X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    alexis wrote:
    Madzikovy ale też gdzieś na forum którymś czytałam, że kilka dziewczyn miało bolące piersi właśnie od zewnętrznej strony przy dotyku we wczesnej ciąży, także może można ten objaw uznać za dość "powszechny" hehe kiedy masz dostać @?

    Dopiero 6 marca... Kawał czasu, bolą mnie właśnie te piersi....ochoty na przytulanki żadnej, i dziś znów ciagńiecie w dole brzucha

    No to jest nadzieja :) wiesz mniej więcej kiedy owulację miałaś? Ile dni temu?

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, to mój pierwszy miesiąc starań i nie stosuje testów owulacyjnych bo jestem w temacie jeszcze cienka. Ale wydaje mi się po bólach owulacyjnych ze mogło to być ...yyy dziś mam 22 dc a odwoła mogła być 14,15,16....ale ciemna masa ze mnie....

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    często pobolewają piersi w fazie lutealnej, głównie po wpływem wzrastającego progesteronu. mnie też potrafiły boleć przed okresem, ale w udanym cyklu bolały wyjatkowo mocniej. może u Ciebie też tak bedzie

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra pisząc komentarz pod moim wykresem zwróciła mi uwagę na jeden czynnik- śluz- no i ze śluzem to ja mam problem. Pojawia się od czasu do czasu ale to co obserwuje (zewnętrznie)jest zawsze białawe i kleiste/kremowe, wodnistego ni widu ni słychu. Wprawdzie uczucie wilgotności mam czasem dość silne ale na zewnątrz się tego zaobserwować nie da :/ Nie bardzo wiem jak się zabrać za obserwację wewnętrzną- no nijak 2 paluchów nie wsadzę (sorki za dosadne stwierdzenie), ledwo jeden a już znalezienie szyjki to jakiś hardcore :/ Bez tej obserwacji jednak cały czas będzie brak śluzu lub śluz lepki/kremowy i nawet nie wiem czy to faktyczny wynik.
    Zależy mi na prawidłowym prowadzeniu wykresu i w miarę dokładnie wyznaczanych dniach płodnych więc jak myślicie- bez konkretniejszej obserwacji śluzu ten wykres będzie prawidłowy czy tak nie bardzo?

    1usaej28ly44zrzp.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im więcej wskaźników tym wykres wiarygodniejszy. sama temperatura nie mówi dużo, ale już śluz i szyjka tak.

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIULA13 wrote:
    im więcej wskaźników tym wykres wiarygodniejszy. sama temperatura nie mówi dużo, ale już śluz i szyjka tak.

    dzięki za odpowiedź. Może znajdę jakiś sposób aby tych pomiarów dokonywać :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja to taka pesymistka właściwie, ale mam gorącą nadzieję, że ta pomyśloność styczniowo-lutowa nie zakończy sie wraz z Walentynkami, ale będzie trwać i trwać... bo ja dostałam @ 5 dni przed terminem, 13 lutego :( na walentynki się nie załapałam i nadal czekam na owulację i dziś mnie dół dopadł :( Dajcie tu pozytywną energię, Malvinka, Angela i Iśka :)
    Libra... może to Cię zaboli, Kochana, ale na Ciebie liczyłam, na Twój wykres idealny, tak mi przykro :), trzymaj się, dasz radę :)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia- Ty się z tego dołka wygrzebuj bo nie ma sensu tam siedzieć ;) Marzec przyjdzie, miesiąc dla kobiet, i zaraz się tu posypią dobre wieści o zafasolkowaniu! No przynajmniej na to liczę ;)

    alexis, samira, martula, agula lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoam dobrze mówi, nie ma co w dole siedzieć :) ja sobie też stwierdziłam, że jak teraz się nie uda, to sobie odpuszczę troszkę, oczywiście nie starania, tylko te obserwacje, wyszukiwanie objawów itp, żeby sobie w tym pomóc może się zapisze na jakąś siłownię na rowerku pojeżdżę na orbitreku się poruszam, o formę zadbam bardziej...chociaż nie ma co się oszukiwać- pewnie i tak przed i po siłowni będę objawów się doszukiwać... ;)

    karoam lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 lutego 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Libra pisząc komentarz pod moim wykresem zwróciła mi uwagę na jeden czynnik- śluz- no i ze śluzem to ja mam problem. Pojawia się od czasu do czasu ale to co obserwuje (zewnętrznie)jest zawsze białawe i kleiste/kremowe, wodnistego ni widu ni słychu. Wprawdzie uczucie wilgotności mam czasem dość silne ale na zewnątrz się tego zaobserwować nie da :/ Nie bardzo wiem jak się zabrać za obserwację wewnętrzną- no nijak 2 paluchów nie wsadzę (sorki za dosadne stwierdzenie), ledwo jeden a już znalezienie szyjki to jakiś hardcore :/ Bez tej obserwacji jednak cały czas będzie brak śluzu lub śluz lepki/kremowy i nawet nie wiem czy to faktyczny wynik.
    Zależy mi na prawidłowym prowadzeniu wykresu i w miarę dokładnie wyznaczanych dniach płodnych więc jak myślicie- bez konkretniejszej obserwacji śluzu ten wykres będzie prawidłowy czy tak nie bardzo?

    Karoam poszperaj w temacie "przydatne linki" tam są linki do stronek ze zdjęciami jak badać szyjkę.
    Nie sądzę, żeby któraś z dziewczyn wsadzała sobie 2 palce, bo to raczej rękę trzeba byłoby odkręcić.:)

    karoam lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha- dzięki śliczne- zaraz poszukam tych linków :) O tych 2 palcach to na necie wyczytałam- że w ten sposób zbiera się śluz z szyjki a następnie rozdzielając palce sprawdza się rozciągliwość śluzu. No ale ja zielona więc mnie douczajcie :D

    1usaej28ly44zrzp.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak w necie czytałam, ale dla mnie to w ogóle nie realne. Chyba z 2 cykle zajęło mi znalezienie szyjki <wow> a wcześniej to nie wiem co ja tam macałam, aż się sama teraz śmieje hehe:)
    jednym palcem też możesz śluz wyjąć, ale pooglądaj linki, bo tam są obrazki:D

    Madzikovy, martula, karoam, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    też tak w necie czytałam, ale dla mnie to w ogóle nie realne. Chyba z 2 cykle zajęło mi znalezienie szyjki <wow> a wcześniej to nie wiem co ja tam macałam, aż się sama teraz śmieje hehe:)
    jednym palcem też możesz śluz wyjąć, ale pooglądaj linki, bo tam są obrazki:D

    Hehehehe przepraszam, ale strasznie się uśmiałam przy tej wiadomości :) ale rozumiem o co Ci chodzi, ja najpierw badałam śluz i dotykajac szyjke myślałam ze coś złego mi tam rośnie hehehehehehehe :) pozdrawiam i chyba przenosimy się na marzec :)

    karoam, gocha04 lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 1 marca 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)
    Gocha- linki poprzeglądałam i będę próbować badać śluz również wewnętrznie, a może nawet kiedyś szyjkę znajdę ;)
    Miłego dnia wszystkim staraczkom i zafasolkowanym!

    gocha04 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 1 marca 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    gocha- dzięki śliczne- zaraz poszukam tych linków :) O tych 2 palcach to na necie wyczytałam- że w ten sposób zbiera się śluz z szyjki a następnie rozdzielając palce sprawdza się rozciągliwość śluzu. No ale ja zielona więc mnie douczajcie :D

    Ja badam sie 1 palcem, środkowym, na włozenie dwóch nie mam szans :);)W lekkim rozkroku po rozluźnieniu na lekko ugiętych nogach przeprowadzam badanie;) Spróbuj w taki sposób:)

    karoam lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 1 marca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki... byłam wczoraj u gina :(:( niestety na usg nic nie widać :(:( <płacze>
    ale dał cień nadziei, że może jest za wcześnie na usg i kazał zrobić betę... ale szczerze , że mam ochoty jej robić bo wiem, że nici z tego :(
    kazał brać luteinę, czekać na @ i po dniach czerwonych odrazu brać się do roboty co 2-3 dzień :) hehe i powiedział, że najlepiej jest gdzieś wyjechać nawet na weekend i oczywiście no stress :)

    samira lubi tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was Dziewuszki z rana :) Ja się cały czas drapię od wczoraj, normalnie masakra, tak mnie sutki swędzą i obwódki dookoła też i takie jakby zgrubienia się porobiły... Dobrze że siedzę w domu bo dziwnie bym wyglądała między ludźmi drapiąc się po cyckach :) hahahaha

    Samira, co się nic nie odzywasz???

    Laski, któraś ma zamiar testować w najbliższym czasie??

    samira, alexis lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamierzam jutro testować, choć powinnam w poniedziałek, ale w poniedziałek też zatestuje.

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMi wrote:
    ja zamierzam jutro testować, choć powinnam w poniedziałek, ale w poniedziałek też zatestuje.

    a ile dni po owu jesteś?? i kiedy przewidywany termin @ masz?? Ja jestem strasznie niecierpliwa i już bym chciała testować, ale zaczekam (może) do terminu @ o ile wytrzymam :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owu jestem 9 dni, termin mam na podziałek. przyznam się że wczoraj już robiłam tesciora, ale po południu, wiadomo wynik -

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ