X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 13 dzień po zastrzyku, ale chyba nie będę testować bo żadnych zmian w organiźmie nie czuję, więc się niestety nie spodziewam ciąży.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    SMag ja jestem 5 cykl z clo i miałam pierwszy monitoring w nim. Wcześniej lekarz zalecał usg po 25d.c. żeby sprawdzić czy wszystko ok i nie ma torbieli. Chodzę do najlepszego lekarza w Bydgoszczy, nie spotkałam się z negatywną opinią o nim więc brakiem monitoringu przed owu bym się tak bardzo nie przejmowała.
    Jestem zapisana na 2.03 właśnie na USG żeby sprawdzić czy była owulacja i czy pęcherzyk pękł. Będzie to 22dc .

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pewnych względów nie wiedziałam, czy uda mi sie iść na monitoring w drugim stymulowany cyklu i rozmawiając na ten temat z moja ginekolog powiedziała, ze w takim razie ten cykl trzeba będzie odpuścić. A tez jest najlepsza w Bydgoszczy ;)
    Smag, zrobisz jak zechcesz, ja bym poszła na Twoim miejscu tego 12 dc, powiedz, ze jesteś na Clo i nie wiesz czy monitoring jest Ci potrzebny czy nie - może ten ginekolog rozwieje wątpliwości.

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:

    AMS ja już niestety się nie nastawiam, wszystkie objawy jak co cykl na @. Szyjka, śluz, bóle. Jedyne co to miałam nadzieję, bo coś z sutkami zaczęło mi się dziać, ale teraz mam tylko jeden powiększony i bardzo podrażniony,nie wiem czy nie jakieś zapalenie :(

    Ale Ci kibicuję, miałyśmy testować razem więc niech chociaż jedna zobaczy te 2 kreski :)

    Przykro mi. Nastepny cykl jest Twoj!!

    Ja sie czuje dziwnie. Staram sie nie nakrecac, ale jestem optymistycznie nastawiona.
    Wczoraj 9dpo testowalam i nic. Moze za wczesnie.

    Jutro chce znowu znowu zatestowac.
    Nie lubie czekac.

    Zobaczymy...

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Jestem zapisana na 2.03 właśnie na USG żeby sprawdzić czy była owulacja i czy pęcherzyk pękł. Będzie to 22dc .

    SMag idź tego 12dc na usg, myśle ze pęcherzyk powinien jeszcze być jeśli urośnie, ja idę 14dc i licze ze będzie duży a na następnej wizycie 21dc już będzie po nim tylko ciałko żółte ;) mój lekarz stwierdził ze żeby wyznaczyć dalsze badania czy kroki postępowania ważne jest ustalenie czy w ogole kobieta ma naturalna owulacje czy nie i ewentualnie jak nie to znaleźć przyczynę i się jej pozbyć lub dopiero wtedy robic stymulację... oczywiście to jego opinia i dotyczy mojego przypadku gdzie na dwa cykle monitorowane raz owu była, a raz jej nie było ale wydaje mi się to logiczne niż tak na ślepo dzialac...

    Ams trzymam kciuki za jutrzejszy test :) przydadzą się kolejne dobre nowiny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 12:35

    ams lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag też głosuje za 12 dc. To, że ostatnio bez stymulacji miałas jeden pęcherzyk to normalne. Kobiety rzadko bez stymulacji mają więcej niż 1.

    Jak pójdziesz jak pisze Kasiulka np 10 dni po owulacji i okaże się, że pęcherzyk nie pekł i jest torbiel to też moim zdaniem słabo, bo obserwując na bieżąco, jak nie pęka pęcherzyk to można zareagować, a tak to będzie "po ptakach".

    Już wiemy, że co lekarz to opinia, ale mój też mówił, że jak nie bede mogła mieć monitu to odpuścić CLO - ale u mnie budziliśmy jajnik, może dlatego.

    No i ta prolaktyna, jak Ci w ciemno przepisuje to bardziej niepokojące.

    Myśle, że nie masz co się przejmować, jak bierzesz CLO od 5 do 9 dc to owu nie będziesz miała wcześniejszej (podobno owu jest 5 dni od ostatniej tabletki). Ja brałam 3-7 dc a owu w 16 dc. Więc 12 dzień będzie naprawdę OK :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaraz mi serce wyskoczy... test zrobiony przed chwila, firma jakaś nieznana mi, dorzucone do testów owulacyjnych...

    https://zapodaj.net/944286c9e39c6.jpg.html

    Dodam, ze na owulacyjnym dwie tak samo ciemne krechy... siknelam z głupka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 13:20

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę kreche normalnie :) to co beta czy powtorka testu ?

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, nie wiem... Nie mogę uwierzyć, ręce mi się trzęsą, bardziej prawdopodobne jest dla mnie to, ze test się pomylił, niż ze mogę być w ciazy... właśnie odebrałam moja przesyłkę z testami ciążowym wiec mam ich zapas ale cholernie się boje, ze następne już wyjdą negatywne... :D

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób! :D widziałam ze temp spadła dziś ?
    Dajesz ndzieje żeby się temp nie sugerować do końca :) trzymam kciuki

    1000 lubi tę wiadomość

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadła, choć nadal nie do linii podstawowej. :)
    Mam nadzieje ze to po pierwsze nie pomyłka testu a po drugie nie sen... jutro zrobię z porannego sika :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000!!! Ekstra!! Który masz dpo? ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie bierzcie Clo czy innych lekow na stymulacje bez podgladania !! To sa jacys partacze a nie lekarze ktorzy takie cos zalecaja. Naprawde. Stymulowana bylam jakos 6 cykli. Za kazdym razem mialam 3 wizyty ok.8-9 dzien cyklu pozniej zalezy jaki byl pecherzyk w okolicach owulacji i po owulacji sprawdzic czy do niej doszlo i jak wyglada cialko zolte. Przeciez to sa dosc powazne leki , bez monitoringu to ja nie wiem. Moze demonizuje ale takie jest moje zdanie.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    1000!!! Ekstra!! Który masz dpo? ;-)

    13 dpo :)
    Jest jeszcze tyci opcja, że to po zastrzyku, ale w sobotę robiłam bobotesta, żeby sprawdzić czy jeszcze się utrzymuje i było biało...

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny...
    Chyba pragnienie bycia mamą przysłoniło mi logiczny osąd.. zaufałam lekarce w ciemno.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 trzymam kciuki :* to nie może być pomyłka ;*

    1000 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 nie ma szans zeby to bylo po zastrzyku. W 99 % kobiet w 10 dni po juz nie ma sladu po becie ;) gratuluje !

    1000 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag ja biorąc CLo już 3 cykl byłam u lekarza zawsze raz w okolicach 15dc. W tym miesiącu też się wybieram do innego lekarza, bo mój niestety się urlopuje.
    Jeśli uda Ci się zapisać gdzieś myślę, że warto sprawdzić jak zareagowałaś.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 super! miałaś jakieś dodatkowe objawy ?:) w sensie ciążowe albo @ ?:)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-)

    Takie wiadomości to ja lubię :-) 1000 myślę, że po co cichu mogę już gratulować:-* który to cykl starań i który stymulowany? Kochana mocno trzymam kciuki:-* bo jakiś taki mały przestój z fasolkami mamy tutaj ostatnio :-(

    Ja wczoraj wzięłam ostatniego dupka na wywołanie (bralam 6 dni) wczoraj już mnie tak brzuch bolał okresowo i już się cieszyłam, że dostanę i szybko załatwię sprawę, ale niestety wieczorem przeszło, dzisiaj nic i @ brak:-( w tym przypadku akurat mam nadzieję, że szybko dostanę i będę mogła zacząć nowy cykl:-)

    To gin zaleca kiedy bierze się clo tzn. w których dniach?

    Dziewczyny, mnie tak jak Was dopadła jakas taka niechęć do tego wszystkiego, może to przez ten cykl bez owu lub pogodę dobijająca, ale tak sobie myślę, że nie możemy się poddawać :-) i musimy dalej walczyć, bo jak nie my to kto?

    1000 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ