X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    mi kochanie gin po poronieniu jak zobaczyl anty-tpo kazal brac acard i mam go brac caly czas a jesli na tescie wyjda mi dwie kreski ten acard mam brac dalej przez 2 miechy i odrazu tel do niego i da mi cos na podtrzymanie, nawet mam nie czekac do czasu miesiaczki tylko robic testy tak z 5,4 dni przed
    a czemu acard on jest przeciw zawałom i zakrzepom ale co to ma wspólnego z tarczycą bo nie wiem ;) (proszę o wytłumaczenie)

    ja mam podejrzenie hashimoto i dlatego robiłam anty TPO i TG

    ale z tego co mi mówił gin nowy w piątek to jest właśnie hashimoto i powiedział że trzeba uregulować tarczyce bo ona właśnie często jest winna długim cyklom ,plamieniom śród cyklicznym,brakiem owulacji,przybieraniu na wadze,braku śluzu płodnego itp...a w rezultacie braku ciąży

    no i jeszcze kwestia nasienia G które nie jest za dobre,zalecił urologa ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 20:11

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    oliwia a kiedy testujesz w lutym ?? ;)
    Tak patrze Samira wedlug tego ze owulka moze być juuto lub pojutrze lub pojutrze hrhe :) to bym sie zalapala na koniec stycznia ale nie wpisuje sie nigdzie bo mnie zawsze wredna zaskakuje ze nawet nie zdążę zrobic testa :) tak próbuje włączyć na luz bez stresu:)

    samira lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SAmira własnie póki nie zrobisz monitoringu to nie mozesz być pewna czy dochodzi do owulacji moje znajome tez czuły wszystko na owulke testy wychodziły a ciazy brak okazało sie ze pecherzyki rosły rosły a na koniec sie wchlanialy:/ Wiec polecam jak masz możliwość to idz w jakimś cyklu na monitoring :)

    samira lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia przytulam mocno. Nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego.


    bedzie dobrze:*:*

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    SAmira własnie póki nie zrobisz monitoringu to nie mozesz być pewna czy dochodzi do owulacji moje znajome tez czuły wszystko na owulke testy wychodziły a ciazy brak okazało sie ze pecherzyki rosły rosły a na koniec sie wchlanialy:/ Wiec polecam jak masz możliwość to idz w jakimś cyklu na monitoring :)
    ostatnio jak byłam na monitoringu u ginki starej okazało się że pęcherzyk nie pękną teraz mam nowego gina i na razie nie pójdę do niego na moni bo chodzę prywatnie ale w piątek byłam na wizycie i robił usg i nie ma śladu po tym nie pękniętym czyli się wchłonął ...teraz pójdę do niego ok. kwietnia i jak nie zajdę to właśnie wtedy zacznie stymulację ale biorę pod uwagę ten cykl i ze pójdę w lutym ale zobaczyć zarodek i serduszko :D

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam SAmira taka nadzieje :)musi wkoncu sie udać!!

    samira lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    Ja tez mam SAmira taka nadzieje :)musi wkoncu sie udać!!
    no nie ma innej opcji :)

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a czemu acard on jest przeciw zawałom i zakrzepom ale co to ma wspólnego z tarczycą bo nie wiem ;) (proszę o wytłumaczenie)

    ja mam podejrzenie hashimoto i dlatego robiłam anty TPO i TG

    ale z tego co mi mówił gin nowy w piątek to jest właśnie hashimoto i powiedział że trzeba uregulować tarczyce bo ona właśnie często jest winna długim cyklom ,plamieniom śród cyklicznym,brakiem owulacji,przybieraniu na wadze,braku śluzu płodnego itp...a w rezultacie braku ciąży

    no i jeszcze kwestia nasienia G które nie jest za dobre,zalecił urologa ...

    szczerze to niewiem czemu gdzies kiedys na forum czytalam ze jakas dziewczyna tez tak miala i tez jej kazal brac i udalo jej sie zajsc ten lek ma jakies takie dzialanie ja mam dodatkowo wade serca tez.hashimoto napewno niemam cykle mam normalne jestem za chuda hehe i plamien w srodku cyklu niemam, zobaczymy chyba tez pojde na monitoring zobaczyc co z tym pecherzem

    samira lubi tę wiadomość

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a na monitoring to kiedy najlepiej isc ??????

    samira lubi tę wiadomość

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    kochane a na monitoring to kiedy najlepiej isc ??????
    ja byłam w 12dc i najlepiej między 10-12dc iść (chyba ze ma się bardzo wczesną owulację) potem byłam zobaczyć czy pękł tak ok 18dc ale chyba powinno się iść trzy razy

    marta83 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja byłam w 12dc i najlepiej między 10-12dc iść (chyba ze ma się bardzo wczesną owulację) potem byłam zobaczyć czy pękł tak ok 18dc ale chyba powinno się iść trzy razy

    w tamtym miesiacu testy owulacyjne wyszly mi w 11 i 12 dc a koszt wizyty taki sam jak normalny czy to inaczej licza

    samira lubi tę wiadomość

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    w tamtym miesiacu testy owulacyjne wyszly mi w 11 i 12 dc a koszt wizyty taki sam jak normalny czy to inaczej licza
    niestety tego nie wiem bo byłam u starej ginki na NFZ ale myślę ze ok.50-60zł za 1 moni.

    co do testów nowy gin mówił żeby zakupić i robić dwa razy dziennie rano ok. 8-10 i po południu ok.17 żeby nie przegapić i mówił ze owulka wtedy może być nawet w dniu pozytywnego testu owu ...

    marta83 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    niestety tego nie wiem bo byłam u starej ginki na NFZ ale myślę ze ok.50-60zł za 1 moni.

    co do testów nowy gin mówił żeby zakupić i robić dwa razy dziennie rano ok. 8-10 i po południu ok.17 żeby nie przegapić i mówił ze owulka wtedy może być nawet w dniu pozytywnego testu owu ...

    mi wtedy w 11 dc wieczorem wyszly ale chwile musialam poczekac a w 12dc robilamdwa razy popoludniu i wyszly odrazu a wieczorem juz tez musialam chwile poczekac to teraz niewiem moze pojde w 11 i 12 musze jutro zadzwonic i sie go zapytac

    marta
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!! Ja już po owulacji i teraz czekam na testowanie:) Po proszę o zapisanie mnie na 1 lutego. Chyba, że @ przyjdzie. Trzymam kciuki za wszystkie, żeby się udało :):)

    samira, czekaja, Iwka lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Staranek styczeń-luty 2014 <3

    1 - dorocia2324
    2 -
    3 - czekaja
    4 -
    5 - samira ,mycha28 ,Robotka1 ,Eweloka84
    6 - wirbażka
    7 -
    8 - rastafanka
    9 -
    10 - Iwka
    11 -
    12 -
    13 -
    14 - yojiona, aniulkab86
    15 -
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 -
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 - Ania1986
    27 - marta83
    28 - Karmelek, Miśkaa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 22:00

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    kochane a na monitoring to kiedy najlepiej isc ??????
    Kochana zależy ile dniowe masz cykle ja np mAn 28 do 31 dnia i ide zawsze 12 lub 13 dzien najlepiej być wogle blisko owulki bo wtedy juz pecherzyk jedt większy i mozr ginekolog ocenić kiedy moze pęknac i wtedy na potwierdzenie trzeba iść:) za szybko nie ma sensu bo nic nie zobaczysz jak pecherzyki bede malutkie a ilu dniowe masz cykle ?

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    niestety tego nie wiem bo byłam u starej ginki na NFZ ale myślę ze ok.50-60zł za 1 moni.

    co do testów nowy gin mówił żeby zakupić i robić dwa razy dziennie rano ok. 8-10 i po południu ok.17 żeby nie przegapić i mówił ze owulka wtedy może być nawet w dniu pozytywnego testu owu ...

    A widzisz a moj gin mówił ze najlepiej robić południu i tylko raz do pozytywnego testu i na 2mastepne dni sie starać .kazdy ginekolog ma swoją filozofię :)

    marta83, samira lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba pojde w 11 dc bo ostatnio w tym dniu mi wyszedl pierwszy pozytywny

    oliwia85, samira lubią tę wiadomość

    marta
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wpisanie :) Widzę, że na razie jak coś to rozpoczynam testowanie :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    to chyba pojde w 11 dc bo ostatnio w tym dniu mi wyszedl pierwszy pozytywny
    Tak najlepiej bo akurat pecherzyk powinien być przed owulka wtedy :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ