X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrabiedronka jedynie beta da Ci 100% pewności. Czasami testy poprostu nie wychodzą , ale beta nie kłamie.

    LISTA STARACZEK

  • Aleksandrabiedronka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wiem, ale się właśnie zastanawiam czy jest sens... bo w sumie byłby teraz minimum 5-6 tydzień, to raczej testy powinny wykazać.. nie wiem czy moje objawy nie są jakieś sugestywne :)

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Niby beta daje ci jasno ze nic z tego ale w głębi serca nie wierze jej . Tak jak mówisz dopóki nie zobaczę na wkładce odrobinę krwii nie uwierzę
    Klaudys a ja mysle,ze beta pokazala prawe :( choc baaardzo Ci kibicowalam bo wykresasz PIEKNY! jak by ta beta pokazala 5 czy10.. to juz tyle dni po owu.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Klaudys a ja mysle,ze beta pokazala prawe :( choc baaardzo Ci kibicowalam bo wykresasz PIEKNY! jak by ta beta pokazala 5 czy10.. to juz tyle dni po owu.

    Oj wiem ze beta nigdy się nie myli ale zostaje ta nadzieja ze wybiki pomylili :d
    Jak nie będzie okresu nie uwierzę tej becie :d

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ ja bym na twoim miejscu nie traciła nadziei. Mimo iż wyniki bety były jednoznaczne. Ale jest nadzieja. A co do tych temperatur wykres masz ładny. Ostatnio wyczytałam ze jesli wyzsza temperatura utrzymuje się przez 16 dni z rzędu można domniemywac ciąże, u ciebie z tego co widze to dopiero 12 dni. Jeśli temp utrzymuje sie na wyzszym poziomie przez 20 dni to jest ciąża. A kiedy masz mieć planowo@?

    Aleksandrabiedronka jedynie beta coś tutaj rozjaśni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 18:08

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 a jaka morfologia wyszła u Męża ? Bo nie widzę chyha na tych wynikach albo są a ślepa jestem ;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    KlaudyŚ ja bym na twoim miejscu nie traciła nadziei. Mimo iż wyniki bety były jednoznaczne. Ale jest nadzieja. A co do tych temperatur wykres masz ładny. Ostatnio wyczytałam ze jesli wyzsza temperatura utrzymuje się przez 16 dni z rzędu można domniemywac ciąże, u ciebie z tego co widze to dopiero 12 dni. Jeśli temp utrzymuje sie na wyzszym poziomie przez 20 dni to jest ciąża. A kiedy masz mieć planowo@?

    Aleksandrabiedronka jedynie beta coś tutaj rozjaśni.

    Wczoraj była :d
    Z moim przedłużeniem do dzisiaj

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Wy się tak zawsze sugerujecie tym wykresem i temperaturą? ;) U mnie była niska i absolutnie nie wskazywała na ciążę a mimo to dwie kreski się pokazały 4 dni przed spodziewanym okresem. Klaudyś, beta wyszła negatywna - nie jesteś w ciąży. Zamiast karmić się nadzieją, to zaciśnij zęby i pewnym krokiem wejdź w kolejny cykl. Bardzo Was dopinguję, dziewczyny, lubię czytać Wasze zmagania w walce o upragnioną ciążę. Będę powtarzać w nieskończoność, temperatura nie jest wyznacznikiem, ja jestem tego najlepszym przykładem.

    Hugolina87, Paula_071, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 a jak to bylo z Twoimi temperaturami i zajsciem? Przypomnij :)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś wyczytalam ze jeśli dochodzi do zaplodnienia to beta jest powyżej tych 0,01 nie wiem ile w tym prawdy ale tak czy innaczej beta nie kłamie..
    Natali984 dobrze to podsumowalas.
    Ja nie raz robiłam betę i się później ludzilam póki @ nie przyszla. Po ro się ja robi żeby nie było złudzeń :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Natalia1984 a jak to bylo z Twoimi temperaturami i zajsciem? Przypomnij :)
    Wejdź w wykres :) ;) jest dostępny

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz weszlam :D no rzexzywiscie jak na ciazowy cykl to temp nie byly oszalamiajace. No to Natalia dajesz nadzieje tymi temp miedzy innymi mi bo mam niskie

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje juz się biorę w garść i szykuje się na kolejny cykl :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap nie sugeruj się tak temp. Niedawno któraś z dziewczyn jak zaszła jej temp była przy temp bazowej ale nie poniżej i była w ciąży :) :) nie dajmy się zwariowac ;)

    Ja jestem jeszcze przed owu ale w 6dc miałam temp prawie 37 i tak w sumei większość dni w tej fazie powyżej temp bazowej. Nie zawracam juz uwagi na nią specjalnie. Bo w poprzednim cyklu za bardzo juz swirowalam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 18:44

    dorot lubi tę wiadomość

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina moj termin @ jakos na poczatku marca, najdalej w weekend wiec wiesz-czlowiek juz szuka jakiejs odpowiedzi , mimo ze sie wie za wczesnie.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero po jakimś czasie tempka się podniosła, kłóciłam się ze starym jak kazał robić test. Niee!!! Bo przecież temperatura niska jest! Nie jestem w ciąży :P Mhm :P Wiedziałam, że to TEN cykl, to się czuje, a mimo to też bałam się zrobić test bo rozczarowanie jest bolesne.

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Hugolina moj termin @ jakos na poczatku marca, najdalej w weekend wiec wiesz-czlowiek juz szuka jakiejs odpowiedzi , mimo ze sie wie za wczesnie.

    Ja owulacje mialam tydzien temu w sobote, a od wczoraj czuje, ze sie udalo. Bede zdziwiona jak nie bedzie dwoch kresek. Piersi bola mnie okrutnie, czuje pulsujaca krew w podbrzuszu i kucie jajnika.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 24 lutego 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja owulacje mialam tydzien temu w sobote, a od wczoraj czuje, ze sie udalo. Bede zdziwiona jak nie bedzie dwoch kresek. Piersi bola mnie okrutnie, czuje pulsujaca krew w podbrzuszu i kucie jajnika.
    Mnie właśnie piersi bolały bardzo od owulacji (i tak bolą nadal) i czułam badzo wyraźnie owulację a niedługo później ból podbrzusza ;) Trzymam kciuki :) Kiedy testujesz?

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 24 lutego 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Mnie właśnie piersi bolały bardzo od owulacji (i tak bolą nadal) i czułam badzo wyraźnie owulację a niedługo później ból podbrzusza ;) Trzymam kciuki :) Kiedy testujesz?

    Jejku, ja w tym cyklu też czułam mocno owulację (potwierdzona u gina), tydzień później mocny ból jajnika przez kilka dni, teraz lekkie bóle podbrzusza, jutro będzie 11dpo. Chciałbym żeby się udało.

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 24 lutego 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Pati88 a jaka morfologia wyszła u Męża ? Bo nie widzę chyha na tych wynikach albo są a ślepa jestem ;)

    No właśnie nie ma morfologii:/ czyli kicha co nie? nie wiedzieliśmy że w invicta nie ma tego w tym badaniu. Żółtodzioby jesteśmy więc nie wiedzieliśmy:/ najwyżej mój M pójdzie jeszcze raz. Teraz już wie jak to jest i nie ma problemu:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ