X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam szczerze dziewczyny ze nastawilam sie zupełnie na cos innego. Ze da mi duphaston czy luteine na ten prog ze może cos na pęknięcie. Nie wiem po prostu wyszlam zmieszana... Powinnam sie cieszyć a czuje taka pustkę ze masakra...

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    On tego nie powiedział nakazująco tylko ze przewiduje owulke za 2-3 dni wiec może dzisiaj sobie darować a od jutra podziałac. Z przymruzeniem oka ;-)

    :P są tu takie przypadki którym lekarz powiedział że owulki nie ma XD a są w ciąży, ja bym się bzykała aż do owulki i tak jak Suzanne mowi nawięcej zachodzi przed owulką,

    Lola83 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym przeziębieniem bym się nie nastawiała. Bardziej cieszy mnie to, że póki (odpukać) nie mam plamień jest dobrze a bez wspomagania jedynie zioła ojca sroki

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aha mi lekarz nigdy nie mówił kiedy można <3 a kiedy nie :) Podobno największy % zapłodnień jest z doby przed jajeczkowaniem

    Bo niby jest tak, że plemniki potrzebują kilku godzin by się "uzbroić" dojrzeć do zapłodnienia, więc jeśli dojdzie do owulacji to gotowe plemniczki mogą już działać a tak to jajeczko zakończy swoją żywotność nim one zdążą dojrzeć. Jakoś tak mi to ginekolog tłumaczył :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    h44eskjo413gi85k.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tyle teorii słyszałam o tych plemnikach, że już nie wiem, która prawdziwa.

    Lady Savage, e.wela, Lola83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zaczął mnie jajnik kłuć jakby mi ktoś szpilkę wbijał...

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to gin poleciła mi witaminy Omegamed Optima Start. Wg jej słów co najmniej połowa kobiet ma małą przyswajalność kwasu foliowego a ten preparat pomaga go przyswoić. Swoje kosztuje (ja zapłaciłam w aptece stacjonarnej 60zł drogo jak cholera ale następnym razem zamówię na gemini bo kosztuje połowę taniej a zamierzam brać, w poprzedniej ciąży brałam jakieś tanie witaminy i miałam marne wyniki krwi mały ściągnął ze mnie wszystko) ale podobno warte swojej ceny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 21:22

    h44eskjo413gi85k.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aha mi lekarz nigdy nie mówił kiedy można <3 a kiedy nie :) Podobno największy % zapłodnień jest z doby przed jajeczkowaniem
    Wg moich obliczeń to ciąża jest właśnie z przytulania dzień przed owu :)

    spioch. Czyli nie ma co się przejmować progiem poniżej 10 :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Wg moich obliczeń to ciąża jest właśnie z przytulania dzień przed owu :)

    spioch. Czyli nie ma co się przejmować progiem poniżej 10 :)

    Takie mam Wrażenie. Dodam ze byłam u najlepszego gina w naszym mieście do którego ciężko sie dostać i jest ordynatorem ginekologii. Jeszcze go pytalam czy na ten progesteron cos trzeba działać? On powiedział ze wyniki badan mam ok.

    Ale to była moja pierwsza wizyta w ogóle odnośnie starań wiec ja sie nie znam. Jestem trochę zdezorientowana. Strasznie się boje kolejnej porażki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 21:34

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:02

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, spioch

    faktycznie dziwnie, prog 6 ng jest wg niego dobry ?
    ja bym poszla do innego gina

    Koniczyka wrote:
    Bo niby jest tak, że plemniki potrzebują kilku godzin by się "uzbroić" dojrzeć do zapłodnienia, więc jeśli dojdzie do owulacji to gotowe plemniczki mogą już działać a tak to jajeczko zakończy swoją żywotność nim one zdążą dojrzeć. Jakoś tak mi to ginekolog tłumaczył :)
    no tez mi tak gin mówił,że w dzień owulacji czasem moze być za późno, bo np. do owulki dojdzie rano, <3 bedzie wieczorem, a komórka jajowa po 12 h już jest niezdolna do zapłodnienia i dupa

    jak jest śluz płodny to plemniki spokojnie mogą poczekac na jajo kilka dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 07:49

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci luccecita ze sama jestem zmieszana bo tu wszyscy na forum pisza ze musi być powyżej 10ng. Ale on jest bardzo dobrym specjalistą, dalam mu cały komplet badan. Wszystkie hormony w 3dc i 22dc i powiedział ze jest ok na razie nic mi nie da bez wynikow badania nasienia.

    Jestem zmieszana bo miałam tyle pytań a końcem końców nie zadalam ani jednego...

    Pozostaje działać i liczyć na cud a jak nie wyjdzie to badanie nasienia i juz... Nie wiem tylko czy jestem w stanie znieść kolejna porażkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnoe objawy grypopodobne a temperatira spadla ze zwyklej na 36.0.. Mierze w tygodniu a weekendy nie wiec nie uznam tego za super miarodajne...czuje sie okropnie

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde kobity nie nadążam za Wami :)
    Życze wszystkim zdrówka i sił na starania.
    Śpioch ty już masz takie duże jajco a chyba jestesmy w tym samym dniu cyklu?hmm musze zerknąć na twoj wykres
    Dziewczyny zamówiłam 50 testów i termometr microlife więc będe mierzyc temperaturkę grzecznie. We wtorek wizyta u gin
    Mój gin mówi że co 2 dzień najlepiej a jak są super wyniki to mozna codzien w okresie ovu

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Powiem ci luccecita ze sama jestem zmieszana bo tu wszyscy na forum pisza ze musi być powyżej 10ng. Ale on jest bardzo dobrym specjalistą, dalam mu cały komplet badan. Wszystkie hormony w 3dc i 22dc i powiedział ze jest ok na razie nic mi nie da bez wynikow badania nasienia.

    Jestem zmieszana bo miałam tyle pytań a końcem końców nie zadalam ani jednego...

    Pozostaje działać i liczyć na cud a jak nie wyjdzie to badanie nasienia i juz... Nie wiem tylko czy jestem w stanie znieść kolejna porażkę

    Kochana nie zakładaj z góry, że będzie porażka. Życie naprawdę lubi zaskakiwać. Nie zamartwiaj się, bo to napewno w niczym nie pomoże ( wiem łatwo się mówi ). Mówisz, że lekarz z tych lepszych, to może faktycznie zobacz jak podejdzie do Ciebie przy następnej wizycie ( choć trzymam kciuki, że będzie już dwupak ) :*
    Głowa do góry i pamiętaj, że fasolki nie lubią zmartwień :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    kurde kobity nie nadążam za Wami :)
    Życze wszystkim zdrówka i sił na starania.
    Śpioch ty już masz takie duże jajco a chyba jestesmy w tym samym dniu cyklu?hmm musze zerknąć na twoj wykres
    Dziewczyny zamówiłam 50 testów i termometr microlife więc będe mierzyc temperaturkę grzecznie. We wtorek wizyta u gin
    Mój gin mówi że co 2 dzień najlepiej a jak są super wyniki to mozna codzien w okresie ovu

    Sama byłam zdziwiona wczoraj ale to jest mój pierwszy cykl z inofem i czułam cos ze owulka może być szybciej bo śluz mam od 9dc juz a dzisiaj to juz mega rozciągliwy zawsze jednak było trochę pozniej... Nie chce tego na razie przypisywać temu suplementowi bo to dopiero pierwszy cykl w sumie kilka dni go pije więc nie wiem czy na pewno tego zasługa.

    Jedna z wielu dziękuje za wspracie. Wiem ze powinnam mieć inne podejście ale jestem mega załamana i nie umiem sie pozbierać. Miałam nadzieję ze ta wizyta obudzi we mnie moc do działania i pozytywne myślenie a czuje tylko pustkę.

    Miłego dnia kochane. Dziękuje za wsparcie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna
    zdrowka :*

    strasznie ludzie chorują, u mnie w pracy co rusz ktoś na L4, masakra

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch. Ale czemu tak sie czujesz? Przeciez gin powiedzial, ze jest ok to domyslam sie, ze owu byla. Trzeba sie cieszyc :) A kiedy Twoj robi badania?

    Susanna. Jak masz grype to tempka niewiarygodna. Bedzie dobrze :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Sama byłam zdziwiona wczoraj ale to jest mój pierwszy cykl z inofem i czułam cos ze owulka może być szybciej bo śluz mam od 9dc juz a dzisiaj to juz mega rozciągliwy zawsze jednak było trochę pozniej... Nie chce tego na razie przypisywać temu suplementowi bo to dopiero pierwszy cykl w sumie kilka dni go pije więc nie wiem czy na pewno tego zasługa.

    Jedna z wielu dziękuje za wspracie. Wiem ze powinnam mieć inne podejście ale jestem mega załamana i nie umiem sie pozbierać. Miałam nadzieję ze ta wizyta obudzi we mnie moc do działania i pozytywne myślenie a czuje tylko pustkę.

    Miłego dnia kochane. Dziękuje za wsparcie :*

    To, że czujesz pustkę to nic dziwnego, po paru cyklach nie powodzeń każda ze starających się ma prawo do takiego samopoczucia - wiadomo, że jak idziemy do gin to mamy ogromne nadzieje co do tego cyklu. Nie martw się, ja wierzę naprawdę, że prędzej czy później każda z nas zostanie mamą ( po raz pierwszy, drugi... )
    Zobaczysz, że wszystko się ułoży, a to że masz chwilę zwątpienia to nic dziwnego - to emocje jak każde inne. Pamiętaj, że po burzy zawsze tak czy inaczej wychodzi słońce :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie owulka przede mną. Pęcherzyk mial wczoraj 18mm. Badanie nasienia zrobi jak dostane @ bo nie na sensu robić jak może jakimś cudem uda sie teraz.

    Jedna z Wielu dziekuje. Jakos juz mi wszystko jedno :-( ale dziękuje i tak za dobre słowo. Może czulabym sie lepiej gdyby przepisał mi chociaż duphaston czy cos na ten progesteron ale z drugiej strony faszerowac sie lekami. Sama juz nie wiem co myśleć ;-) ale nie chce wam tu zaśmiecać forum moimi smutkami :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 09:32

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ