Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    super nowinki aż miło się robi na sercu. Moj mąż przeżył calkiem ok badanie nasienia i mamy już wyniki. Wyglada całkiem ok. Wezme ze sobą w tygodniu do gina. Jutro 4dc i pora na mnie i moje wyniki. Poniżej wklejam linka do wyników męża. Chyba jest okej jak myślicie?

https://zapodaj.net/9c6318579220a.png.html

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Aleksandrabiedronka Nowa

Wysłany: 24 lutego 2018, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i trochę jest mi głupio tu pisac, ale w sumie z chęcią wykorzystam wasze doświadczenie :) No to tyle słowem wstępu.
    Zastanawiam się czy któraś w Was miała taka sytuacja (albo o tym słyszała), ze mimo negatywnego testu ciążowego, ciąża jednak była? Nie mówię o negatywnym wyniki związanym zbyt wczesnym wykonaniem testu.
    Ostatni okres miałam 17.01 a 14.02 pojawiło się tylko 3 dniowe plamienie, co nigdy mi się nie zdarzyło, zawsze było sporo i trwał minimum 5 dni. To mnie trochę zastanowiło, bo kiepsko się czułam, myślałam ze jestem chora. Moje objawy: zgaga (i trzyma do tej pory, a nigdy w życiu wcześniej nie miewałam), mocne zawroty głowy; ból krzyża, ciagle jeżdżenie w brzuchu i co jakiś czas skurcze w podbrzuszu. Ogólnie czuje się przemęczona, No ale może to przesilenie? :) nie chce się nakręcać, ale przyspieszone bicie serca towarzyszy mi już Ok 2 tygodni, co tez nie jest dla mnie typowe, zawsze ciśnienie miałam wręcz książkowe.
    Robiłam 3 testy, ostatni w czwartek No i wynik negatywny. Zastanawiam się czy iść na betę, bo ostatnio popłakałam się na ukrytej prawdzie Hahaha a kiedyś nawet smierć Mufasy mnie nie ruszała... co Wy na to? :) z góry dziękuję. Ola

• SMag Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrabiedronka jedynie beta da Ci 100% pewności. Czasami testy poprostu nie wychodzą , ale beta nie kłamie.

LISTA STARACZEK

• Aleksandrabiedronka Nowa

Wysłany: 24 lutego 2018, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wiem, ale się właśnie zastanawiam czy jest sens... bo w sumie byłby teraz minimum 5-6 tydzień, to raczej testy powinny wykazać.. nie wiem czy moje objawy nie są jakieś sugestywne :)

• pap86 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Niby beta daje ci jasno ze nic z tego ale w głębi serca nie wierze jej . Tak jak mówisz dopóki nie zobaczę na wkładce odrobinę krwii nie uwierzę
    Klaudys a ja mysle,ze beta pokazala prawe :( choc baaardzo Ci kibicowalam bo wykresasz PIEKNY! jak by ta beta pokazala 5 czy10.. to juz tyle dni po owu.

Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Klaudys a ja mysle,ze beta pokazala prawe :( choc baaardzo Ci kibicowalam bo wykresasz PIEKNY! jak by ta beta pokazala 5 czy10.. to juz tyle dni po owu.

Oj wiem ze beta nigdy się nie myli ale zostaje ta nadzieja ze wybiki pomylili :d
    Jak nie będzie okresu nie uwierzę tej becie :d

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• mindusia87 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ ja bym na twoim miejscu nie traciła nadziei. Mimo iż wyniki bety były jednoznaczne. Ale jest nadzieja. A co do tych temperatur wykres masz ładny. Ostatnio wyczytałam ze jesli wyzsza temperatura utrzymuje się przez 16 dni z rzędu można domniemywac ciąże, u ciebie z tego co widze to dopiero 12 dni. Jeśli temp utrzymuje sie na wyzszym poziomie przez 20 dni to jest ciąża. A kiedy masz mieć [email protected]?

Aleksandrabiedronka jedynie beta coś tutaj rozjaśni.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 18:08

f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 a jaka morfologia wyszła u Męża ? Bo nie widzę chyha na tych wynikach albo są a ślepa jestem ;)

• KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    KlaudyŚ ja bym na twoim miejscu nie traciła nadziei. Mimo iż wyniki bety były jednoznaczne. Ale jest nadzieja. A co do tych temperatur wykres masz ładny. Ostatnio wyczytałam ze jesli wyzsza temperatura utrzymuje się przez 16 dni z rzędu można domniemywac ciąże, u ciebie z tego co widze to dopiero 12 dni. Jeśli temp utrzymuje sie na wyzszym poziomie przez 20 dni to jest ciąża. A kiedy masz mieć [email protected]?

Aleksandrabiedronka jedynie beta coś tutaj rozjaśni.

Wczoraj była :d
    Z moim przedłużeniem do dzisiaj

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• Natalia1984 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Wy się tak zawsze sugerujecie tym wykresem i temperaturą? ;) U mnie była niska i absolutnie nie wskazywała na ciążę a mimo to dwie kreski się pokazały 4 dni przed spodziewanym okresem. Klaudyś, beta wyszła negatywna - nie jesteś w ciąży. Zamiast karmić się nadzieją, to zaciśnij zęby i pewnym krokiem wejdź w kolejny cykl. Bardzo Was dopinguję, dziewczyny, lubię czytać Wasze zmagania w walce o upragnioną ciążę. Będę powtarzać w nieskończoność, temperatura nie jest wyznacznikiem, ja jestem tego najlepszym przykładem.

Hugolina87, Paula_071, agniecha2101 lubią tę wiadomość

klz9df9hvltz8vcc.png
  • pap86 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 a jak to bylo z Twoimi temperaturami i zajsciem? Przypomnij :)

f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś wyczytalam ze jeśli dochodzi do zaplodnienia to beta jest powyżej tych 0,01 nie wiem ile w tym prawdy ale tak czy innaczej beta nie kłamie..
    Natali984 dobrze to podsumowalas.
    Ja nie raz robiłam betę i się później ludzilam póki @ nie przyszla. Po ro się ja robi żeby nie było złudzeń :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Natalia1984 a jak to bylo z Twoimi temperaturami i zajsciem? Przypomnij :)
    Wejdź w wykres :) ;) jest dostępny

• pap86 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz weszlam :D no rzexzywiscie jak na ciazowy cykl to temp nie byly oszalamiajace. No to Natalia dajesz nadzieje tymi temp miedzy innymi mi bo mam niskie

f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje juz się biorę w garść i szykuje się na kolejny cykl :*

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap nie sugeruj się tak temp. Niedawno któraś z dziewczyn jak zaszła jej temp była przy temp bazowej ale nie poniżej i była w ciąży :) :) nie dajmy się zwariowac ;)

Ja jestem jeszcze przed owu ale w 6dc miałam temp prawie 37 i tak w sumei większość dni w tej fazie powyżej temp bazowej. Nie zawracam juz uwagi na nią specjalnie. Bo w poprzednim cyklu za bardzo juz swirowalam :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 18:44

dorot lubi tę wiadomość

• pap86 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina moj termin @ jakos na poczatku marca, najdalej w weekend wiec wiesz-czlowiek juz szuka jakiejs odpowiedzi , mimo ze sie wie za wczesnie.

f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Natalia1984 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero po jakimś czasie tempka się podniosła, kłóciłam się ze starym jak kazał robić test. Niee!!! Bo przecież temperatura niska jest! Nie jestem w ciąży :P Mhm :P Wiedziałam, że to TEN cykl, to się czuje, a mimo to też bałam się zrobić test bo rozczarowanie jest bolesne.

pumka1990 lubi tę wiadomość

klz9df9hvltz8vcc.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Hugolina moj termin @ jakos na poczatku marca, najdalej w weekend wiec wiesz-czlowiek juz szuka jakiejs odpowiedzi , mimo ze sie wie za wczesnie.

Ja owulacje mialam tydzien temu w sobote, a od wczoraj czuje, ze sie udalo. Bede zdziwiona jak nie bedzie dwoch kresek. Piersi bola mnie okrutnie, czuje pulsujaca krew w podbrzuszu i kucie jajnika.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Natalia1984 Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja owulacje mialam tydzien temu w sobote, a od wczoraj czuje, ze sie udalo. Bede zdziwiona jak nie bedzie dwoch kresek. Piersi bola mnie okrutnie, czuje pulsujaca krew w podbrzuszu i kucie jajnika.
    Mnie właśnie piersi bolały bardzo od owulacji (i tak bolą nadal) i czułam badzo wyraźnie owulację a niedługo później ból podbrzusza ;) Trzymam kciuki :) Kiedy testujesz?

klz9df9hvltz8vcc.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego