X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też gotowanie, czas spędzony z najbliższymi, książki i seriale sprawdzają się idealnie kiedy chce odsunac myśli od starań.
    A teraz każde wyjście do toalety z duszą na ramieniu i sprawdzanie czy jest "czerwono" czy nie

    Madame trzymam kciuki za owocne poszukiwania i jednak żebyś potrafiła to rozdzielić i się tak nie przejmować :* :*

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja oszalaje, zrobiłam rano test na pierwszy rzut oka jedna kreska, ale jakiś czas temu jak chciałam go wyrzucić zobaczyłam cień cienia cienia. Czy wy coś widzicie?


    Dziś mam 28 dc czyli 13dpo, wczorajszy test negatyw na pewno. Już się pogdziłam z @ nawet odstawiłam dziś lutka, ale teraz zaczynam się bać czy jeśli jednak coś tam jest to nie powinnam wrócić do niego.

    https://zapodaj.net/fe30a94ed6780.jpg.html

    Nie chyba jednak tam nic nie ma :((((((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 13:14

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Dziewczyny ja oszalaje, zrobiłam rano test na pierwszy rzut oka jedna kreska, ale jakiś czas temu jak chciałam go wyrzucić zobaczyłam cień cienia cienia. Czy wy coś widzicie?


    Dziś mam 28 dc czyli 13dpo, wczorajszy test negatyw na pewno. Już się pogdziłam z @ nawet odstawiłam dziś lutka, ale teraz zaczynam się bać czy jeśli jednak coś tam jest to nie powinnam wrócić do niego.

    https://zapodaj.net/fe30a94ed6780.jpg.html

    Nie chyba jednak tam nic nie ma :((((((
    Kochana ja tam chyba nic nie widzę... Tylko jakaś wgniotke jak od paznokcia..

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie pójść na betę jutro dla 100% pewności, bo trochę mnie rozłożyło i muszę chyba zaaplikować sobie coś mocniejszego.

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Zastanawiam się czy nie pójść na betę jutro dla 100% pewności, bo trochę mnie rozłożyło i muszę chyba zaaplikować sobie coś mocniejszego.
    Jak masz tylko możliwość to leć na betę :)

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Zastanawiam się czy nie pójść na betę jutro dla 100% pewności, bo trochę mnie rozłożyło i muszę chyba zaaplikować sobie coś mocniejszego .


    Chyba mi się wydaję że w tym miejscu co jest wgniecione jest cień cienia,(z bliska nic nie widzę,ale jak odsunełam się od monitora to coś majaczy),nie wiem ,może to światło tak po prostu pada na test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 13:50

    ignite
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilipek wydaje mi się, że to odbarwienie, nie wygląda jak kreska. Ja takie miałam, po czasie.

    Co do pracy, ja swoją chyba rzucam. Nie mam zamiaru się męczyć tylko dlatego, że moge zajść w ciążę. Przez ponad rok mi się to nie udało. Ja zajmuję się"kreatywną" pracą i np. wszystkie moje pomysły są przypisywane kierowniczce a to chyba najbardziej mnie wk*wia :p

    Dzisiaj mam monitoring, proszę o trzymanie kciuków!!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Kajkaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też to widzę pod światło, może rano wyjdzie coś wiecej, albo innej firmy test

    relgh371g45g2pbd.png
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Dziewczyny ja oszalaje, zrobiłam rano test na pierwszy rzut oka jedna kreska, ale jakiś czas temu jak chciałam go wyrzucić zobaczyłam cień cienia cienia. Czy wy coś widzicie?


    Dziś mam 28 dc czyli 13dpo, wczorajszy test negatyw na pewno. Już się pogdziłam z @ nawet odstawiłam dziś lutka, ale teraz zaczynam się bać czy jeśli jednak coś tam jest to nie powinnam wrócić do niego.

    https://zapodaj.net/fe30a94ed6780.jpg.html

    Nie chyba jednak tam nic nie ma :((((((

    Ja równiez widzę cień cienia :) i trzymam kciuki, żeby to nie było odbarwienie :)

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ffilipek wydaje mi się, że to odbarwienie, nie wygląda jak kreska. Ja takie miałam, po czasie.

    Co do pracy, ja swoją chyba rzucam. Nie mam zamiaru się męczyć tylko dlatego, że moge zajść w ciążę. Przez ponad rok mi się to nie udało. Ja zajmuję się"kreatywną" pracą i np. wszystkie moje pomysły są przypisywane kierowniczce a to chyba najbardziej mnie wk*wia :p

    Dzisiaj mam monitoring, proszę o trzymanie kciuków!!

    Haniu trzymam mocno i napisz od razu co tam a Ty jutro za mnie trzymaj moja droga:-* ale idę dopiero na 18.00.

    Filipek kurczę coś tam trochę widać pod tym zadrapaniem, powtórz jutro test albo idź na betę faktycznie przed tymi lekami na przeziebienie :-) w 14dpo powinna już być miarodajna :-)

    _Hania lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy po czasie czasem się odbarwiaja, kilka razy już miałam nadzieję... Ale 3 mam kciuki!! Kiedy powinnaś mieć okres?

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam dziewczyny z tą pracą .... Ja pracuję w szkole już szósty rok i chyba już nauczyłam się cierpliwości i tego, że pewne rzeczy jednym uchem mi wchodza, a drugim wychodzą...na początku przejmowałam się wszystkim, dziećmi, rodzicami itp. a teraz luz, za to najbardziej przytłacza mnie ilość roboty w domu i weekendy spędzone nad przygotowaniem się do zajęć, gazetek, sprawozdań itp. Kto pracuje w szkole ten wie o czym mówię :-) Poza tym mam tak fajna ekipę w pracy, bez zazdrości, podkładania kłód pod nogi że naprawdę chyba rzadko się to zdarza:-) chociaż w przyszłym roku idą zmiany, nasza Pani Dyrektor odchodzi na emeryturę, pedagog też się zmieni, dwie koleżanki w ciąży, i nasza kochana Pani że świetlicy też na emeryturę, a że to mała szkoła to aż boje się co to będzie za rok...obym była wtedy na macierzyńskim albo chociaż na L4 hehe:-)

    MałaMi90, ams lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania mocno trzymam kciuki :* daj znać po :)

    Almond chyba też miała iść na monitoring ?:)

    Karolcia to super że masz taką atmosferę w pracy, ja też mam super, jestem mega zadowolona, mam fajne koleżanki, codziennie jest wesoło, zero stresu, możemy się sobie zwierzyć. Do tego mamy mega super kierownika, który zawsze nas zrozumie czy idzie na rękę dziewczynom które mają już dzieci. Także o to się nie martwię , byle teraz zajść :) przeglądałam wykresy w galerii, jest sporo takich co po temperaturze nikt by się nie spodziewał ll kresek więc nie tracę nadzieji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 14:38

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Testy po czasie czasem się odbarwiaja, kilka razy już miałam nadzieję... Ale 3 mam kciuki!! Kiedy powinnaś mieć okres?
    Wczoraj ostatnia porcja lutka więc pewnie 2, 3 dni i będzie okres.

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Malinka, Sanka niestety urodzenie dzieci z 1 ds nie gwarantuje równie skutecznej płodności później. Ciąża wyzwala czasem choroby i miesza w hormonach. Tak jak u mnie. Po 2 ciązach z 1 cs mam jak w podpisie... Jeśli się nie badalyscie to polecam.
    A żadna różnica wieku nie gwarantuje zgody między rodzeństwem. U mnie ok 1.5 roku różnicy i też się tłuką. I to jak...
    Malinka jesteś pewna, że karmienie miesza? Badalas hormony w 7 dpo?
    Tak tak wiem, następny cykl będę już monitorować i badania też zrobię :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie @.dobrze że nie dała polpalic na pogrzebie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana przykro mi z powodu @ i pogrzebu :-( tulę mocno:-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki u nas nie było staran wiec zero tragedii.na pogrzebie bylismy u znajomego ojca który juz chorował.nasze dzieci razem chodzą do 1 klasy.a ich ciocia jest równocześnie pania dyrektor w naszej szkole.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy pamiętacie mnie jeszcze. Byłam dziś na wizycie i fasolinek ma 6t4d, bije mu serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 16:04

    Paula_30, Malinka23x, ams, Karolcia27, Natalia91!, Sanka, Magda - mbc, Ikulinka29, MałaMi90, pumka1990, Ewelinaaaa lubią tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 lutego 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Hej, nie wiem czy pamiętacie mnie jeszcze. Byłam dziś na wizycie i fasolinek ma 6t4d, bije mu serduszko.
    Pamietam.Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku.

    ignite
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ