X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweloka84 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    hura.gifhura.gifhura.gif GRATULACJE hura.gifhura.gifhura.gif
    kot-tanczy.gif
    oo jak ja marzyłam o tym kocie!!!!!!

Iwka lubi tę wiadomość

Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis powtarzałam test i wyszła druga kreska wprawdze blada ale juz nie trzeba wytężać wzroku :D i o 12 mam wyniki bety aaa!!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 09:58

blue00, oliwia85, santoocha, MOI lubią tę wiadomość

nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, oby wszystko było dobrze! Trzymam kciuki! :*

• marta83 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    Hej.. widzę że tu pozytywnie, gratuluje wszystkim które są zafasolkowane :) Ja niestety chyba zbyt szybko się pochwaliłam plamienia znowu wróciły i to dość mocne byłam dzisiaj na badaniach czekam na wynik w poniedziałek mam lekarza. Czuję że moja fasolka ostro tam walczy o przetrwanie i mam nadzieję że jej się uda. Pani na badaniu mnie pocieszyła mówiąc że krwawiła do drugiego miesiąc i urodziła zdrowe dziecko zatem staram się nie panikować tym bardziej że temperatura się utrzymuje teraz dużo odpoczywam i czekam na poniedziałek trzymajcie kciuki żeby się udało :) i hcg rosło :) Przepraszam że tak Wam się rozkleiłam ale gdzieś się muszę uzewnętrznić, a na razie o ciąży wie tyko mąż ( i to nawet dobrze bo jakby co to nie będzie zbędnych pytań) a jego już nie mam sumienia zadręczać. Sam się bardzo martwi i robi wszystko żeby mi było lepiej.Jest kochany i cieszę się ze go mam .Dobra kończę te smutasy , trzeba myśleć pozytywnie wszystko będzie dobrze ....
    badzi dobej mysli kochana musi byc dobrze, a widze ze mialas sluz rozciagliwy przed testem ? mozesz mi powiedziec jak wygladl tak samo jak plodny??????????

marta
  • Ita Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna jestem myślami przy Tobie i trzymam kciuki!

atdck6nlmznf5qze.png
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    badzi dobej mysli kochana musi byc dobrze, a widze ze mialas sluz rozciagliwy przed testem ? mozesz mi powiedziec jak wygladl tak samo jak plodny??????????

Wiesz ja tam w ocenie tego śluzu ekspertką nie jestem ale faktycznie jak go wzięłam między palce to się rozciągał jak płodny i był szklisty ... a dobrej myśli jestem jak najbardziej nie innej opcji jak pozytywne rozwiązanie :)

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• Eweloka84 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze!!!!!

nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna trzymam mocno kciuki. Jeszcze raz gratuluje tym co się udało :):):):)
    I proszę o kolejne serduszka :)
    U mnie temp. kiepsko mierzona bo młody się przebudza i wierci w nocy, więc ja się budzę i wstaje do niego. Zobaczymy co z tego będzie.

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • MOI Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, bądź dobrej myśli, to wszytko będzie będzie dobrze! Wspieramy Cię tu ze wszystkich sił!!!!

Eweloka masz wynik bety????

Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Eweloka84 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik HCG 182,6 mIU/mL

jest tak H < 13,0 menop
    H<4,0 k. miesiączkujące
    L 1500,0 - 23000,0 4-5 tydzien i pozniej juz lecą wyzsze normy
    nie kukam ale chyba dobry wynik?

nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI mam samo HCG bo na beta hcg czeka sie u mnie pare dni :-? ale to chyba zadna róznica nie?

nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny jestem jestem dobrej myśli muszę być hehe dla fasolki :)

Dostałam nr od koleżanki do bardzo dobrego lekarza który leczy niepłodność ale jest też położnikiem u mnie w mieście udało mi się do niego dodzwonić i umówiłam się na dzisiejsze popołudnie zatem jestem dobrej myśli :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 13:41

Eweloka84, blue00, marta83, rewelka lubią tę wiadomość

relge6yd7jws6b5o.png

• marta83 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    dzięki dziewczyny jestem jestem dobrej myśli muszę być hehe dla fasolki :)

Dostałam nr od koleżanki do bardzo dobrego lekarza który leczy niepłodność ale jest też położnikiem u mnie w mieście udało mi się do niego dodzwonić i umówiłam się na dzisiejsze popołudnie zatem jestem dobrej myśli :)
    czekamy kochana na wiesci daj znac ??????

marta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2014, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Kurcze dzis troche spadla tempka ale @ nadal nie ma moze to tylko chwilowy spadek mam nadzieje ze nie przydzie a jutro zobacze 2 kreski na tescie.
    Magda gdybys mierzyla o tej samej godzinie tempke wykres był by bardziej czytelny, bo ten co masz to raczej do kosza..

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam... Pan doktor bardzo miły , zbadał ,zrobił usg ( choć jeszcze nic nie było widać ale powiedział ze tak może być bo to za wcześnie) przepisał luteinę dopochwowo i dużo odpoczynku , kazał się nie martwić i powtórzyć betę w poniedziałek widzimy się znowu w poniedziałek jestem dobrej myśli idę odpoczywać ...

rewelka, marta83, Eweloka84 lubią tę wiadomość

relge6yd7jws6b5o.png

• santoocha Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, czyli looz i spokój.
    Będzie ok :D

• madzianka Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres do kosza i ten cylkl tez do kosza znowu sa plamienia i pewnie do jutra @ sie rozkreci niestety. a bylam przekonana ze sie udalo i znowu dup... z tego juz stracilam nadzieje na to ze zostane mama moze los przygotowal takie zycie dla mnie tylko dlaczego??? od zawsze marzylam o tym zeby miec dzieci no coz zycie bywa niesprawiedliwe....

p19us65glzzsn3k4.png
  • marta83 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    wróciłam... Pan doktor bardzo miły , zbadał ,zrobił usg ( choć jeszcze nic nie było widać ale powiedział ze tak może być bo to za wcześnie) przepisał luteinę dopochwowo i dużo odpoczynku , kazał się nie martwić i powtórzyć betę w poniedziałek widzimy się znowu w poniedziałek jestem dobrej myśli idę odpoczywać ...
    kochanie to pecherzyka tez jescze nie widac?????

marta
  • oliwia85 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka kochsna nie zalamuj sie tylko pora jest sie zbadać wybrać do ginekologa bo moze sie okazać ze mała drobnostka przeszkadza ci e zajściu w ciaze:)

Eweloka84 lubi tę wiadomość

w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • marta83 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Wykres do kosza i ten cylkl tez do kosza znowu sa plamienia i pewnie do jutra @ sie rozkreci niestety. a bylam przekonana ze sie udalo i znowu dup... z tego juz stracilam nadzieje na to ze zostane mama moze los przygotowal takie zycie dla mnie tylko dlaczego??? od zawsze marzylam o tym zeby miec dzieci no coz zycie bywa niesprawiedliwe....
    kochana po pierwsze to musisz wyluzowac, nie mysl w kolko o tym ze musze zajsc w ciaze bo blokujesz sie psychicznie, zacznij podchodzic do tego na luzie, przestaw myslenie na co innego, i glowa do gory:) w koncu sie uda :)

Eweloka84 lubi tę wiadomość

marta
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ