X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka, Ty degustatorko :) u mnie temp jeszcze mocniej do góry, może ja przechodzę samozapłon? Mój D. mówi że jestem "gorąca laska" skoro mam takie temp. No i dużo śluzu ( białego ale lepkiego, dlatego L na wykresie).. Sprawdźcie mi to.. aha i usunęłam swoja zaznaczona owulację, ta wykresowa wskoczyła na 25 dc.. ciul.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję słonce :) anika masz piękny wykres więc to było potwierdzenie oczywistego :) nie stresuj się jest dobrze :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, który to twoj cykl starań?


    znowu czuję krew z nosa...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana 2 :) za pierwszym razem tez słaba krecha. teraz jest mocniejsza..nie wiem co myslec :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    kochana 2 :) za pierwszym razem tez słaba krecha. teraz jest mocniejsza..nie wiem co myslec :(

    Boże jak tak czytam... Ty 2, Ktoś tam 3... Jezu kiedy to było... :( się zalamałam :(

    samira, Gośśśka, Konwalia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg

    Iwka, samira, Gośśśka, Konwalia, doris85 lubią tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)

    anika jak dla mnie kreseczka ładna :) Więc życzę by była coraz mocniejsza.
    Emilka a Tobie co tak co chwilę ta krew z nosa leci? Ja bym się już zmartwiła.

    U nasz dzisiaj znowu ponuro :( I wszystkie kości mnie bolą po wczorajszej wyprawie rowerowej :P

    samira, anika lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witajcie:)

    anika jak dla mnie kreseczka ładna :) Więc życzę by była coraz mocniejsza.
    Emilka a Tobie co tak co chwilę ta krew z nosa leci? Ja bym się już zmartwiła.

    U nasz dzisiaj znowu ponuro :( I wszystkie kości mnie bolą po wczorajszej wyprawie rowerowej :P

    Tak raz, dwa razy na dzień leci, dostaję tymi estrogenami w pyszczek to mam efekty :/

    oddam Ci troszkę slońca, chcesz? :)

    samira, Iwka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Emilka WSK wrote:
    Iwka wrote:
    Witajcie:)

    anika jak dla mnie kreseczka ładna :) Więc życzę by była coraz mocniejsza.
    Emilka a Tobie co tak co chwilę ta krew z nosa leci? Ja bym się już zmartwiła.

    U nasz dzisiaj znowu ponuro :( I wszystkie kości mnie bolą po wczorajszej wyprawie rowerowej :P

    Tak raz, dwa razy na dzień leci, dostaję tymi estrogenami w pyszczek to mam efekty :/

    oddam Ci troszkę slońca, chcesz? :)

    No to przekichane ale ważne by efekty były :D

    Przyjmę słoneczko więc już mi je tu ślij :) Chociaż obiecywałam sobie że okna dzisiaj pomyje jak słoneczko będzie....M pojechał do mechanika po dwóch tygodniach proszenia bo tłumik mi odpadł :P

    Też macie tak że M wam się oooooociąąąga?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    Emilka WSK wrote:
    Iwka wrote:
    Witajcie:)

    anika jak dla mnie kreseczka ładna :) Więc życzę by była coraz mocniejsza.
    Emilka a Tobie co tak co chwilę ta krew z nosa leci? Ja bym się już zmartwiła.

    U nasz dzisiaj znowu ponuro :( I wszystkie kości mnie bolą po wczorajszej wyprawie rowerowej :P

    Tak raz, dwa razy na dzień leci, dostaję tymi estrogenami w pyszczek to mam efekty :/

    oddam Ci troszkę slońca, chcesz? :)

    No to przekichane ale ważne by efekty były :D

    Przyjmę słoneczko więc już mi je tu ślij :) Chociaż obiecywałam sobie że okna dzisiaj pomyje jak słoneczko będzie....M pojechał do mechanika po dwóch tygodniach proszenia bo tłumik mi odpadł :P

    Też macie tak że M wam się oooooociąąąga?

    jeżeli chodzi o auto to nie- bo jest mechanikiem :) ale ogólnie teraz się wziął- wiesz Iwka, mój D. dopiero od grudnia taki chętny do pomocy, kiedy poszłam sobie na wolne od pracy, wcześniej to ja pracowalam za nas oboje i to mu wchodziło chyba ma Ego :) teraz ja mam dom, a on pracę i może być w końcu głową rodziny :) a glowa rodziny lubi wszystko "sam", dbać, dopilnować.. nawet zakupy sam robi, pozamiata, pranie wywiesi (nie ważne jak), obiad wstawi gdy wyjdę do miasta(i nie ważne że wykona przy tym milion telefonów do mnie co i jak, i co z czym), zawiezie, przywiezie... No. Ale to dopiero teraz :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg

    nie rozumie Cie widac jasno i wyraznie ze to CIAZA !!!!! GRATULUJE
    jesli masz watpliwosci to 2x betka by sie przydala

    witam sie z rana kobitki:)) jak zwykle nie mam czasu

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mój też miał przez chwilę taki moment jak na L4 byłam, nie chce Cię martwić ale u mnie jak wróciłam do pracy to do normy wróciło. Nie powiem - zrobi ale się ociąga ja to taka jestem że staram się wszystko od razu zrobić a u niego wszystko musi odleżeć, odczekać.

    Ale fajnie, że Twój się w końcu zorganizował. A z tą praca to powiem Ci, że u mnie też tak było i ego cierpiało ;P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wrócił od mechanika...bez mojego autka :( miałam nadzieję, że od razu mi go zrobią :( no cóż. O i już narzeka, ze przy laptopie siedzę ...eh....muszę kończyć bo zaraz mi tu przyjdzie i zacznie czytać co na niego naskrobałam :P ale kochany jest.

    Pa dziewczynki zajrzę do Was później :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wieco co mi sie wczoraj stalo jak nigdy zjadlam kolacje
    mortadela+ sre pomidor maslo cebula i keczup... nigdy nie jem keczupu po to dla mnie beeeee... hmmmm pomidor i keczup ciekawe... moze to cos dobrego wrozy i mialam ochote na frytki co tez nie jadam... i strasznie senna bylam wczoraj a dzis z wyra nawet moj syn mnie nie ruszyl spalam do 9 rano i jestem nie przytomna...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    a wieco co mi sie wczoraj stalo jak nigdy zjadlam kolacje
    mortadela+ sre pomidor maslo cebula i keczup... nigdy nie jem keczupu po to dla mnie beeeee... hmmmm pomidor i keczup ciekawe... moze to cos dobrego wrozy i mialam ochote na frytki co tez nie jadam... i strasznie senna bylam wczoraj a dzis z wyra nawet moj syn mnie nie ruszyl spalam do 9 rano i jestem nie przytomna...

    Uśmiechnę sie pod nosem.... :) zachcianki.... ;)

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eheh a moze po prostu mialam wilczy głód :) hehe pozniej z tego wszytkiego nie dobrze mi bylo... i poszlam spac

    ale cycuszki cos mnie pobolewaja czuje takie lekkie mrowienie
    no zobaczymy jeszcze 8 dni i sprawdzimy :)
    narazie dziewczynki zerkne pozniej bo w kuchni to ja mam bajzel na kółkach.

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać ją.ale w zeszlym mies tez bylo widać a sie nie udalo. :( bo nie bylo zagnieżdżenia i wystąpiło mikroporonienie.

    Patii22 lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 4 maja 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane aleście naskrobały, Ja wyjechałam we wtorek na kilka dni i dopadłam dzisiaj na chwile neta. Przeczytałam wszystko od deski do deski i po 1 Gratuluję wszystkim zafasolkowanym , spokojnych 9 miesięcy:)
    po 2 Emilka trzymam kciuki , że aż bolą. Kibicuję z całych sił:)
    Ja ostatnio ciągle senna, dusznosci i osłabienia codziennie , podejrzewam , że tak działa na mnie dupek. Bóle głowy miałam takie , że płakałam co tylko pogarszało ból. Co dziwne nie bolą mnie jeszcze cycuchy co zwykle 2 tygodnie przed okresem nie mogłam założyć biustonosza bo myślałam , że zejde. Nie bolą mnie jajniki jak na @ co też zwykle miewałam już wcześniej sporo.Kłują mnie na przemian jajniki co jakiś czas co też jest dla mnie dziwne .Jutro odstawiam dupka i zobaczymy co to będzie:) Tempka dzisiaj spadła.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 maja 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej kochane aleście naskrobały, Ja wyjechałam we wtorek na kilka dni i dopadłam dzisiaj na chwile neta. Przeczytałam wszystko od deski do deski i po 1 Gratuluję wszystkim zafasolkowanym , spokojnych 9 miesięcy:)
    po 2 Emilka trzymam kciuki , że aż bolą. Kibicuję z całych sił:)
    Ja ostatnio ciągle senna, dusznosci i osłabienia codziennie , podejrzewam , że tak działa na mnie dupek. Bóle głowy miałam takie , że płakałam co tylko pogarszało ból. Co dziwne nie bolą mnie jeszcze cycuchy co zwykle 2 tygodnie przed okresem nie mogłam założyć biustonosza bo myślałam , że zejde. Nie bolą mnie jajniki jak na @ co też zwykle miewałam już wcześniej sporo.Kłują mnie na przemian jajniki co jakiś czas co też jest dla mnie dziwne .Jutro odstawiam dupka i zobaczymy co to będzie:) Tempka dzisiaj spadła.

    dziękuję z całych sił Jaguś :)! Wiem co przechodzisz, bo ja na cyclo też wariuję ale czego to się nie robi dla bejbisia :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 4 maja 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg

    Jaka słaba ty chyba słabej nie widziałaś. Ja jak robiłam test to ledwo ledwo pod światło było widać i była ciąża. Także gratulacje. :-)

    anika, deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ