X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana beta super :-) coś czuję że to bliźniaki będą :-P heh albo jakieś wcześniejsze zapłodnienie:-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Kochana beta super :-) coś czuję że to bliźniaki będą :-P heh albo jakieś wcześniejsze zapłodnienie:-)

    weź nawet nie strasz :D czuję że to będzie córa (z synem odkąd II kresi zobaczyłam wiedziałam że będzie chłopiec), nie mam pojęcia jak to jest, skoro 1 lutego byłam po owulacji to kiedy wcześniej mogło dojść do zapłodnienia? nie znam sie :D zmieniłam wizytę na 16 lutego, zobavzymy co mi powie

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Malinka testuj jutro rano.
    Kal ty tez?
    pewnie zatestuję ale czuje ze to nie tym razem :) niby termin @ minął 7.02 al owulka mogła się przesunąć zwykle lutealna trwa u mnie 12-13 dni dziś 13-14 dpo wg mnie była 26.01 cyce bardziej bolą al enie są pełniejsze tylko wrażliwsze, szyjka wysoko i twarda no ale ja nic nie czuję by to było to więc albo biochemik albo wiecie to tylko test i to po czasie :) więc jutro po 5 minutach idzie w kosz :) (już to widzę ha ha)

    Sung, Mamusia Ksawusia piękne betki :) rośnijcie zdrowo :)

    Mamusia_Ksawusia, Sung lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Jest możliwość że torbiel już chwile jest bo cykl zaczęłam 23 grudnia 8 stycznia na usg jamy brzusznej wyszła torbiel wielkości 3,7cm dzisiaj miała ok 4. Może stąd ten krok że ona rośnie? nie wiem nie mam pojęcia nie znam się na tym.

    Akurat torbiele krwotoczne potrafią osiągac spore rozmiary i to, ze podrosła to nic dziwnego, ale nie miałaś jeszcze okresu, żeby sprawdzić czy Ci się sama wchłonie.

    Ale jak dostaniesz skierowanie do szpitala to tam ci zbadają ponownie i albo zakwalifikują do operacji albo nie :) Jeżeli jest podejrzenie, że to endometrioza - to warto sprawdzić i od razu w laparoskopii usunąć ogniska. Wtedy pobieram usunięcie tobieli na 100% !! :)


    MamusiaKawusia super beta! Ciągle jestem pod wrażeniem, że miałaś zagnieżdżenie tak wcześnie :) Zdrowo rośnijcie :*

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja nadal walczę z chorobą :( i do tego okres więc możecie mi wpisać @@@.
    Miałam dziś zrobić sobie badania w 3dc, ale niestety z powodu choroby zaspałam i w ogóle jestem jakaś rozbita i chyba w tym cyklu nic nie będzie przez antybiotyk i to że jestem osłabiona.

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy :) we wtorek podjadę do szpitala umówić się na termin, podpytam dodatkowo co i jak :) jestem otymistycznie nastawiona :D

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    weź nawet nie strasz :D czuję że to będzie córa (z synem odkąd II kresi zobaczyłam wiedziałam że będzie chłopiec), nie mam pojęcia jak to jest, skoro 1 lutego byłam po owulacji to kiedy wcześniej mogło dojść do zapłodnienia? nie znam sie :D zmieniłam wizytę na 16 lutego, zobavzymy co mi powie

    Tfu...zagnieżdżenie a nie zapłodnienie:-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna to chyba faktycznie jakas cholerna infekcja, trochę piecze i teraz jak poszłam dopiero do wc to zauważyłam na bieliźnie dość sporo białych upławów...szykuje ten rumianek ale może powinnam iść do gina z tym?no i ile wstrzymać się od serduszkowaniu?Bo mój malż już od rana za mną gonił:-P heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 13:32

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Tfu...zagnieżdżenie a nie zapłodnienie:-)

    nie mam bladego pojęcia, ciało ludzie jest niesamowite, tyle wiem na pewno :D

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    nie mam bladego pojęcia, ciało ludzie jest niesamowite, tyle wiem na pewno :D
    Jeśli na usg dr mówiła o drugiej owuli to może będą fakttchnie bliźniaki albo i więcej :p raz tak mialam na usg to mi powiedział ze z takimi jajeczkami to czwórka może być ;)
    W każdym razie oby wszystjo było oki beta super.

    Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Ile tu napisalyscie. Ja raczej nie zatestuje w lutym, odpuściłam sobie, odpuściłam D. Nasza rodzina się powiększyła, w środę do naszego domu trafiła mała kulka, najwieksze marzenie D. o psie się spełniło. Gratuluję wszystkim II kresek i wszystkim testującym ich życzę ;)

    Sung, Diamond92 lubią tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po wczorajszych wzymiotowanych pączkach dziś zrobiłam test a raczej testy i wyszły pozytywne... poleciałam odrazu na betę i teraz czekam na wynik. Ale to nic bo na jutro miałam się zgłosić do szpitala na badania i laparoskopię. Staraliśmy się od lipca 2016, ale od października 2017 dopiero pod skrzydłami dobrego lekarza jestem.
    Wczoraj jak zadzwoniłam do giną to mu powiedziałam ze muszę zmienić termin badań i laparoskopii bo czekam na miesiączkę, a dziś mu zakomunikowalam ze chyba zrezygnuje bo zobaczyłam rano II kreski!
    Bromocorn mam brać dalej po pół tabletki ale nie wiem co zrobić z euthyroxem bo wizytę u endo mam 20 lutego .
    Bardzo się cieszę ale tez ogarnia mnie strach ...

    Mamusia_Ksawusia, MałaMi90, Hugolina87, Ola_45, _Hania, KAL, ams, pumka1990 lubią tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Dziewczyny po wczorajszych wzymiotowanych pączkach dziś zrobiłam test a raczej testy i wyszły pozytywne... poleciałam odrazu na betę i teraz czekam na wynik. Ale to nic bo na jutro miałam się zgłosić do szpitala na badania i laparoskopię. Staraliśmy się od lipca 2016, ale od października 2017 dopiero pod skrzydłami dobrego lekarza jestem.
    Wczoraj jak zadzwoniłam do giną to mu powiedziałam ze muszę zmienić termin badań i laparoskopii bo czekam na miesiączkę, a dziś mu zakomunikowalam ze chyba zrezygnuje bo zobaczyłam rano II kreski!
    Bromocorn mam brać dalej po pół tabletki ale nie wiem co zrobić z euthyroxem bo wizytę u endo mam 20 lutego .
    Bardzo się cieszę ale tez ogarnia mnie strach ...

    GRATULACJE!!!!!

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyna to chyba faktycznie jakas cholerna infekcja, trochę piecze i teraz jak poszłam dopiero do wc to zauważyłam na bieliźnie dość sporo białych upławów...szykuje ten rumianek ale może powinnam iść do gina z tym?no i ile wstrzymać się od serduszkowaniu?Bo mój malż już od rana za mną gonił:-P heh
    Jak masz możliwość to najlepiej do gina. A wstrzymać się najlepiej do wyleczenia chyba, bo jak na niego przeniesiesz to potem oboje się będziecie z tym bujać..

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas gratulacje :-)

    Dziewczyny te upławy na bieliźnie wyglądają jakby sól skrystalizowana, zapisywać się do gina czy próbować lekami bez recepty? Nie uśmiecha mi się zabardzo dzisiaj iść do gina.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie będę dziękować bo aż się boje :)

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Kajkaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja euthyrox brałam całą ciążę tak w ramach uspokojenia do wizyty bo lekarz może zmienić dawkę lub zlecić jeszcze raz badania żeby ją ustalić.

    relgh371g45g2pbd.png
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajkaa wrote:
    Ja euthyrox brałam całą ciążę tak w ramach uspokojenia do wizyty bo lekarz może zmienić dawkę lub zlecić jeszcze raz badania żeby ją ustalić.
    Dziękuje za odpowiedz wcześniej miałam 4,29 -4,21 a teraz 3,41 i do wizty chyba nadal będę brać dawkę 25 czyli najmniejsza

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny te upławy na bieliźnie wyglądają jakby sól skrystalizowana, zapisywać się do gina czy próbować lekami bez recepty? Nie uśmiecha mi się zabardzo dzisiaj iść do gina.

    Jesli mocno swędzi i piecze to smigaj do gina. Postrasze Cię trochę i powiem, ze jak za długo będziesz zwlekać to może się skończyć tak, ze będziesz się męczyć pół roku z ta infekcja. Nie ma co bagatelizować.

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajkaa wrote:
    Ja euthyrox brałam całą ciążę tak w ramach uspokojenia do wizyty bo lekarz może zmienić dawkę lub zlecić jeszcze raz badania żeby ją ustalić.

    równiez brałam eutyrox w ciąży

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ