X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    Martusia jestesmy w tym samym wieku ?:>
    94 ? Czy 93 ?
    Malinka ja 93 2 tym roku koncze 25 ja staram sie o 1 dxieciatko 7 cs ale raczej nie udany dzis 1 krecha a w srode temin@ zmienilo mi sie piersi dopoero od e zoraj bolala a zawzze od polowy cyklu i plamin brak a zawzze 3 dni przed @byly

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doznalalm szoku, mialam mokro w majtach ide do toilet a tam wypadl i maly skrzep krwii ze sluzem podbarwionym:( co to do diaska moze byc:( jestem dopiero 6 dni po owul:( okres raczej niemozliwe, 23 dc to mega za wczesnie jak na moje 32 dniowe cykle...;(:(

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Hej, u mnie chyba kiepsko. Jest po owulacji, ciałko żólte, ale endometrium coś nie halo. Ta gin mówiła, że jest od zrobienia monitoringu, jak ma potwierdzić czy miałam owulacje - to potwierdza owulacje, ale endometrium cienkie. Ile ma mm? "wszystko pani opiszę". Niestety nie zapisała w końcu jest po prostu "endometrium mm" Pewnie zapomniała wpisać, a na usg widzę tylko trzon macicy ze 33 mm, prawy jajnik wielkosc i lewy jajnik wielkosc :/

    Ta kobieta była tak niemiła, że wzięłam ten opis i wyszłam, a w domu zobaczyłam dopiero że nic na nim nie ma, poza info, że mam ciałko żółte.

    ZObaczymy co się z tego wykluje, ale mam złe przeczucia.


    Jak mnie wkur... takie przedmiotowe podejscie do pacjenta !
    Kobieta kobiete powinna najlepiej zrozumiec.
    Przychodzisz do niej, z nadzieja. Logicznym jest, ze w tym co ona powie pokladasz nadzieje, a taka (cenzura) pani doktor nic sobie z tego nie robi....

    nie lubie, jak lekarze tak postepuja...
    Czlowiek sie stara byc grzeczny, dopytuja, a oni cie odsylaja z kwitkiem.


    Ale sie wkurzylam, no !

    Hania trzymam kciuki !!!

    _Hania lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • agulas83 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy ja też mogę się wpisać na listę? Dziś mam 9 dc czyli owu jeszcze przed mną. Od 3 miesięcy działamy z mężem ale nic się nie dzieje. Moim utrapieniem są plamienia na 2 dni przed @. Idę w tym miesiącu zrobić progestwron bo może on jest winowajcą tego wszystkiego :-(

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Dziewczyny doznalalm szoku, mialam mokro w majtach ide do toilet a tam wypadl i maly skrzep krwii ze sluzem podbarwionym:( co to do diaska moze byc:( jestem dopiero 6 dni po owul:( okres raczej niemozliwe, 23 dc to mega za wczesnie jak na moje 32 dniowe cykle...;(:(
    Zagnieżdzanie? Może owu była wcześniej?

    ignite
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignite mam owu potwierdzona monitoringiem, napewno byla 6 dni temu... kircze dosc mocno sie zmartwilam. Biore luteine wiec w sumie nie powinno byc krwawienia zwlaszcza w 23dc przy moich 32 cyklach:( dzieny byl ten skrzep. I nie ma juz sladu. 1szy raz mi sie cos takiego przydarzylo ehh

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 lutego 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Jak mnie wkur... takie przedmiotowe podejscie do pacjenta !
    Kobieta kobiete powinna najlepiej zrozumiec.
    Przychodzisz do niej, z nadzieja. Logicznym jest, ze w tym co ona powie pokladasz nadzieje, a taka (cenzura) pani doktor nic sobie z tego nie robi....

    nie lubie, jak lekarze tak postepuja...
    Czlowiek sie stara byc grzeczny, dopytuja, a oni cie odsylaja z kwitkiem.


    Ale sie wkurzylam, no !

    Hania trzymam kciuki !!!

    Haha na złość jej zajdę w tym cylku w ciążę i niech się wypcha! :D
    Dzięki ams za wsparcie ;-)

    ams lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Ignite mam owu potwierdzona monitoringiem, napewno byla 6 dni temu... kircze dosc mocno sie zmartwilam. Biore luteine wiec w sumie nie powinno byc krwawienia zwlaszcza w 23dc przy moich 32 cyklach:( dzieny byl ten skrzep. I nie ma juz sladu. 1szy raz mi sie cos takiego przydarzylo ehh

    Może naprawdę zagnieżdżenie? A może jakieś uszkodzenie mechaniczne szyjki macicy (np od badania) i ci się zrobił naniej jakiś skrzep? Sama nie wiem, na okres to kochana za wcześnie, więc nie masz co tracić nadziei :-)

    Dopytalabym lekarza, jezeli masz z nim kontakt poza wizytami

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Haha na złość jej zajdę w tym cylku w ciążę i niech się wypcha! :D
    Dzięki ams za wsparcie ;-)

    jak pisalam, ze trzymam kciuki, to chcialam dopisac :

    trzymam kciuki za ciaze, zebys jej mogla zagrac na nosie :D


    Czyli o tym samym pomyslalysmy !!! :D


    Zaciskam jeszcze mocniej :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    jak pisalam, ze trzymam kciuki, to chcialam dopisac :

    trzymam kciuki za ciaze, zebys jej mogla zagrac na nosie :D


    Czyli o tym samym pomyslalysmy !!! :D


    Zaciskam jeszcze mocniej :)

    Dzięki! :-) :*

    wolę jednak sprawdzić to endometrium, chociaż jak jest cienkie to już nic nie zrobię, nie? Czy luteina może pomóc ?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas83 wrote:
    Hej dziewczyny. Czy ja też mogę się wpisać na listę? Dziś mam 9 dc czyli owu jeszcze przed mną. Od 3 miesięcy działamy z mężem ale nic się nie dzieje. Moim utrapieniem są plamienia na 2 dni przed @. Idę w tym miesiącu zrobić progestwron bo może on jest winowajcą tego wszystkiego :-(
    Ja też mam plamienia parę dni przed @ ,kiedyś badalam progesteron to miałam jakieś 12 i lekarz twierdził że ok ale mi się wydawało że lekko za mały. Więc ostatnio zmieniłam lekarza i dzisiaj byłam na pobraniu krwi.jutro się dowiem czy to faktycznie wina proga bo gin wmawiał że taka moja uroda:/

    860i3e5edambhnvb.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Malinka ja 93 2 tym roku koncze 25 ja staram sie o 1 dxieciatko 7 cs ale raczej nie udany dzis 1 krecha a w srode temin@ zmienilo mi sie piersi dopoero od e zoraj bolala a zawzze od polowy cyklu i plamin brak a zawzze 3 dni przed @byly

    to ja rok młodsza :)
    moze za wcześnie na testowanie mnie tez bolą piersi, brzuch nie, nie traćmy nadziei :)

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy mogę prosić o wpisanie mnie na 24 lutego (urodziny)? :) Chociaż to wpisanie takie czysto teoretyczne, bo na razie mam 49 dc i końca nie widać... Ale towarzysko poproszę :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się przy Was staro dziewczynki :-P hehe
    Hania uważam, że nie ma się co martwic jak na razie:-) być może dla niej małe Endo to 8mm a do zagnieżdżenia już wystarczające podobno. Ja bym się tym zbytnio nie przejmowała, tylko niestety ale tak jak każda z Nas czekała ... A byłaś u swojej lekarki czy jakiejś innej? Ważniejsze jest że owu była no i teraz trzeba czekać :-) trzymamy kciuki:-*.

    Almond no faktycznie dziwne,też nigdy mi się to nie zdarzyło, być może zagnieżdżenie? Czego życzę oczywiście :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Do mnie już @ przychodzi, zaczęłam plamic. Kurde, znów zawód i smutek :(

    Tulę jak najmocniej :-(:-* głowa do góry i ruszaj po @ z kolejnym cyklem :-*

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia u innej, bo do mojej to termny za 2 tyg najbliższe, ale mówiła, żebym do niej napisała smsa, jak pęcherzyk nie pęknie, albo będzie coś nie tak. Gdybym wiedziała, że na pewno mam cienkie endometrium to bym jej dała znać, a tak to nie wiem na czym stoję.

    może gdzieś się jutro wcisnę.

    Karolcia a Ty masz 27 lat? To ja dopiero ze swoją 30 mogę czuć sie staro ;-)

    wiek to tylko liczba :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny spoookoooojnie ja mam 24 ale czuje sie przy mojej dwójce na dobre 35+ :P
    plus małż z katarem to sobie wyobraźcie hehehehehehe

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w listopadzie skończyłam 33,czuje się młodo(bo wiek to nie ilość lat),wyznaje taką zasadę ,masz tyle lat na ile się czujesz.Malinka23x mój m 2 tygodnie temu był chory,wspólczuje Ci,bo oni nie chorują oni walczą o życie.

    ignite
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 lutego 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już spisują testament :-P haha

    Tak, mam 27 lat, też nie czuje się jakoś staro :-) chociaż mówię do męża że ostatnio to trochę zdziadzialiamy, bo jak kiedyś w weekendy gdzieś wychodziliśmy itp to teraz po całym tygodniu pracy to marzymy tylko żeby w sobotę ponudzic się wieczorem przed tv:-P

    Kurczę to może spróbuj jeszcze jak Ci się uda gdzieś wcisnąć, może akurat ktoś Cię przyjmie, ja też jutro idę do swojego już na sam koniec jego przyjec, mężu jutro znowu ma kolację sluzbową i musi już iść, a ja pewnie po tej wizycie u gina znowu otworzę Sheridana i będę zapijać, że bezowulacyjny :-P

    ams lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    200 mg cynku to niemożliwe:) raczej 20. Standardowa dawka to 15-30
    Oczywiście masz rację :)

    LISTA STARACZEK

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ