X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bardzo dziękuje :*

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    oniqa- wszystkiego Naj,Naj i nie smuć się :) Czyli zaczynamy tego samego dnia.
    Emilka- Ty kochanie to jeszcze na kwiecień licz tzn. że ta @ nie przyjdzie.
    Zmieniłam termin na 16 tego Maja tylko kuzwa coś nie pasuje mi z godziną :D
    Ajj tak to jest po tych kursach z pisaniem ok ,a rozmowa to już inna bajka.

    Jak ja bym chciala żeby twoje słowa sie spełnily, mogłabym z czystym serce, ze spokojem sobie wracac do pracy i się nie bać o nic :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja byłam w poniedziałek u gin (12 dc) pęcherzyk duży lada moment miał pęknąć trochę wcześniej niż w poprzednim cyklu testy owulacyjne w pon i wczoraj dodatnie no i ten ból jajnika po prawej stronie boli od trzech dni. Działamy i zobaczymy co nam maj przyniesie:-)
    Luteinę mam brać po ustaniu śluzu bo coś ta moja druga faza krótka.
    Trzymam za was wszystkie kciuki.

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia- obawy są normalne ,a ty jeszcze wiesz co Cię czeka ponieważ już masz dzieciątko ale napisze Ci jako jedynaczka że samej tak smutno :)
    Sama też mam obawy ,obcy kraj ,rodzice w Polsce i ja z 0 pojęciem o dzieciach:)
    Emilko- już nic więcej nie napisze , trzymam tylko kciuki a ty nie nakręcaj się w żadną ze stron.

    mikusia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    mikusia- obawy są normalne ,a ty jeszcze wiesz co Cię czeka ponieważ już masz dzieciątko ale napisze Ci jako jedynaczka że samej tak smutno :)
    Sama też mam obawy ,obcy kraj ,rodzice w Polsce i ja z 0 pojęciem o dzieciach:)
    Emilko- już nic więcej nie napisze , trzymam tylko kciuki a ty nie nakręcaj się w żadną ze stron.

    Tak jest! :) czas pokaże :)

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki lecę na jakieś zakupy ,zapomniałam że mój kończy dziś wcześniej prace.
    Do pózniej.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko- nie nadzorca ,zrobiłam się tylko wredna - podnieśli mi opłaty za czynsz a żeby naprawić coś to już ich nie interesuje.
    Zaznaczyłam na wykresie te wczorajsze plamienie ale dopiero jak dziś zaznaczyłam krwawienie to zrobił się nowy wykres.
    Czyli mam liczyć od dziś tak ?

    tak .. moj gin uwaza ze okres rozpoczyna sie od mocnego krwawienie nie tam jakies plamienie przed.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    maj musi być dla nas szczęśliwy w maju zobaczymy zielone światełko :-) biorę teraz luteinę i obstawiam że @ dostanę w poniedziałek - wtorek i i wtedy zaczynam po raz kolejny CLO i monitoring także jest szansa kochane.Podbijemy Maj!!!

    heh ... i wyjda 3 bejbiki na tym clo :)

    ;oniqa, H30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyy dzisiaj miałam testować no ale przyszła @ super prezent na urodziny :(

    przykro mi :( nie trac nadziei na kolejny cykl
    wszystkiego dobrego i zycze fasolki :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie coś chce zacząć brać żeby zwiększyć szanse na poczęcie ale nie wiem co może Wy znacie coś co mi pomoże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2013, 09:53

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Koza wrote:
    mikusia- obawy są normalne ,a ty jeszcze wiesz co Cię czeka ponieważ już masz dzieciątko ale napisze Ci jako jedynaczka że samej tak smutno :)
    Sama też mam obawy ,obcy kraj ,rodzice w Polsce i ja z 0 pojęciem o dzieciach:)
    Emilko- już nic więcej nie napisze , trzymam tylko kciuki a ty nie nakręcaj się w żadną ze stron.

    Tak jest! :) czas pokaże :)

    emi i jak nie robisz testu ?? a co to za tabsy co mówiłaś ze 8zł kosztują ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny bardzo dziękuje :*

    Wszystkiego Najlepszego i Fasolka Ślicznego w tym cyklu ;)

    deJzi, ;oniqa, Emilka WSK lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    H30 wrote:
    maj musi być dla nas szczęśliwy w maju zobaczymy zielone światełko :-) biorę teraz luteinę i obstawiam że @ dostanę w poniedziałek - wtorek i i wtedy zaczynam po raz kolejny CLO i monitoring także jest szansa kochane.Podbijemy Maj!!!

    heh ... i wyjda 3 bejbiki na tym clo :)

    OJ TO BYŁABY POTRÓJNA PROMOCJA ;-) ALE JUŻ raz po clo był tylko jeden pęcherzy i jeden zarodek więc ... no zobaczymy

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Koza wrote:
    mikusia- obawy są normalne ,a ty jeszcze wiesz co Cię czeka ponieważ już masz dzieciątko ale napisze Ci jako jedynaczka że samej tak smutno :)
    Sama też mam obawy ,obcy kraj ,rodzice w Polsce i ja z 0 pojęciem o dzieciach:)
    Emilko- już nic więcej nie napisze , trzymam tylko kciuki a ty nie nakręcaj się w żadną ze stron.

    Tak jest! :) czas pokaże :)

    ja tez to samo mi nikt nie tlumaczyl NIC nie iwedzialam jak sie zaklada pieluche:) ale teraz ok.. nic sie nie nartw pediatra ci wszytko wytlumaczy.. tylko pytac bo po to ona jed do roku czasu zeby prowadzic mamusie i tatusia z wychowaniem niemowlaka :)
    moj krasnal ma 8 i pol miecha i jeszcze mam wizyty u pediatry wlasnie dzis zolza jedna tak jej nie lubie.... ale babka dobra umie poprowadzic dorze.. nie raz zebralam od niej ochrzan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2013, 10:25

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wrócilam z miasta, kupiłam chleb i napój -niby nic, może ze 3 kg razem, a tak mnie bolą plecy i brzuch... Dość już tego...

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochana ja mam syna 10 kilo co wazy i go nosze o rekach kregoslup do wymiany.... juz nie gadam.. w nocy tak nawala ze szok :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    oj kochana ja mam syna 10 kilo co wazy i go nosze o rekach kregoslup do wymiany.... juz nie gadam.. w nocy tak nawala ze szok :)

    :)kobiety mają ciężko...

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz kiedyś to pisalam, nie wie któraś z was jak wstawić jakieś zdjątko tu? Pokazałabym chętnie Wam jajnik z usg poniedziałkowego, bo mnie baaardzo zastanawia :/

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mała ma 5 lat, od zawsze była szybko samodzielna, tzn. szybko jej wszystko przychodziło z łatwością, odkąd skończyła 2 tygodnie zaczeła przesypiać całe noce! Ja nie wiem co to są nieprzespane noce z dzieckiem, nie choruje czasami coś tam lekkiego ją złapie jest bystra i mądra, przy niej jest wygodnie, i chyba właśnie obawiam się tego że może być tym razem całkiem odwrotnie, zrobiłam się za wygodna, w domku jest czyściutko wszystko w jasnych kolorach dużo bieli nawet mała od zawsze po każdej zabawie sprząta swój pokój, ale powiem Wam że maże o synusiu,za takim typowym mamin synkiem- nie do przesady oczywiście :) i próbuję sobie te moje obawy wytłumaczyć tym że nawet jak te drugie dziecko "da popalić" to przy pomocy męża i starszej Córki dam sobie spokojnie rade. i jeszcze jedno może jestem troszkę zarozumiała, ale jestem tego zdania, że moje "JA" też jest bardzo ważne, będę robiła wszystko aby za dużo nie przytyć w ciąży bo po pierwszej mam płaściutki brzusio chce aby tak zostało. ale za to rozstępów mam od groma ;)

    samira, Gośśśka, deJzi lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 maja 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    jooo wrote:
    Udało się! moge się dopisać do majowych zakreskowanych :) Pozdrawiam wszyskie staraczki :)

    Super:) Gratulacje i spokojnej ciąży :*

    ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ