X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Pewnie ,że tak ...zwłaszcza,że potem to będą mieli przegrane bo ciężarówki są nieobliczalne jak im hormony szaleją :) Trzeba ich oszczędzać puki się da...

    :D huśtawki nastrojów...ja się muszę hamować :)

    Asi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy się 3 miesiąc, temperaturę mierze 2 miesiąc, miałam robione podstawowe badania ginekologiczne po ostatnim jest ok. Cykl wcześniej nie miałam owulacji i jedna lekarka zasugerowała PCO,stwierdziła to na podstawie badań USG ( co ciekawe chodziłam do niej wcześniej i nigdy nic nie widziała, zawsze było wszystko ok) przestraszyłam się, byłam więc przekonana że w ogóle nie mam owulacji. Zmieniłam lekarza, kobieta mnie strasznie pocieszała i powiedziała, że ma za mało danych by stwierdzić co kolwiek. Kazała przyjść na monitoring ok 11/12 dnia cyklu. Kiedy przyszłam nie mogłam uwierzyć w to co mówi, że pęcherzyka nie ale jest ślad płynu w zatoce i ciałko żółte. Na następny dzień temperatura zaczęła już bardziej wzrastać co potwierdziło to co mówiła. Zaczęłam wierzyć, że jednak może się wszystko udać. Bo rozpacz była straszna po pierwszej diagnozie.

  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki że mogę się trochę wygadać, znów mam łzy w oczach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, zrobiłam rano test bo mi nie dało, ale wyszedł negatywny :-( nawet nie było bladej kreseczki, także jutro chwila prawdy...bo pewnie jutro przyjdzie @.

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja tez. Potem to troche mija ale na początku . Mój mąż to chodzi na palcach i pyta czy nie będę krzyczeć . A on już tydzień temu powiedział, że jak nie jestem w ciązy to on papieżem zostanie, bo jestem jak wariatka.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Dzięki za wszystkie komentarze,trochę mnie uspokoiliście, ale te dni się tak dłużą że hej, chciałabym już wszystko wiedzieć.

    każda tak ma na początku, mi dopiero przedwczoraj wyznaczyło owulację a wykres miałam taki dziwny, że bałam się, że w ogóle jej nie było I po co? wystarczy poczekać a nie wymyślać problemy. Na razie u Ciebie jest ładny wykresik, oby się udało i jeśli tego chcesz to wszystkich objawów ciążowych życzę, hihi:)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Dzięki że mogę się trochę wygadać, znów mam łzy w oczach

    Kochana ... spokojnie ... przede wszystkim - 3 miesiące to maleńko ... my zaraz dobijemy 1,5 roku ... :(
    A jeżeli lekarz znów Ci nie pasuje - idź do innego - godnego polecenia. Ile masz latek że tak się już stresujesz tym ... ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki, zrobiłam rano test bo mi nie dało, ale wyszedł negatywny :-( nawet nie było bladej kreseczki, także jutro chwila prawdy...bo pewnie jutro przyjdzie @.

    Kochana Ty masz tak krótkie cykle ? Zaczełysmy podobnie i dziwię się że już testujesz ... ja jak już to w okolicach 27go ....

  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę latek już mam ;) 28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Trochę latek już mam ;) 28

    Prawie rówieśniczki :) ja w listopadzie 29 :)

    Króliczynka lubi tę wiadomość

  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Króliczynka wrote:
    Trochę latek już mam ;) 28

    Prawie rówieśniczki :) ja w listopadzie 29 :)

    I już mi się humor poprawił ;)

    maximka84, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki, zrobiłam rano test bo mi nie dało, ale wyszedł negatywny :-( nawet nie było bladej kreseczki, także jutro chwila prawdy...bo pewnie jutro przyjdzie @.

    Kochana Ty masz tak krótkie cykle ? Zaczełysmy podobnie i dziwię się że już testujesz ... ja jak już to w okolicach 27go ....

    wiesz co, no właśnie nie, zawsze miałam 29-30 dniowe, coś mi się ostatnio poprzestawiało...w tym cyklu miałam owulkę bardzo wcześnie, więc dlatego mam już na dniach dostać okres. W tym cyklu zaczęłam brać castagnus, więc to może przez niego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    Tylko martwi mnie fakt,że nie mam za bardzo innych wyraźnych objawów tylko ból ty piersi. A piszecie tutaj też o bólach brzucha itp.

    a jak dlukie masz cykle skarbie ta owulacja bardzo szybko po okresie??? i jak duze jajeczko bylo na monitoringu??

  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi jak duże jajeczko tego właśnie nie wiem. Znalazłam się u lekarza w 12 dniu cyklu z myślą by monitorować swój cykl (zwykle trwał ok 30 dni ale przez 2 miesiące brałam luteine i mi się skrócił, w tym cyklu nie biore już luteiny i nie wiem jak długi będzie)ale zdążyliśmy go zmonitorować bo już w tym 12 dniu był tylko ślad płynu w zatoce i na prawym jajniku ciałko żółte.

  • Króliczynka Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zdążyliśmy go zmonitorować (tam miało być)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    maximka84 wrote:
    Króliczynka wrote:
    Trochę latek już mam ;) 28

    Prawie rówieśniczki :) ja w listopadzie 29 :)

    I już mi się humor poprawił ;)

    widzisz Kochana :) po to tu jesteśmy ;)
    wszystkie bedziemy MAMAMI i czasem będziemy tęskinić za tym beztroskim czasem ;) więc puki co - korzystajmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    maximka84 wrote:
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki, zrobiłam rano test bo mi nie dało, ale wyszedł negatywny :-( nawet nie było bladej kreseczki, także jutro chwila prawdy...bo pewnie jutro przyjdzie @.

    Kochana Ty masz tak krótkie cykle ? Zaczełysmy podobnie i dziwię się że już testujesz ... ja jak już to w okolicach 27go ....

    wiesz co, no właśnie nie, zawsze miałam 29-30 dniowe, coś mi się ostatnio poprzestawiało...w tym cyklu miałam owulkę bardzo wcześnie, więc dlatego mam już na dniach dostać okres. W tym cyklu zaczęłam brać castagnus, więc to może przez niego...

    aha ... ale szok taki krótki cykl ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczynka wrote:
    deJzi jak duże jajeczko tego właśnie nie wiem. Znalazłam się u lekarza w 12 dniu cyklu z myślą by monitorować swój cykl (zwykle trwał ok 30 dni ale przez 2 miesiące brałam luteine i mi się skrócił, w tym cyklu nie biore już luteiny i nie wiem jak długi będzie)ale zdążyliśmy go zmonitorować bo już w tym 12 dniu był tylko ślad płynu w zatoce i na prawym jajniku ciałko żółte.

    kurde rozpisalam sie i wcielo mi posta

    wiec napisze w skrócie
    mysle ze jajeczko peka wczesniej i jest za male.. ale to takie moje gadanie... jak nie zaciazysz w tym cyklu a zycze cie zebys zaciazyla z calego serduszka... to w nastepnym musisz sie wybrac na obserwacje wczesniej.. wazne co lekarz powie a nie ja :) takie moje domysly :)
    ale wydaje mi sie ze chyba nic z tego bo owilka jakos bardzo szybko dziwnie byla... ale glowa do gory cuda sie zdazaja..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i dodam ze dziwna ta ginekolog po peknieciu ez ci moze przeciesz powiedziec jak duze jest jajeczko z ktorej byla ovolka.... NIE DAC SIE ZWODZC LEKARZOM

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 18 maja 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Króliczynka wrote:
    deJzi jak duże jajeczko tego właśnie nie wiem. Znalazłam się u lekarza w 12 dniu cyklu z myślą by monitorować swój cykl (zwykle trwał ok 30 dni ale przez 2 miesiące brałam luteine i mi się skrócił, w tym cyklu nie biore już luteiny i nie wiem jak długi będzie)ale zdążyliśmy go zmonitorować bo już w tym 12 dniu był tylko ślad płynu w zatoce i na prawym jajniku ciałko żółte.

    kurde rozpisalam sie i wcielo mi posta

    wiec napisze w skrócie
    mysle ze jajeczko peka wczesniej i jest za male.. ale to takie moje gadanie... jak nie zaciazysz w tym cyklu a zycze cie zebys zaciazyla z calego serduszka... to w nastepnym musisz sie wybrac na obserwacje wczesniej.. wazne co lekarz powie a nie ja :) takie moje domysly :)
    ale wydaje mi sie ze chyba nic z tego bo owilka jakos bardzo szybko dziwnie byla... ale glowa do gory cuda sie zdazaja..

    chyba że może owu była w 12 dc? bo jest taka możliwość... chociaż u mnie najpierw źle zaznaczyło ale przerywaną a teraz tak jak myślałam już jest... hmmm, trzeba czekać

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ