X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze urodziłam w wieku 22 lat(i nie była to wpadka),drugie w wieku 27.Mój mąż jest starszy rok.Trzecie dziecko chce bo czuje że mój zegar biologiczny tyka(jezu jak to zabrzmiało),nie czuje się staro ale nie chcę żeby była duża różnica między dziećmi(chociaż 7 i 11 to każdy mówi że i tak dużo,ale olewam to). Smag jeżeli się nie udało w tym cyklu to może w następnym?. Karolcia27 z tym psem to się uśmiałam,najgorzej jak nie masz psa i nie ma na kogo zwalić winy. Chyba że tak jak Paula_30 przykryć się kocem, teraz tak zrobię jak mój m będzie miał gazy(bo jak ma gazy to do końca siedzi przy mnie i potem udaje że to nie on),dam mu koc i leż pod nim.Piszę i się śmieje.Grunt to dobre nastawienie na nowy dzień.

    ignite
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Zamiast edytować to zacytowałam swój własny post , wybaczcie mi :D


    hehehehe spoko, no ja tez podobnie ale musze czekać do niedzieli bo tak planowana @.
    wiec wieczorem w niedziele zadrinkuje :>
    warto teraz zabdac progesteron ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wracam do ćwiczeń i zdrowego jedzenia. Teraz leżę z gorączką i starszym bólem głowy wiec czekam aż to wstrętne chorobsko minie i wracam na prawidłowe tory. Muszę czymś innym zająć głowę ćwiczenia i co zrobić do jedzenia ☺ w tym cyklu idę do nowego lekarza może on zweryfikuje leczenie. Mój M od niedzieli wcina kwas foliowy, salfazin i witaminę C - jak to powiedział może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
    No nic czekam na @ potem góry i zobaczymy co się wydarzy

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Smag dopoki nie ma @ jest nadzieja! Ale podoba mi sie Twoj plan na przyszy cykl, ja mam zamiar moec podobny tez chce wrocic do cwiczen bo czuje sie jak flak!!

    U mnie dzis ani sladu wczorajszej akcji. Podbrzusze pobolwea i coagnie, cycki mega bolace. Milego dnia kochane:)
    Almond a Ty jak czujesz ? Udało się ?
    Idziesz jeszcze w tym cyklu na monitoring ?

    LISTA STARACZEK

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój prog 7dpo to 11,4ng :((( tragedia,ciąży z tego nie będzie. Myślicie że mi lekarz coś przepisze na to?:(

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Ja też wracam do ćwiczeń i zdrowego jedzenia. Teraz leżę z gorączką i starszym bólem głowy wiec czekam aż to wstrętne chorobsko minie i wracam na prawidłowe tory. Muszę czymś innym zająć głowę ćwiczenia i co zrobić do jedzenia ☺ w tym cyklu idę do nowego lekarza może on zweryfikuje leczenie. Mój M od niedzieli wcina kwas foliowy, salfazin i witaminę C - jak to powiedział może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
    No nic czekam na @ potem góry i zobaczymy co się wydarzy
    Kochana zdrowiej :* i trzymam za Ciebie kciuki :*
    Mój mąż stwierdził, że te witaminy mu pomagają więc sam się teraz dopomina jak sobie wyciągam to słyszę "mi też daj witaminki" :D zresztą w tamtym roku chorował, kaszlal a teraz zdrowy :)

    Ja mam jakieś nerwy ... Chyba przez to że wiem że nic z tego.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny mój prog 7dpo to 11,4ng :((( tragedia,ciąży z tego nie będzie. Myślicie że mi lekarz coś przepisze na to?:(
    Tulę mocno :* nie wiem jaka powinna być norma w 7dpo.
    Może dupka dostaniesz ?

    LISTA STARACZEK

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Tulę mocno :* nie wiem jaka powinna być norma w 7dpo.
    Może dupka dostaniesz ?
    Ponoć przy staraniach większa niż 15ng. Ale owulację miałam potwierdzona na USG więc czemu taki niski?:(

    860i3e5edambhnvb.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny mój prog 7dpo to 11,4ng :((( tragedia,ciąży z tego nie będzie. Myślicie że mi lekarz coś przepisze na to?:(
    A nie szukałaś nigdzie jakie są normy?

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny mój prog 7dpo to 11,4ng :((( tragedia,ciąży z tego nie będzie. Myślicie że mi lekarz coś przepisze na to?:(

    Trochę niski. Ja mam zazwyczaj kolo 20 a nawet i 29 miałam a ciazy z tego nie było..:/ myślę że bez problemu przepisze luteine.

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbyt niskie stężenie progesteronu może być przyczyną niepłodności, świadczy bowiem o zaburzeniach w pracy ciałka żółtego. Niedobór tego hormony skutkuje także poronieniami. Źródłem niepowodzeń podczas starań o dziecko może być tzw. niedomoga lutealna. Oznacza niedobór progesteronu w drugiej części cyklu. Tymczasem, około tydzień po owulacji jego poziom powinien być najwyższy. Aby wykryć ewentualne nieprawidłowości należy poddać się badaniom. Najlepiej wykonać je wtedy, gdy stężenie hormonu ma być największe– w siódmym lub ósmym dniu po owulacji. Idealnie, jeśli w ciągu jednej doby wykonamy trzy pomiary, poziom progesteronu zmienia się bowiem nawet co kilka godzin. Norma to od 10 ng/ml w górę. Wynik poniże 3 ng/ml będzie znaczył, że owulacja w ogóle nie wystąpiła.

    ignite
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A nie szukałaś nigdzie jakie są normy?
    Na luxmedzie gdzie wczoraj robiłam nie podali norm przy wyniku:( a na mecie pisze że norma jest od 10 do 20 ileś ng. Ale moje 11 przy potwierdzone owulacji to jakieś nieporozumienie

    860i3e5edambhnvb.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny mój prog 7dpo to 11,4ng :((( tragedia,ciąży z tego nie będzie. Myślicie że mi lekarz coś przepisze na to?:(
    Żadna tragedia jeżeli to jest tylko kwestia tego to dostaniesz dupka i luteinę i będzie oki :)Ja nigdy nie miałam wysokiego proga jak badałam przed ciąża a owulacja jak u ciebie potwierdzona.W cyklu szczęśliwym zrobiłam proga najoierw trochę podskoczył za dwa dni zleciał do 37 jednostki mol czyli na twoje 11 z haczykiem.Od razu napisałam do gin dostałam dupka 3 razy dziennie na noc luteinę i do 11 tyg brałam wszystko jest teraz dobrze :) Później koło 12 tygd funkcje przejmie łożysko i pomoże w produkcji proga:) Wiec głowa do góry :) Zabierzesz wyniki do gin to zadecyduje czy już teraz podnosić proga skoro owulacja jest czy obstawi cie lekami zaraz po owulacji albo pozytywnym testem A jak twoje endomentrium?

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Almond a Ty jak czujesz ? Udało się ?
    Idziesz jeszcze w tym cyklu na monitoring ?

    Dzis jest wszystko okey, ale mam pobolewanie i ciagneicie w pachwinach, pewnie jeszcze skutki zastrzyku. Choc wczoraj to na wieczor brzuch bolal jakbym @ miala dostac. Ja jeszcze 7 dni do @, wiec najgorszy czas.. wydaje mi sie , ze i tak nic z tego nie bedzie ale nadzieja umiera ostatnia :D

    Na monitoring juz nie ide, mam przyjsc po @ na wymazy na Muche

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 09:29

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mimio 1 kreski w tym cyklu sie nie zalamalam co ma byc to bedzie moze lekarz mi cos przepisze w pon a moze wyniki cos nie tak wyszly zobaczymy czekam na @ q moj narzeczony jest o 2 lata starszy ;) tez sie biore dzis za cwiczenia z mel b na posladki bo jestem mega szczupla 47.7/162 musze zaczac brac na apetyt kiedys mi pomoglo peritol ale na recepte jest i nie ma kto mi zalatwic w tamtym roku wazylam po poronieniu 43:( masakra a onw 1 miesiac pomogl przytyc do 50 i znowu chudne eh

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • karoolens Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja jeszcze 3dni do okresu, którego mam nadzieję nie będzie :) 2dni temu 22dc na papierze zauważyłam kropkę krwi, bardzo jasna wymieszaną z śluzem i za drugim razem jak byłam w łazience to było to samo. Myślałam że okres się szybciej zaczyna, ale jednak jeszcze nie mam. No i żadnych innych objawów też nie mam,piersi mnie bolą i brzuch ale zawsze przed okresem mnie bolą. I nie wiem czy robić sobie nadzieję że się udało czy nie :)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Dzis jest wszystko okey, ale mam pobolewanie i ciagneicie w pachwinach, pewnie jeszcze skutki zastrzyku. Choc wczoraj to na wieczor brzuch bolal jakbym @ miala dostac. Ja jeszcze 7 dni do @, wiec najgorszy czas.. wydaje mi sie , ze i tak nic z tego nie bedzie ale nadzieja umiera ostatnia :D

    Na monitoring juz nie ide, mam przyjsc po @ na wymazy na Muche
    Powiesz coś bliżej o tych wymazach ?
    Wiem, że dziewczyny tu coś pisały, ale nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać.

    Trzymam za Ciebie kciuki, może się udało :* :)

    LISTA STARACZEK

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, może faktycznie coś jest w tych nocnych karmieniach i wystarczy z nich zrezygnować albo chociaż ograniczyć. Jaki plan? Myślisz, że będzie ciężko?

    Trzymam bardzo mocno kciuki!!!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Gdzie tu jakieś pozytywne testy? :-)

    Ja właśnie sobie przypomniałam, że wczoraj ta lekarka mówiła mi,że powinnam się zająć się diagnostyką jajników, na co ja jej, że może nie będę musiała, skoro w końcu owulacja z tego jajnika, a ona, że z tego zagnieżdżenia nie będzie.

    I dzisiaj wzięłam ten opis jeszcze raz i widze, że nie mam płynu w zatoce Douglasa, a to chyba wyklucza owulacje?

    Dzisiaj z kolei zalał mnie śluz wodnisty bardzo, w nocy, ale może to po tym usg coś jeszcze, nie wiem. Zapisałam się do innego lekarza na czwartek dopiero, ale może coś się wyjaśni.

    W każdym razie jestem też przybita i łączę się w bólu z innymi przybitymi :(

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, oewnie wsadzę teraz kij w mrowisko, ale padł ostatnio ten temat i tak się zastanawiać zaczęłam. Tak jak pisałam wcześniej, nigdy w życiu nie byłam na monitoringu, więc może jestem ignoratką, ale nie mam wiedzy w tym temacie.
    Do rzeczy. Nie boicie się, że chodząc na monit i lądując w siebie w okresie okołoowulacyjnym ten żel do usg w jakiś sposób przeszkadzacie plemnikom? On jest obojętny?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ