszkę ulży...już się będę czuła lepiej...jak narazie mimo pozytywnych testów to jest dla mnie wieeelka niewiadoma...

    Karoam ja też bym zignorowała- chociaż możesz jeszcze jutro zobaczyć jaką będziesz miała temp...

    ooo gratulacje, tersy robione dwa dni pod rzad i oba pozytywne to moze swiadczyc tylko o tym ze JESTES W CIAAAAAZYYY:):)

    alexis lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Dzięki dziewczyny!!! Mam nadzieję, że to wszystko prawda, że test mnie nie oszukał, z ginekologiem swoim sie umówiłam, ze jak w ciążę zajdę to mam się zgłosić do niego w 6-7 tyg ciąży, żeby już na usg było coś widać...także cały marzec niepewności będzie...czy dobrze umiejscowiła się fasoleczka, czy wszystko okej...no nic- narazie tylko betę będę robić co jakiś czas...no i piersi mnie zaczęły boleć :)

    6-7 tydzień? co ten gin ma za usg?
    pamietam moja pierwsza ciazejak lekarz potwierdzil na usg 3-tyg ciaze a w 5 tygodniu pokazał mi bijace serduszko:)

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość ginekologów nie założy karty przed 6 tygodniem od miesiączki.
    Alexis zrobiłaś test więc przestań się zamartwiać będzie dobrze!

    alexis lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski to twój ma dobry sprzęt. Ja byłam w 6 i był zarodek a w 8 bijące serduszko :) I dziewczyny na wątku w ciązy piszą że najwcześniej w 7 tyg zobaczyły serduszko. Chyba że liczysz od zapłodnienia a nie od ostatniej @ wtedy by się zgadzało :)
    Alexis dzięki, zobaczysz jak czas leci :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w 5 tygodniu nie widziałam jeszcze serduszka i dopiero za 2 tygodnie miałam usg i dopiero było widać.

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    2 kreski to twój ma dobry sprzęt. Ja byłam w 6 i był zarodek a w 8 bijące serduszko :) I dziewczyny na wątku w ciązy piszą że najwcześniej w 7 tyg zobaczyły serduszko. Chyba że liczysz od zapłodnienia a nie od ostatniej @ wtedy by się zgadzało :)
    Alexis dzięki, zobaczysz jak czas leci :)

    nie kochana to było od dnia miesiaczki i sama osobiście i widziałam w 5 tyg taka czarna mała pulsujaca kropeczke w wielkosci małego paznokcia pecherzyku.

    A karty zakładac nie musi mi tez w 3 tyg nie załozył ale nie zmienia to faktu ze powtiwrdził bardzo wczesna ciaze:))
    a było to 11 lat temu ( o rany ale ten czas leci:)))

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczynki a ja jeszcz 2 dni i zobacze czy bd mogla testowac czy zobacze 2grube kreski :) termin @ 7.03. ale mysle ze w nastepnym roku hehe mysle ze moze sie udalo ale nie nakrecam sie zza bardzo trzymam kciuki za dziewczyny ktore juz niedlugo takze bd testowac powodzenia :*

    nicol lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski wrote:
    alexis wrote:
    Dzięki dziewczyny!!! Mam nadzieję, że to wszystko prawda, że test mnie nie oszukał, z ginekologiem swoim sie umówiłam, ze jak w ciążę zajdę to mam się zgłosić do niego w 6-7 tyg ciąży, żeby już na usg było coś widać...także cały marzec niepewności będzie...czy dobrze umiejscowiła się fasoleczka, czy wszystko okej...no nic- narazie tylko betę będę robić co jakiś czas...no i piersi mnie zaczęły boleć :)

    6-7 tydzień? co ten gin ma za usg?
    pamietam moja pierwsza ciazejak lekarz potwierdzil na usg 3-tyg ciaze a w 5 tygodniu pokazał mi bijace serduszko:)

    2 kreski- jestem teraz od ostatniej miesiączki licząc w 4 tym tygodniu- jestem jeszcze 3-4 przed spodziewaną @ więc wątpię, że coś by gin na usg zobaczył...w tym tygodniu dochodzi zazwyczaj dopiero do zagnieżdżania zarodka...chyba rzeczywiście chodzi Ci o czas od zapłodnienia... :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis- zycze aby wszystkie testy wyszly pomyslnie! I jedna mala rada- przestan myslec ;) Wylacz sie kompletnie, nie mysl o ciazy, o miesiaczce, testach- po prostu poczekaj co bedzie :) Ja wiem, ze to latwo powiedziec a trudniej zrobic, ale wez pod uwage, ze Twoje zamartwianie moze tylko zaszkodzic. Jeszcze raz zycze powodzenia i spokoju ducha :)

    alexis, AnMi, kotek27 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sprawdziło się to, o czym myślałam na początku tego miesiąca- jak wszystko dobrze pójdzie, to termin porodu będę miała (a może już mam) na 14 listopada- czyli na dzień moich urodzin :) będę chodziła w ciąży tak samo jak moja mamusia ze mną :)

    Dziękuje Wam za wszystkie dobre słowa :) fajne jesteście!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2013, 07:47

    karoam, kotek27 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Alexis- zycze aby wszystkie testy wyszly pomyslnie! I jedna mala rada- przestan myslec ;) Wylacz sie kompletnie, nie mysl o ciazy, o miesiaczce, testach- po prostu poczekaj co bedzie :) Ja wiem, ze to latwo powiedziec a trudniej zrobic, ale wez pod uwage, ze Twoje zamartwianie moze tylko zaszkodzic. Jeszcze raz zycze powodzenia i spokoju ducha :)

    RACJA!!!!!!

    karoam lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Dziękuję Wam bardzo ale Wy mi gratulujecie, a ja sobie myślę "a co będzie jak jednak miesiączki dostanę"...może za wcześnie ten test zrobiłam...ależ mam mętlik w głowie...dziś idąc do pracy sobie kupiłam magnez i tran, tak na wszelki wypadek...tak sobie teraz myślę, że jak zrobię betę i będzie właściwy przyrost hcg i jak miesiączki nie dostanę to już mi troszkę ulży...już się będę czuła lepiej...jak narazie mimo pozytywnych testów to jest dla mnie wieeelka niewiadoma...

    Karoam ja też bym zignorowała- chociaż możesz jeszcze jutro zobaczyć jaką będziesz miała temp...

    gratulacje:*

    alexis lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 4 marca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    2 kreski wrote:
    alexis wrote:
    Dzięki dziewczyny!!! Mam nadzieję, że to wszystko prawda, że test mnie nie oszukał, z ginekologiem swoim sie umówiłam, ze jak w ciążę zajdę to mam się zgłosić do niego w 6-7 tyg ciąży, żeby już na usg było coś widać...także cały marzec niepewności będzie...czy dobrze umiejscowiła się fasoleczka, czy wszystko okej...no nic- narazie tylko betę będę robić co jakiś czas...no i piersi mnie zaczęły boleć :)

    6-7 tydzień? co ten gin ma za usg?
    pamietam moja pierwsza ciazejak lekarz potwierdzil na usg 3-tyg ciaze a w 5 tygodniu pokazał mi bijace serduszko:)

    2 kreski- jestem teraz od ostatniej miesiączki licząc w 4 tym tygodniu- jestem jeszcze 3-4 przed spodziewaną @ więc wątpię, że coś by gin na usg zobaczył...w tym tygodniu dochodzi zazwyczaj dopiero do zagnieżdżania zarodka...chyba rzeczywiście chodzi Ci o czas od zapłodnienia... :)

    chyba czas zapłodnienia ma tu dosyc spore znaczenie:) pamietam ze test zrobiłam w dzisn spodziewanej @ i wyszedl pozytywnie a wizyte miałam po 2 dniach od zrobienia testu i stwiedził bardzo wszczesna 3 tyg ciaze, mi taka informacja bardzo pasowała:))
    tak wiec roznie chyba z tym bywa, moja siostra zrobiła test na 5 dni przed @ i wyszedł pozytywny wiec my chyba do konca nie ogarniemy:)

    alexis lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 4 marca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry kochane dziewczyny :) mi sie dzisiaj snilo, ze ujrzalam dwie kreseczki na tescie :) oh jakbym chciala, zeby ten sen sie sprawdzil :D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 4 marca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki!

    Alexis - gratulacje! I trzymam kciuki za betę! Łatwo powiedzieć "przestań czytać i myśleć", sama coś o tym wiem ;)
    Ja się cały czas zastanawiam, czy tak naprawdę to nie powinni już jedna w piątek w szpitalu zobaczyć zarodka... To był 5t+5d, a kobitka znalazła tylko pęcherzyk ciążowy 10mm i pęcherzyk żółtkowy 3.5 mm. Mam nadzieję, że w piątek się wszystko wyjaśni i będzie widać już wszystko co trzeba ;)

    Póki co dostałam od lekarza zwolnienie aż do wizyty u gina - czyli do 13.03. A więc się lenie!!! :)

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Malvinko- to przez te Twoje ciążowe fluidki :) może teraz sobie je wzajemnie wysyłajmy i jakoś dotrwamy w zdrowiu do końca tego 9 miesiąca :) trzymam kciuki za Ciebie &&

    Malvinka lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 4 marca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba będę spadać na marcowe starania, choć szczerze to nie mam już siły . idę do lekarza niech mi powie jakie badania mam zrobić.

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ