X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ przyszla za wczesnie ale jest :-( juz mnie brzuch boli ze ledwo zyje :-( chyba czas przeniesc sie do marcowych staran. za wszystkie ktore jeszcze beda testowac mocno trzymam kciuki :-)

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i juz chce mi sie plakac czuje sie zalamana

    samira lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 5 marca 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim nowym mamusiom!

    A Ty madzianka się nie łam, tylko napij się piwka skoro możesz i z optymizmem patrz w przyszłość! W końcu się uda! :)

    darijka, samira, nicol lubią tę wiadomość

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 5 marca 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak ja pisze Malvinka. Płacz i stres w niczym nie pomogą, a tylko mogą zaszkodzić:) Um bardziej będziesz przeżywać każda pojawiajaca się @ tym wieksza blokada psychiczna powstanie w Twojej glowie.

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 5 marca 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś test znowu zrobiłam- taki sam jak wczorj i przedwczoraj myśląc że kreska druga będzie wyraźniejsza, ale nietstety- nawet chyba była bledsza niż wczoraj :( tylko że dziś poszłam siusiu nad ranem- nawet nie wiem która godzina była, a test zrobiłam tak jakby z drugiego moczu po 7, może to dlatego- jejku mam nadzieję, że nic się nie dzieje- zobaczymy jak mi ta druga beta jutro wyjdzie...

    Madzianko- głowa do góry!!! Jak nie teraz to za miesiąc :) trzymamy kciuki!!!

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 5 marca 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Madzianka nie łam się- następnym razem się uda :)
    Ja dziś tempkę znowu mam 37, więc chyba jednak owulka była 16 dc a nie jak poprzednio wyznaczyło ovu na 10dc. Sama już nie wiem...dziwna ta moja temperaturka coś :/

    samira lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    Wszystkim zafasolkowanym gratuluje z całego serduszka, ja tez jeszcze jestem z lutowych starań więc jak jutro nie przyjdzie (a pobolewa mnie brzuch na @) to zatestuje i zobaczymy, pełna nadzieji raczej nie jestem, bo wiem ze niektóre z Was próbują przez wiele cykli, a ja dopiero pierwszy mam za sobą. Ale pulsujący lewy jajnik i te pobolewania to chyba @

    ja tez miałam i nadal mam bóle na @ więc to też może być objawem ciązy :) ja myslałam, że tu nic , tu taka niespodzianka :)

    samira, a-koczek lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ten czas jest dla mnie za bardzo stresujący...mogłam poczekać z tym testem do terminu @, teraz siedzę, czytam o jakichś ciążach pozamacicznych, wczesnych poronieniach, pustych pęcherzykach...lipa...i w ogóle cierpliwości nie mam...do gina się zarejestrowałam na 25go marca...martwię się teraz tą bledszą kreską dzisiejszą- że może już hcg spada...do jutra pewnie tu jajko zniosę...

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzień dobry!
    Madzianka nie łam się- następnym razem się uda :)
    Ja dziś tempkę znowu mam 37, więc chyba jednak owulka była 16 dc a nie jak poprzednio wyznaczyło ovu na 10dc. Sama już nie wiem...dziwna ta moja temperaturka coś :/

    mi też wykres przesuwa owulkę ,po dzisiejszej tempce z 24dc na 21dc ;) ale za to czas serduszek z dobrego przeszedł na b.dobry bo były dwa dni przed...:)

    karoam lubi tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis nie zamartwiaj sie za wczasu. ja mam do odebrania dzisiaj pierwsza bete i jakoś jestem dobrej mysli bo wiem, że musi być dobrze i u Ciebie też na pewno wszystko jest ok. ja wczoraj zrobiłam test firmy komfort i krecha wyszła aż bordowa, a dzisiaj z rana powtórzyłam i jest krecha jest jaśniejsza. głowa di góry nie ma się czym przejmowac.

    alexis lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Jejku ten czas jest dla mnie za bardzo stresujący...mogłam poczekać z tym testem do terminu @, teraz siedzę, czytam o jakichś ciążach pozamacicznych, wczesnych poronieniach, pustych pęcherzykach...lipa...i w ogóle cierpliwości nie mam...do gina się zarejestrowałam na 25go marca...martwię się teraz tą bledszą kreską dzisiejszą- że może już hcg spada...do jutra pewnie tu jajko zniosę...

    ALE TEMP CI NIE SPADA WIEC NIEMA SENSU SIE ZAMARTWIAC TYLKO SIE CIESZYC

    alexis lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Jejku ten czas jest dla mnie za bardzo stresujący...mogłam poczekać z tym testem do terminu @, teraz siedzę, czytam o jakichś ciążach pozamacicznych, wczesnych poronieniach, pustych pęcherzykach...lipa...i w ogóle cierpliwości nie mam...do gina się zarejestrowałam na 25go marca...martwię się teraz tą bledszą kreską dzisiejszą- że może już hcg spada...do jutra pewnie tu jajko zniosę...

    kochana jedna rada -nie czytaj takich artykułów bo to nakręcą i dołuje albo czytaj o ciąży ale ciekawe rzeczy o rozwoju maluszka kup sobie książkę ""Ciężarówką przez 9 miesięcy"" bardzo fajna, fachowa i z humorem :)

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam do wydania zioła ojca sroki nr.3 na owulację, mi w pierwszym cyklu z nimi się udało, nie wiem czy to zasługa ziół, ale śluzu na pewno było zdecydowanie więcej niż w poprzednich cyklach. mi wiesiołek i siemie nie pomogły na śluzik a ziólka owszem :). mam ich dość sporo jakby jakieś dwie osoby były zainteresowane, to dać znać i jutro wysyłam :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny, i nie stresować się!!!!!!!!!!!

    alexis, samira, darijka lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za słowa otuchy :) od razu uśmiech mi się na buzi pokazał :) macie rację- już sobie nie będę głowy zaprzątała jakimiś negatywnymi artykułami itp...pozytywnie trzeba mysleć! Darijka jak odbierzesz wyniki to napisz jak wyszły...

    samira, karoam lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 5 marca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Jejku ten czas jest dla mnie za bardzo stresujący...mogłam poczekać z tym testem do terminu @, teraz siedzę, czytam o jakichś ciążach pozamacicznych, wczesnych poronieniach, pustych pęcherzykach...lipa...i w ogóle cierpliwości nie mam...do gina się zarejestrowałam na 25go marca...martwię się teraz tą bledszą kreską dzisiejszą- że może już hcg spada...do jutra pewnie tu jajko zniosę...

    Alexis, "pocieszę Cię", że jak się test robi PO terminie @ to niestety artykuły o pustych pęcherzykach i nierozwijających się ciążach nie znikają. I się człowiek tak samo denerwuje :P:P:P Ja też tak miałam. I w końcu po prostu przestałam czytać. Bo ile można :P
    Ale za to potem jest pierwsze USG i człowiek się zaczyna zastanawiać czy wyniki OK (przez to przechodzę teraz). A potem podobno się czeka na drugie. Potem na poród, potem na pójście do przedszkola, do szkoły, pierwszego chłopaka/dziewczynę, studia, pracę i dzieci (a nasze wnuki). I cały czas człowiek się martwi, żeby wszystko było OK. Moja mama twierdzi, że to już nie mija :P

    alexis, Gunia, gocha04 lubią tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 5 marca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    karoam wrote:
    Dzień dobry!
    Madzianka nie łam się- następnym razem się uda :)
    Ja dziś tempkę znowu mam 37, więc chyba jednak owulka była 16 dc a nie jak poprzednio wyznaczyło ovu na 10dc. Sama już nie wiem...dziwna ta moja temperaturka coś :/

    mi też wykres przesuwa owulkę ,po dzisiejszej tempce z 24dc na 21dc ;) ale za to czas serduszek z dobrego przeszedł na b.dobry bo były dwa dni przed...:)

    No ale zeby az 6 dni przesunal? I to do przodu? Ehh...no w kazdym razie zarowno w 10dc jak i w 16dc czas serduszkowania b.dobry ;) Jakos tak sie wstrzelilismy akurat w dni wyznaczonej owulacji ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 5 marca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak- masz rację...pewnie nawet jak dobrze beta mi wyjdzie to będe sie bała usg pierwszego i każdego kolejnego, porodu, czasu po narodzinach- czy sobie poradze z takim małym "nieboraczkiem" itp, itd... ;) czas wrzucić na luz!!!

    km5shdges7mhg8ze.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 5 marca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze troche i dowiem sie czy zostne najszczesliwsza mama na swiecie.... gratuluje wszystkim nowo zafasolkowanym dziewczynka a wspolzuje tym do ktorych ta wredna @ przyszla trzymam kciuki za marzec :) :D

    alexis, karoam, darijka lubią tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 5 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    No tak- masz rację...pewnie nawet jak dobrze beta mi wyjdzie to będe sie bała usg pierwszego i każdego kolejnego, porodu, czasu po narodzinach- czy sobie poradze z takim małym "nieboraczkiem" itp, itd... ;) czas wrzucić na luz!!!

    dasz rade dzieci sa takie slodkie wczoraj bawilam malego siostry i nie chcialm go puscic taki slodki maluszek ma juz miesiac i lubi jak sie z nim rozmawia :)

    alexis lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ