X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUNG piękna beta, brawo ;* rośnijcie zdrowo ;*

    Sung lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • missb Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    A może implantacyjne ? Badałaś prohesteron ?

    Nie brałam, pierwszy raz od jakiegoś roku lub więcej mi się to zdarza... Na implantacyjne chyba za wcześnie... Jutro idę zbadać progesteron... Plamienie tak jak się pojawiło, tak zniknęło. Zobaczymy :-) Będą kolejne cykle :-)

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung <3 Pięknie. :) Bardzo się cieszę! Jak zareagował mąż? Ja to czekam na taką swoją radość i możliwość powiedzenia mojemu mężowi :) Oby szybko!

    Smag bardzo współczuje. Rzadko mam bolesne miesiączki, raczej biorę leki wtedy bo mam ból głowy nie do zniesienia, ale zdarzają się gorsze okresy i wtedy bym leżała zwinięta w kłębek. Chodzić się nie da. Mi pomagają apapy zwykłe, a jak jest bardzo źle to na zmianę z ibupromem. Nospa może, chociaż słyszałam, że nie każdy ją zaleca na miesiączkę.
    Oby szybko przeszło!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag, ale jesteś biedna, szkoda mi Cię :* dobrze ze jutro weekend i odpoczniesz :)

    Ja właśnie zrobiłam zakupy internetowe w aptece, nakupowalam testów za kilkadziesiąt złotych i termometr owulacyjny :D także jestem gotowa na kolejne cykle, bo choć mój wykres wyglada obiecująco, to się nie nastawiam wcale a wcale. Po prostu czuje, ze się nie udało :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Sung <3 Pięknie. :) Bardzo się cieszę! Jak zareagował mąż? Ja to czekam na taką swoją radość i możliwość powiedzenia mojemu mężowi :) Oby szybko!

    Smag bardzo współczuje. Rzadko mam bolesne miesiączki, raczej biorę leki wtedy bo mam ból głowy nie do zniesienia, ale zdarzają się gorsze okresy i wtedy bym leżała zwinięta w kłębek. Chodzić się nie da. Mi pomagają apapy zwykłe, a jak jest bardzo źle to na zmianę z ibupromem. Nospa może, chociaż słyszałam, że nie każdy ją zaleca na miesiączkę.
    Oby szybko przeszło!

    Jak no-spy to tylko razem z innymi przeciwbólowymi trzeba brać :-) ja biorę tak zawsze, bo mam bardzo bolesne te pierwsze dwa dni...mam nadzieję, że dupek szybko wywoła @ i będzie podczas ferii:-) dzięki, będę próbowała z tym rumiankiem:-) chociaż zawsze przed badaniem myłam dokładnie ręce itp to chyba jednak musiałam coś przenieść do środka :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 09:46

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :D

    Wieści od lekarza:
    Ciąży brak (bladzioch na teście nie zwiastował nic pozytywnego)
    Torbiel: skierowanie do szpitala, w celu diagnozy i usunięcia
    Skierowanie na badania: mocz, glukoza, morfologia

    Dalsze badania i szukanie zaczniemy po wizycie w szpitalu.

    Myślę że będzie dobrze :D Coś ruszyło bo pierwszy lekarz zauważył torbiel i torbiel należy usunąć. Jest postęp :d mały kroczek ale do przodu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 09:54

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Witam się i ja :D

    Wieści od lekarza:
    Ciąży brak (bladzioch na teście nie zwiastował nic pozytywnego)
    Torbiel: skierowanie do szpitala, w celu diagnozy i usunięcia
    Skierowanie na badania: mocz, glukoza, morfologia

    Dalsze badania i szukanie zaczniemy po wizycie w szpitalu.

    Myślę że będzie dobrze :D Coś ruszyło bo pierwszy lekarz zauważył torbiel i torbiel należy usunąć. Jest postęp :d mały kroczek ale do przodu :D


    A jakiego rodzaju torbiel podejrzewają i jakiej jest wielkości, że od razu na usunięcie Cię wysłali?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz twierdzi że torbiel jest czynnościowa, wielkość ok 4 cm w notatkach zapisana jako duża śliwka xD
    Dlatego tak szybko usunięcie ponieważ to już 3 rok starań o 2 lata za długo i nie ma na co czekać.

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung gratuluję.

    Sung lubi tę wiadomość

    ignite
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Lekarz twierdzi że torbiel jest czynnościowa, wielkość ok 4 cm w notatkach zapisana jako duża śliwka xD
    Dlatego tak szybko usunięcie ponieważ to już 3 rok starań o 2 lata za długo i nie ma na co czekać.

    A długo ją masz? Bo jak to torbiel np krwotoczna (a czynnościowa chyba taka może być) to może sama się wchłonąć wraz z miesiączką. Ja jak miałam torbiel krowotoczną kiedyś 6 cm, to kazali mi czekać do okresu i rzeczywiście sama zniknęła ;-)

    Zresztą to moje gdybanie, Twój lekarz wie lepiej bo widział i wie co z tym robić :-)

    Chyba najważniejsze, żeby nie była enometrialna.

    A przy okazji zbadają Ci "podwozie" zapytaj o to , żeby zrobili Ci diagnostykę jak już będą usuwać torbiel :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Smag, ale jesteś biedna, szkoda mi Cię :* dobrze ze jutro weekend i odpoczniesz :)

    Ja właśnie zrobiłam zakupy internetowe w aptece, nakupowalam testów za kilkadziesiąt złotych i termometr owulacyjny :D także jestem gotowa na kolejne cykle, bo choć mój wykres wyglada obiecująco, to się nie nastawiam wcale a wcale. Po prostu czuje, ze się nie udało :)
    Dzięki Kochana :)
    Już trochę lepiej, ta herbatka pomogła, zaraz parze następna. Ooo tak, dobrze że weekend :)

    Do mnie też dziś paczka z apteki przychodzi. Zamówiłam ovarin, Wit D, mężowi ten Salfazin, probiotyki, ale też nowy szampon i krem pod oczy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 10:10

    LISTA STARACZEK

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    A długo ją masz? Bo jak to torbiel np krwotoczna (a czynnościowa chyba taka może być) to może sama się wchłonąć wraz z miesiączką. Ja jak miałam torbiel krowotoczną kiedyś 6 cm, to kazali mi czekać do okresu i rzeczywiście sama zniknęła ;-)

    Zresztą to moje gdybanie, Twój lekarz wie lepiej bo widział i wie co z tym robić :-)

    Chyba najważniejsze, żeby nie była enometrialna.

    A przy okazji zbadają Ci "podwozie" zapytaj o to , żeby zrobili Ci diagnostykę jak już będą usuwać torbiel :)

    Jak długo jest nie jestem w stanie stwierdzić została wykryta 8 stycznia (od tamtej pory @ jeszcze nie było, ale głównie chodzi o to że będę miała szereg badan z czego ona się wzięła co jest przyczyną jej powstania i usunięcie, żeby nie tracić czasu na tabletki anty i inne przeciwzapalne.

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Jak długo jest nie jestem w stanie stwierdzić została wykryta 8 stycznia (od tamtej pory @ jeszcze nie było, ale głównie chodzi o to że będę miała szereg badan z czego ona się wzięła co jest przyczyną jej powstania i usunięcie, żeby nie tracić czasu na tabletki anty i inne przeciwzapalne.

    Jeżeli do tego dochodzi diagnostyka (badanie drożności, sprawdzenie endometriozy etc) to warto naprawdę. Bo w USG wbrew pozorom dużo nie wychodzi niestety. Trzymam kciuki :-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że jak już będzie zabieg to przy okazji zostanie sprawdzone tam szczegółowo wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój mąż? Przeżywa że taki stary tata będzie, że kasa, że auto itp ;) chociaż zabroniłam mu jeszcze do usg snuć planów. Mówi o mnie "ty i fasola".

    dorot, _Hania, Karolcia27, Sanka lubią tę wiadomość

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Malinka testuj jutro rano.
    Kal ty tez?

    Sung wielkie gratulacje;-) Życzę powodzenia aby wszystko pomyślnie przeszło :-)

    Sung lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Mam nadzieję, że jak już będzie zabieg to przy okazji zostanie sprawdzone tam szczegółowo wszystko :)

    Mi też się często robiły torbiele czynnościowe takie właśnie na ponad 4cm, gin kazał czekać do @ i zawsze się wchłaniały, więc też nie wiem skąd pomysł o usuwaniu:-) to przerośnięty pęcherzyk, który nie peknal. Oczywiście, skoro gin tak zlecił i będą dodatkowe badania to tak trzeba zrobić, choć trochę mnie to dziwi, bo mój zawsze mówił że na 4 cm to jeszcze nie ma paniki.

    _Hania lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Mi też się często robiły torbiele czynnościowe takie właśnie na ponad 4cm, gin kazał czekać do @ i zawsze się wchłaniały, więc też nie wiem skąd pomysł o usuwaniu:-) to przerośnięty pęcherzyk, który nie peknal. Oczywiście, skoro gin tak zlecił i będą dodatkowe badania to tak trzeba zrobić, choć trochę mnie to dziwi, bo mój zawsze mówił że na 4 cm to jeszcze nie ma paniki.
    Jest możliwość że torbiel już chwile jest bo cykl zaczęłam 23 grudnia 8 stycznia na usg jamy brzusznej wyszła torbiel wielkości 3,7cm dzisiaj miała ok 4. Może stąd ten krok że ona rośnie? nie wiem nie mam pojęcia nie znam się na tym.

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jest mój koljny wynik! ale się cieszę, teraz tylko modlitwa by wszystko było dobrze <3

    07.02 188,73
    08.02 306,26
    09.02 441,20

    MałaMi90, 1000, _Hania, Hugolina87, Ola_45, Sung, Ikulinka29, Diamond92, pumka1990, Ewelinaaaa lubią tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    i jest mój koljny wynik! ale się cieszę, teraz tylko modlitwa by wszystko było dobrze <3

    07.02 188,73
    08.02 306,26
    09.02 441,20
    Super.Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.Wiara potrafi zdziałać cuda.

    Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość

    ignite
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ