X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    hura.gifhura.gifhura.gif GRATULACJE hura.gifhura.gifhura.gif
    kot-tanczy.gif
    oo jak ja marzyłam o tym kocie!!!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis powtarzałam test i wyszła druga kreska wprawdze blada ale juz nie trzeba wytężać wzroku :D i o 12 mam wyniki bety aaa!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 09:58

    blue00, oliwia85, santoocha, MOI lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, oby wszystko było dobrze! Trzymam kciuki! :*

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    Hej.. widzę że tu pozytywnie, gratuluje wszystkim które są zafasolkowane :) Ja niestety chyba zbyt szybko się pochwaliłam plamienia znowu wróciły i to dość mocne byłam dzisiaj na badaniach czekam na wynik w poniedziałek mam lekarza. Czuję że moja fasolka ostro tam walczy o przetrwanie i mam nadzieję że jej się uda. Pani na badaniu mnie pocieszyła mówiąc że krwawiła do drugiego miesiąc i urodziła zdrowe dziecko zatem staram się nie panikować tym bardziej że temperatura się utrzymuje teraz dużo odpoczywam i czekam na poniedziałek trzymajcie kciuki żeby się udało :) i hcg rosło :) Przepraszam że tak Wam się rozkleiłam ale gdzieś się muszę uzewnętrznić, a na razie o ciąży wie tyko mąż ( i to nawet dobrze bo jakby co to nie będzie zbędnych pytań) a jego już nie mam sumienia zadręczać. Sam się bardzo martwi i robi wszystko żeby mi było lepiej.Jest kochany i cieszę się ze go mam .Dobra kończę te smutasy , trzeba myśleć pozytywnie wszystko będzie dobrze ....
    badzi dobej mysli kochana musi byc dobrze, a widze ze mialas sluz rozciagliwy przed testem ? mozesz mi powiedziec jak wygladl tak samo jak plodny??????????

    marta
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna jestem myślami przy Tobie i trzymam kciuki!

    atdck6nlmznf5qze.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    badzi dobej mysli kochana musi byc dobrze, a widze ze mialas sluz rozciagliwy przed testem ? mozesz mi powiedziec jak wygladl tak samo jak plodny??????????

    Wiesz ja tam w ocenie tego śluzu ekspertką nie jestem ale faktycznie jak go wzięłam między palce to się rozciągał jak płodny i był szklisty ... a dobrej myśli jestem jak najbardziej nie innej opcji jak pozytywne rozwiązanie :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze!!!!!

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna trzymam mocno kciuki. Jeszcze raz gratuluje tym co się udało :):):):)
    I proszę o kolejne serduszka :)
    U mnie temp. kiepsko mierzona bo młody się przebudza i wierci w nocy, więc ja się budzę i wstaje do niego. Zobaczymy co z tego będzie.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, bądź dobrej myśli, to wszytko będzie będzie dobrze! Wspieramy Cię tu ze wszystkich sił!!!!

    Eweloka masz wynik bety????

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik HCG 182,6 mIU/mL

    jest tak H < 13,0 menop
    H<4,0 k. miesiączkujące
    L 1500,0 - 23000,0 4-5 tydzien i pozniej juz lecą wyzsze normy
    nie kukam ale chyba dobry wynik?

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI mam samo HCG bo na beta hcg czeka sie u mnie pare dni :-? ale to chyba zadna róznica nie?

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny jestem jestem dobrej myśli muszę być hehe dla fasolki :)

    Dostałam nr od koleżanki do bardzo dobrego lekarza który leczy niepłodność ale jest też położnikiem u mnie w mieście udało mi się do niego dodzwonić i umówiłam się na dzisiejsze popołudnie zatem jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 13:41

    Eweloka84, blue00, marta83, rewelka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    dzięki dziewczyny jestem jestem dobrej myśli muszę być hehe dla fasolki :)

    Dostałam nr od koleżanki do bardzo dobrego lekarza który leczy niepłodność ale jest też położnikiem u mnie w mieście udało mi się do niego dodzwonić i umówiłam się na dzisiejsze popołudnie zatem jestem dobrej myśli :)
    czekamy kochana na wiesci daj znac ??????

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Kurcze dzis troche spadla tempka ale @ nadal nie ma moze to tylko chwilowy spadek mam nadzieje ze nie przydzie a jutro zobacze 2 kreski na tescie.
    Magda gdybys mierzyla o tej samej godzinie tempke wykres był by bardziej czytelny, bo ten co masz to raczej do kosza..

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam... Pan doktor bardzo miły , zbadał ,zrobił usg ( choć jeszcze nic nie było widać ale powiedział ze tak może być bo to za wcześnie) przepisał luteinę dopochwowo i dużo odpoczynku , kazał się nie martwić i powtórzyć betę w poniedziałek widzimy się znowu w poniedziałek jestem dobrej myśli idę odpoczywać ...

    rewelka, marta83, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, czyli looz i spokój.
    Będzie ok :D

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres do kosza i ten cylkl tez do kosza znowu sa plamienia i pewnie do jutra @ sie rozkreci niestety. a bylam przekonana ze sie udalo i znowu dup... z tego juz stracilam nadzieje na to ze zostane mama moze los przygotowal takie zycie dla mnie tylko dlaczego??? od zawsze marzylam o tym zeby miec dzieci no coz zycie bywa niesprawiedliwe....

    p19us65glzzsn3k4.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    wróciłam... Pan doktor bardzo miły , zbadał ,zrobił usg ( choć jeszcze nic nie było widać ale powiedział ze tak może być bo to za wcześnie) przepisał luteinę dopochwowo i dużo odpoczynku , kazał się nie martwić i powtórzyć betę w poniedziałek widzimy się znowu w poniedziałek jestem dobrej myśli idę odpoczywać ...
    kochanie to pecherzyka tez jescze nie widac?????

    marta
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka kochsna nie zalamuj sie tylko pora jest sie zbadać wybrać do ginekologa bo moze sie okazać ze mała drobnostka przeszkadza ci e zajściu w ciaze:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Wykres do kosza i ten cylkl tez do kosza znowu sa plamienia i pewnie do jutra @ sie rozkreci niestety. a bylam przekonana ze sie udalo i znowu dup... z tego juz stracilam nadzieje na to ze zostane mama moze los przygotowal takie zycie dla mnie tylko dlaczego??? od zawsze marzylam o tym zeby miec dzieci no coz zycie bywa niesprawiedliwe....
    kochana po pierwsze to musisz wyluzowac, nie mysl w kolko o tym ze musze zajsc w ciaze bo blokujesz sie psychicznie, zacznij podchodzic do tego na luzie, przestaw myslenie na co innego, i glowa do gory:) w koncu sie uda :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    marta
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ