X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 24 lutego 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko może, któraś wie. Mój cykl, który się skończył trzy dni temu wyglądał dziwnie. Dziwnie temperatury, dziwne objawy ( nie urojone) i nic. Staramy się o siostrę dla małego. Może, któraś się domyśla czemu to tak dziwnie wygląda? Może są tu mamy maluszków i doradzą mi jak mierzyć temperaturę wstając w nocy do małego ( pobudki nieregularne)?

    P.s wykres w linku

    https://zapodaj.net/2abe57ac81e36.png.html


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 25 lutego 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaBS wrote:
    Myślę że to od jedzenia, ja ostatnio jak jadłam surowe z białej rzepy to tez miałam bardzo dziwny zapach moczu, i też przeszło mi przez myśl że to ciąża ale jednak jak jej nie jadłam to było normalnie :-) a ciaza jest ;-)
    Właśnie tak mnie to zastanawia, bo czasem zapach jest bardzo intensywny a czasem w ogóle nic nie czucc. W ogóle to w ten sam dzień wyszedł nam pozytywny test! Ściskam ❤️

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 lutego 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu temperatura spadła 2 dni spóźnienia. Tylko ten sluz dzisiejszy mnie nie pokoi jest go bardzo dużo i kremowy a powinien być raczej wodnisty albo sucho. Albo jakaś infekcja Sue zrobiła i mi pomieszało w cyklu albo to jeden z cykli który nie pasuje do pozostałych

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ ja mam zawsze dużo słuzu kremowego 2dni przed @.

    Pati88 powinna być chyba morfologia, albo lekarz sam oceni na podstawie tych parametrów jak jest. :) bo w ilości wg mnie nie ma szału a ile z tych jet prawidłowej wielkości tez nie wiadomo.
    U monego M morfologia na granicy bo 4% ale ma ogólnie 300 milionów plemników a 150 mln w 1ml, stąd mówili że nie jest źle bo jest z czego wybierac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2018, 07:23

    dorot lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 lutego 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Mnie właśnie piersi bolały bardzo od owulacji (i tak bolą nadal) i czułam badzo wyraźnie owulację a niedługo później ból podbrzusza ;) Trzymam kciuki :) Kiedy testujesz?

    Pewnie w srode :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 lutego 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy dla tego jestem w szoku i boje się o ta infekcje

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 lutego 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    KlaudyŚ ja mam zawsze dużo słuzu kremowego 2dni przed @.

    Pati88 powinna być chyba morfologia, albo lekarz sam oceni na podstawie tych parametrów jak jest. :) bo w ilości wg mnie nie ma szału a ile z tych jet prawidłowej wielkości tez nie wiadomo.
    U monego M morfologia na granicy bo 4% ale ma ogólnie 300 milionów plemników a 150 mln w 1ml, stąd mówili że nie jest źle bo jest z czego wybierac.

    Hej...czytając wyniki Twojego m. to mojego chyba nie są za dobre..jutro będę wiedziała coś więcej na ich temat.. niby morfologia 4% Ale plemników dużo mniej :-( Trochę się już martwię.. :-(

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot a jak na wizycie ?

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 25 lutego 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jutro na kolejną wizytę z pakietem badań, na szczęście są dobre więc się nie martwię. Może ogladniemy fasolkę.

    happywife lubi tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Dorot a jak na wizycie ?

    Byłam.troche rozczarowana..wynik męża był u mnie na poczcie,więc próbowaliśmy otworzyć ten plik u giną na laptopie..niestety bez rezultatu :-( przejrzał moje wyniki,stwierdził że testosteron trochę za niski..ale on ma wpływ na seks..zapytał tylko czy mam problemy z seksem..powiedziałam że nie...więc wszystko dobrze..uparł się na wyniki nasienia bo chce mnie skierować na inseminacja.. koszt 600zl.. jutro będę w Szczecinie że znajoma u Hajdasza..więc podsune mu od razu wyniki..Ale powiem Ci że do końca nie byłam zadowolona tamta wizyta.. :-(

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka ja byłam u Puchalskiego. Hajdasz mi mówił o inseminacji tez. Do tego lekarz z vitro jeśli nie wyjdzie za 3 miesiace.
    A u tego było innaczej. Jako jedyny kazał coś zbadać w ogóle i ten duphaston przepisał. Mówił ze nie widzi teraz podstaw żeby pchać się na zabieg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że hajdasz jest ok ale jeśli chodzi o zrobienie operacji czy zabiegu bo jesr świetnym operatorem. Poprawił mi bliznę po cc I jest naprawdę genialnie teraz.

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 lutego 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Myślę że hajdasz jest ok ale jeśli chodzi o zrobienie operacji czy zabiegu bo jesr świetnym operatorem. Poprawił mi bliznę po cc I jest naprawdę genialnie teraz.

    Dokładnie.. wiesz znajoma bardzo poleca Niedzielskiego..ponoć jest nad Hajdaszem :-) Ale w marcu mam jeszcze wizytę u Engel..przedstawię jej moje wyniki i zapytam co sądzi o nich i inseminacji ;-) Mąż wcale nie jest zachwycony ta próba..woli naturalnie..Ale tłumaczę mu że zobaczymy co lekarz powie na jego wyniki.. No Engel też mi przepisala w tamtym cyklu duphaston i teraz też mam to brać od 16dc przez 10dni 2×1

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedzielski był lub jest ordynatorem w zdrojach. Ja się cieszę że trafiłam do lekarza ktory cos stwierdził a nie na łatwiznę "idźcie na inseminacje" , a niestety zabieg nie gwarantuje że się zajdzie. Ponoć trzecia próba jest najbardziej korzystna..ile w tym prawdy nie wiem. Mi Puchalski wynalazł coś na janiki ch i kazał sprawdzić krzywą cukrowa i insulinowa trzy punktowa. Zobaczymy. Ja obstawiam niewydolność ciałka żółtego mimo proga 7dpo okej za szybko spada u mnie.

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 25 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co myslec gin kazal mi dzialasc jak bedzie 37.2 a ja takiej tempertury do dzis nie mam

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia to dziwne przykazanie u gina. Ha czytałam ze dobrze jest działać kiedy następuje ten skok temp. Nie każda z nas ma w ogoke taka temp. Ktory dzień cyklu u Ciebei ? Może wklej tu wykres jak możesz

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 lutego 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wszystko :*
    Uciekam na forum marcowe :)
    Dzisiaj przyszła spóźniona wredota

    Katsu lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny dziękuję za wszystko :*
    Uciekam na forum marcowe :)
    Dzisiaj przyszła spóźniona wredota
    Nie dobra wredota zrobiła nas w konia :/
    Czekam na ciebie u marcówek ;)

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Niedzielski był lub jest ordynatorem w zdrojach. Ja się cieszę że trafiłam do lekarza ktory cos stwierdził a nie na łatwiznę "idźcie na inseminacje" , a niestety zabieg nie gwarantuje że się zajdzie. Ponoć trzecia próba jest najbardziej korzystna..ile w tym prawdy nie wiem. Mi Puchalski wynalazł coś na janiki ch i kazał sprawdzić krzywą cukrowa i insulinowa trzy punktowa. Zobaczymy. Ja obstawiam niewydolność ciałka żółtego mimo proga 7dpo okej za szybko spada u mnie.

    Też tak słyszałam..że po trzeciej próbie się udaje...A j al na mu powiedziałam.ze.robilam progesteron w 22dc to powiedział.ze bardzo dobrze.. A.skad wiesz że szybko Ci spada.prog??

    Dorka
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/dd85182c51c61.jpg.html

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ