X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mnie tam tez bolalo i ciagnelo a temperatura nie skoczyla stoi w miejscu... za to w poprzednim cyklu od polowy mialam caly czas bole jajnikow i brzucha wraz zmdlosciami i wydluzony cykl... wiec nie wiem jak teraz bedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri póki nie ma @ jest nadzieja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wiem.... ale najgorsze jak ten cykl sie mega wydluzy a nie bedzie owu...

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nawet nie ma z czego wyznaczyć owulacji. Wszystko mam porąbane. na przyszły tydz. umówię się na USG może ono coś wyjaśni. To wczorajsze plamienie daje mi nadzieję, chociaż ten "cykl" spisałam na straty przez niski progesteron. Ale może byłam przed owulacją stąd był taki niski. I teraz będę chodzić zeschizowana i sprawdzać co 5 min, czy nie dostałam @ ;) w sumie dobrze, że wpadło mi przeziębienie, bo nie mogłam ćwiczyć, co jak czytałam nie jest wskazane podczas implementacji ;)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tymi cwiczeniami bym tak nie stawiala ze negatywnie to wplynie czy nie ;p mysle ze rozciaganie czy nie forsowne zanaddto cwiczenia nie przeszkadzaja. A ja sie czuje na okres... moze i dobrze jak to bez owilacji mialby byc cykl.

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 4 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie, ja bym normalnie cwiczyla...jak zochodzi sie w ciaze z zaskoczenia to wszystko sie robi...ja zaczelam chodzic na silownie i dziwilam sie ze nie chudne :P a potem wyszlo ze bylam w ciazy...a dzisiaj zaczelam biegac...2dpo...mysle ze trzebaby sie mega przetrenowac zeby sie nie zagniezdzilo :)

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo mysle jak katarynka. No chyba ze ktos ma zakaz od lekarza bo cos.

  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 4 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Justa W, Wiola, wpisać Was na listę? Pliss, jak piszecie, kiedy będziecie testować czy @, z data, to napiszcie czy chcecie, żebym wpisywała Was na listę, bo nie chce, zeby wyszli, ze niektóre "olałam";)
    Wpisz mnie :) Testowanie w urodziny męża :/ 8 maja

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam test z ciekawości (oczywiście negatyw), ale chyba za wcześnie. Powtórzę za 2 dni i wtedy zobaczymy :)

    a55a0765ad.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dziewczyny a slyszalyscie o przypadkach ze owulacja byla a skoku temperatury nie?

    Ciri, byłam u gina w środę i były widoczne pęcherzyki i byłam znowu dzisiaj i jestem już po owulacji. Podobno była w sobotę, a skoku żadnego temperatury nie mam. Ale lekarz to lekarz, więc chyba termometr chowam do szuflady ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes moim pocieszeniem ;) ciekawe czy za kilka dni Ci nie skoczy temperatura. A mierzysz pierwszy cykl temperature czy juz ktorys to twoj jest? Mialas wyzsze juz temperatury?

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszystkich zabek i trzymam kciuki za kolejne:) wiecie co? Nie znosze tego oczekiwania na @ i ciaglej hustawki- udalo sie,czy nie?wole czekanie na owulacje:)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:57

    gusiek85 lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    gratuluje wszystkich zabek i trzymam kciuki za kolejne:) wiecie co? Nie znosze tego oczekiwania na @ i ciaglej hustawki- udalo sie,czy nie?wole czekanie na owulacje:)

    A ja wole na testowanie czekac ;p bo teraz czekam dalej na owulacje i nie wiem co dalej...

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    gratuluje wszystkich zabek i trzymam kciuki za kolejne:) wiecie co? Nie znosze tego oczekiwania na @ i ciaglej hustawki- udalo sie,czy nie?wole czekanie na owulacje:)


    lada dzień będziesz testować, więc pomyśl co "czują" te, które ledwie po owulacji są...
    Albo te co już na okres czekają (jak ja) i do kolejnego testowania meeeeega daleko....

    Głowa do góry Kochana!!!

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    lada dzień będziesz testować, więc pomyśl co "czują" te, które ledwie po owulacji są...
    Albo te co już na okres czekają (jak ja) i do kolejnego testowania meeeeega daleko....

    Głowa do góry Kochana!!!
    o właśnie! ja jestem dopiero w 3dc, także na testowanie poczekam jeszcze 27 dni :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee nie tak powinno być/ Najpierw czekamy na owulacje i cieszymy się gdy si,ę zbliża później czekamy na testowanie :D wtedy do niczego nie jest az tak daleko ;D

    kate55, kofeinka lubią tę wiadomość

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi ćwiczeniami wiem wiem, ale i tak choroba wypadła wiec nie mogę ćwiczyć. na szczęście już jest na tyle dobrze, że w środę wrócę. A odkąd zaczelismy się starać zmieniłam ćwiczenia na bardziej spokojne.
    Mam takie pytanie (wiem, ekspertka ze mnie jak z koziej dupki trąba)- ile dni po zagnieżdżeniu można siknąć na patyka?

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    z tymi ćwiczeniami wiem wiem, ale i tak choroba wypadła wiec nie mogę ćwiczyć. na szczęście już jest na tyle dobrze, że w środę wrócę. A odkąd zaczelismy się starać zmieniłam ćwiczenia na bardziej spokojne.
    Mam takie pytanie (wiem, ekspertka ze mnie jak z koziej dupki trąba)- ile dni po zagnieżdżeniu można siknąć na patyka?


    teoretycznie 6, ale wskazane jest w przewidywanym dniu @, ale jak widzę długość Twojego cyklu, to oczy wybałuszam...

    Zrób jutro test skoro masz wątpliwości, ale z porannego moczu koniecznie, to będzie wiarygodniej.

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    z tymi ćwiczeniami wiem wiem, ale i tak choroba wypadła wiec nie mogę ćwiczyć. na szczęście już jest na tyle dobrze, że w środę wrócę. A odkąd zaczelismy się starać zmieniłam ćwiczenia na bardziej spokojne.
    Mam takie pytanie (wiem, ekspertka ze mnie jak z koziej dupki trąba)- ile dni po zagnieżdżeniu można siknąć na patyka?

    Po zagniezdzeniu to po 24 godzinach zaczyna sie hormon twoerzyc wykrywalny w moczu. Ale zeby stezenie bylo takie jak trzeba to ze dwoe doby trzy trzeba poczekac.

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ