X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, planowałam zrobić sobie i mężowi na październik prezent na rocznice ślubu a tu nic z tego. Dziś zaczęłam nowy cykl więc dołączam do Was :) Życzę wszystkim POWODZENIA!

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 5 lutego 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, u mnie w lutym lipa. Pani doktor na USG powiedziała, że owulacja była w 11-12 dc. A mój M. akurat w delegacji był. I dopiero pd 13dc się staraliśmy :( W przyszłym miesiącu zacznę szybciej :) Ale trzymam kciuki za Was!

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 5 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka laski a ja wczoraj byłam na monitoringu end 9,5 ciałko zółte dosc duze płyn w zatoce i pozostałości pecherzyka czyli co owulacja chyba była:)a na wykresie cisza

    event.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wykres w tym miesiącu to porażka niby monitoring pokazuje że owu była testy owu tez tak pokazuja a temperatura ani drgnie:( i do ego boli mnie podbrzusze:(

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynyyyyyy!!! trochę optymizmu :) dopóki @ do was nie przylazła, to nic straconego :) moja już powoli się pakuje i zobaczymy co przyniesie nowy cykl...

    Libra lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    bardzo dobrze piszesz:) na nic się nie nastawiaj:) ani na fasolkę ani na @:) tylko czekaj na rozwój wydarzeń:* a my poczekamy z Tobą

    agula, gocha04, samira lubią tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, założyłam osobny temat z pytaniem, ale nikt tam nie zagląda... :( Spojrzycie?

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/wyniki-usg-kiedy-owulacja,228.html

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    bardzo dobrze piszesz:) na nic się nie nastawiaj:) ani na fasolkę ani na @:) tylko czekaj na rozwój wydarzeń:* a my poczekamy z Tobą

    dzieki Librus, ale tak szczerze to juz mnie smutek i zlosc ogarnia :( no nic w lutym wezmiemy sie znowu do roboty, miesiac zakochanych i moje urodziny :) musi sie udac :)

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    bardzo dobrze piszesz:) na nic się nie nastawiaj:) ani na fasolkę ani na @:) tylko czekaj na rozwój wydarzeń:* a my poczekamy z Tobą

    dzieki Librus, ale tak szczerze to juz mnie smutek i zlosc ogarnia :( no nic w lutym wezmiemy sie znowu do roboty, miesiac zakochanych i moje urodziny :) musi sie udac :)

    wiem, rozumiem... tez miewałam takie fazy... teraz mam raczej okres zobojętnienia przed @... lepsze to bo jak już przychodzi @, to jakoś nie popadam w depresję... aż sama sobie się dziwię:) a do tego raczej mam szybko owulkę, więc muszę pozytywnie się nastrajać do staranek:)

    agula lubi tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam cierpliwie do konca tygodnia i wtedy robie tescik nie nastawiam sie na fasolke bo raz mi sie @ spozniala 2 dni i dostalam ja niestety a juz sie cieszylam ze to moj dzidzius teraz tylko czekam do konca tyg a jesli @ nie przyjdzie robie tescik i zapisuje sie do ginka:)

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    bardzo dobrze piszesz:) na nic się nie nastawiaj:) ani na fasolkę ani na @:) tylko czekaj na rozwój wydarzeń:* a my poczekamy z Tobą

    dzieki Librus, ale tak szczerze to juz mnie smutek i zlosc ogarnia :( no nic w lutym wezmiemy sie znowu do roboty, miesiac zakochanych i moje urodziny :) musi sie udac :)

    wiem, rozumiem... tez miewałam takie fazy... teraz mam raczej okres zobojętnienia przed @... lepsze to bo jak już przychodzi @, to jakoś nie popadam w depresję... aż sama sobie się dziwię:) a do tego raczej mam szybko owulkę, więc muszę pozytywnie się nastrajać do staranek:)

    postaram sie nie nakrecac, ale do tej pory myslalam ze nie mam owulacji (jak sie jeszcze nie obserwowalam), a w tym cyklu jak zobaczylam pozytywne testy i skok tempki to sie tak ucieszylam :), ze moze sie udac i tak bylam pozytywnie nastawiona :) a potem badanie krwii potwierdzilo owulke :) to juz w ogole bylam szczesliwa :) a teraz czuje te skurcze jak przed i w czasie @ mam i dlatego sie denerwuje juz, ze cykl stracony jednak :(

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny ja juz chyba tez moge sie dopisac do lutowych staranek. czuje, ze @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    jeszcze nic nie wiadomo... trzeba czekać...

    ale skurczy juz dostaje tak jak na @ wiec na nic sie juz nie nastawiam :(

    bardzo dobrze piszesz:) na nic się nie nastawiaj:) ani na fasolkę ani na @:) tylko czekaj na rozwój wydarzeń:* a my poczekamy z Tobą

    dzieki Librus, ale tak szczerze to juz mnie smutek i zlosc ogarnia :( no nic w lutym wezmiemy sie znowu do roboty, miesiac zakochanych i moje urodziny :) musi sie udac :)

    wiem, rozumiem... tez miewałam takie fazy... teraz mam raczej okres zobojętnienia przed @... lepsze to bo jak już przychodzi @, to jakoś nie popadam w depresję... aż sama sobie się dziwię:) a do tego raczej mam szybko owulkę, więc muszę pozytywnie się nastrajać do staranek:)

    postaram sie nie nakrecac, ale do tej pory myslalam ze nie mam owulacji (jak sie jeszcze nie obserwowalam), a w tym cyklu jak zobaczylam pozytywne testy i skok tempki to sie tak ucieszylam :), ze moze sie udac i tak bylam pozytywnie nastawiona :) a potem badanie krwii potwierdzilo owulke :) to juz w ogole bylam szczesliwa :) a teraz czuje te skurcze jak przed i w czasie @ mam i dlatego sie denerwuje juz, ze cykl stracony jednak :(

    ja czekam do konca tyg i nie nastawiam sie na dzidziusia bo moge sie nie milo rozczarowac a tego nie chcemy bo 11 miesiecy staran to dlugi i ciezki okres:)woloe czekac chociaz sie strasznie dluzy ale dam rade jestem silna

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tam u was?:)
    na tym forum jestem pierwszy raz:)
    Mam nadzieję,że będę częsciej ale szkoła i bardzo dużo nauki....
    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png
    Dzisiaj mi wyznaczyło owulacje,jeszcze nigdy tak dużo nie podskoczyła:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2013, 13:04

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide zaraz do pracy to sie moze oderwe troche od tych mysli, maia1991 mi sie tezten czas dluzy, my staramy sie 14 miesiecy, wiec wiem jak jest :)

    zmykam juz, zajrze po pracy :)

    maia1991, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula-a co za badania robiłaś i w którym dniu cyklu?
    cosik znów mi cytowanie nie działa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2013, 13:11

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LuSiA:) wrote:
    Hej dziewczyny co tam u was?:)
    na tym forum jestem pierwszy raz:)
    Mam nadzieję,że będę częsciej ale szkoła i bardzo dużo nauki....
    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png
    Dzisiaj mi wyznaczyło owulacje,jeszcze nigdy tak dużo nie podskoczyła:)

    moim zdaniem jeszcze Ci przesunie na 15dc

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    ide zaraz do pracy to sie moze oderwe troche od tych mysli, maia1991 mi sie tezten czas dluzy, my staramy sie 14 miesiecy, wiec wiem jak jest :)

    zmykam juz, zajrze po pracy :)

    no wlasnie my to rozumiemy najgorzsze jest jak @ przyjdzie to sie znowu zalamie:(musze tez jakos oderwac sie od tych mysli i jakos to leci:)milej pracy zycze:)

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ