X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    U mnie znów jedna kreska :-( :-( ;-( poza tym tempka spadła i zaczynam lekko plamić, więc nie potrzebnie w sumie test robiłam :-/ Ehh...czemu, to za każdym razem musi być tak ciężkie :-( Znów mam doła :-( Ile bym dała, żeby tego znów kolejny raz nie przeżywać.

    No co ty mówisz :(
    A może jeszcze nie jest za późno może to tylko plamienie a @ się nie rozkreci

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 24 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Jestem po pobrania krwii bety wyniki o 13
    Trzymam kciuki za dodatnia bete

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 24 lutego 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziewczyny, przychodze z pytaniem ktore mie nurtuje juz ze dwa dni. Jak wiecie II faza cyklu przewaznie jest juz ta faza sucha, tzn malo sluzu, czasem go brak, a jak jest to jest taki specyficzny, lepki, gesty (pisze przewaznie bo nie musza miec tak wszystkie).
    No i ja tak wlasnie mialam, od zawsze. Baa, w ostatnim cyklu az poszlam do lekarza bo myslalam ze mam infekcje bo tak mialam sucho az mialam dyskomfort, bralam dopochwowe tabletki aby poprawic ph i te sprawy.
    Ten cykl jest calkiem inny, nie mialam chyba nigdy az tak. Nie dosc ze czuje ciagle wilgotno, to ten sluz tez na przemian z wodnistym i rozciagliwym. Miala tak ktoras w cyklu w ktorym zaciazyla? Badz sa moze tu dziewczyny ktorem maja tak mimo braku ciazy?

    I mnie 10dpo (lub 11dpo wedlug mnie)
    Ja mam teraz ciagle mokro ale u mnie dopiero 6 dpo tak mialam wtedy jak zaciazylam 1,5 roki temu

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    U mnie znów jedna kreska :-( :-( ;-( poza tym tempka spadła i zaczynam lekko plamić, więc nie potrzebnie w sumie test robiłam :-/ Ehh...czemu, to za każdym razem musi być tak ciężkie :-( Znów mam doła :-( Ile bym dała, żeby tego znów kolejny raz nie przeżywać.
    Tulę mocno :* trzymaj się :*

    LISTA STARACZEK

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAJ :D Gratki dziewczyny :D czemu ja testu nie kupiłam? dzisiaj same dobre wieści wszystkim II kreseczki się pokazują to może i mi by się pokazały :D

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha kurcze ;/ przykro mi

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo ❤️ Mam pytanie do brzuchatek, czy Wasz mocz na początku ciąży miał inny zapach ? Ja czasem czuje mega intensywny nieprzyjemny zapach, a czasem normalnie. Nie wiem od czego to zależy, ale na infekcje to nie wyglada, bo nic mnie nie piecze ani nic się nie dzieje innego. Miała tak któraś z Was?

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też możecie wpisać na straty :(
    @ nie ma ale beta hcg 0,1

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziękuję Wam bardzo ❤️ Mam pytanie do brzuchatek, czy Wasz mocz na początku ciąży miał inny zapach ? Ja czasem czuje mega intensywny nieprzyjemny zapach, a czasem normalnie. Nie wiem od czego to zależy, ale na infekcje to nie wyglada, bo nic mnie nie piecze ani nic się nie dzieje innego. Miała tak któraś z Was?

    Ja w ciąży nie zauważyłam różnicy w moczu. . więc ciężko mi stwierdzić ale wiesz każda kobieta jest inna i może u Ciebie jest taki efekt ciąży :D

    happywife lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Mnie też możecie wpisać na straty :(
    @ nie ma ale beta hcg 0,1

    Przykro mi :( tule Cię mocno :* :*

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha, KlaudyŚ strasznie mi przykro dziewczyny. Trzymajcie się mocno.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim kobietom:) u mnie odpusciłam ten cykl z mierzeniem temp. i itp. i co zauwazylam jeszcze.. otóż moje miesiączki się skracają czy coś no bo zaczełam teraz 6 cykl starań z ovufriend a tu dostałam okres spozniony o niecałe 2 dni i to było dziwne bo zamiast normalnego krwawienia miałam brązowe plamienie w pierwszy dzień potem lekki brązowy okres na drugi dzień a na trzeci prawie nic a dzisiaj kilka kropel brazowych. Zawsze miałam normalny okres obfity dość. Czy to może byc początek menopauzy>? Ratunku:!:!

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziękuję Wam bardzo ❤️ Mam pytanie do brzuchatek, czy Wasz mocz na początku ciąży miał inny zapach ? Ja czasem czuje mega intensywny nieprzyjemny zapach, a czasem normalnie. Nie wiem od czego to zależy, ale na infekcje to nie wyglada, bo nic mnie nie piecze ani nic się nie dzieje innego. Miała tak któraś z Was?
    Ja niczego takiego nie zauważyłam, pewnie piłaś coś co zmienia zapach moczu ;)

    happywife lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że dla tych co testowały wynik był dodatni, a dla tych dla, których ujemny mocny tulas. Nic straconego, nie wolno się poddawać❤️

  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziękuję Wam bardzo ❤️ Mam pytanie do brzuchatek, czy Wasz mocz na początku ciąży miał inny zapach ? Ja czasem czuje mega intensywny nieprzyjemny zapach, a czasem normalnie. Nie wiem od czego to zależy, ale na infekcje to nie wyglada, bo nic mnie nie piecze ani nic się nie dzieje innego. Miała tak któraś z Was?

    Myślę że to od jedzenia, ja ostatnio jak jadłam surowe z białej rzepy to tez miałam bardzo dziwny zapach moczu, i też przeszło mi przez myśl że to ciąża ale jednak jak jej nie jadłam to było normalnie :-) a ciaza jest ;-)

    happywife lubi tę wiadomość

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze beta się nie myli ale jakoś inaczej się czuje ciągle jestem zmęczona jak przy pierwszej ciazy.

    A i mam pytanie bo miałam dwa A dni temu plamienie i ono znikło od tamtej pory cisza szyjka zamknięta. Jest możliwe ze za szybko betę zrobiłam?
    Czy może cykl mi się wydłużył? (Wcześniej nie było takiej akcji )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 15:10

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 24 lutego 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys dopoki nie ma @jest nadzieja

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Klaudys dopoki nie ma @jest nadzieja

    Niby beta daje ci jasno ze nic z tego ale w głębi serca nie wierze jej . Tak jak mówisz dopóki nie zobaczę na wkładce odrobinę krwii nie uwierzę

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 24 lutego 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super nowinki aż miło się robi na sercu. Moj mąż przeżył calkiem ok badanie nasienia i mamy już wyniki. Wyglada całkiem ok. Wezme ze sobą w tygodniu do gina. Jutro 4dc i pora na mnie i moje wyniki. Poniżej wklejam linka do wyników męża. Chyba jest okej jak myślicie?

    https://zapodaj.net/9c6318579220a.png.html

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Aleksandrabiedronka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Jestem tu nowa i trochę jest mi głupio tu pisac, ale w sumie z chęcią wykorzystam wasze doświadczenie :) No to tyle słowem wstępu.
    Zastanawiam się czy któraś w Was miała taka sytuacja (albo o tym słyszała), ze mimo negatywnego testu ciążowego, ciąża jednak była? Nie mówię o negatywnym wyniki związanym zbyt wczesnym wykonaniem testu.
    Ostatni okres miałam 17.01 a 14.02 pojawiło się tylko 3 dniowe plamienie, co nigdy mi się nie zdarzyło, zawsze było sporo i trwał minimum 5 dni. To mnie trochę zastanowiło, bo kiepsko się czułam, myślałam ze jestem chora. Moje objawy: zgaga (i trzyma do tej pory, a nigdy w życiu wcześniej nie miewałam), mocne zawroty głowy; ból krzyża, ciagle jeżdżenie w brzuchu i co jakiś czas skurcze w podbrzuszu. Ogólnie czuje się przemęczona, No ale może to przesilenie? :) nie chce się nakręcać, ale przyspieszone bicie serca towarzyszy mi już Ok 2 tygodni, co tez nie jest dla mnie typowe, zawsze ciśnienie miałam wręcz książkowe.
    Robiłam 3 testy, ostatni w czwartek No i wynik negatywny. Zastanawiam się czy iść na betę, bo ostatnio popłakałam się na ukrytej prawdzie Hahaha a kiedyś nawet smierć Mufasy mnie nie ruszała... co Wy na to? :) z góry dziękuję. Ola

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ