X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 lutego 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl znów bedzie stracony. Wczoraj byłam taka zrezygnowana, wkurzona i zła że nawet nie było <3 nie mogłam tak na zawołanie..a tu dziś tempka skoczyła więc wczoraj pewnie była owulacja..I z mężem się nie odzywam... :(
    Jeszcze ta infekcja...
    Mam dość wszystkiego :( :( :( psychicznie czuje się fatalnie..chciałabym się gdzieś schować i ryczeć.
    Może jeszcze nie dane jest mi być mamą...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 06:57

    LISTA STARACZEK

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    U mnie ten cykl znów bedzie stracony. Wczoraj byłam taka zrezygnowana, wkurzona i zła że nawet nie było <3 nie mogłam tak na zawołanie..a tu dziś tempka skoczyła więc wczoraj pewnie była owulacja..I z mężem się nie odzywam... :(
    Jeszcze ta infekcja...
    Mam dość wszystkiego :( :( :( psychicznie czuje się fatalnie..chciałabym się gdzieś schować i ryczeć.
    Może jeszcze nie dane jest mi być mamą...

    Ale przed owulacja było serduszkowanie?
    Jeżeli tak zawsze jest jakaś szansa :*
    Nie wolni się poddawać :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ale przed owulacja było serduszkowanie?
    Jeżeli tak zawsze jest jakaś szansa :*
    Nie wolni się poddawać :*
    Było przed wczoraj.. ale śluzu jak na lekarstwo przez tą infekcje..
    Muszę się jakoś psychicznie ogarnąć bo jest słabo ze mną :(

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś temperatura taka sama jak wczoraj i przedwczoraj.Nie wiem co jest grane to pierwszy cylk z taką dziwną tempka.SMag trzymaj się,pamiętaj nie jesteś sama.

    ignite
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Było przed wczoraj.. ale śluzu jak na lekarstwo przez tą infekcje..
    Muszę się jakoś psychicznie ogarnąć bo jest słabo ze mną :(

    Jak było to zawsze jakaś szansa jest :)
    U mnie dzień przed owulacja i 2 dni przed tez nie było serduszkowania wie u mnie mniejsze eszanse są. Także głowa do góry i czekaj na dalsze dnie cyklu

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dziewczyny wychodzę z założenia że jeśli ma być ciąża to nawet raz wystarcza ♡ w okolicach owu. U mnie ani co drugi dzień ani codziennie się nie sprawdziło do tej pory. Teraz się już w ogóle nie nstawiam. Nie liczę kiedy najlepiej. Ma być to będzie.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A u mnie dziś temperatura taka sama jak wczoraj i przedwczoraj.Nie wiem co jest grane to pierwszy cylk z taką dziwną tempka.SMag trzymaj się,pamiętaj nie jesteś sama.

    Jejku zazdroszczę u mnie już spada wie nici z ciąży.
    A u ciebie coraz to lepiej się zapowiada

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia - dobrze, że ginekolog posyła Cię dalej, nie uważa się za wszechwiedzącego. Myślę, że warto zasięgnąć porady profesora.
    Najgorsze jest to, że @ Cię blokuje, mogłaby przyjść w końcu...

    SMag - to są jakieś kpiny! Na wszystko trzeba się zapisywać osobno?! Śmieszne to jest... W ogóle nie szanują czasu straconego ( i kasy) przez pacjenta...

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Ja juz dziewczyny wychodzę z założenia że jeśli ma być ciąża to nawet raz wystarcza ♡ w okolicach owu. U mnie ani co drugi dzień ani codziennie się nie sprawdziło do tej pory. Teraz się już w ogóle nie nstawiam. Nie liczę kiedy najlepiej. Ma być to będzie.
    Masz rację.. w tamtym cyklu w okolicach owu 4 dni pod rząd i nic z tego nie wyszło...

    Ola_45 tak, pracuje. Wiem, że nie powinnam się tak przejmować, zamartwiać i napinać, ale kurcze..to silniejsze ode mnie. Wiem że powinnam odpuścić.
    Mam taki zamiar nie od dziś ale nie wychodzi. Jestem osobą która od zawsze się wszystkim przejmowała, starałam się to zwalczyć ale jest trudno.
    I to co piszesz to 200% prawdy - ale jak ciężko to wprowadzić w życie to tylko ja wiem.

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Jejku zazdroszczę u mnie już spada wie nici z ciąży.
    A u ciebie coraz to lepiej się zapowiada
    Wiesz nie chcę się pozytywnie nastawiać,wydaję mi się że przyjdzie @ bo szyjka jest otwarta i jest średnio wysoko.Zobaczymy aby do soboty lub niedzieli(zobaczymy która aplikacja ma rację na telefonie czy Ovu).U Ciebie może jeszcze odbije?

    ignite
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Wiesz nie chcę się pozytywnie nastawiać,wydaję mi się że przyjdzie @ bo szyjka jest otwarta i jest średnio wysoko.Zobaczymy aby do soboty lub niedzieli(zobaczymy która aplikacja ma rację na telefonie czy Ovu).U Ciebie może jeszcze odbije?

    Nie patrz na szyjke bo różnie to z nią jest w ciągu dnia zmienia swoje polozenie :)
    A u mnie nie liczę na to żeby odbiła bo już dość długo idzie w dol . Zresztą wczoraj miałam bóle miesiączkowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 08:30

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:51

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 08:45

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    SMag - ja tez sie strasznie wszystkim przejmuje. Wiekszosc czasu trzymalam wszystko w sobie. Jakis czas temu wybuchlam i wylalam wszystkie zale mezowi w ramie. Za kazdym razem tak robie jak dostane @ i to na prawde pomaga. On mnie wspiera, rozumie ale tez ustawia jak trzeba, wtedy wiem ze jestem przy wlasciwej osobie i co by sie nie działo to zawsze mnie wspiera. Dzięki niemu nie spinam sie tak w ciagu cyklu, wiadomo ze przed sama @ jest to napiecie ale raczej nie potrafie tego kontrolowac. Raczej zachacza mi to o napiecie przedmiesiaczkowe niz chcec drugiej kreski ma tescie
    Mój Mąż też wspiera i jak trzeba ustawi mnie do pionu. Mówi że musimy szczerze rozmawiać bo to pomaga. Ale ja czasem nie potrafię...chce coś powiedzieć co leży mi na sercu i słowa mi chcą mi przejść przez gardło. No i potem jestem nerwowa i to się na nas odbija.
    Próbuję sobie tłumaczyć że przecież nie staramy się długo , że potrzeba czasu. A potem powracają te wszystkie mysli.
    On też mi to ciągle powtarza, że raptem staramy się kilka miesięcy i napewno się uda tylko potrzeba czasu.
    No ale są dni jak te ostatnie czy w poprzednich cyklach że poprostu psychicznie jest mi ciężko..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 08:46

    LISTA STARACZEK

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:51

    Helenka_mała, SMag, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Ja juz dziewczyny wychodzę z założenia że jeśli ma być ciąża to nawet raz wystarcza ♡ w okolicach owu. U mnie ani co drugi dzień ani codziennie się nie sprawdziło do tej pory. Teraz się już w ogóle nie nstawiam. Nie liczę kiedy najlepiej. Ma być to będzie.
    Wiecie co dziewczyny, macie rację, czasem trzeba odpuścić. Ja tak miałam jak starałam się o pierwsze dziecko.
    Poszłam do gina, mówię że chcę zajść w ciążę i żeby sprawdził czy wszystko ok. Zbadał mnie, zobaczył cysty na jajnikach... I pokrecil głową. Że będzie ciężko. I wiecie co ja zrobiłam? Nie poszłam na serię badań, po tym co usłyszałam nie miałam już na to siły. Regulowalam sobie tylko cykl luteina.
    Doszłam do wniosku, że nic na siłę.
    Po jakimś roku pojechałam z mężem na wakacje do Grecji, i nie wiem jak to się stało a teraz mam cudowną Oliwke :) bez mierzenia, bez liczenia. Wiem, że niektóre z Was mają poważniejsze problemy, ale mimo wszystko, brać leki i odpuścić, wyluzowac się.
    Ja w marcu też nie będę niczego mierzyc, liczyć, chcę mieć czystą głowę :)
    Każdej się kiedyś uda, wierzę w to :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Super że mąż tak wspiera. Masz szczęście, malo jest takich mezczyzn którzy rozumieją kobiety. Albo sie chociaz staraja. I fakt, grunt to szczera rozmowa :) To bardzo pomaga.
    Widze wlasnie ze dlugo sie nie staracie ale wiesz jak to jest. Niektorzy niecierpliwia sie juz po 2 miesiacach :) My staramy sie juz 14 cykli, ponad rok. Ale odkad urodzil sie syn w ogole sie nie zabezpieczamy, wiec licze nawet wiecej. Ale fakt, ma poczatku tez bylo cisnienie, nie rozumielismy sie, malo rozmow, stres, klotnie. Z cyklu na cykl zmienia sie wszystko, zaczyna mi to juz wszystko latac kolo... :)
    Przeciez jak nie bedzie nam wychodzilo to mozna sie leczyc, jak to nie wyjdzie jest mnostwo maluchow ktore czekaja na dom. Nawet jak z moja plodnoscia nie bedzoe problemow i bedziemy mieli drugiego malucha to o 3 chyba nie bedziemg sie starac bo mimo wszystko mysle o adopcji. ;)
    Mysle o adopcji nie jako rozwiazanie dla mnie a o szansie dla malucha :)

    Cudowną sprawa z tą adopcją. I bardzo Cię podziwiam, że rozważacie to. Nie wszyscy mają odwagę na taki krok.

    Ja wiem, że problem leży w mojej psychice. I wiem że jestem mega nie cierpliwą osoba. Mój mąż też to wie i powtarza mi że czasem trzeba trochę poczekać, że nie wszystko ma się odrazu.

    LISTA STARACZEK

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 08:38

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 08:38

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ