X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samirka, a Ty masz w końcu dziś ta wizyte u gina ???

    byłam w piątek tak jak pisałam i mam przyjść 8.02 i nie wiem co robić,czy mam brać teraz CLO od 5dc czy poczekać do tej wizyty ...

    a to ty nie wiesz pisałam o tym i to sporo i pod poprzednim wykresem tez ..

    Meginka lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 4 lutego 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się też przenoszę na luty, bo owulki nawet w styczniu nie miałam (tak wynika z temp) i czekam na zakończenie tego pokręconego cyklu.

    Samirka mój ulubiony kwiat masz w miniaturce:) idź sprawdź o co cho z tym twoim @, bo to jak dla mnie dziwne, że najpierw mówi, że masz owulke, a później @.

    samira lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 lutego 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samirka, a Ty masz w końcu dziś ta wizyte u gina ???

    byłam w piątek tak jak pisałam i mam przyjść 8.02 i nie wiem co robić,czy mam brać teraz CLO od 5dc czy poczekać do tej wizyty ...

    a to ty nie wiesz pisałam o tym i to sporo i pod poprzednim wykresem tez ..

    wiem wiem , śledzę forum cały czas i czytałam że byłaś u gin, ale miałaś mieć też wizytę na dzisiaj więc trochę się pogubiłam :)No a z tym Clo to właśnie nie wiadomo, jak nie jesteś pewna to może się wstrzymaj z braniem...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 4 lutego 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział że zanim zaczne brac clo to mam zrobic bete dla pewnosci że nie jestem w ciazy

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samirka, a Ty masz w końcu dziś ta wizyte u gina ???

    byłam w piątek tak jak pisałam i mam przyjść 8.02 i nie wiem co robić,czy mam brać teraz CLO od 5dc czy poczekać do tej wizyty ...

    a to ty nie wiesz pisałam o tym i to sporo i pod poprzednim wykresem tez ..

    wiem wiem , śledzę forum cały czas i czytałam że byłaś u gin, ale miałaś mieć też wizytę na dzisiaj więc trochę się pogubiłam :)No a z tym Clo to właśnie nie wiadomo, jak nie jesteś pewna to może się wstrzymaj z braniem...

    przesunęłam właśnie z dzisiaj na ten piątek co minął a teraz tez mam przyjść w piątek bo kazała po tygodniu zobaczyć czy pękł któryś !? idę na 17:00 ale się zdiwi jak jej powiem o domniemanej @ :O

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samirka, a Ty masz w końcu dziś ta wizyte u gina ???

    byłam w piątek tak jak pisałam i mam przyjść 8.02 i nie wiem co robić,czy mam brać teraz CLO od 5dc czy poczekać do tej wizyty ...

    a to ty nie wiesz pisałam o tym i to sporo i pod poprzednim wykresem tez ..

    wiem wiem , śledzę forum cały czas i czytałam że byłaś u gin, ale miałaś mieć też wizytę na dzisiaj więc trochę się pogubiłam :)No a z tym Clo to właśnie nie wiadomo, jak nie jesteś pewna to może się wstrzymaj z braniem...

    przesunęłam właśnie z dzisiaj na ten piątek co minął a teraz tez mam przyjść w piątek bo kazała po tygodniu zobaczyć czy pękł któryś !? idę na 17:00 ale się zdiwi jak jej powiem o domniemanej @ :O

    aaaaa no teraz już rozumiem :) Tylko to krwawienie nie wiadomo czy to @ czy co?? Nie wiadomo jak to traktować, a gin na pewno się zdziwi... oj ta nasza kobieca natura.. czasem płata niezłe figle ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    ja się też przenoszę na luty, bo owulki nawet w styczniu nie miałam (tak wynika z temp) i czekam na zakończenie tego pokręconego cyklu.

    Samirka mój ulubiony kwiat masz w miniaturce:) idź sprawdź o co cho z tym twoim @, bo to jak dla mnie dziwne, że najpierw mówi, że masz owulke, a później @.

    aaa to nie kwiat a słoneczko ale prawda podobny bardzo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2013, 15:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloł:) dopisuje się do lutowych starań:)

    Meginka, Muska, samira, Malvinka lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny byłam u gina. Zaskoczył mnie, bo sam zapytał o wykresy :) Nie miałam wydrukowanych, więc zalogowałam się u niego na kompie na nasze ovu :)

    Jutro w każdym razie USG, dostałam też luteinę (2x2 dopochwowo od 16 do 25 dc przez 3 miechy, jak myślicie?) i zalecił badanie nasienia M. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :)

    A teraz musze jeszcze troche popracować! Buziaki kochane!

    samira, Libra lubią tę wiadomość

  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 4 lutego 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    A ja dziewczyny byłam u gina. Zaskoczył mnie, bo sam zapytał o wykresy :) Nie miałam wydrukowanych, więc zalogowałam się u niego na kompie na nasze ovu :)

    Jutro w każdym razie USG, dostałam też luteinę (2x2 dopochwowo od 16 do 25 dc przez 3 miechy, jak myślicie?) i zalecił badanie nasienia M. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :)

    A teraz musze jeszcze troche popracować! Buziaki kochane!

    sam zapytał? wow

    Malvinka lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakiś konkretny lekarz !! :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    heloł:) dopisuje się do lutowych starań:)

    witamy :)

    Libra lubi tę wiadomość

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już po lutowych staraniach... ovu nie ma i nie będzie (zawsze mam w 14 dniu a tu nic) i wszystko przez przeziębienie:( to jest pech :(

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy luteina wywołuje jakieś skutki uboczne??? Ja mam teraz strasznie silne krwawienie, masakra, jak nigdy. I pomyślałam, że to może właśnie po tej lutce...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    dziewczyny, czy luteina wywołuje jakieś skutki uboczne??? Ja mam teraz strasznie silne krwawienie, masakra, jak nigdy. I pomyślałam, że to może właśnie po tej lutce...

    luteina - Możliwe skutki uboczne: W pojedynczych przypadkach opisywano senność, zaburzenia koncentracji i uwagi, uczucie lęku, stany depresyjne, ból i zawroty głowy. Może wystąpić lub nasilić się występująca wcześniej depresja. Rzadko mogą wystąpić nieprawidłowe krwawienia z narządu rodnego, brak miesiączki, zaczerwienienie skóry, trądzik, reakcje nadwrażliwości. Progesteron może powodować zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała.

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska wrote:
    mindusia wrote:
    Muska, annab, martuska507 obyście miały rację z tym wykresem ja na razie cicho siedze nic nie mówię, wole sobie wmówić że nic z tego nie wyjdzie i być potem mile zaskoczoną. 3 nieudane cykle dały mi popalić, więc teraz siedzę cicho i czekam na dalszy rozwój sytuacji. Gdzieś tam w srodku nadzieja się tli, ale wole czekać co dalszy rozwój sytuacji przyniesie.

    Mindusia wygląda naprawde dobrze. Dzisiaj znowu w góre. Kiedy zamierzasz jakie test robić?
    Trzymam kciuki.

    Muska trzymaj kciuki do końca. Nie wiem kiedy będe testować w sumie do dnia spodziewanej @ mam 4 dni zakładając 28 cykl +/- jeden dzień. Wiec jeśli do nd by @ nie przylazła to dopiero jak coś zatestuje w poniedziałek najwcześniej. Nie widzę sensu testować się wcześniej a czasami i w dniu spodziewanej @ testy potrafią wyjść negatywne.

    Mam takie głupie wrażenie że im bliżej @ będzie to tempka będzie spadać w dół. Zobaczymy obym to ja się myliła a wy babeczki miałyście racje

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi83 wrote:
    A u mnie już po lutowych staraniach... ovu nie ma i nie będzie (zawsze mam w 14 dniu a tu nic) i wszystko przez przeziębienie:( to jest pech :(

    Poczekaj Mała. Może tylko przez to przeziębienie przesunęła Ci się ovu i jeszcze będzize?

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 4 lutego 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie dziś @ zawitała :( i wszystko od początku trza zaczynać. Czyli witamy w lutowych staraniach. Choć u mnie już zapał nie taki jak na początku :(

    mindusia lubi tę wiadomość

    ***
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 5 lutego 2013, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka mam podobnie przepisana Luteine na 3 cykle. Właśnie skończyłam pierwsza dawke i czekam.:) Podobno po odstawieniu @ przychodzi i 3 dni po terminie, oczywiscie zanim trafiłam na taka inf juz zdążyłam sie zacząć zastanawiac czy cos sie czasem nie zmieniło? :D

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 5 lutego 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    do mnie dziś @ zawitała :( i wszystko od początku trza zaczynać. Czyli witamy w lutowych staraniach. Choć u mnie już zapał nie taki jak na początku :(

    to zupełnie tak jak u mnie. U mnie zapał juz z każdym cyklem coraz mniejszy.
    Można wiedzieć jak długo już się staracie?

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ