X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka- u mnie tez testowanie dopiero w pon. ciekawa jestem czy beta bedzie wyzsza... tak bardzo bym chciała :(

    Napewno rybka, a jakie maiłaś cykle do tej pory? Długie, krótkie, temp sie wahały cz zawsze były wysokie? Opowiedz mi :)

    Wiesz ciezko mi powiedziec.zawsze cykle mialam 28dniowe. Od maca zaczelismy staranka. to moj drugi cykl. za 1 razem sie udało ale ciaza sie nie zagniezdzila i po 3 dnicha od spodziewanej przyszla @. Teraz bete mialam 3,4 w 9dpo. wiec chyba troszke za wczesnie zrobilam bo od razu po badaniu dostalam lekkiego plamienia. Trwało do nastepnego dnia. W tym cyklu biore lutke aby pomoc troszke w zagnieżdzeniu.
    Ja juz na poczatku spisalam te ciaze na niepowodzenie..ale chyba nie jest zle :)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!

    Zrobiłam rano test i NIC NIE POKAZAŁ!

    I tak siedzę załamana... :-( Mam przed sobą ten wczorajszy i bladziutka kreseczka na nim jest. Mam tylko te testy z Allegro (wszystkie takie same...) Pogoda paskudna a do apteki daleko. Może wybiorę się popołudniu.

    Nadzieja jednak odeszła :-( :-( :-(

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka- u mnie tez testowanie dopiero w pon. ciekawa jestem czy beta bedzie wyzsza... tak bardzo bym chciała :(

    Napewno rybka, a jakie maiłaś cykle do tej pory? Długie, krótkie, temp sie wahały cz zawsze były wysokie? Opowiedz mi :)

    Wiesz ciezko mi powiedziec.zawsze cykle mialam 28dniowe. Od maca zaczelismy staranka. to moj drugi cykl. za 1 razem sie udało ale ciaza sie nie zagniezdzila i po 3 dnicha od spodziewanej przyszla @. Teraz bete mialam 3,4 w 9dpo. wiec chyba troszke za wczesnie zrobilam bo od razu po badaniu dostalam lekkiego plamienia. Trwało do nastepnego dnia. W tym cyklu biore lutke aby pomoc troszke w zagnieżdzeniu.
    Ja juz na poczatku spisalam te ciaze na niepowodzenie..ale chyba nie jest zle :)

    Daj sobie jeszcze kilka dni czasu żeby betka mogła urosnąć i bąź dobrej myśłi, jest ciężko- wiem- ale jakoś musimy sobie radzić, kto, jeśli nie my? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Tak,tak trzeba zagarnąć dziś mieszkanie , jeszcze sąsiadka mi zrobiła terminy bo a to dach przecieka, grzejnik słabo grzeje i jeszcze w kaloryferze grzeją 3 szczebelki. Nie mam pojęcia kiedy do mnie przyjadą bo ona w szpitalu i nie dała mi tej rozpiski.
    Kobietki wystarczy taki zwykły termometr elektroniczny za 3 euro ?
    Na poniedziałek zadzwonie się umówię do Pani D.

    ho hohohoh Pani nadzorca z ciebie :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajniki bolą..... !!! Kuźwa nie mogę wytrzymać....

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka- u mnie tez testowanie dopiero w pon. ciekawa jestem czy beta bedzie wyzsza... tak bardzo bym chciała :(

    Napewno rybka, a jakie maiłaś cykle do tej pory? Długie, krótkie, temp sie wahały cz zawsze były wysokie? Opowiedz mi :)

    Wiesz ciezko mi powiedziec.zawsze cykle mialam 28dniowe. Od maca zaczelismy staranka. to moj drugi cykl. za 1 razem sie udało ale ciaza sie nie zagniezdzila i po 3 dnicha od spodziewanej przyszla @. Teraz bete mialam 3,4 w 9dpo. wiec chyba troszke za wczesnie zrobilam bo od razu po badaniu dostalam lekkiego plamienia. Trwało do nastepnego dnia. W tym cyklu biore lutke aby pomoc troszke w zagnieżdzeniu.
    Ja juz na poczatku spisalam te ciaze na niepowodzenie..ale chyba nie jest zle :)

    Daj sobie jeszcze kilka dni czasu żeby betka mogła urosnąć i bąź dobrej myśłi, jest ciężko- wiem- ale jakoś musimy sobie radzić, kto, jeśli nie my? :)

    W poniedzialek zrobie test. troszke sie martwie ze znowu nie przyrosnie..ale dam rade.jak nie w tym to w nastepnym :) hehe najchetniej juz dzisiaj bym zrobila

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko- nie nadzorca ,zrobiłam się tylko wredna - podnieśli mi opłaty za czynsz a żeby naprawić coś to już ich nie interesuje.
    Zaznaczyłam na wykresie te wczorajsze plamienie ale dopiero jak dziś zaznaczyłam krwawienie to zrobił się nowy wykres.
    Czyli mam liczyć od dziś tak ?

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka- u mnie tez testowanie dopiero w pon. ciekawa jestem czy beta bedzie wyzsza... tak bardzo bym chciała :(

    Napewno rybka, a jakie maiłaś cykle do tej pory? Długie, krótkie, temp sie wahały cz zawsze były wysokie? Opowiedz mi :)

    Wiesz ciezko mi powiedziec.zawsze cykle mialam 28dniowe. Od maca zaczelismy staranka. to moj drugi cykl. za 1 razem sie udało ale ciaza sie nie zagniezdzila i po 3 dnicha od spodziewanej przyszla @. Teraz bete mialam 3,4 w 9dpo. wiec chyba troszke za wczesnie zrobilam bo od razu po badaniu dostalam lekkiego plamienia. Trwało do nastepnego dnia. W tym cyklu biore lutke aby pomoc troszke w zagnieżdzeniu.
    Ja juz na poczatku spisalam te ciaze na niepowodzenie..ale chyba nie jest zle :)

    Daj sobie jeszcze kilka dni czasu żeby betka mogła urosnąć i bąź dobrej myśłi, jest ciężko- wiem- ale jakoś musimy sobie radzić, kto, jeśli nie my? :)

    W poniedzialek zrobie test. troszke sie martwie ze znowu nie przyrosnie..ale dam rade.jak nie w tym to w nastepnym :) hehe najchetniej juz dzisiaj bym zrobila

    Właśnie, to dopiero 2 cykl Anika :) Ja już bym chciała żeby jakiś lek, jakiś cud sprawił żeby moje cykle były w końcu normalne, stabilne, z owulacjami.. Reszta jakos pójdzie :) a u mnie owu brak, pęcherzyki nie rosną i jak tu dalej żyć... Oby w końcu coś podziałało...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Ale mnie jajniki bolą..... !!! Kuźwa nie mogę wytrzymać....

    mnie jajniki wczoraj strasznie bolaly..ledwo chodzilam.dzisiaj jakos lepiej

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko- nie nadzorca ,zrobiłam się tylko wredna - podnieśli mi opłaty za czynsz a żeby naprawić coś to już ich nie interesuje.
    Zaznaczyłam na wykresie te wczorajsze plamienie ale dopiero jak dziś zaznaczyłam krwawienie to zrobił się nowy wykres.
    Czyli mam liczyć od dziś tak ?

    Tak, od dziś zacznij :) miałam tak samo, sąsiadka mnie zalała ( nie dużo-ale zawsze), czynsz mam baaardzo wysoki a właściciel na to: sami musicie sobie to ponaprawiać. Zonk!

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Ale mnie jajniki bolą..... !!! Kuźwa nie mogę wytrzymać....

    mnie jajniki wczoraj strasznie bolaly..ledwo chodzilam.dzisiaj jakos lepiej

    Tylko wczoraj Cię bolały? mnie już któryś raz z rzędu :( jakby nie wiem...owu miala być a nie mogła się przebić... nie wiem, no i plecy i sutki...a w sumie tylko lewy :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Ale mnie jajniki bolą..... !!! Kuźwa nie mogę wytrzymać....

    mnie jajniki wczoraj strasznie bolaly..ledwo chodzilam.dzisiaj jakos lepiej

    Tylko wczoraj Cię bolały? mnie już któryś raz z rzędu :( jakby nie wiem...owu miala być a nie mogła się przebić... nie wiem, no i plecy i sutki...a w sumie tylko lewy :(

    I wczoraj i przed wczoraj..zerknij na wykresik :) jajnik lewy daje sie we znaki.chociaz wczoraj jakby dwa mnie bolaly naprzemian. dzisiaj tylko delikatnie podbrzusze boli. piersi mi urosly i są bolesne . sutki jakby mnie pazyły i kreci mi sie strasznie w glowie.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko tzn. u mnie to stara chałupa ,a zalało mnie od dachu czyli musi przeciekać ponieważ mieszkamy na poddaszu. Chcemy malowanie zrobić ale najpierw niech nam to naprawią .
    Ok to startuje dziś czyli nic mi luteina nie przestawiła i przedostatni cykl 30dni i ten również.
    Kuzwa do lekarki muszę się umówić... ona jest polką ale na recepcji nie, mam nadzieje że się dogadam:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2013, 07:55

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    anika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Ale mnie jajniki bolą..... !!! Kuźwa nie mogę wytrzymać....

    mnie jajniki wczoraj strasznie bolaly..ledwo chodzilam.dzisiaj jakos lepiej

    Tylko wczoraj Cię bolały? mnie już któryś raz z rzędu :( jakby nie wiem...owu miala być a nie mogła się przebić... nie wiem, no i plecy i sutki...a w sumie tylko lewy :(

    I wczoraj i przed wczoraj..zerknij na wykresik :) jajnik lewy daje sie we znaki.chociaz wczoraj jakby dwa mnie bolaly naprzemian. dzisiaj tylko delikatnie podbrzusze boli. piersi mi urosly i są bolesne . sutki jakby mnie pazyły i kreci mi sie strasznie w glowie.

    Mamy identyczne prawie objawy :) Rano m mnie dotknął jakoś przypadkiem w cycek to o mało go nie uderzyłam- tak zabolało... Kręcenia w głowie nie mam, ale dziwny smak w ustach.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko tzn. u mnie to stara chałupa ,a zalało mnie od dachu czyli musi przeciekać ponieważ mieszkamy na poddaszu. Chcemy malowanie zrobić ale najpierw niech nam to naprawią .
    Ok to startuje dziś czyli nic mi luteina nie przestawiła i przedostatni cykl 30dni i ten również.
    Kuzwa do lekarki muszę się umówić... ona jest polką ale na recepcji nie, mam nadzieje że się dogadam:/

    Włącz sobie tłumacza i przygotuj rozmowę pisemną :) i czytaj :P..ja też czekam na upały żeby odmalować te "salony" nasze, a tu pipka...zimno i chmurno jak jesienią :/

    kawka dziewczyny? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko ja nic nie chce pisać ale ty mi wyglądasz na tą której się ten cykl powiódł :)
    Ok translator google włączony i jeszcze wezmę rozmówki :D
    Ja już po kawce jestem ale mogę jeszcze z wami posiedzieć.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to może maj będzie dla Was szczęśliwy :) takie objawy :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Moni
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko ja nic nie chce pisać ale ty mi wyglądasz na tą której się ten cykl powiódł :)
    Ok translator google włączony i jeszcze wezmę rozmówki :D
    Ja już po kawce jestem ale mogę jeszcze z wami posiedzieć.

    :) chciałabym, ale w poniedziałek, na usg dr widział pęcherzyki małe, i ktoś już mi się tu wypowiadał, że owu u mnie nie było więc.... :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 wrote:
    dziewczyny to może maj będzie dla Was szczęśliwy :) takie objawy :)

    A Ty długo się starałaś o zielona kropkę? :) chwal się :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko myślę że lekarz stwierdzi to bardziej fachowo niż ktoś z forum :)
    Ty jesteś już po terminie @ tak?

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ