X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka w ogóle się nie martw :-* większość chyba staraczek nie ma tej tempki powyzej 37, ja bym się nie przejmowała tym :-) najważniejsze żeby beta ładnie przyrastala :-)

    W którym cyklu się udało? Serduszkowaliascie codziennie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 08:25

    MP25 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, myślę nad tym kolejnym testem, ale chyba odpuszczę... Pewnie tylko się zawiodę. A ten wczorajszy cień był tylko fabryczna kreska czy coś... Piersi mnie bolą okropnie... A i pomyliłam się @ ma być w sobotę, a nie niedzielę :)

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak już dziś siklas rano to ja bym faktycznie poczekała już do jutra, bo najlepiej robić z porannego sika :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala tez to przechodzilam. Widzialam rzeczy ktorych nie ma. A pozniej sie zawiodlam. Jesli wg Ciebie ten cykl jest inny niz poprzednie idz na krew. I daj znac. Trzymam kciuki zeby to bylo jednak ciaza. Chociaz znam gorycz porazki i zawod testem ktory pokazal cien cienia. Ja juz nie robie testow. Za duzo nerwow to kosztuje. Pozdrawiam

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak się zawiedziesz czy zrobisz test czy też nie... jesli @ masz dostać to i tak ją dostaniesz wiec rozczarowanie i tak bedzie...
    Wiec nie wiem czy jest sens siedzieć i się katować czy zrobic test czy też nie zrobić tak chociaż bedziesz miała w głowie spokój jesli dowiesz się wczesniej a po co głowe sobie zawracać jesli nic nie pokaże na tescie ? Po co siedziec i sie zastanawiać ?
    Myśle że jesli nie robiłas siku to powinnaś test powtórzyć i jeśli rzeczywiscie tam coś było to powinn cos sie pokazać a jesli nie to bedziesz miała chociaż sprawe jasną i nie bedziesz siedziała i się zastanwiała.

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Cześć dziewczyny! Tak jak wiele z was starałam sie o 1 dziecko i w tym miesiącu sie udało! Jednak jestem zupełnie zielona w tych sprawach i zastanawiam sie czy temperatura 36,85/89 nie jest za niska? Zanim zrobiłam test myślałam, ze juz po ptakach, bo zazwyczaj miałam 36.9-37 ale jednak ciąży i tak nigdy nie było. Takze jest sie czym martwić czy zupełnie nie? Progesteron w 7 dpo miałam lekko ponad 20.
    Gratuluję,temperatura u każdego jest inna,u mnie np. rzadko przekracza 37(dzień przed @ jest a potem spadek),Karolcia27 ma racje aby beta ładnie przyrastała.

    ignite
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia jeszcze nie byłam siku, ale chyba to oleje.. Nie chcę się znowu nakręcić i rozczarować... Już wystarczy, że pewnie w sobotę się rozczaruje :d
    Aleksandra jak cofniesz wątek parę str wcześniej to byl podany link do zdjęcia mojego testu :) jak o tym myślę to mam chyba serio jakieś zwidy heh.
    A tak pytając z innej beczki, macie jakieś sposoby na ból piersi? Bo od 3 dni bolą mnie 24/7..

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też w tamtym cyklu, niestety nieciazowym okropnie bolały:-( ale nic z tym nie robiłam, ulgę przynosiło zdjęcie stanika po pracy :-) teraz, w tym cyklu bez owu też od kilku dni mnie pobolewa, ale tylko prawa :-P ciało kobiety jest niezbadane :-P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Cześć Dziewczyny, myślę nad tym kolejnym testem, ale chyba odpuszczę... Pewnie tylko się zawiodę. A ten wczorajszy cień był tylko fabryczna kreska czy coś... Piersi mnie bolą okropnie... A i pomyliłam się @ ma być w sobotę, a nie niedzielę :)
    Jak chcesz to zrób test,chociaż wiem jakie jest straszne rozczarowanie jak zobaczysz jedną kreskę.Jeżeli jesteś wytrwała to czekaj do terminu @(ja tak ostatnio zrobiłam),a piersi mogą być objawem @ lub ciąży.Jeżeli obserwujesz swoje cykle powinnaś wiedzieć czy zawsze Cię tak bolały przed @, czy to taki sam rodzaj bólu czy inny.

    ignite
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Karolcia jeszcze nie byłam siku, ale chyba to oleje.. Nie chcę się znowu nakręcić i rozczarować... Już wystarczy, że pewnie w sobotę się rozczaruje :d
    Aleksandra jak cofniesz wątek parę str wcześniej to byl podany link do zdjęcia mojego testu :) jak o tym myślę to mam chyba serio jakieś zwidy heh.
    A tak pytając z innej beczki, macie jakieś sposoby na ból piersi? Bo od 3 dni bolą mnie 24/7..
    Zgdzam się z Karolcia27 u mnie też pomaga zdjęcie stanika

    ignite
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala cofnelam kilka stron. I nie widze 2 kreski. Stad moj komentarz ;) idz zrobic 2 test

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zdjęcie stanika niestety nie pomaga... Nigdy mnie nie bolały 3dni pod rząd od rana do wieczora. Może się coś poprzestawiało. Oleje chyba ten test

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megsss wrote:
    Mysle ,ze powinnaś odpocząć i zrobić test jutro rano :)
    I myśleć pozytywnie :) będę trzymać kciuki

    Ogólnie dziewczyny jak czytam wasze roczniki to jesteście takie młode:)
    Czuje się jak seniorka :D i podzielam zdanie Karolcia27
    Ja pomyślałam o dziecku tak poważniej ze bym chciała jakieś pół roku temu :)
    A w lutym skończyłam 29 lat ;)

    Hej Megsss..Ty seniorów.. A co ja mam powiedzieć
    . :-) Jestem po 40-tce i pragnę tak samo dziecka jak dziewczyny tutaj takie młode..nie udzielam się za specjalnie..ale czytam Wasze watki..gratuluje i cieszę się z kazda ktorej sie udalo i trzymam kciuki za resztę dziewczyn :-) Także Megsss..jesteś jeszcze młodziutka i pełna sił do walki ;-) ;-)

    Megsss lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra poczekam chyba do @. Nie wiem jak to jest. Jedni widzą inni nie. Masakra jakaś... Wydaje mi się, że jeśli wczoraj wyszło coś takiego to i dzis tak może być

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis powinno byc bardziej widoczne bo hormon przyrasta

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kurcze, zastanawiam się... Myślę czy nie wolę się rozczarować @ :/
    Jak się nie uda to będzie mi ciut przykro i trzeba będzie od nowa zacząć. Jakoś już się nastawiam na kolejny cykl starań...

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Hej Megsss..Ty seniorów.. A co ja mam powiedzieć
    . :-) Jestem po 40-tce i pragnę tak samo dziecka jak dziewczyny tutaj takie młode..nie udzielam się za specjalnie..ale czytam Wasze watki..gratuluje i cieszę się z kazda ktorej sie udalo i trzymam kciuki za resztę dziewczyn :-) Także Megsss..jesteś jeszcze młodziutka i pełna sił do walki ;-) ;-)


    dorot :)
    Wczoraj mnie tak złapało jak dziewczyny napisały swoje roczniki :)
    Twój wiek to wspaniały czas na macierzyństwo :) mam dużo znajomych i klientek które zdecydowały się na dziecko w w okolicach 40 :) także trzymam kciuki również za Ciebie
    Właściwie. to trzymam za was wszystkie kciuki.. na pewno każdej prędzej czy później się uda :)
    Ja mimo , ze już przerzuciłam się na druga czesc forum to zaglądam tu do was i podczytuje której sie jeszcze uda w
    lutym :)

    dorot lubi tę wiadomość

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to już Twoja decyzja, my Ci tutaj tylko podpowiadamy co byśmy zrobily, ale myślę, że już nie ma sensu po raz któryś powtarzać to samo, bo raz piszesz, że chcesz zrobić, a za chwilkę, że jednak nie :-P także decyzja pozostaje tylko do Ciebie :-) my trzymamy kciuki :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Zrobiłam test i negatywny czekam aż jutro @ przyjdzie :(

    Klaudyś miałaś robić jutro. Chyba tak samo cierpliwa jak ja jesteś :-P Może jednak @ nie przyjdzie. Ja mam nadzieję jeszcze, chociaż wczoraj była jedna krecha tylko.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem już przez to wszytsko psychiczna haha :)

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ