X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam się do majowych starań, mam prośbę. Zerknijcie na mój wykres i powiedzcie jakie są szanse na zapłodnienie. Współżyliśmy 8, 10 i 11 dnia cyklu. Owulacja raczej była, miałam monitoring po niej i mam zaznaczone na USG ślad płynu oraz na prawym jajniku ciałko żółte.
    Jeszcze jedno po ilu dniach mogę robić test ciążowy i beta HCG, dodam że wczoraj robiłam zwykły i jest negatywny.Od 11 dnia cyklu bolą mnie piersi.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hihi emilko nadmiar szczescia :D

    Oj nadmiar :) oglądała któras z Was to " O matko!" z tvn style?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Hej, dołączam się do majowych starań, mam prośbę. Zerknijcie na mój wykres i powiedzcie jakie są szanse na zapłodnienie. Współżyliśmy 8, 10 i 11 dnia cyklu. Owulacja raczej była, miałam monitoring po niej i mam zaznaczone na USG ślad płynu oraz na prawym jajniku ciałko żółte.
    Jeszcze jedno po ilu dniach mogę robić test ciążowy i beta HCG, dodam że wczoraj robiłam zwykły i jest negatywny.Od 11 dnia cyklu bolą mnie piersi.

    Ładny wykresik, temp rośnie więc oby tak dalej, owu była faktycznie chyba, bo ładny śluz, powodzenia :)!

    Króliczynka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    maximka84 wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczynki :)
    mamy weekend :) umnie piekne slonko i trzeba to wykorzystac jeszcze nie mam planow... pomyslimy zobaczymy :)

    15.05 - Konwalia
    15.05 - Patii22
    18.05 - Juicca
    18.05 - basiulkaa_89
    20.05 - Ofelaine
    20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    22.05 - kaarolaa
    22.05 - mamuleska
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia
    23.05 - diablica1985
    23.05 - Matylda36
    23.05 - Merida
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    31.05 - Klif

    ejjjj a gdzie ja tu jestem ???? :(

    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

    :) ;) sorki

    nio :D fajną mam date 32 i 27 :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Hej, dołączam się do majowych starań, mam prośbę. Zerknijcie na mój wykres i powiedzcie jakie są szanse na zapłodnienie. Współżyliśmy 8, 10 i 11 dnia cyklu. Owulacja raczej była, miałam monitoring po niej i mam zaznaczone na USG ślad płynu oraz na prawym jajniku ciałko żółte.
    Jeszcze jedno po ilu dniach mogę robić test ciążowy i beta HCG, dodam że wczoraj robiłam zwykły i jest negatywny.Od 11 dnia cyklu bolą mnie piersi.

    hej ja myślę, że tak przynajmniej za 3 dni jeśli masz krótkie cykle, i za te 3 dni zrobiłabym betę

    Króliczynka lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko martwi mnie fakt,że nie mam za bardzo innych wyraźnych objawów tylko ból ty piersi. A piszecie tutaj też o bólach brzucha itp.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Tylko martwi mnie fakt,że nie mam za bardzo innych wyraźnych objawów tylko ból ty piersi. A piszecie tutaj też o bólach brzucha itp.

    Ale one sa u każdej inne Rybko :)

    Króliczynka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Tylko martwi mnie fakt,że nie mam za bardzo innych wyraźnych objawów tylko ból ty piersi. A piszecie tutaj też o bólach brzucha itp.

    Kochana ciesz się, że nie boli Cię brzuch, nie każdy ma takie same objawy,niektóre dziewczyny nie mają żadnych, Ty mówisz o piersiach a ja ich wcale nie czuję ale to nie znaczy, że nie mam nadziei :) głowa do góry i bądź cierpliwa jeszcze te kilka dni :)

    Króliczynka lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Hej, dołączam się do majowych starań, mam prośbę. Zerknijcie na mój wykres i powiedzcie jakie są szanse na zapłodnienie. Współżyliśmy 8, 10 i 11 dnia cyklu. Owulacja raczej była, miałam monitoring po niej i mam zaznaczone na USG ślad płynu oraz na prawym jajniku ciałko żółte.
    Jeszcze jedno po ilu dniach mogę robić test ciążowy i beta HCG, dodam że wczoraj robiłam zwykły i jest negatywny.Od 11 dnia cyklu bolą mnie piersi.

    Kochana - prtzede wszystkim witamy w naszych skromnych progach :)

    Powiem tak - szanse zawsze są ... ale najważniejsze to się nie nakręcać i nie szukać objawów - każda z nas ci to powie ...
    Poczytaj dzisiejszą poradę dnia pod swoim wykresem ... dobrze jest tam napisane ... im większe nakręcanie się, tym później większe rozczarowanie ...
    Oczywiście życze Ci fasoleczki jak wszystkim tutaj babeczkom, ale nie dajmy się zwariować ... poza tym - im człowiek więcej myśli - tym blokada psychiczna większa - a z tym gorzej o zapłodnienie - każdy lekarz Ci to powie ... luz luz i jeszcze raz luz albo jak ja to mówię :
    RELAX & SEX :D

    Asi, Króliczynka, eunika lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to nie koniecznie musi być tak samo u wszystkich. W pierwszej ciąży az do dnia miesiączki nie miałam nic ,żadnych objawów . Jak nie dostałam @ to zrobiłam test i dopiero przyszły objawy. Tym razem bałam się,że to nie ciąża a infekcja jakaś bo bardzo szybko objawy przyszły,wcześniej niż podręczniki o tym piszą ;) życie rządzi się swoimi prawami i tak to właśnie jest...

    Króliczynka, Matylda36 lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka84 ma rację ...wiem,że łatwo mówić i ja też się nakręcałam ale im bardziej się nakręcamy tym boleśniejsze jest rozczarowaie

    maximka84 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie komentarze,trochę mnie uspokoiliście, ale te dni się tak dłużą że hej, chciałabym już wszystko wiedzieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Maximka84 ma rację ...wiem,że łatwo mówić i ja też się nakręcałam ale im bardziej się nakręcamy tym boleśniejsze jest rozczarowaie

    dokładnie !!!

    ja w zeszłym cyklu jak przyszła małpica to masakra była.... cały weekend miałam do kitu ,,,zamiast cieszyć się czasem spędzonym z męzem to miałam focha na wszystko i żal ... byłam za bardzo nakręcona ... bo jajniki rwały, piersi bolały i co ? ... przyszła wredota ...

    Asi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Dzięki za wszystkie komentarze,trochę mnie uspokoiliście, ale te dni się tak dłużą że hej, chciałabym już wszystko wiedzieć.

    he ... w życiu nie jest tak łatwo ...
    to teraz napisz nam ile się staracie, czy jesteście zdrowi i ile masz latek ? :)

    i spokój kochana - tylko to nas ratuje ;) ja też czekam więc wiesz ... nie jesteś sama ;)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Dzięki za wszystkie komentarze,trochę mnie uspokoiliście, ale te dni się tak dłużą że hej, chciałabym już wszystko wiedzieć.

    Miałam to samo. Rozumiem Cię > Tak bardzo się iecierpliwiłam ,że nie wytrzymałam zrobiłam test i ....smutek . Dziewczyny pisały za szybko.. miały rację na drugi dzień był już pozytywny blada kreseczka ..kolejny dzień beta .. warto chwilkę poczekać

    maximka84 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Dzięki za wszystkie komentarze,trochę mnie uspokoiliście, ale te dni się tak dłużą że hej, chciałabym już wszystko wiedzieć.

    Najlepiej jest właśnie sobie troszkę odpuścić :) zająć się mężem, nie tylko w dni wyznaczone, dać mu więcej miłości ;) a oboje skorzystacie :) dziecko-dzieckiem ale to wy jesteście najważniejsi :) u mnie już ochota na <3 wzrosla, jestem książkowa ;) i korzystamy, ciąża swoja drogą, ale mąż jest moim numerem 1 i chcę mu pokazywać, że nadal jest dla mnie meski i idealny tak jak i przed staraniami , jak kiedyś, zauważam jego zmianę, to- jak się wyjątkowo czuje :)

    maximka84, Matylda36 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam dziewczyny mocno kibicuję :) trzymam kciuki i mam nadzieję ,że Wy już niedługo zobaczycie II kreseczki :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie - mamy cudownych Mężów Kochane !!! On i zasługują na uśmiechnięte żoneczki :D

    a nie ciągle zestresowane ...

    Asi, Klif, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ,że tak ...zwłaszcza,że potem to będą mieli przegrane bo ciężarówki są nieobliczalne jak im hormony szaleją :) Trzeba ich oszczędzać puki się da...

    maximka84 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Pewnie ,że tak ...zwłaszcza,że potem to będą mieli przegrane bo ciężarówki są nieobliczalne jak im hormony szaleją :) Trzeba ich oszczędzać puki się da...

    hahahahahahahahaha :D

    Asi lubi tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ