X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 4 marca 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine wrote:
    Hejka Kochane! Ja dziś mam 33 dc. Piersi zaczynają boleć, ale nie tak jak na miesiaczkę, którą swoją drogą miałam mieć 28dc lub 31dc. Testy wychodzą pozytywnie, ale słaba kreseczka "cień" dziś byłam na beta, ale wyniki jutro po 12:00 trzymacie && <3

    Trzymam kciuki!!
    Pozdrawiam wszystkie starające się.
    Nie wiem jak Wy ale ja wciąż tylko widzę na ulicy kobiety w ciąży, bądź z wózkami, zapewne wcześniej też były tylko nie zwracałam uwagi.
    Powinnam myśleć pozytywnie, ale zaczynam łapać doła.
    Życze wszystkim cierpliwośći i dwoch kresek na teście!! Może już niedługo my też będziemy przechadzały na spacer z pięknymi wózkami z prześlicznymi bobasami!!! :)))

    Catherine, madzianka, alexis lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 4 marca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine nieśmiałe gratulacje :D czekamy na wyniki, żeby móc oficjalnie gratulować!

    Catherine, alexis lubią tę wiadomość

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 4 marca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro dam znać - Boże chyba umrę jak zobaczę wynik nie taki. Ps: mam dziś 4 tyg i 5 dni czyli połowa 5 tyg. Jaki powinnam mniej więcej mieć wynik? Na pewno nie 5 ani poniżej 5... Ale jaki? Ojjj to będzie dłuuugie czekanie <3

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mnie podkusiło i zrobiłam test płytkowy i jedna krecha albo za wcześnie albo znów zonk :(

    wiem ze nie powinnam i tak sobie obiecałam bo cały czas był luz i co ...i diabełek podkusił..wrrr jestem zła na siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2013, 11:57

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 4 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine- kciukasy zacisniete :)
    Samira- zapomnij na chwile o wszystkim! pewnie sie okaze ze za wczesnie testowalas i niepotrzebnie sie zadreczasz

    samira, Catherine lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 4 marca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    coś mnie podkusiło i zrobiłam test płytkowy i jedna krecha albo za wcześnie albo znów zonk :(

    wiem ze nie powinnam i tak sobie obiecałam bo cały czas był luz i co ...i diabełek podkusił..wrrr jestem zła na siebie

    nieee no za wcześnie, puść ten test w niepamięć ;)

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 4 marca 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Ja dziś podczas mycia zauważyłam delikatne czerwone nitki w śluzie, a @ mam wyznaczoną na jutro. I znowu wszystko od początku :(

    ***
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze ze robi sie duzo przyszlych mamusi w naszym lutowym staraniu :-)Samirka glowa do gory musi byc dobrze :-) tyle tu ciazowyc fluidkow ze musi sie udac ja w to wierze. i oby wszystkim nam sie udalo :-)oby byl prezent na dzien kobiet i moje 26 urodziny to bylby po prost cud :-)

    karoam, alexis lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catherine Gratulacje!!! Ja też dziś BETĘ robiłm, poszłam po pracy do szpitala, jak mi napisałyście że nie trzeba na czczo być...w sumie Pani mówiła że wyniki dziś po 15 już będą...może się jeszcze skusze i dziś polecę :) chyba tak własnie będzie, nie wiem czy potrzebnie ale zrobiłam tez sobie progesteron za jednym zamachem :) sie okaże...pojutzre tez pójdę po pracy i drugi raz sobie betę zrobie- gdzieś wyczytałam że jak w ciągu 48 godzin beta wzrośnie o conajmniej 66% tzn że ciąża prawiłowo się rozwija...że np. nie jest to ciąża pozamaciczna...nie wiem ile w tym prawdy ale się badam :) Catherine daj znać jak Twoje wyniki- porównamy chociaż ja to w 4 tyg jestem...

    Catherine lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zrobiłąm dzisiaj test i są 2 krechy. nadal nie mogę w to uwierzyć, aż się popłakałam ze szczęścia. jutro zrobię bete i jeszcze jeden test.

    alexis, AnMi, karoam, kotek27, Asia87, ann2224 lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwi mnie to, że mam straszne bóle na @.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Darijka!!! Ten luty rzeczywiście udany!!! To chyba przez te walentynki :))) Ty też napisz jutro wyniki bety :) powodzenia życzę, a jak martwisz się bólami i jak są one bardzo silne może się skontaktuj na wszelki wypadek z ginekologiem- może Ci przepisze coś, albo każe brac nospę albo magnez...sama nie wiem...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro napiszę jak i co , ale bardzo się boję!!!!! BARDZO !!!!

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka- serdeczne gratulacje!! :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Gratuluje Darijka!!! Ten luty rzeczywiście udany!!! To chyba przez te walentynki :))) Ty też napisz jutro wyniki bety :) powodzenia życzę, a jak martwisz się bólami i jak są one bardzo silne może się skontaktuj na wszelki wypadek z ginekologiem- może Ci przepisze coś, albo każe brac nospę albo magnez...sama nie wiem...

    dzięki wielkie. no właśnie zrobie badanka jutro i pręciutko z wynikami do gin.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny nigdy w życiu jeszcze pól godziny temu nie przypuszczałabym, że zobaczę dwie krechy, życzę wam wszystkim ujrzenia tak jak ja dwóch kresek i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze,a ja jeszcze wczoraj sobie winko i piwko wypiłam.

    karoam lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka wielkie gratulacje dbaj teraz o siebie:-)i presylaj nam fluidki ciazowe :-)bedzie wszystko dobrze zobaczysz :-)a jak dlugo sie staralas i to dzis mialas ten dzien testowania?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 miesięcy, miałam testowac jutro ale stwierdziłam, że co to za różnica jak i tak nic tam nie ma a tu dwie ciemne krechy. w tym miesiącu piłam zioła ojca sroki na owulację nr3 i nie wiem czy to jest ich zasługa. test robiłam jakieś 45 min temu, cieszę sie i mam nadzieje, że jutro zobaczę piękną bete.

    karoam lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to w miare szybko sie Tobie udalo :-)ja staram sie z moim narzyczonym juz prawie 2 lata i nic... ja mam zamiar testowac w piatek jezeli oczywiscie @ nie przyjdzie. jeszcze raz gratujacje :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    Catherine wrote:
    Hejka Kochane! Ja dziś mam 33 dc. Piersi zaczynają boleć, ale nie tak jak na miesiaczkę, którą swoją drogą miałam mieć 28dc lub 31dc. Testy wychodzą pozytywnie, ale słaba kreseczka "cień" dziś byłam na beta, ale wyniki jutro po 12:00 trzymacie && <3

    Trzymam kciuki!!
    Pozdrawiam wszystkie starające się.
    Nie wiem jak Wy ale ja wciąż tylko widzę na ulicy kobiety w ciąży, bądź z wózkami, zapewne wcześniej też były tylko nie zwracałam uwagi.
    Powinnam myśleć pozytywnie, ale zaczynam łapać doła.
    Życze wszystkim cierpliwośći i dwoch kresek na teście!! Może już niedługo my też będziemy przechadzały na spacer z pięknymi wózkami z prześlicznymi bobasami!!! :)))

    skoro wychosza pozytywnie to congratulations!!!

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ